Перейти до змісту

Гість paraskaa-W

Recommended Posts

  • Replies 1.2 тис
  • Created
  • Остання відповідь

посмотрим шо прокуратура скажет. :D

 

ща шокин пару милионов на счёт себе от фирташа получит и дело закроют как обычно.

ну совсем закрыть и раньше не получилось, а вот под домашний арест с последующим побегом - это Щокин и Ко умеют 

Link to comment
Share on other sites

ну совсем закрыть и раньше не получилось, а вот под домашний арест с последующим побегом - это Щокин и Ко умеют 

ну..где то я уже читал..что то дело толи закрыли уже по сроку давности толи хотели закрыть и этого клоуна не вовремя эти "пидарасы" полицейские выловили :D 

Link to comment
Share on other sites

"- Те же таксисты, люди зачастую весьма скептического склада ума, говорят о патрульных: "Ничего, скоро научатся взятки брать, и так далее". Вот из этих 12 случаев отчисления был хоть один связанный с коррупцией?

- У нас был один случай коррупции в Одессе. Мы сразу отреагировали - и на первой смене в Харькове, когда я давала инструктаж, я очень детально рассказала им эту историю. Почему она важна? На улицу выходят многие тысячи людей, и единичные случаи такого рода неизбежны. И говорить, что этого не будет,- просто ложь. Это будет. Нам просто нужно иметь правильную оценку общества - чтобы это было неприемлемо. И такую же оценку со стороны системы, которую мы строим.

А одиночные случаи всегда будут. Главное - на них реагировать. Что для меня интересно в этом одесском случае, когда молодой офицер взял за что-то 300 гривен? То, что информацию об этом принес его партнер.

- Ну, сейчас часть читателей скажет: вот, дескать, набрали стукачей…

- Я знаю. И это другой стереотип, который нам надо перешагнуть. И мы это тоже ребятам очень откровенно объясняем. С самого начала, в первый же день, когда они приходят в нашу, как говорят таксисты, полицейскую академию (смеется. - Е.К.), они должны понять: если их наши требования не устраивают, тогда эта работа - не для них.

- Что ж, все честно.

- Да. Так это воспринимаем мы, так это воспринимают они. И меня очень порадовало, что это понимание сработало на конкретном примере. То, как ребята оценили эту ситуацию, говорит о том, что у нас получается здоровый организм. Плюс к этому было несколько случаев, которые мы заметили по этим видеокамерам.

-А именно?

- Мы увидели реакцию ребят, когда им предлагают взятку. И мне нравится эта реакция, я хочу ее поддерживать и в дальнейшем.

- А как она выглядит?

- Не удивление, но какое-то холодное отвращение. Вот это хорошо. Я хочу, чтобы этот момент застыл - как фотокадр..."

 
Link to comment
Share on other sites

Опубликовано: 6 окт. 2015 г.

16.09.15г. Шманов Дмитий, являясь кандидатом в депутаты городского совета от партии Солидарность, совместно со своей женой вмешивались в деятельность работников милиции и полиции во время проведения осмотра ДТП, участником которого являлся его - несовершеннолетний сын Шманов Владимир, пытались похитить с места ДТП вещественное доказательство - телефон, на котором имелась видеозапись "селфи" данного ДТП, обвиняя работников милиции полиции в краже данного телефона. Находясь на месте происшествия, Шманов Д., прикрываясь именем кандидата в депутаты, выражался грубой нецензурной бранью, пытался сорвать проведение осмотра места происшествия, оскорблял и унижал человеческое достоинство работников милиции и полиции, а так же людей, находившихся рядом и наблюдавших за ходом проведения следственного действия.Действия кандидата в депутаты Дмитрия Шманова и его жены необходимо оценивать как вмешательство в деятельность правоохранительных органов во время исполнения ими своих функциональных обязанностей, предусмотренных ст.343 УК Украины.Указанную категорию людей следует относить к категории БЫДЛА, которая лезет во власть и намеревается представлять силу и власть гаранта конституционной власти наших граждан, учитывая тот факт, что все эти действия были осуществлены умышленно в трезвом состоянии.Уважаемый Петр Алексеевич, обратите внимание на тех людей, которые рвутся к власти, прикрываясь Вашим именем. Можно себе только представить, как будут себя вести такие люди и что они о себе возомнят, получив депутатскую неприкосновенность, ведя себя сейчас подобным образом, не имея мандата!!

