Перейти до змісту

Скажіть, а що конкретно у вас погіршилось за часи президенства Віті Ющенко...


Outlander

Recommended Posts

Мені важко судити у даному конкретному випадку. Тим більш, срачі не моя стихія. Але якщо підхуйлятники, то вже не юльки, це 100%. Як і отой Колібрі, який здається вже після мого відходу з ДД з юльків пішов у юлефоби.

Допоки  Ви  сам(а)  не  переконаєтесь,  що  Юлька  працює  на  Путіна,  ніхто  Вас  не  переконає.  До  цього  треба  прийти  самому  на  основі  досвіду  і  батьківському  вихованню.  Саме  від  батьків  починається  це  "распознавание  образов".

Ви  коли - небудь  аналізували,  хто  фінансує  цю  величезну  юльківску  структуру (у  нашому  селі  є  БЮТ  і  у  вашому  селі  є  БЮТ)?  Хто  може  забезпечити  фінансування  цієї  партії?  Задумайтесь.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Думаю Шпілці  треба повірити . Вона  весь  час про це просить ..І в її селі  є БюТ  і  його  фінансує  хуйло  - подумайте .

Вона  правду  каже  . Вірте  .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Допоки  Ви  сам(а)  не  переконаєтесь,  що  Юлька  працює  на  Путіна,  ніхто  Вас  не  переконає.  До  цього  треба  прийти  самому  на  основі  досвіду  і  батьківському  вихованню.  Саме  від  батьків  починається  це  "распознавание  образов".

Ви  коли - небудь  аналізували,  хто  фінансує  цю  величезну  юльківску  структуру (у  нашому  селі  є  БЮТ  і  у  вашому  селі  є  БЮТ)?  Хто  може  забезпечити  фінансування  цієї  партії?  Задумайтесь.

 
Юля работает исключительно на себя, защищая интересы своей тусовки.
Link to comment
Share on other sites

Политик обязан держать удар. Юльки его спугнули... Сколько раз Юлю макали носом в дерьмо, а с нее как с гуся вода. Когда она была премьером, я присутствовал на ее выступлении, на экономическом форуме, в Лондоне. Ей британцы задавали сложные вопросы, которые пересекались с оскорблением. А она, ни в одном глазу, отвечала четко, с улыбкой и достоинством. Юля - это Остап Бендер, Янукович - это Шура Балаганов, а Ющ - бухгалтер Берлага. Все они дети одной коррумпированной системы, где пришедший к власти отжимает капитал у оппонентов.

Ніхто  ніколи  не  макав  Юльку  в  лайно  так,  як  це  вона  робить.  І  мова  не  тільки  про  Ющенка.  Згадайте  хоча  б  Яценюка-пісяя.  Так  гидко  можуть  поступати  лише  юльки  і  доки  та  мразь  буде  в  країні  (а  їхні  господарі  в  Москві),  діла  в  Україні  не  буде.  Вони  очорнять  і  святого.

 

До  речі.  А  як  Ви  ставитеся  тепер  до  Порошенка?  Ніби  не  м який,  не  нікчема.  Владний.  Що  задумав - здійснює (історія  з  Наливайченком).  Але  ж  знову  поганий,  тепер  вже  в  іншому  ключі.  І  знову  сіяння  юльками  ненависті  по   усіх  усюдах.  І  знову  спрацьовує. 

Я  особисто  на  Порошенка  не  молюся  і  сприймаю  усі  факти  критично,  але...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Из всех постсоветских политиков мне импонирует только Саакашвили. Харизматичный человек с железными яйцами. Хорошо разговаривает на английском и французском, прекрасно выступает, легко подстраивается под любую ситуацию. Нужно спеть гимн - споет, нужно выступить на украинском - выступит, нужно надеть вышиванку - наденет. Нужно принять жесткое решение - примет. 
Вы знаете, что он в Грузии, в школах, заменил русский язык на английский и молодежь Грузии, русский язык совершенно не понимает. 
Если у него получится обуздать одесский регион, его могут выбрать и в президенты Украины. Я бы за него проголосовал!

 

Еге  ж,  нет  пророка  в  своём  отечестве.  

Так отож, що не було. Тому ми мали Яника, а зараз - Педро.

Фома,  а  Ви  маєте  намір  колись  повернутися  в  Україну?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 
Юля работает исключительно на себя, защищая интересы своей тусовки.

 

Як  би  було  так,  то  не  було  б  так  страшно.  А  фінансує  партію  виключно  сама?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Під  Ющенка  йшли  інвестиції,  багато.  Саме  він  їх  залучав.  Тому  і  економічна  ситуація  покращилася.

да? А почему тогда этот рост сходил на нет при премьерах Еханурове или Януковиче?

P.S. сделаю ремарку. При бюджетах принятых с подачи соответствующих правительств...

