Перейти до змісту

Скажіть, а що конкретно у вас погіршилось за часи президенства Віті Ющенко...


Outlander

Recommended Posts

він та порох доводять - що без повішання всих цих ригокомуняк, всіх примкнувших к комунякам у 90х і досі гріючих дупи у ВР, Україна не відбудеться

 

Цитата: оце глянеш на чергові рейтинги і вкотре зрозумієш, що у нас жеж досі в ходу партії, якими рулять діячі, шо актівнічалі в вр і околицях іще в 90-ті. успішні постмайданівські карєристи і ідеалісти влились до тих самих партій під орудою діячів із 90-х і в такий спосіб майже доконали анігіляцї (заряд втратили). 

тут можна, звісно, додать шутку про те, що тепер самопоміч прийде - порядок наведе, але оце як послухаєш репліки пань оксани сироїд чи ганни гопко, так стає трошки сумно.
все-таки, досвід солідарності Польщі, яка з низів самоорганізувалась і висунула готових кандидатів на посади в уряді, не так легко повторити, як виявилось. (с)

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

 

Кадра,  як  би  Ви  могли  навести  щось  з  власного  досвіду,  то  розмову  можна  було  б  продовжувати.  А  цидули  з  Турівської  інтересу  не  викликають.  

тобто якщо ющ з командою не виловив особисто мене і не пограбував посеред дороги,

то про його злочини проти країни я повинна мовчати? на моє життя то не вплинуло?

цікава логіка... :rofl:

 

 До  речі,  by  the  way,  кредити  МВФ -  то  не  є  інвестиції.

Справді? ;o 

а, ну тоді інша справа, ющ правильно зробив що вкрав :good:

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

рейтинг партії ВАНА має 10%?

 

Вже бажаємий і довгоочікуваний нуль приписала, а Ляшка понизила і Сєню тож...

:gigi:

 

http://24tv.ua/ru/ukraina/rejting_bpp_samopomich_ob_i_batkivshhina__lidery_narodnoj_privjazannosti/n585609

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

то вони йому віддячили за те що повернув гроші,

вторговані на аукціоні за Криворіжсталь,

хоч і переполовинив, але ж хоч так..

А взагалі-то вітьки ж були з однієї банди,

злучка була публічною, мумурандум називалась.

то виходить що вони хвалили свого :bluet:

А як оце? :nose3:

 

коментарі почитайте ;)

то люди від щирого серця пишуть.

А чьо там ше турівські боти не :pleasant: попрацювали?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Гілка про Андрійовича, а набігло  чомусь шобло бюторасів  ? :weep:

 

Я ж казав - горять в них дупи, знають , що нашкодили при Ющі, скільки могли.  B-)

 Від  сєкти  вони -  одна Кадра  . А от  підтримаю  - що  сєкта  Андрійовича  таки шоблом тут тримається .

Пішитє іщьо  ,  для історії .  Про саме для вас важливе - Андрєйєвіча  .

Тільки  ближче до вечора  . Казки  на вечір  доречніші .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 Від  сєкти  вони -  одна Кадра  . А от  підтримаю  - що  сєкта  Андрійовича  таки шоблом тут тримається .

Пішитє іщьо  ,  для історії .  Про саме для вас важливе - Андрєйєвіча  .

Тільки  ближче до вечора  . Казки  на вечір  доречніші .

 

Та ладно, нє скромнічай, єсть їх тут.  :D 

Link to comment
Share on other sites

 Від  сєкти  вони -  одна Кадра  . А от  підтримаю  - що  сєкта  Андрійовича  таки шоблом тут тримається .

Пішитє іщьо  ,  для історії .  Про саме для вас важливе - Андрєйєвіча  .

Тільки  ближче до вечора  . Казки  на вечір  доречніші .

Ніхто  тут  у  фан-клуб Ющенка  не  записувався.  Просто  з  п яти  президентів  ми  мали  по-справжньому  лише  одного  українського  і  того  не  відвоювали.  За  те,  принаймні  я,  каюся.  Думала,  народ  сам  прозріє.  Але  ж  ні,  своя  сорочка ( за  тридцятку)  ближче  до  тіла.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

 Це ви про мільярдні кредити від МВФ, які були вкрадені з Нацбанку

муморандованими вітьками через свого ставленика Стельмаха?   