Link to comment
Share on other sites

Російський дипломат, аташе Посольства РФ в Україні, кермуючи Toyota Camry із дипномерами D 001076, сьогодні на Новообухівський трасі у напрямку Києва влетів у відбійник. Коли приїхала патрульна поліція, то дипломат заперся в автомобілі. Під час спілкування із ним були наявні очевидні ознаки алкогольного сп'яніння. Про що було складені відповідні документи зі свідками. Дипломатичний імунітет не дозволяє Патрульна поліція України складати адмінпротоколи на таких порушників. Відтак поліція унеможливила подальше пересування автомобіля і його відвезли евакуатором. А дипломата забрав його колега з Посольства РФ.

 

https://www.facebook.com/EuroMaydan/posts/884375788325426

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Під час спілкування із ним були наявні очевидні ознаки алкогольного сп'яніння.

 

Ох і рожа в нього :fp1:

http://www.rbc.ua/static/img/1/4/1444593630_dtp_650x410_1_650x410.jpg

 

Атташе посольства РФ заплатит штраф и возместит ущерб, нанесенный при ДТП"Мы не сомневаемся, что все граждане других стран, которые на сегодняшний день находятся с дипломатическими миссиями на территории Украины, они согласились соблюдать правила страны своего пребывания, поэтому у нас нет сомнений, что этот человек будет подлежать санкциям, в соответствии с международным правом и украинским законодательством, это штраф и возмещение нанесенного ущерба"

http://www.rbc.ua/rus/news/attashe-posolstva-rf-zaplatit-shtraf-vozmestit-1444641720.html

 

Link to comment
Share on other sites

 

Російський дипломат, аташе Посольства РФ в Україні, кермуючи Toyota Camry із дипномерами D 001076, сьогодні на Новообухівський трасі у напрямку Києва влетів у відбійник. Коли приїхала патрульна поліція, то дипломат заперся в автомобілі. Під час спілкування із ним були наявні очевидні ознаки алкогольного сп'яніння. Про що було складені відповідні документи зі свідками. Дипломатичний імунітет не дозволяє Патрульна поліція України складати адмінпротоколи на таких порушників. Відтак поліція унеможливила подальше пересування автомобіля і його відвезли евакуатором. А дипломата забрав його колега з Посольства РФ.

 

https://www.facebook.com/EuroMaydan/posts/884375788325426

 

Пьяный кацапский шпион

ипать новость

:fp1::weep:

Link to comment
Share on other sites

Советник-посланник российской дипмиссии на Украине Андрей Воробьев заявил, что в ДТП попал атташе посольства РФ Виктор Рышников. Воробьев категорически отверг версию об алкогольном опьянении дипломата.

http://ria.ru/world/20151012/1300479428.html

 

Link to comment
Share on other sites

 

Советник-посланник российской дипмиссии на Украине Андрей Воробьев заявил, что в ДТП попал атташе посольства РФ Виктор Рышников. Воробьев категорически отверг версию об алкогольном опьянении дипломата.

http://ria.ru/world/20151012/1300479428.html

 

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Поліція. «Ітогі падвідьм» (С)

*обережно, багато букв!

За час роботи в поліції, я практично не писав і публікував ніяку критику. Не тому що прогнувся, чи влився, чи може все чудово і не було що критикувати.

Якось одна з моїх колег, яка зі мною навчалася на курсах лідерства, що хоч ще й тоді багато речей, про які я казав, мають сенс і раціональне зерно, переконала, що варто дати час. Я й сам розумів, що не все й зразу, система опиратиметься, але не відчував, наскільки сильне гальмо з’явиться всередині самої нової системи. Тож, я включив «режим тиші». Мовчки спостерігав за тими негараздами, які відбуваються, а висвітлював лише гаразди. Ну і розповідав громадянам про позитиви.

Але зараз бачу, що час знову брати на себе удар, бо мені справді прикро за багато речей, які відбуваються. Так, саме «брати удар», бо чітко розумію, різні варіанти реакції керівництва (з досвіду того, що відбувалося під час навчання). Принципово не є адептом секти «зрада». Не думаю, що в когось може повернутися язик назвати мене «агентом кремля», я не працюю на чиїсь рейтинги, тощо.

Натомість, я, як і багато (більшість!) людей прийшли в поліцію для того, щоб насамперед змінювати систему правоохоронних органів. Я не був працівником органів внутрішніх справ до реформи, але маю уявлення – з власного досвіду, і навіть з того, про що начали на курсах первинної підготовки як то має бути багато з речей, і як не має бути. Тому, пишу це лише для того, аби привернути увагу громадськості до проблем у побудові нової поліції, бо особисто я бачу багато факторів, які були притаманні старій системі, тобто міліції, і яких однозначно не має бути в новій.

