Перейти до змісту

Пєтя - гандон


ЦеDzip

Recommended Posts

 

То поточні дані по Грузії,  після того Саахов там 8 років рулив до 2013 року. А ось, як воно було до того

 

ну так. грузія вже не в сраці. а ми і тоді були в сраці і азраз. чомусь в грузії то вдалось а в Україні ні. чому?))) бо українці корумповані абсолютно і сьабільно. а не час від часу.

безпросвітно. саме тому всі війни українці програвали,  коли воювали як українці а не за царя\круля. тоум тут інокли не було тру держави а були виключно бантустани руїни окупації. 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

самме тому Україна, як і кацапстан зімбвабве сомаі ктс - бантустани)))))бо населенні недорозввинутими які свідомо затряли в суспільному розвитку десь на початку минулго століття - в раааньому феодальному середньовіччі і живуть за звичаєвим правом яке зара називають " понятія")))

 

Тема Грузії тобою не розкрита. Саахов за 8 років вивів нову популяцію грузинів? А недорозвинутих дикунів, які жили там до того, відправив прямим рейсом на Марс? У тебе конструктив якийсь є, чи й далі будеш тільки скиглити і вимазувати лайном себе і все навкруги?

Link to comment
Share on other sites

Тема Грузії тобою не розкрита. Саахов за 8 років вивів нову популяцію грузинів? А недорозвинутих дикунів, які жили там до того, відправив прямим рейсом на Марс? У тебе конструктив якийсь є, чи й далі будеш тільки скиглити і вимазувати лайном себе і все навкруги?

розкритати просто сліпий розуй очі)))))

 

груія зарраз не на 120 місці тому що корупція в грузії не як в Україні - вічна і абсолютна  . ти можеш назвати період в історі України коли ттне було стабільної тоальної системноїк корупції? ))))

Link to comment
Share on other sites

ну так. грузія вже не в сраці. а ми і тоді були в сраці і азраз. чомусь в грузії то вдалось а в Україні ні. чому?))) бо українці корумповані абсолютно і сьабільно. а не час від часу.

безпросвітно. саме тому всі війни українці програвали,  коли воювали як українці а не за царя\круля. тоум тут інокли не було тру держави а були виключно бантустани руїни окупації. 

 

Я тобі навів дані за 2003 рік, де Грузія була нижче в рейтингу, на 127му місці, ніж  Україна зараз на 120му.

Link to comment
Share on other sites

ти т

 

Я тобі навів дані за 2003 рік, де Грузія була нижче в рейтингу, на 127му місці, ніж  Україна зараз на 120му.

120-130 місце це вже не критично))))) ключове тут грузія БУУЛА . а Україна корумпована вічно. розумієш. ))))) різниц між випившим інженером і вічно пяним бомжем

Link to comment
Share on other sites

ххехе. і зауваж. українці так і не згенерували  поміж себе свого українського саакашвілі - всі тотально корумповані)) грузини ж хоч їх менше - згенерували. ну а грузиснького саакашвілі корумповане україньке суспільство вигнало копняками))))

Link to comment
Share on other sites

того ж самого декорупціонератора грузії українці вигнали в тришиї. бо корупція то і є українство як воно є. 

 

Не пизди. Вигнав його Рошен одноосібно. 

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Не пизди. Вигнав його Рошен одноосібно. 

ага. рошен. однооібно. а не мільйони українців що ообрали собі подібного рошена на табуретку і визнали його владою - не сотні тисяч продажних дармоїдів сцикунів садистів що йменують себе "українськими силовиками" - ? а безпосередньо петро олексійович. та й масової підтримки міхо корумповане українське суспілство так і не надало.

