Перейти до змісту

Пєтя - гандон


ЦеDzip

Recommended Posts

ти є брехун звичайний. ультракорумпованість українців проявилась зокрема і в  тому що вс "держава" українців з усіма силовикам исудами прокуратурами етс в криму 2014 переігла наввипередки до хуйла - кийовські дегенерали "проспали " зкупку хуйлом омтом всіх державних україцнів криму. звісно небезкоштовно проспалии - всі дегенераи - типу арттюхов а- стали доларовими мультимілйьоенрами

такої ганьби і тотальної коруммпованості не було ні в історії кацапстану ні в історії китаю

 

по пункту третьому твого заперечення - назви обєднуючу ідею украхнців і вкажи її наявність.. такої ідеї немає. натомість є тотальна корумпованітсь і брехливість. що ти щойно й продемонстрував . 

Я тобі колись наводив приклад двох Корей з однаковими корейцями, що побудували діаметрально різні системи. Як таке могло статися?

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Я тобі колись наводив приклад двох Корей з однаковими корейцями, що побудували діаметрально різні системи. Як таке могло статися?

дуже просто. елементарно. дві півкореї були окупованні двома конкуруючими наддержавами - і кожна з них побудувала там  свою вітрину)))) сша теж намагалась побудувати з України вітрину - але українці вперто демонтрують що вони не корейці а ультракорумпований бантустан ))))

Link to comment
Share on other sites

Якщо американські окупанти побудували з гідного лише для кім-ір-сена матеріалу розвинену країну з нульовою терпимістю до корупції, то і для українців не фсьопропало. 

Link to comment
Share on other sites

Якщо американські окупанти побудували з гідного лише для кім-ір-сена матеріалу розвинену країну з нульовою терпимістю до корупції, то і для українців не фсьопропало. 

- а хто каже що корейці гідні лиш кір ір сема)))))) з них два конкуруючих режими побудували дві тру вітрини. а не фейк.а  з українців за 28 оків так і не вдалось - в центрі європи - побудувати бодай щось. нестримно пробиваючий дно ультракорумпований бантустан брехні і мародерства. 

корейці годний матеріал до всього. на відміну від .)*

Link to comment
Share on other sites

Факт в тому, що в різних умовах один народ може продемонструвати протилежні результати. Поточний наш стан свідчить про відсутність сприятливих умов. Але їх створення не є нездійсненим.

Link to comment
Share on other sites

Факт в тому, що в різних умовах один народ може продемонструвати протилежні результати. Поточний наш стан свідчить про відсутність сприятливих умов. Але їх створення не є нездійсненим.

))))))поточний? та вся наша відома історія є все цей же "поточний" сані і гірші. але ніколи кращі . жоден народ не мав і не має сприятливих умов. він їх створює. а поганим танцюристам завжди яйця москалі жиди ляхи заважають))))

непродажність , честь , гідністть, креативність,  відданість сміливість - це не є "сприятливі  умови" це є наслідок супсільного розвитку - . а наше супсльітсов вже тисячу років як сповідує агресивне невігластво і ультракорумпованість і то є для українців не лише нормо а й вміннямжить і єдиним шляхом до успіхо як успіх розуміють українці - нацарюватис то рубів і втекти аби гроші гріха не буде

Link to comment
Share on other sites

))))) а тепер прослухайте мі прогноз на наближче майбутнє.

 

порошенко владу не віддасть. і насрать як проголосує народ . порошенк насрать вже й на захід. він знає що на ньому стільки злочинів - і проти лдяності і проти держави (держзарада) і проти добровольців мобілізованихі  чистого криміналу - що шансів залишитись на свободі у нього немає. до друга на растов не встигне. іспанія його видасть .

 

то ж будуть силові протистояння . захід грошей не дасть а цього і наступного рокку пікові виплати по дежборгу. гривня традиційно обвалиться кратно. Україну штормитиме. що буде в зоні оос не прогнозовано. 

суспільтсов не омже бути стабільним при номінальному подушному ввп меншому ніж 6000 долл. це визначенння західних фахіців а у нас номінаьне подушне ввп менше ніж у папуа нова гвінея - 2500))) 

це фантастично унікальний результат(с) це досягнення(с)

Link to comment
Share on other sites

Самое забавное, что если прогноз сбудется, у нас даже Белоруссии не получится. Я уже молчу про северного соседа с которого ржем.