Я переконаний, що всі ці позитивні моменти і успіхи поліцейських, високі рейтинги і довіра від громадян (нещодавно міністр публікував), - це, насамперед, завдяки ентузіазму звичайних працівників поліції. Але зе нинішніх обставин ентузіазм гаснутиме і ефективність втрачатиметься. Спробую пояснити чому.

Все одразу писати не буду. Сьогодні торкнуся питання менеджменту і управління, переважно що стосується найнижчої і середньої ланки. Жоден відбір не є без хиб, адже проводять його теж люди. Інколи окремі люди занадто вміють показати виключно свої позитивні сторони, але час розставляє все на свої місця. Тож потрібно виявляти і виправляти недоліки (роботи в цьому напрямку я не помітив, в принципі, хоча десь обіцяють, що скоро (?) вона почнеться).

А тепер по суті діла:

- Більшість з нас – люди з вищою освітою. Дехто – має кілька освіт, якісне знання іноземних мов тощо. Цим безумовно пишаються посадовці, що провадять реформу, в чому я не бачу проблеми. Але це не заважає окремим (?) керівникам різних ланок спілкуватися з підлеглими як з бидлом. З матом-перематом. Як жалюгідні і жлобські герої п’єс Леся Подерев’янського. Я не здивуюся, але мені буде дуже прикро, якщо через певний час патрульні почнуть так спілкуватися з громадянами – приклад нам такий показують…

- Нам запроваджена система штрафів за проступки дисциплінарного характеру. Близько п’яти з них стосуються субординації. І жодного серед них, яка б стосувалася неадекватного ставлення керівника до підлеглого. Жодного!

- Не проводиться стратегічна і тактична робота з особовим складом. Конкретно, можу сказати по своїй роті і своєму батальйону. Ніяка не проводиться. Можна сказати, що мовляв, люди без досвіду, то ще буде. Не потрібно вигадувати велосипед – для командирів проводилися окремі курси від американських інструкторів, де чітко акцентувалося, з чого варто починати. І на це не потрібно додаткових ресурсів. Більшість того, що нам доводять у роті, цитую: «пріуси не б’ємо, взятки не беремо»

- З тих же згадуваних курсів, говорилося, - «хвалимо при всіх, сваримо окремо, індивідуально», як ви думаєте, як відбувається?

- «Щось не подобається – пиши рапорт [на звільнення]» - фраза, яку чув не раз і не один співробітник поліції. При чому після цілком слушних питань і зауважень. Вчора мені один з колег переказав (передаю практично дослівно) іншу фразу, яку почув: «ви сюда нє думать прішлі, а виполнять прікази... на ваше мєста єсть уже 27 людей, каториє хатят служить так как нада...». Це тотальний совок – навіть не бажання почути іншу або протилежну думку.

- Невміння і небажання вміти розпоряджатися особистим часом співробітників. Наведу маленький приклад, поліція була задіяна до охорони правопорядку на футбольному матчі Динамо – Челсі. Поліцейських зібрали на 16 годину. Щось власне з охорони правопорядку почалося десь за 2 години до матчу. Ні, ніяких насиченого продуктивного використання часу (інструктажі, навчання, підготовка) до того моменту не було. І це не поодинокі випадки.

Таким чином, я переконаний, багато співробітників переконані, що частина керівників не на своїх місцях. Що їх потрібно міняти, а окремим з них не те що не місце в керівному складі, а й взагалі в поліції. Тим не менш, «маємо що маємо». Я впевнений, що ролі командира будь-якої ланки поліції – це роль тренера для своїх підлеглих, роль людини, на яку варто рівнятися і з кого брати приклад, роль якісного мотиватора. Але це поки залишається в теорії.

Ви запитаєте, чому не пишемо рапорти з приводу цього, не звертаєтеся – пишемо, звертаємося, але віз і нині там. Знаю, на одного з керівника рот, були скарги, рапорти – вона досі на посаді. Вчора особисто мав півгодинну розмову з командиром батальйону, резюмувати яку можна наступним чином – «той хто хоче, шукає можливості, хто не хоче – шукає причину». Він, до речі, колишній співробітник ДАІ. Загалом, серед них є непогані хлопці. Але більшість з них мають одну фобію. Вони подібні до Поліграфа Поліграфовича Шарікова, який хоч і став людиною, але не любив котів, що передалося з попереднього життя. А ці з «попереднього життя» перенесли нелюбов до журналістів і дорожнього контролю… «А што єслі дорожній кантроль…???»