Ой,  Кадра,  я  собі, власне,  пригадала,  як  кралися  ті  кредити.  

Ющенко  приходив  у  НБУ  і  виносив  звідти  дипломат,  набитий  доларами.  Оскільки  то  були  досить  таки  великі  суми  (я  маю  на  увазі  те, що  озвучували  тоді  юльки), то  треба  було  Ющенку  щодня  протягом  тривалого  часу  ходити  в  банк  по  гроші,  бо  то  за  розмірами  було  майже  як  вагон.

Але  Турівська  видала  таку  методичку,  а  "розумні"  юльки  їїх  підхопили,  щось  приплели  звісно,  вислужуючись.

Спочатку  я  це  почула  від  своїх  знайомих-юльків,  наближених  до  штабів.  А  через  деякий  час  на  ФУПі  почали  усе  розповідати  в  деталях:  як  ходив,  що  виносив.

Link to comment
Share on other sites

рейтинг партії ВАНА має 10%?

 

Вже бажаємий і довгоочікуваний нуль приписала, а Ляшка понизила і Сєню тож...

:gigi:

 

http://24tv.ua/ru/ukraina/rejting_bpp_samopomich_ob_i_batkivshhina__lidery_narodnoj_privjazannosti/n585609

 

У травні було так:

http://kiis.com.ua/?lang=ukr&cat=reports&id=526&page=1

якби президентські вибори відбулися наприкінці травня, і ті, хто не визначився, як звичайно,  не прийшли б на вибори, кількість виборців,  що взяли б участь у голосуванні, склала би близько 42% від числа усіх виборців, і серед названих кандидатів голоси розподілилися б наступним чином:

  •   32%- проголосували б за Петра Порошенка,

  •  17%- за Юлію Тимошенко

якби парламентські вибори відбулися наприкінці травня, і ті, хто не визначився, як звичайно,  не прийшли б на вибори, кількість виборців,  що взяли б участь у голосуванні,  склала би близько 39% усіх виборців, і подані голоси розподілилися б наступним чином (власне, саме ці показники звичайно найближчі до результатів виборів):

  • 21,2% –  проголосували б за Партію «Блок Петра Порошенка»,

  • 15,8% –  за партiю «Об'єднання «Самопомiч»,

  • 15,3% – за всеукраїнське об'єднання «Батькiвщина»,

  • 12% – за радикальну партію Олега Ляшка,

  • 9,7% – за «Опозицiйний блок»,

  • 5,4% – за полiтичну партiю «Громадянська позицiя (Анатолiй Гриценко)»

  • 4,6% – за всеукраїнське об'єднання «Свобода»

  • 4,1% – за полiтичну партiю «Народний фронт»

 

Link to comment
Share on other sites

І той всадив на царство хуйлохряка.

Все ви бютораси путаєте :shuffle: . Косата хуйлоряшка, яка оргазмувала від одного погляду Путлєра,  посадила на трон свого брата хуйлохряка :lol2:

Link to comment
Share on other sites

Ніхто  тут  у  фан-клуб Ющенка  не  записувався.  Просто  з  п яти  президентів  ми  мали  по-справжньому  лише  одного  українського  і  того  не  відвоювали.  За  те,  я  принаймні,  каюся.  Думала,  народ  сам  прозріє.  Але  ж  ні,  своя  сорочка ( за  тридцятку)  ближче  до  тіла.

Что такого "украинского" тот президент сделал по сравнению с предшественниками? Триполь? Українська мова трохи чистіша?  

Вот по факту что из обещанного было выполнено? Мне лично более всего запомнилось про коррупцию и бандитам тюрьмы. А потом люби друзи с универсалами...

И не надо сейчас на Тимошенко/Мороза/Рыгов пенять - коль шёл в президенты, коль обещал, а не выполнил - плохой президент. Была бы другая ситуация в стране, и у него что-то получилось бы - был бы хорошим президентом. 

 

А відвойовували  его в 2004м так как не отвоёвывали ещё никого и  ни разу за всю историю, и наверное уже никогда никого не будут - прививку он народу сделал славную.

Ап какой сорочке и тридцадке речь? Тут целые тома могут быть написаны "о том как просрать всё".

 

Не подходил "говорящий" президент на том этапе истории, и всё тут. Да и стал то он президентом не из-за его замечательных заслуг, а за не имением альтернатив прокацапскому уголовнику. 

