Перейти до змісту

Сирийская народная республика


Гість paraskaa-W

Recommended Posts

 

ЭРДОГАН НЕ БУДЕТ ВСТРЕЧАТЬСЯ С ПОМПЕО И ПЕНСОМ

Ах-ха. Он еще сказал там, мол Трамп приедет, тогда поговорим.  :laugh:

 

 
Як тут часто пишуть - поводив трампу по губах!
 

 

 
Президент Дональд Трамп відкинув занепокоєння у тому, що вихід США з Сирії залишив напризволяще сирійських курдів, американських союзників, і що Росія вирушила в регіон, аби заповнити "вакуум".
 
Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Bloomberg.
 
"Сирія може отримати якусь допомогу від Росії, і це нормально", - сказав Трамп, спілкуючись у середу з журналістами в Білому домі.
 
Трамп зазначив, що курди, які боролись разом з американськими військами проти "Ісламської держави", не ангели. Він додав, що курди добре захищені і знають, як вести боротьбу.
 
Турецькі війська почали наступ у північній Сирії після того, як Трамп оголосив про вихід військ з регіону. Від початку турецького вторгнення США запровадили санкції проти Анкари та закликали припинити вогонь. Президент Ердоган відкинув ці вимоги.
 
Трамп зазначив у середу, що санкції є значно ефективнішим інструментом, ніж якби американські війська залишались оберігати стабільність в регіоні.
 
"Я розглядаю ситуацію на кордоні Туреччини з Сирією для Сполучених Штатів як стратегічно блискучу. Ми можемо вести наші битви на наших власних територіях", - додав він.

 

 
:fp1:  :fp1:  :fp1:

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Трамп - голова. Такого Маккиавелиста в Штатах у власти не было очень давно. Никто не ожидал от этого "рыжего клоуна" такой хитрой игры.

 

 

Это игра своими потными яйцами и услужливо раздвинутыми булками паред старым сморщенным стручком своего возлюбленного Вольдемара  :lol2:

 

Жаль старый педераст ВВХ настолько немочен, что не сможет воспользоваться рыжей шлюхой сполна, но ничо бравые парни ердуганы я уже не говорю о желтоликих  сидзинпинах попользуют дряхлое американское очко по полной  :weep:

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Видать. кто-то из генералов не выдержал такого позора ;)

 

Американські винищувачі завдали удару по своїй колишній базі в Сирії.
Джерело: Reuters.
Метою атаки був цементний завод компанії Lafarge неподалік від Алеппо, в якому раніше знаходився склад боєприпасів.
Полковник Майлс Кеггінс, який відповідає за зв’язки з громадськістю в штабі коаліційного угруповання в Іраку, повідомив, що авіаудар був нанесений за допомогою двох літаків F-15.

Link to comment
Share on other sites

це ця цементна компанія за інтереси якоі тигіпку жабоіди орден дали?

Литві, Латвіі та Польщі приготуватись:

 

The power vacuum created by the U.S. abandonment of its Kurdish allies should also send chills down the spines of European leaders, argues Garvan Walshe in FP, because “if Europe doesn’t bolster its defenses, the Poles, Lithuanians, and Latvians could be next.”

Link to comment
Share on other sites

Якесь імперське сприйняття світу. Типу від імператора все залежить

То підсвідомість вилізла...Додік бовкнув те, чого насправді добиваються ті, хто зробив його презом  ;)

Link to comment
Share on other sites

Максимум - це буде ірландський варіант.....  

Я не знаю, яким в кінці буде варіант, але другий строк Додіка - то точно буде велика війна, і за межами Штатів, і на їх території... І жодні забори ні в мексикансій пустелі, ні рой супутників - винищувачів у космосі від неї не врятують. Цей довбойоб таки не зрозумів, і вже точно не зрозуміє: що як Штати й далі хочуть жити у відносному спокої і комфорті - треба щоб у оточуючому тебе світі був відносний порядок. А те що він робить щодня, цей порядок руйнує і наслідки того руйнування він вже скоро зможе побачити не тіки по сіенен, а й з вікна свого кабінету.

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Я не знаю, яким в кінці буде варіант, але другий строк Додіка - то точно буде велика війна, і за межами Штатів, і на їх території... І жодні забори ні в мексикансій пустелі, ні рой супутників - винищувачів у космосі від неї не врятують. Цей довбойоб таки не зрозумів, і вже точно не зрозуміє: що як Штати й далі хочуть жити у відносному спокої і комфорті - треба щоб у оточуючому тебе світі був відносний порядок. А те що він робить щодня, цей порядок руйнує і наслідки того руйнування він вже скоро зможе побачити не тіки по сіенен, а й з вікна свого кабінету.