Є підозра, що з часу навчання організатори реформи переглядають і мою сторінку фейсбуку. Думаю, хтось з керівництва патрульної поліції прочитає ці слова. Хотілося б, аби з цього винеслися належні висновки – бо інакше у нас зміниться тільки вивіска – активних, цілеспрямованих, рішучих і готових висловитися просто виживуть, або просто унеможливлять впливання на процес.

У нас починаються прояви цензури. Цензури, яка не стосується службової інформації, чи інформації з обмеженим доступом. Встановили правило – запрошують на ефір – узгоджуй з керівництвом. Ну добре, нехай буде. Мене двічі запрошували на ефір (якраз, до речі, говорити про позитиви). Я журналістам відповідав, що готовий, але узгодити з керівництвом патрульної поліції – мені журналісти написали що їм відмовлено. Такого не має бути. Показуха (не плутати з піаром), виступають тільки визначенні і з визначеним текстом має піти в забуття раз і назавжди.

Я готовий до дискусії, але вона, на жаль, заборонена. Один зі штрафів передбачений за «сперечання з командирами батальйонів, рот та їх заступниками». А яка дискусія без суперечки?.. Так отож…
Я за реформу. За тотальну реформу правоохоронних органів, без половинчаток, без протягування своїх, компромісів з совістю і сумлінням, без торгування принципами. Іі з гаслом «Служити і захищати» громадянина, українця.

Далі буде…

Лейтенант Богдан Пацкань, із штрафбату з любов’ю

з.і.: тут надибав, що кілька колег теж кілька цікавих думок висловлюють:

https://www.facebook.com/ygleaf/posts/1646270585644481

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=948827768493762&set=gm.405367059588044&type=3

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Этой ночью, 29 октября, в развлекательном ночном клубе "Метро" во Львове пятеро нетрезвых полицейских подрались с охраной заведения и некоторыми посетителями.

 

Об этом сообщает Zaxid.net.

 

Охранники клуба вызвали сотрудников Государственной службы охраны (ГСО), которые доставили полицейских в Шевченковский райотдел милиции для выяснения обстоятельств.

 

"Полицейские отдыхали в ночном клубе. У них был выходной, немного выпили лишнего. Это привело к конфликту... Неважно, была драка, или просто конфликт, но сам факт этой ситуации - это уже недостойное поведение", - заявил начальник патрульной полиции Львова Юрий Зозуля.

 

Позже он рассказал, что полицейские уволены и на очередное дежурство уже не выйдут.

http://society.lb.ua/life/2015/10/29/319628_lvove_pyatero_pyanih_politseyskih.html
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

зозулю вернули опять в киев со львова.

 

http://kiev-ukr.segodnya.ua/img/article/6677/11_main.jpg

Киянки можуть оцінити нового начальника патрульної поліції. Капрал поліції Юрій Зозуля, який з серпня цього року очолював патрульну службу Львова, призначений начальником Управління патрульної поліції в місті Києві. Відповідний наказ підписала глава Національної поліції України Хатія Деканоїдзе.

"Юрій Зозуля на загальних умовах подав заяву на вступ до нової поліції в Києві, пройшов усі етапи відбору. Працював інспектором патрульної служби в роті №1 батальйону №3 Управління патрульної служби МВС у м.Києві. Із запуском львівської патрульної служби в кінці серпня 2015 був призначений начальником Управління патрульної служби МВС у м.Львові. Тепер Юрій Зозуля керуватиме столичною патрульною поліцією", – розповіли в патрульній поліції України.

Варто зазначити, що ЗМІ нерідко писали про Юрія Зозулю. Так, у серпні повідомляли, що він попався на перевищенні швидкості на трасі "Київ – Чоп" і тоді ще працюючі співробітники ДАІ склали на нього адмінпротокол.

Його ім'я також "засвітилося" у скандалі з перевезенням через кордон трамадолу без оформлення документів. Тоді Зозуля також відбувся штрафом і пояснював, що віз ліки для учасників бойових дій.

Нагадаємо, призначення попереднього начальника київської патрульної служби Олександра Фацевича викликало бурхливу реакцію у киянок, багато з яких вважали його "найпрекраснішим поліцейським". Як відомо, Фацевич на початку листопада був призначений головою патрульної поліції України.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...