Перейти до змісту

Абромавичус хоче "поховати" трудові книжки


Ali(UA)

Recommended Posts

тю!

так и тут он говорили..что будут европейские законы принимать..

ну так по крайней мере я слышал по тв.

 

Пухххх!  :fp1:

 

Кноп, без принятия нового КЗоТа и подзаконных актов под него, упразднение института тк - ни что иное как отрубание ступни дураку только по той причине, что у него умный сосед с ампутированной стопой...

 

Понимаешь?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 301
  • Created
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

да!

яж говорю..я буквально на днях слышал от депутатов шо они собираются

какойто новый кзот принимать...

под евросандарт подгонять..

короче посмотрим.

Link to comment
Share on other sites

 

 


На пальцах.   Без принятия нового кзот и изменения всего трудрвого законодательства, ликвидация института тк - это приведённый мной выше пример отсечения стопы у дурака в подражание умному ампутанту...

На пальцах, вы берете некую странную ситуацию - когда ВСЕ осталось по-старому, а ТК вдруг сожгли. И объясняете нам, почему это крайне глупо.

Мы вроде бы интуитивно догадываемся, что это пример глупости - но не вполне улавливаем, с чего вы взяли, что предлагается именно это.

То есть:

 

 

 


Законопроекта нет. Нет.   На сегодняшний день есть декларация Абромявичуса что что то подггтовлено

Если законопроекта нет, а в декларации речь о каком-то пакете законов, которого мы (вы) не видели, то о чем вообще идет речь? :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

комент від Олега Пономаря:

 

Чтобы было, как в Америке) Вы спросите- а как же это? Все просто- вся информация о всех ваших работах хранится в компьютере и привязана к налоговому номеру (коду). И никто не жаловался.

Link to comment
Share on other sites

Трудова  книжка  розказує,  де  людина  працювала,  скільки,  як  часто  міняла  місце  праці.  Коли  я  стала  директором,  щоб  познайомитися  з  персоналом,  підняла  їхні  трудові  книжки  і  картинка  склалася.

Для  людини - якесь  відображення  її  трудової  діяльності.  Можна  собі  спрогнозувати  ту  ж  пенсію.

Я  більше  довіряю  паперовим  носіям,  ніж  електронним  невідомо  де.

Як,  до  речі,  біженці  скажуть,  потрібна  була  їм  книжка,  коли  тікали  з  ДНРів,  чи  ні.    

Link to comment
Share on other sites

Трудова книжка розказує, де людина працювала, скільки, як часто міняла місце праці. Коли я стала директором, щоб познайомитися з персоналом, підняла їхні трудові книжки і картинка склалася.

Для людини - якесь відображення її трудової діяльності. Можна собі спрогнозувати ту ж пенсію.

Я більше довіряю паперовим носіям, ніж електронним невідомо де.

Як, до речі, біженці скажуть, потрібна була їм книжка, коли тікали з ДНРів, чи ні.

А резюме вы не доверяете? Могли бы попросить людей заполнить формы где кто работал какой работой занимался. Трудовая всего не скажет.
Link to comment
Share on other sites

А резюме вы не доверяете? Могли бы попросить людей заполнить формы где кто работал какой работой занимался. Трудовая всего не скажет.

Резюме  пише  сама  людина  і  пише  те,  що  хоче  написати.  Власне,  трудова  розказує  те,  що  людина  замовчує.  Як  її ,  н-д,  звільнили  з  тієї  чи  іншої  роботи.

Link to comment
Share on other sites

Резюме  пише  сама  людина  і  пише  те,  що  хоче  написати.  Власне,  трудова  розказує  те,  що  людина  замовчує.  Як  її ,  н-д,  звільнили  з  тієї  чи  іншої  роботи.

 

Трудовая не отражает работы самозанятых людей.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Резюме  пише  сама  людина  і  пише  те,  що  хоче  написати.  Власне,  трудова  розказує  те,  що  людина  замовчує.  Як  її ,  н-д,  звільнили  з  тієї  чи  іншої  роботи.

по поводу резюме вы можете позвонить на место работы прошлое вам там все расскажут, если вы не можете определить на собеседовании навыки человека

 

ну и если написано за власным бажанням,какой вывод вы сделаете

Змінено користувачем Ali(UA)
Link to comment
Share on other sites

Трудова  книжка  розказує,  де  людина  працювала,  скільки,  як  часто  міняла  місце  праці.  Коли  я  стала  директором,  щоб  познайомитися  з  персоналом,  підняла  їхні  трудові  книжки  і  картинка  склалася.