 

А в сравнении с тем же Порошенко - страшно подумать, если бы война началась и сейчас у руля был бы Ющенко... (можете смело записывать меня в бюторасты, синежопые, подкацапники, или что там у вас сейчас в тренде)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

Ап какой сорочке и тридцадке речь? Тут целые тома могут быть написаны "о том как просрать всё".

 

 

 

А в сравнении с тем же Порошенко - страшно подумать, если бы война началась и сейчас у руля был бы Ющенко... (можете смело записывать меня в бюторасты, синежопые, подкацапники, или что там у вас сейчас в тренде)

А  хто  писав  ті  томи,  Турівська?  Можете  не  продовжувати.  Я  знаю,  що  зробив  Ющенко  і  що  міг  ще  зробити  за  другу  каденцію.  Мене  це  влаштовує.  Я  довіряла  президенту  і  знала, що  він  Україну  не  продасть.

Для  мене  це  найважливіше.

 

Вам  не  приходила  така  думка,  що  будь  Ющенко  другий  термін  президентом,  війна  б  не  почалася  взагалі?

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

А  хто  писав  ті  томи,  Турівська?  Можете  не  продовжувати.  Я  знаю,  що  зробив  Ющенко  і  що  міг  ще  зробити  за  другу  каденцію.  Мене  це  влаштовує.  Я  довіряла  президенту  і  знала, що  він  Україну  не  продасть.

Для  мене  це  найважливіше.

 

Вам  не  приходила  така  думка,  що  будь  Ющенко  другий  термін  президентом,  війна  б  не  почалася  взагалі?

Ви будете здивовані, але навряд якійсь людині в здравому умі могла прийти думка про другий термін ВАЮ.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ви будете здивовані, але навряд якійсь людині в здравому умі могла прийти думка про другий термін ВАЮ.

Українцеві,  вихованому  в  українському  дусі - приходило.  Принаймні,  такі  мої  знайомі  усі  голосували  за  Юща.  Хоча  б  тому,  що  іншого,  кому  можна  було  б  довірити  країну - не  було.  Був  би  хто  інший - зважили б,  подумали  б.                     А  так  -  ні.

 

 

Ви  б  бачили  передвиборну  зустріч  з  Ющенком  у  Львові.  Весь  великий  зал,  включно  з  балконом,  був  настільки  переповнений,  що  яблуку  ніде  було  впасти.  Як  люди,  настоячи,   витримали  кілька  годин - диву  дивуєшся.   Але  то  треба  було  бачити  тих  людей,  то  були  не  нувориші,  звісно.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

А  хто  писав  ті  томи,  Турівська?  Можете  не  продовжувати.  Я  знаю,  що  зробив  Ющенко  і  що  міг  ще  зробити  за  другу  каденцію.  Мене  це  влаштовує.  Я  довіряла  президенту  і  знала, що  він  Україну  не  продасть.

Для  мене  це  найважливіше.

 

Вам  не  приходила  така  думка,  що  будь  Ющенко  другий  термін  президентом,  війна  б  не  почалася  взагалі?

Бред про "Турівська" нет смысла комментировать. Я за вас рад, что вы знаете что сделал, и что мог сделать еще. Я же был deeply disappointed тем что он сделал по отношению к тому что обещалось. 

Для меня же важно чтобы чиновник (особенно с таким высочайшим доверием) выполнял свою работу, выполнял свои обещания. Эмоциональные рассуждения в сослагательном наклонении меня не интересуют.

А вам не приходила такая мысль, что будь Ющенко другим президентом он бы и на второй срок пошёл? А война, не от Ющенко зависела, хуйло свои планы строило... (давайте не будем об если да кабы)

Link to comment
Share on other sites

Вас  очевидно  переконувати,  все  одно,  що  циганові  розповідати,  що  можна  не  красти  і  так  жити  комфортно.

а я склерозом не страдаю (по-крайней мере пока). И потому мухобойка для фанатов вроде вас, всегда под рукой B-)

Link to comment
Share on other sites

 

 


А вам не приходила такая мысль, что будь Ющенко другим президентом он бы и на второй срок пошёл? А война, не от Ющенко зависела, хуйло свои планы строило... (давайте не будем об если да кабы)

Тоді  б  Янукович  не  розвалив  до  кінця  армію  і  не  посадив  на  всі  посади  ставлеників  Кремля.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...