Link to comment
Share on other sites

Як  би  було  так,  то  не  було  б  так  страшно.  А  фінансує  партію  виключно  сама?

Хочу вам напомнить, что Юля в 1995 году, была президентом  компании "Единые энергетические системы Украины". Она, вместе с Лазаренко, столько бабла накачала, что вам и не снилось. Ее не нужно спонсировать, она самодостаточный политик.

Змінено користувачем Gorbatii
Link to comment
Share on other sites

да? А почему тогда этот рост сходил на нет при премьерах Еханурове или Януковиче?

P.S. сделаю ремарку. При бюджетах принятых с подачи соответствующих правительств...

Єхануров був кращій прем'єр за часів Юща-преза це навіть риги визнавали, а сам Ющ був кращім прем'єром за усі часи.

Отака Вам ремарка від мене.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

да? А почему тогда этот рост сходил на нет при премьерах Еханурове или Януковиче?

P.S. сделаю ремарку. При бюджетах принятых с подачи соответствующих правительств...

При  Єханурові  взагалі  був  золотий  час  для  бізнесу.  Щодо  інвестицій  в  часи  прем єрства  Януковича - не  маю  інформації.  На  скільки  зменшилися,  знаєте?

Щодо  підприємців -інвестрорів.  Навряд,  чи  вони  детально  вивчають  наші  бюджети,  перш  ніж  відкрити  бізнес  в  Україні.  Принаймні,  тих,  кого  я  знала,  це  точно  не  цікавило.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Хочу вам напомнить, что Юля в 1995 году, была президентом  компании "Единые энергетические системы Украины". Она, вместе с Лазаренко, столько бабла накачала, что вам и не снилось. Ее не нужно спонсировать, она самодостаточный политик.

Про  її  мільярди  знаємо  усі,  як  і  про  те,  що  все  це  вкрадено  в  держави.

Але  я  на  100 %  впевнена,  що  ні  одної  копійки  з  цих  грошей,  на  утримання  партії  не  пішло.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Єхануров був кращій прем'єр за часів Юща-преза це навіть риги визнавали, а сам Ющ був кращім прем'єром за усі часи.

Отака Вам ремарка від мене.

для меня Ехануров и Кинах - одного поля ягоды. Что каксается премьерства Ющенко, то мы упремся в роль ЮВТ в его правительстве B-)

Link to comment
Share on other sites

 

 


Фома,  а  Ви  маєте  намір  колись  повернутися  в  Україну?

А нафіга мені туди повертатись? Україні вигідніше щоб я туди бабло вкладав, а не повертався.  Тобто - повертатись не планую, інвестувати - планую і вже це роблю.

Link to comment
Share on other sites

Єхануров був кращій прем'єр за часів Юща-преза це навіть риги визнавали, а сам Ющ був кращім прем'єром за усі часи.

Отака Вам ремарка від мене.

 Так он Рабіновіч визнає вже  Порошенко  найкращим президентом ))) .

 

 Ригіонали  визнали  Єханурова  і вдячні  Ющу  за преза Хряка . І були б вдячні ,   тільки Врадіївка сталась .Люди невдячні  збунтовались .

 

 Короче  красива  гілочка  . Тіко  юльків  зі своєї  царицею не хватає .

Link to comment
Share on other sites

для меня Ехануров и Кинах - одного поля ягоды. Что каксается премьерства Ющенко, то мы упремся в роль ЮВТ в его правительстве B-)

Так-так.  Саме  вона  рятувала  гривню  і  країну  перед  дефолтом. :lol2:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Так-так.  Саме  вона  рятувала  гривню  і  країну  перед  дефолтом. :lol2:

почитайте чего-нибудь о долгах по зарплатам и пенсиям в 90-х и каким образом эти проблемы были решены...

Link to comment
Share on other sites

Про  її  мільярди  знаємо  усі,  як  і  про  те,  що  все  це  вкрадено  в  держави.

Але  я  на  100 %  впевнена,  що  ні  одної  копійки  з  цих  грошей,  на  утримання  партії  не  пішло.

Политику делают олигархи: Ахметовы, Коломойские, Фирташи, Пинчуки...
Они скупают СМИ, организовывают политические партии, запускают ручных депутатов. Если политик приходит к власти, первым делом он рассчитывается со всеми спонсорами (политическими соратниками) раздавая/продавая посты. Ставленник получает ответственную должность и отбивает деньги как может, так как время пребывания у власти ограничено. 
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

почитайте чего-нибудь о долгах по зарплатам и пенсиям в 90-х и каким образом эти проблемы были решены...

Не  знаю,  про  що  Ви,  але  будь-якому  шпигуну  треба  довго  попрацювати,  щоб  втертися  у  довіру,  говорити  завжди  правильні  речі  і  навіть  зробити  кілька  подвигів,  щоб  довести  свою  лояльність.