Для  людини - якесь  відображення  її  трудової  діяльності.  Можна  собі  спрогнозувати  ту  ж  пенсію.

Я  більше  довіряю  паперовим  носіям,  ніж  електронним  невідомо  де.

Як,  до  речі,  біженці  скажуть,  потрібна  була  їм  книжка,  коли  тікали  з  ДНРів,  чи  ні.    

Коли ця інформація була б в електронному вигляді, Ви зекономили б багато часу.

Тут вже правильно відповіли, що ТК - це всього навсього паперовий носій інформації, з електронним Ви взнали б те ж саме, але трішки швидше.

Link to comment
Share on other sites

по поводу резюме вы можете позвонить на место работы прошлое вам там все расскажут, если вы не можете определить на собеседовании навыки человека

 

ну и если написано за власным бажанням,какой вывод вы сделаете

Очевидно,  що  я  знаю  усі  телефони  попередніх  робіт  працівника  і  навіть  тих  фірм,  яких  уже не  існує.

Що  до  "за  власним  бажанням",  то  досить  часто  трапляються  інші  записи.  

Мені  доводилося  виводити  на  чисту  воду  таких  аферистів,  що  могла  мати  через  них  дуже  великі  проблеми.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Коли ця інформація була б в електронному вигляді, Ви зекономили б багато часу.

Тут вже правильно відповіли, що ТК - це всього навсього паперовий носій інформації, з електронним Ви взнали б те ж саме, але трішки швидше.

Власне,  маю  трохи  досвіду  роботи  з  електронними  носіями  і  паперовими.  Зокрема,  на  елетронних  носіях   печатки  підприємства  не  поставиш.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Власне,  маю  трохи  досвіду  роботи  з  електронними  носіями  і  паперовими.  Зокрема,  на  елетронних  носіях   печатки  підприємства  не  поставиш.

Вообще-то именно на электронном носителе можно поставить электронную подпись предприятия, а на трудовой бумажке можно оттиснуть все, что дядя Гена вам нарежет на резине за поллитру в министерстве культуры и полиграфии ДНР.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Очевидно,  що  я  знаю  усі  телефони  попередніх  робіт  працівника  і  навіть  тих  фірм,  яких  уже не  існує.

Що  до  "за  власним  бажанням",  то  досить  часто  трапляються  інші  записи.  

Мені  доводилося  виводити  на  чисту  воду  таких  аферистів,  що  могла  мати  через  них  дуже  великі  проблеми.

другие записи.... как то в других странах без этого обходятся. а если начальник самодур уволил хорошего человека и написал плохую запись что вы будете делать?

Link to comment
Share on other sites

Да неважно в общем-то, самодур начальник, или нет.

Важно то, что ТК на самом деле ничем особо не отличается от резюме в плане объективности предоставления информации. Обыватель, всю жизнь честно проработавший у честных людей, на полном серьезе думает что в ТК написана правдушка - а на самом деле это могут быть просто рандомные записи каких-то случайных кадровиков, которые может быть вообще делали записи в книжку человека, ни разу в жизни не появившегося на рабочем месте (и честно разделившего списанную ЗП с директором и главбухом отдельно взятой госслужбенной синекуры).

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Да неважно в общем-то, самодур начальник, или нет.

Важно то, что ТК на самом деле ничем особо не отличается от резюме в плане объективности предоставления информации. Обыватель, всю жизнь честно проработавший у честных людей, на полном серьезе думает что в ТК написана правдушка - а на самом деле это могут быть просто рандомные записи каких-то случайных кадровиков, которые может быть вообще делали записи в книжку человека, ни разу в жизни не появившегося на рабочем месте (и честно разделившего списанную ЗП с директором и главбухом отдельно взятой госслужбенной синекуры).

По моему еще с советского союза увольняли типа по собственному и ничо сказать нельзя было по трудовой уволили или сам ушел. Это дремучий совок. Кстати в штатах не вносят инфу никуда уволили или нет. Государство тут этот вопрос с записями и причинами увольнения не регулирует. В принципе это приватная информация. Если закон не нарушил то какого хрена кому надо видеть какие были отношения на прошлой работе.

Это всё равно что просить справку о болезнях. Интересует - звони расспрашивай.

Змінено користувачем Ali(UA)
Link to comment
Share on other sites

 

 


По моему еще с советского союза увольняли типа по собственному и ничо сказать нельзя было по трудовой уволили или сам ушел. Это дремучий совок.

Это само собой, классика :)

Просто  говорит о неких общих показателях, типа сколько раз увольнялся, как долго работал. Так вот это тоже не работает, слишком часто существенно расходясь с реальностью.