зи. і де ж український саакашвілі7 невже ж 4 десятків мільйнів так і не намалювалось ін саакашвілі ні верстви яка тру не продажна. а не мімікрує під непродажних щоб прподаватись - ну як все у нас - імтація брехня бутафорія)))

Link to comment
Share on other sites

сітізене - пробач-  я певно прогледів той твій пост де ти назвав хоча б одну сферу суспільно оділового життя українців де немає тоальної системмннної унормованої корупції? моожеш вказати нумер того поста. дякую

Link to comment
Share on other sites

сітізене - пробач-  я певно прогледів той твій пост де ти назвав хоча б одну сферу суспільно оділового життя українців де немає тоальної системмннної унормованої корупції? моожеш вказати нумер того поста. дякую

 

Немає такої сфери. але що це доводить? Риба гниє з голови.

Link to comment
Share on other sites

то ж якщоо ви називаєте обраного і ивзнаного населенням лідера і президента гандоном, то виходить що гандон поршенко президент і лідер суспілства гандонів? 

 

це якесь махрове українофобство ))

 

чи може негандони обрали і визнали лідиром гандона? ))))

Link to comment
Share on other sites

Немає такої сфери. але що це доводить? Риба гниє з голови.

у всьому минен він клятий питро ))))))) за сотні років гниття риби там уже пох з чого вона гни. вона суцільно прогнила та риба. українській ульракорумпованості не 5 не 25  іі навіть не 125 років . і оскільки україцні ніколи ен мали стабільну тр удержаву  - то виходить що і голови не мали   .  

Link to comment
Share on other sites

то ж якщоо ви називаєте обраного і ивзнаного населенням лідера і президента гандоном, то виходить що гандон поршенко президент і лідер суспілства гандонів? 

 

це якесь махрове українофобство ))

 

чи може негандони обрали і визнали лідиром гандона? ))))

 

Таке враження, що тобі лоботомію зробили  :gigi: Народ підтримав передвиборчі обіцянки Рошена, от і проголосував. А Рошен той кредит довіри просрав і вже немає шансів  без мухляжу переобратися знову. Та й з мухляжом то є велике питання, наразі. Демократія, вона така. Ще раз питаю: ти можеш тільки скиглити, чи є якийсь конструктив?

Link to comment
Share on other sites

Таке враження, що тобі лоботомію зробили  :gigi: Народ підтримав передвиборчі обіцянки Рошена, от і проголосував. А Рошен той кредит довіри просрав і вже немає шансів  без мухляжу переобратися знову. Та й з мухляжом то є велике питання, наразі. Демократія, вона така. Ще раз питаю: ти можеш тільки скиглити, чи є якийсь конструктив?

ну так так з коним укрпрезидентом))))

народ знав що петро олексійович засовник партії регіонів  - ініціатор уніврсалу нац єдності - міністр інууковича . голова нннагяд ради нбу . брехун шахрай і корупціонер. але народу всьо то норма народ і сам такий тому він і обрав петра олексйовича і визнав владою. 

ну а петро олексійович просто робив все те що він робив протягом  десятка років на очах манюпасів - іншого від нього чекати булою найвністю дебільністю

 

я не скиглю. я прикалуюсь))) окнструктиву о українській ситуації бути просто не може. що з говна не роби - буде щось з говна .))))

Link to comment
Share on other sites

я не скиглю. я прикалуюсь))) окнструктиву о українській ситуації бути просто не може. що з говна не роби - буде щось з говна .))))

 

Тоді убийся апстєну, покращи демографію. На одного "корумпованого абсоютно недорозввинутого" стане менше  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

А, то ти манкурт якийсь? Чи хто?

я атеїст. і в питаннях нацоналізму теж)))

зи. сінкебаут. чи може бути партіотизм в суспіьстві корупціонерів)))) те що ви йменужте себе націоналістами чи нацією - є те ж саме що інукович іменував сеее проффесором а мамчурі воїнами)))

Link to comment
Share on other sites

я атеїст. і в питаннях нацоналізму теж)))

зи. сінкебаут. чи може бути партіотизм в суспіьстві корупціонерів)))) те що ви йменужте себе націоналістами чи нацією - є те ж саме що інукович іменував сеее проффесором а мамчурі воїнами)))

 

Потік свідомості

Link to comment
Share on other sites

насіліл так і скажи))))) . свинарчукам не дивуюсь

 

Та ти розпочав за здравіє (корупція, вибори), а закінчив за упокой (патріотизм). Так наші корупціонери - огого які патріоти. Де б вони ще стільки бабла напиздили, і нічого б їм за те не було.

