Перейти до змісту

Слав'янськ. АТО


vostok5

Recommended Posts

ЛетНаб : 06 Июн 2014 - 20:41snapback.png

Он там висел несколько дней.Работал как арт и авиакорректировщик, плюс как ретранслятор.

Это бред. Как ретранслятор - это отдельная модификация. Летающая связная станция работает или в горах или подобных  труднодоступных местах, в Афгане пришлось использовать. Славянск к таковым местам никак не относится. Арт-корректировщик целей в жилых массивах на высоте около 1,5-2 км? Нереально.  Там просто разведчик А-30 крутился, но от него тоже толку никакого особо, разве что танковые колонны разглядывать. Так что скорее всего сбили просто транспорт А-26, вот сегодня если вояки расколются - то скажут "без Тымчуков и Селезневых".

Link to comment
Share on other sites

ЛетНаб, ты ж вроде как улетел?

 

Та да, три дня помогал погранцам  с Луганска и им семьям с билетами на поезд на Киев.Хто хотел - все уехали. Отходняк сегодня был на Мирном, в веселых пузырьках.50 на 50 уехали.Честно и откровенно - с билетами на поезд в Луганске - жопа. В любом направлении

  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Дайобтвоюмать форум на полдня побухать с СБУ нельзя оставить!

Почему, когда я на форуме все нормально? Только удалился-писец, сливаем воду!

Мне что, на стрелки с айпедом ходить?

Link to comment
Share on other sites

ретранслятор- це вірно.Є такі модифікаціїї

 

Підкажіть цю модифікацію Ан-26? Заодно поцікавтеся, чому ретранслятори роблять на базі таких великих літаків, як C-130 або Ту-214. І чому їм у комплект дають танкер-дозаправник.

 

Хінт: для невеликих ТВД достатньо ретранслятора на панівній висоті, наприклад такій, як Карачун.

Link to comment
Share on other sites

Підкажіть цю модифікацію Ан-26? Заодно поцікавтеся, чому ретранслятори роблять на базі таких великих літаків, як C-130 або Ту-214. І чому їм у комплект дають танкер-дозаправник.

Хінт: для невеликих ТВД достатньо ретранслятора на панівній висоті, наприклад такій, як Карачун.

Ретрансляторы на базе Ан-26 есть, в Афгане они работали постоянно. Кстати с Палубного (Луганск) были ретрансляторы в Афганистане, как и черный тюльпан, также Ан26. В зоопарке училища стоял борт, который убитых в Кабул привозил, трупный запах пропитал весь самолет, поставили на якорную.
Link to comment
Share on other sites

Підкажіть цю модифікацію Ан-26? Заодно поцікавтеся, чому ретранслятори роблять на базі таких великих літаків, як C-130 або Ту-214. І чому їм у комплект дають танкер-дозаправник.

 

Хінт: для невеликих ТВД достатньо ретранслятора на панівній висоті, наприклад такій, як Карачун.

Я написав, що такі модифікації були - Ан-26РТ, а не "використовувались", "літають/літали" чи "є"

Те, коли вони розроблялись і скільки- інше питання.

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=BfcN-FtvtcM

 

 

06.06.14 21:13  В Житомире простились с погибшим на Донбассе командиром батальона 95-й воздушно-десантной бригады. ВИДЕО С командиром батальона 95-й воздушно-десантной бригады Тарасом Сенюком попрощались в Житомире.

Траурную процедуру устроили в расположении части, где служил Сенюк, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на 5 канал.
Проститься с 34-летним командиром батальона пришли военнослужащие и рядовые житомиряне.
Погиб Тарас Сенюк третьего июня близ Славянска результате нападения террористов. Боевики обстреляли солдат украинский батальон из засады. Пуля пробила ему бронежилет.

Похоронят Сенюка в Коломые, откуда он родом. У погибшего осталась жена и 8-летняя дочь. Источник: http://censor.net.ua/v288876

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я написав, що такі модифікації були - Ан-26РТ, а не "використовувались", "літають/літали" чи "є"

Те, коли вони розроблялись і скільки- інше питання.

 

Дякую. Ви праві, коли обережно казали, що "були". Були в СССР'i. Бо у складі ВПС України я Ан-26РТ не бачу.

Link to comment
Share on other sites

Дякую, радив би Вам глибше в цю тему вникнути.Заодно багато чого цікавого відкриєте для себе- вт.ч. і по ретрансляторах

 

З радістю повчусь у вас. Так як відповіді на своє питання про те, чому ретранслятори роблять на базі таких великих літаків, як C-130 або Ту-214 явно не дочекаюся, то прошу хоч поясніть мені, чому українські військові не можуть використати наземний ретранслятор і ризикують (і втрачають) літак?

Link to comment
Share on other sites

З радістю повчусь у вас. Так як відповіді на своє питання про те, чому ретранслятори роблять на базі таких великих літаків, як C-130 або Ту-214 явно не дочекаюся, то прошу хоч поясніть мені, чому українські військові не можуть використати наземний ретранслятор і ризикують (і втрачають) літак?

 

Патамуша ето не ретранслятор.

Летел себе Ан-32 пожарник тушить горящую траву...

Link to comment
Share on other sites

Патамуша ето не ретранслятор.

Летел себе Ан-32 пожарник тушить горящую траву...

Шото не похож на Ан32, по крайней мере на стоп-кадрах видео, мотогондол не видно толком. Как опередили?
Link to comment
Share on other sites

Патамуша ето не ретранслятор.