Україні вже далеко до "даже Бєларусі", якщо відкинути імітацію реформ  Україна порівняно з Білоруссю - відсталий ультракорумпований бантустан що імітує прагнення в європу)))

номінальний ввп на душу населення)))

то ж ви не там і не серед тих дивитесь місце України -- місце України за папуа нова гвінея - за папуасами -- десь між  сомалі і зімбвабве)))

 

 

89 23px-Flag_of_Belarus.svg.png Belarus 5,727 127 20px-Flag_of_Papua_New_Guinea.svg.png Papua New Guinea 2,861 129 23px-Flag_of_Ukraine.svg.png Ukraine 2,583

 

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_GDP_(nominal)_per_capita

Link to comment
Share on other sites

ржу. дажебєларусь.  з другої франнції  до даже беларусь)))))) 

 

та даже папуа нової гвінеї з України не виходить)))))))  :lol2:

 

http://cdn.mapme.club/images/4523/45232-shokiruyushhie-obychai-plemeni-papuasov-5-snimkov-kotorye-slozhno-zabyt.jpg

Link to comment
Share on other sites

@Aelit, ти як веган коноплю можеш вживати?

можу але не хочу .навіщо ?)))) у мене немає ні потреби ні бажання втікати від реальності. у мене і так постійно гарний настрій. ))

Link to comment
Share on other sites

можу але не хочу .навіщо ?)))) у мене немає ні потреби ні бажання втікати від реальності. у мене і так постійно гарний настрій. ))

 

Тоді не можу зрозуміти твого перманентного скиглення

Link to comment
Share on other sites

Тоді не можу зрозуміти твого перманентного скиглення

де ти бачеш скиглення.?? то твої химери сприйняття)))  я прикалуюсь. це кумедія а не держава. чисто поржать))) суспільство кінчених продажних жопоруких гонорових  брехунів .)))

Link to comment
Share on other sites

Україні вже далеко до "даже Бєларусі", якщо відкинути імітацію реформ Україна порівняно з Білоруссю - відсталий ультракорумпований бантустан що імітує прагнення в європу)))

номінальний ввп на душу населення)))

то ж ви не там і не серед тих дивитесь місце України -- місце України за папуа нова гвінея - за папуасами -- десь між сомалі і зімбвабве)))

 

89 23px-Flag_of_Belarus.svg.pngBelarus 5,727 127 20px-Flag_of_Papua_New_Guinea.svg.pngPapua New Guinea 2,861 129 23px-Flag_of_Ukraine.svg.pngUkraine 2,583

 

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_GDP_(nominal)_per_capita

Не далеко до Белоруссии, где-то также. То ВВП на душу населения не учитывает, что у нас реально населения в два, может даже три раза меньше.
Link to comment
Share on other sites

де ти бачеш скиглення.?? то твої химери сприйняття)))  я прикалуюсь. це кумедія а не держава. чисто поржать))) суспільство кінчених продажних жопоруких гонорових  брехунів .)))

 

І з чого ти прикалуєшся? З того, як тебе пердолять у всі отвори щодня Рошен & Co? То якесь збочення, оті твої сміхуйочки

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

І з чого ти прикалуєшся? З того, як тебе пердолять у всі отвори щодня Рошен & Co? То якесь збочення, оті твої сміхуйочки

А він мазахіст - отримує від цього задоволення. Він здатен лише на "уньільій 3.14здеж" на Форумі.

Link to comment
Share on other sites

де ти бачеш скиглення.?? то твої химери сприйняття)))  я прикалуюсь. це кумедія а не держава. чисто поржать))) суспільство кінчених продажних жопоруких гонорових  брехунів .)))

А ти над процесом кружляєш?

 

Пастух казав іще: “Коли кровожерний ча шукає тебе очима крізь зарості — обернись на тінь, і ніс ча не почує запаху твоєї крові. Коли іхі падає з рожевої хмари — обернись на тінь, і очі іхі даремно шукатимуть тебе в траві. Коли при світлі двох місяців — олло і літха — вночі злий павук цитлі обплітає павутинням твою хижу, — обернись на тінь, і цитлі не зловить тебе. Обернись на тінь, бідний сину Туми. Тільки зло притягує зло. Відкинь од себе все із злом споріднене. Закопай свою недосконалість під порогом хижі. Йди до великого гейзера Соам і обмийся. І ти станеш невидимим злому Синові Неба, — даремно його криваве око пронизуватиме твою тінь”.

https://www.litmir.me/br/?b=118662&p=15

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

Не далеко до Белоруссии, где-то также. То ВВП на душу населения не учитывает, что у нас реально населения в два, может даже три раза меньше.

Напевно в два. Три - то уже занадто. По споживанню електроенергії, продуктів десь в два виходить від офіційних данних. Але частина продуктів йде також мимо налогової та офіційних данних - тому менше ніж у два рази.

Link to comment
Share on other sites

Не далеко до Белоруссии, где-то также. То ВВП на душу населения не учитывает, что у нас реально населения в два, может даже три раза меньше.

і не мрій)) все там враховано))) не гройсмани рахували)))))  :tu:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...