Link to comment
Share on other sites

Та ти розпочав за здравіє (корупція, вибори), а закінчив за упокой (патріотизм). Так наші корупціонери - огого які патріоти. Де б вони ще стільки бабла напиздили, і нічого б їм за те не було.

це і є особливий патріотизм корупціонерів))) все логічно. 

Link to comment
Share on other sites

Таке враження, що тобі лоботомію зробили  :gigi: Народ підтримав передвиборчі обіцянки Рошена, от і проголосував. А Рошен той кредит довіри просрав і вже немає шансів  без мухляжу переобратися знову. Та й з мухляжом то є велике питання, наразі. Демократія, вона така. Ще раз питаю: ти можеш тільки скиглити, чи є якийсь конструктив?

У цього україножера-піджидка конструктива не було ніколи - виключно 3.14здьож.

А, то ти манкурт якийсь? Чи хто?

ВІн піджидок, преться в ашкеназі.

Link to comment
Share on other sites

У цього україножера-піджидка конструктива не було ніколи - виключно 3.14здьож.

ВІн піджидок, преться в ашкеназі.

мені так само насрать і на ашкеназі))) 

 

і потім - зовнішньо я "чистокровний арієць"відповідо  всім стандартам - світле волосся правильні  чіткі риси обличчя блактині очі спортивна статура . ну про розумову перевагу говорити з вічливості не будемо . я ще й скромний))))

 

і

Змінено користувачем Aelit
Link to comment
Share on other sites

українці визначають національність за батьком - я українець)) євреї за мамою - я єврей)))

 

насправді всіці націонанальності - дурня релігія і інструмент керування стадами  - не збивайтесь в стада

Link to comment
Share on other sites

 

 


2а) українці більш корумповані - полковники носи, іскри кочубеї, ходаковські мамурі порошекни луценки етс, завжди в стосунках кацапстану з україною  не кацапи продавались українцям а українці кацапам, 

2б) в українців немає нафтогазової грошової подушки

2в) корумпваність українців абсолютна - тому немає ніякої об.єднуючої суспільсто ідеї - на відміну відтого ж кацапстану де такою ідеєю є вєлікодєржавіє\імперскоть

2а - повна брехня, проти коцапів і китайців українці просто янголи чесності - знання з чималого власного досвіду. 

2б - безумовно, Україна у випадку провалу свого національного прозахідного проекту перетвориться на жалюгідного васала хуйла.

2в - абсолютна брехня.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2а - повна брехня, проти коцапів і китайців українці просто янголи чесності - знання з чималого власного досвіду. 

2б - безумовно, Україна у випадку провалу свого національного прозахідного проекту перетвориться на жалюгідного васала хуйла.

2в - абсолютна брехня.

 

 

ти є брехун звичайний. ультракорумпованість українців проявилась зокрема і в  тому що вс "держава" українців з усіма силовикам исудами прокуратурами етс в криму 2014 переігла наввипередки до хуйла - кийовські дегенерали "проспали " зкупку хуйлом омтом всіх державних україцнів криму. звісно небезкоштовно проспалии - всі дегенераи - типу арттюхов а- стали доларовими мультимілйьоенрами

такої ганьби і тотальної коруммпованості не було ні в історії кацапстану ні в історії китаю

 

по пункту третьому твого заперечення - назви обєднуючу ідею украхнців і вкажи її наявність.. такої ідеї немає. натомість є тотальна корумпованітсь і брехливість. що ти щойно й продемонстрував . 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...