 

Це зрозуміло будь-кому, хто знає, де у літака ніс і де двигун :). Я лише поступово підвожу чоловіка до думки, чому ідея накрити ТВД на рівнині тимчасовим зв'язком за

допомогою стародавнього літака-ретранслятора - не дуже вдала. І не схожа на правду, навіть якщо вважати українських генералів АТО невеликого розуму.

Link to comment
Share on other sites

З радістю повчусь у вас. Так як відповіді на своє питання про те, чому ретранслятори роблять на базі таких великих літаків, як C-130 або Ту-214 явно не дочекаюся, то прошу хоч поясніть мені, чому українські військові не можуть використати наземний ретранслятор і ризикують (і втрачають) літак?

Та чого ж не дочекаєтесь..) Яке основне завдання літака-ретранслятора? Правильно, отримати сигнал-посилити- відправити ..

Та й все.. 

А де це потрібно було в часи СССР? Правильно, Тихий/Атлантичний океан (в основному звязок з ПЛАРБ, "дальниками"-ракетоносцями/стратег.бомбардувальниками), ну ще декотрі роботи ,повязані з роботою випробовувачів (в основному) ядерної зброї на безкрайніх просторах тодішньої країни.

А який тип літака здатен "ходити" на такі відстані? Правильно- модифікація тих самих "стратегів" (Ту-142)

Та й тогочасну аппаратуру для таких цілей- по габаритам- не всюди встромиш..

До речі-  не танкери йшли "штатно", а комплекти дозаправки в повітрі, на багатьох типах.Танкери- вони "вєщь в сєбе", їм все одно кого "годувати" ,лиш би  системи дозаправки були.

А от використання Ан-26РТ- з менш потужною ,і, відповідно, менш "громіздкою" тогочасною аппаратурою в Афгані було якраз продиктовано 

наявністю у тій країні шалено високого гірського рельєфу,де сигнал передати/отримати шнакшої можливості подекуди не було взагалі.

І по літаку в Словянську- не варто чіплятись до ретранслятора.

Міг бути і літак радіотехнічної розвідки, і звичайний транспортник, який банально використовувався в якості корректувальника артвогню..

Чи фоторозвідник (Ан-30) , але я ще не бачив точно ні зоображення, чи обломків, на жаль.

Я відповів на Ваше питання?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Дякую. Маю надію що ми таки дійшли згоди, що версія про літак-ретранслятор на рівнинній місцевості була невдалою.

та я для себе її і не розглядав..) і не педалював тим більше..)

Link to comment
Share on other sites

А тем временем:

 

У Шахтарському районі, в селі Маринівка, другий день не припиняються бої на кордоні з Росією.
Як повідомляється на тимчасовому сайті Донецької облдержадміністрації, серед українських військових є поранені.
"Пересування бойовиків, надзвичайні події в зоні проведення бойових дій збільшують паніку серед населення міст і районів", - йдеться в заяві.
"Через Сніжне, Торез, Шахтарськ пройшло 7 КамАЗів, 3 БТР, 1 зенітна установка на допомогу бойовикам, що атакують пункт пропуску в Маринівці. Згодом частина машин попрямувала у бік Донецька", - наголошується в повідомленні.
У Горлівці ополченці зміцнюють зайняті ними будівлі. Також збільшують барикади на блокпостах, розташованих на Донецькій трасі.
У Слов'янську триває активний обстріл позицій бойовиків у районі Семенівки, Черевковки та "Сільзаводу".
У Мар'їнському районі, згідно з повідомленням, вночі озброєні представники терористичної організації "ДНР" викрали Олександрівського селищного голову та його заступника. Зараз вони знаходяться в будівлі управління СБУ в Донецькій області.
Link to comment
Share on other sites

http://i.piccy.info/i9/8e39d238600bb46c28a0d0c44a470558/1402083274/77482/710817/index_1_.jpg

Фото отсюда:
http://ukrpravda.net/index.php?topic=11704.msg271581#msg271581

 

img26319_1.jpg

 

Все шо знаю -Ан-30 сегодня улетел с Борисполя на восток и не вернулся. 5 погибших, трое спаслись. Читайте Тымчука с его братьями и сестрами бляць
Змінено користувачем Agh
Link to comment
Share on other sites

Есть подтверждение про именно АН-30 из другого источника:

Wings Phoenix Сбили Ан-30 из бригады моих подшефных. Сейчас идут поиски экипажа. Больше не могу ничего сказать.
Eugene Filatov Тымчук пишет что не ан-30...
Wings Phoenix Eugene Filatov - Тымчук "охуенный" специалист в авиации. Уровень его компетенции я уже ощутил, читая пугалки про готовящиеся провокации со стороны России с использованием наших Мигов из Крыма. Он знает про ответчик свой-чужой (коды которого перепрошиваются регулярно) столько же, сколько и про борта 15й Бориспольской бригады.
Wings Phoenix А на борту было 8 человек.
Игорь Москалевский У всех ли были парашюты? Двое, вроде, выпрыгнули
Wings Phoenix Игорь Москалевский - парашюты были у всех. Имеем данные про три купола.

 

Link to comment
Share on other sites

Вас двоє під цим ніком пише? Тоді уважніше :)

Шановний, на рахунок " уважніше"

Дивіться пост 2418, потім 2423, потім свое прохання "підказати" у пості 2438.

Я Вам і сказав, що були.

Ви вже вибачайте, я пишу один і з одного. І не бачу ніяких невідповідностей у своїх дописах.

..Чомусь пригадалось- " Упорство- первій признак....."(с)

Все, я наразі припиняю порожню для себе дисскусію на рахунок "ретрансляторів"

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...