По итогу, капиталистический мир давным давно придумал две простые вещи. Реферансы (контактные персоны с прошлых работ - непосредственное начальство в идеале) и фирмы-пробивалы для совсем уж обеспокоенных работодателей.

P.S.

Честно говоря, на самом деле только звонки прошлому начальству и несут более-менее полезную информацию для нового работодателя. Фирмы-пробивалы безбожно халтурят  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

 

 


Трудова  книжка  розказує,  де  людина  працювала,  скільки,  як  часто  міняла  місце  праці.
не всегда, сейчас работают по разнообразнім контрактам и прочим ГПД, єто в трудовой не отражается
Link to comment
Share on other sites

Власне,  маю  трохи  досвіду  роботи  з  електронними  носіями  і  паперовими.  Зокрема,  на  елетронних  носіях   печатки  підприємства  не  поставиш.

Зокрема, на електронних носіях ставиться цифрова печатка і цифровий підпис.

Навіть податкова приймає. Більш того, іноді навіть вимагає саме у елекронній формі.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Власне,  маю  трохи  досвіду  роботи  з  електронними  носіями  і  паперовими.  Зокрема,  на  елетронних  носіях   печатки  підприємства  не  поставиш.

Є цифровий підпис,

Погодьтесь, що переглянути електронний варіант ТК було б краще

ПС, я судився з підлеглими, і там наявність ТК було аж у самому кінці :) , судді питали у першу чергу наявність колдоговору..

Link to comment
Share on other sites

Зокрема, на електронних носіях ставиться цифрова печатка і цифровий підпис.

Навіть податкова приймає. Більш того, іноді навіть вимагає саме у елекронній формі.

Не  хочу  я  тут  пояснювати,  що  таке  аналітика,  коли  просто  папір  може  багато  розповісти.

І  ще  по  трудових:

Працівник  дорожить  трудовою,  це  важливий  документ  і  його  важко  відтворити.  Підприємство  віддає  трудову  на  руки  при  звільненні,  коли  працівник  повністю  розрахувався  за  матеріальні  цінності  тощо.

Можна  змоделювати  безліч  ситуацій,  коли  працівник  може  добряче  підставити  підприємство  і  злиняти.

І  взагалі,  кому  заважають  трудові  книжки?  Це  ще  одна  псевдореформа?

Не  треба  порівнювати  наші  трудові  відносини  з  нензними  зарплатами  і  добреоплачувану  роботу  за  кордоном.  Там  інші  трудові  взаємовідносини,  інші  суди  і  т. п.

Link to comment
Share on other sites

І  взагалі,  кому  заважають  трудові  книжки?  Це  ще  одна  псевдореформа?

 

Так можно сказать про бОльшую часть из 100500 курсирующих в Украине бумаженций, смысл которых если когда-то и был, то в 21-м веке явно потерялся.

Змінено користувачем Бацилла
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Не  треба  порівнювати  наші  трудові  відносини  з  нензними  зарплатами  і  добреоплачувану  роботу  за  кордоном.  Там  інші  трудові  взаємовідносини,  інші  суди  і  т. п.

Ну, какбэ многие люди были б не прочь иметь вот эти самые другие трудовые отношения, суды и прочее в Украине. В том и смысл реформ.

 

 


І  взагалі,  кому  заважають  трудові  книжки?

Для всех, кто не кадровик и не директор, трудовая книжка - просто еще одна головная боль. Вы сами выше приводите пример того, как предприятие может компостировать мозги работнику при помощи трудовой :) 

С наличием трудовой книжки вынуждены мириться люди, работающие по КЗоТу. Если завтра выкатят новый КЗоТ, в котором вся польза книжек сохраниться, а все недостатки - бумажность, морока с выцарапыванием книжки у кадровички - уйдут, то для подавляющей части населения это будет вполне годной реформой.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Не  треба  порівнювати  наші  трудові  відносини  з  нензними  зарплатами  і  добреоплачувану  роботу  за  кордоном.  Там  інші  трудові  взаємовідносини,  інші  суди  і  т. п.

 

Та вони тому й iншi, що нема зайвого паперу.

 

А рiвень зарплат тут взагалi нi до чого.

Link to comment
Share on other sites

Трудова книжка це кріпацтво.Сенсу ноль.Я маю в Канаді три трудові українські і печатки поставлені в двох а записи можу зробити які хочу-дляжуліка зробити ліву книжку це справа 5 хвилин-при бажанні ліві закордонні паспорти і свідоцтва про народження лдіплять а тут ТК

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...