 

Це виглядає як fear mongering...... 

Встановлений порядок вже не працював як треба... Трамп лише симптом. З нормальним порядком ніхто б не обрав президента-руйнівника..... 

Треба рухатись далі а не намагатися збирати уламки до купи.

Link to comment
Share on other sites

Це виглядає як fear mongering...... 

Встановлений порядок вже не працював як треба... Трамп лише симптом. З нормальним порядком ніхто б не обрав президента-руйнівника..... 

Треба рухатись далі а не намагатися збирати уламки до купи.

Ну рухайтесь...

Далеко підете....

Эрдоган выбросил письмо Трампа в мусорник

ЧЕТВЕРГ, 17 ОКТЯБРЯ 2019, 14:01
 

Президент Турции Реджеп Тайип Эрдоган выбросил письмо, которое ему прислал Дональд Трамп, в мусорник.

Источник: BBC со ссылкой на источники в окружении Эрдогана

Детали: Письмо, в котором Дональд Трамп говорит о военной операции Турции на севере Сирии и просит Эрдогана "не бать дураком", датированный 9 октября, накануне обнародовало издание The New York Times.

В письме Трамп просит Эрдогана прекратить военную операцию в Сирии и угрожает уничтожить экономику Турции

Цитата из письма: " Давайте разработаем хорошую сделку! Вы не хотите нести ответственность за убийство тысяч людей, а я не хочу нести ответственность за разрушение турецкой экономики - а я сделаю это", - пишет американский президент…

История будет благосклонно относиться к вам, если вы поступите правильно и гуманно. Она будет смотреть на тебя вечно, как на дьявола, если хорошие вещи не произойдут.

Не будь крутым парнем. Не будь дураком! Я позвоню тебе позже".

Источники BBC из окружения Эрдогана рассказали, что он выбросил письмо президента США в мусорник.

Link to comment
Share on other sites

 

Ну рухайтесь...

Далеко підете....

 

 

Зараз поки що ніхто нікуди не рухається, а лише demolition phase.

 

Стосовно війни. За логікої навпаки якщо Сандерс/Воррен його замінять, то ризик війни набагато більший

Змінено користувачем Uki
Link to comment
Share on other sites

Турція не найсильніша країна світу, але замбіціями на відновлення імперії в колишніх рамках...

 

Рашка - не найсильніша держава світу, але з амбіціями на відновлення імперії в колишніх рамках...

 

Китай -  друга силою держава світу потребує просьранства і ресурсу для подальшого розвитку і має амбіції знайти їх.

 

Японія -  одна з найтехнодогічніших держав світу, потребує не тільки місця але й гарантій від конкурентів - альтернатива відновлення імперії і військового експансивного нсціоналізму.

 

Я вже не кажу про дрібніших гравців, які теж прагнуть кожен свого, а це своє багато хто бачить за рамками своїх кордонів, тому шо акт 1975 року про їх непорушність зруйновано! І як кацапам можна, то можна й іншим.

 

Зруйновані або не діють основополагаючі договори по звгальній безпеці і обмеженню озброєнь. 

 

І хтось тут буде розповідаьи, що на тому тлі тре будувати щось нове??? Та побудуєте, звісно! Як не винищуєте один одного в процессі побудови  :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Зараз поки що ніхто нікуди не рухається, а лише demolition phase.

 

Стосовно війни. За логікої навпаки якщо Сандерс/Воррен його замінять, то ризик війни набагато більший

Від куйні, яка творилася всередині країни, Штати завжди чудово відволікала участь у куйні за її межами. Це діяло якийсь час, за який можнв було домовитися, аби куйні всередині було менше. Додік максимально хоче сконцентруатися, я бачу, на внутрішній, куйні, заплюшивши очі і встромивши голову в пісок, наче зовні тиш да гладь. Тре армія вдома??? Для примусу незгодних? Ню ню,,,

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Турція не найсильніша країна світу, але замбіціями на відновлення імперії в колишніх рамках...

 

Рашка - не найсильніша держава світу, але з амбіціями на відновлення імперії в колишніх рамках...

 

Китай -  друга силою держава світу потребує просьранства і ресурсу для подальшого розвитку і має амбіції знайти їх.