 

Хочу  тільки  зазначити,  що  не  може  так  бути,  щоб  людина  нажила  "несметные  богатства"  за  рахунок  зубожіння  простих  людей (крадучи  у  них),  а  потім  щиро  переймалася  цими  людьми  і  працювала  на  їхнє  благо.  Не  буває  такого,  не  буває!!!!  Це  інша  психологія,  інше  мислення,  інше  виховання.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

Политику делают олигархи: Ахметовы, Коломойские, Фирташи, Пинчуки...
Они скупают СМИ, организовывают политические партии, запускают ручных депутатов. Если политик приходит к власти, первым делом он рассчитывается со всеми спонсорами (политическими соратниками) раздавая/продавая посты. Ставленник получает ответственную должность и отбивает деньги как может, так как время пребывания у власти ограничено. 

 

І  хто  ж  з  них  привів  до  влади  Ющенка?

Щодо  Юльки,  то  хто  сумнівається,  що  її  партія  не  є  бізнесом?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Хочу вам напомнить, что Юля в 1995 году, была президентом  компании "Единые энергетические системы Украины". Она, вместе с Лазаренко, столько бабла накачала, что вам и не снилось. Ее не нужно спонсировать, она самодостаточный политик.

Соррі за втручання у ваш діалог...

але...

Юля ніколи жодної копійки не дасть зі своєї кишені...

все, що накрадено непосільним трудом вана тримає при сОбі, ну десь в якихось банках, а партію спонсорують частково депи, які вносять немалі гроші лдя збереження свого статусу і за благосклонность до себе.

А ще...

Вана фінансувала партію за рахунок держави і за ті кредити, що дав їй босс Путін.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 щоб  людина  нажила  "несметные  богатства"  за  рахунок  зубожіння  простих  людей (крадучи  у  них),  а  потім  щиро  переймалася  цими  людьми  і  працювала  на  їхнє  благо.  Не  буває  такого,  не  буває!!!!  Це  інша  психологія,  інше  мислення,  інше  виховання.

 

Вы, видимо, никогда не общались с политиками высокого ранга и олигархами. Никто из них людей не видит. Они все относятся к народу как к серой биомассе, тупому задроченому электорату. У них есть аналитические конторы, которые мониторят настроение и желания толпы и под эти данные выстраиваются выступления и разного рода телодвижения для пиара. Юля не хуже и не лучше остальных. 

Link to comment
Share on other sites

 

 
Центральная и восточная Украина, долгие годы, после получения независимости, тяготела к советскому прошлому. А советское прошлое ассоциируется именно в единстве с Россией. Многие не сумели адаптироваться к новому строю, стариков не устраивала низкая пенсия и недостаточные льготы.
Большинство хотело объединяться в новый союз. Но, не прошло и 20 лет и люди поменялись. Пророссийский Киев стал настоящей украинской столицей и киевляне продемонстрировали свою позицию поддерживая майдан. У меня есть родственники ватники, но я никогда не ставил цели их перевоспитать. Мы живем в разных странах, мне это не нужно. Я послал их нах и потребовал вернуть долги, о которых при других раскладах, никогда бы и не вспомнил. Но, многих знакомых, занимающих нейтральную позицию, я переубедил. Невозможно перековать стариков. Они верят только в то, во что хотят верить. Хотя, война многих из них сильно изменила...

 

 

Виділив ключове.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Скажіть, а вам в цьому ключі не здається дивним що українці і грузини століттями не мали власної державності, були завойовуваними, поділеними і гнобленими, в той час як рашидостан увесь цей час був державою що завойовувала, правила і керувала світовими процесами? Ні на які думки не наводить?

В каком ЭТОМ ключе? В контексте топика? Так тогда из длинного периода рашидостанской истории вылезет другая всепогодная парадигма - царь хороший, бояре хреновые. Будем эту парадигму и на наш глобус натягивать?

 

Может хватит искать оправдания пройопам, а начать анализировать причины?

Link to comment
Share on other sites

Єхануров був кращій прем'єр за часів Юща-преза це навіть риги визнавали

то вони йому віддячили за те що повернув гроші,

вторговані на аукціоні за Криворіжсталь,

хоч і переполовинив, але ж хоч так..

А взагалі-то вітьки ж були з однієї банди,

злучка була публічною, мумурандум називалась.

то виходить що вони хвалили свого :bluet:

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Виділив ключове.

Многие сепаратисты хотели бы воевать на стороне Украины. Прозрение пришло, когда казаки и чеченцы начали прессовать местных, отжимать машины. Они не чувствуют себя равноправными с российской кодлой. В Россию их не пускают ни под каким предлогом. Для россиян они по-любому хохлы и их отсылают на смерть в первую очередь, как и было всегда. А когда кацапы стали отстреливать местных комиссаров, без суда и следствия, ситуация стала вообще неуправляемой. Тот же Мозговой сразу погиб, после появления в сети ностальгических ноток и поиска истины. Он ее нашел.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...