 

Японія -  одна з найтехнодогічніших держав світу, потребує не тільки місця але й гарантій від конкурентів - альтернатива відновлення імперії і військового експансивного нсціоналізму.

 

Я вже не кажу про дрібніших гравців, які теж прагнуть кожен свого, а це своє багато хто бачить за рамками своїх кордонів, тому шо акт 1975 року про їх непорушність зруйновано! І як кацапам можна, то можна й іншим.

 

Зруйновані або не діють основополагаючі договори по звгальній безпеці і обмеженню озброєнь. 

 

І хтось тут буде розповідаьи, що на тому тлі тре будувати щось нове??? Та побудуєте, звісно! Як не винищуєте один одного в процессі побудови  :fp1:

 

Все може бути, можливо і зануриться світ в постапокаліптичне мракобісся.... Але стара система вже не працюватиме однозначно..... 

Час вже завершувати bargaining stage. 

Link to comment
Share on other sites

Від куйні, яка творилася всередині країни, Штати завжди чудово відволікала участь у куйні за її межами. Це діяло якийсь час, за який можнв було домовитися, аби куйні всередині було менше. Додік максимально хоче сконцентруатися, я бачу, на внутрішній, куйні, заплюшивши очі і встромивши голову в пісок, наче зовні тиш да гладь. Тре армія вдома??? Для примусу незгодних? Ню ню,,,

 

Занадто сильно треба перекроїти армію щоб використовувати її проти незгодних.... Рудий не здатен на таке.....

Я вже давно зрозумів шо з ним силова диктатура америці не загрожує

Link to comment
Share on other sites

Занадто сильно треба перекроїти армію щоб використовувати її проти незгодних.... Рудий не здатен на таке.....

Я вже давно зрозумів шо з ним силова диктатура америці не загрожує

Рудий за неповні чотири роки розбив кілька несучих конструкцій світового порядку! Не тому шо він такий геній, а тому шо Америка надважлива країна для цього порядку. Ізоляціонізм працював 130 років назад, коли острів гамериканської мріїї міг бовтатися як гівно в ополонці серед двох океанів і робити в себе шо завгодно, бо завадити йому то ніхто не міг.

 

Сьогодні, коли підльотний час ядерної  ракети становить від 5 до 25 хвилин, в залежності звідки вона буде випущена, а найкращі програмісти світу народилися де завгодно, але не в Силіконовій долині, патякати про можливість сталого розвитку в умовах егоїстичного ізоляціонізму можуть тільки люди несповна розуму.

 

І до чого тут диктатура??? Наче на територіїї США не було наджорстокої громадянської війни... Досвід не проп'єш. Може з диктатурою і не вийде, а от спроба її встановити і призведе гарантовано до тої самої громадянської війни, яка на тлі прогресуючих зовнішніх конфліктів і приведе Штати до повного занепаду...

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

А говорил, не будет с Пенсом встречаться ;)

 

США и Турция договорились о прекращении огня в Сирии

Вице-президент США Майк Пенс по итогам переговоров с турецким лидером Реджепом Эрдоганом сообщил, что Анкара и Вашингтон договорились о прекращении огня в Сирии. Беседа длилась около четырех часов.
Ситуацию прокомментировал президент США Дональд Трамп в своем Twitter. Он сообщил, что у него есть отличные новости из Турции. По его словам, "миллионы жизней будут спасены".Между тем Пенс сообщил, что Анкара прекратит военную операцию "Источник мира" и позволит курдским силам YPG выйти в безопасную зону в течение 120 часов. Окончательно Турция завершит операцию после отвода курдских формирований.

Link to comment
Share on other sites

Обісрав Додіка Ердуган (вкотре вже  :fp1: ). Та по завершенні досягнутої мети дозволив зберегти залишки косметики на морді  

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Неділя, 20 жовтня 2019, 22:44 • Денис Масліков • 1755

США знищили свою авіабазу в Сирії

 

КИЇВ. 20 жовтня. УНН. Американські військові повністю зруйнували базу ВПС Аль-Кулаіб в північній Сирії, не чекаючи підходу туди сирійської урядової армії. Про це повідомляє УНН з посиланням на SANA.

На базі, яка раніше використовувалася для прийому і відправлення літаків і вертольотів міжнародної коаліції, знищена, в тому числі, злітно-посадкова смуга.

Також військові евакуювали інші бази в провінції Хасак. Зокрема, мова йде про військове містечко, яке знаходилося біля дамби на річці Євфрат.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...