Перейти до змісту

А у Шустера севодня...


хозяин

Recommended Posts

Як би  так  хтось  надав  посилання,  щоб  подивитися,  була  б  дуже  вдячна.  Щось  мені  3s не  завантажується.

Чи  передача  сьогодні  не  йде?

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Як би  так  хтось  надав  посилання,  щоб  подивитися,  була  б  дуже  вдячна.  Щось  мені  3s не  завантажується.

Чи  передача  сьогодні  не  йде?

идет. Можно тут попробовать http://lanet.tv/3s/

Link to comment
Share on other sites

ой, німагу...

а шо там дєлаєт моняброцкій?

Хтось  мусить  спонсорувати  передачу,  на  жаль. Юльки  нині  нема,  отож  Моня  фейс  засвічує. 

Така  відраза,  коли  його  показують.

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

бродский. какая ж, сука, мразь...

яка жирна брехлива мразота цей моня

 

бреше і оком не моргне

їхав би у свій сиктивкар, чи де він там вроджений

 

а вопшето

цеж юлін викормиш

шо виросло -- то виросло

Link to comment
Share on other sites

Я прочел, что в конце программы Шустер сказал, что с новой недели у них на месяц налоговая проверка :fp1:

За полтора года министр урьяду Хряка пэрэтворывся у Хряка окончательно  :weep:

Ткача закрывает СБУ, Громадське в Харькове получает от мусарни. Эта невыгадно Пьодорычу - Педрилье!

Link to comment
Share on other sites

Я прочел, что в конце программы Шустер сказал, что с новой недели у них на месяц налоговая проверка :fp1:

За полтора года министр урьяду Хряка пэрэтворывся у Хряка окончательно  :weep:

Ткача закрывает СБУ, Громадське в Харькове получает от мусарни. Эта невыгадно Пьодорычу - Педрилье!

та да..

за шустрого явно взялись..

он хоть канечно и мудак но профи своего дела...

зря они его трогают....

а кто не хочет смотреть шустера ...тот просто может переключить кнопку канала.

Link to comment
Share on other sites

Взялись не только за Шустера...взялись сначала за патриотов, а теперь и за журналистов... Причем не одиозных, а тех, кто подымает неудобніе для власти темы.

А трогают они их таки зря... Особенно в свете согласованного Педрильей в Париже пистеца...

Link to comment
Share on other sites

Шустер LIVE Дешевый газ - Чьи деньги для партий? от 09.10.2015

 

http://liveam.tv/img//3s.jpg Название Дешевый газ - Чьи деньги для партий? Эфир 9 октября 2015 года в 20:20 Канал 3S.tv.

 

Тема сегодняшнего выпуска "Шустер Лайф" будет состоять из следующих пунктов: 

  • Дешевый газ: народу или олигархам? 
  • Политическая коррупция: чьи деньги для партий? 

Напомним, что ранее Верховная Рада Украины приняла закон, который должен удешевить газ для обычного населения. Казалось бы, ничего плохого в этом нет, но как отмечают некоторые эксперты, это может сыграть на руку экс-чиновникам, которые были в окружении Виктора Януковича до Майдана. 

Другой актуальной темой остается то, кто же финансирует политические партии, которые идут на выборы? Отметим, что 25 октября 2015 года - дата, когда будут проведены региональные выборы по Украине. Эксперты и гости программы постараются разобраться, кто кого финансирует. 

 

На Радіо-24 анонсують Тимошенко, Ляшка, Добродомова...

Прямий ефір на lanet.tv з 20:30

 

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Включила  через  посилання  цієї  гілки  Шустера.  Виступає  Юлька - опять  ціни  на  газ.  То  вона  зараз  виступає,  чи  я  щось  старе  дивлюся?  Різниці  ж  ніякої.

Хтось  дивиться?

Link to comment
Share on other sites

Включила  через  посилання  цієї  гілки  Шустера.  Виступає  Юлька - опять  ціни  на  газ.  То  вона  зараз  виступає,  чи  я  щось  старе  дивлюся?  Різниці  ж  ніякої.

Хтось  дивиться?

 

 

Свежакъ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

прагаз?

Тема вічна, бо тирять. Тому що більш нічого робити не можуть і не хочуть.

Свіженьке цього тижня те, що зниження ренти ВР прийняла лише у першому читанні, а вцілому НФ навіть не дозволив винести на голосування в зал, відкликавши своїх представників з засідання профільного комітету, що зруйнувало кворум.

Невже нікого з дописувачів не хвилюють нахабно накручені нам з вами по бєспрєдєлу 7,188 грн. за куб газу?!

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Сначала бенефис, потом опять качяновка

Дійсно, щойно ідея в студії знов пролунала, коли жопоблоківець Мураєв - власник Ньюз Ван - звинуватив Тимошенко за розірвання Ющенком з Єхануровим угоди газ за транзит.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Невже нікого з дописувачів не хвилюють нахабно накручені нам з вами по бєспрєдєлу 7,188 грн. за куб газу?!

Мене  хвилює,  навіть  дуже.  Мені  зовсім  не  хочеться,  щоб  мені  на  ціну  накручували  70 % якогось  податку.

Я  б  усі  родовища  повідбирала  у  тих,  хто  усіма-правдами  і  неправдами  їх  умкнув  і  оголосила  тендер  на  оренду. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Якщо б 70. Але ж накручено більше 100! Щойно для сугрєву скип'ятив склянку чайку 240 мл. (за бортом вже зараз мінус 2). Витратив на одну цю склянку 7,5 літрів газу на 5,4 коп.

Link to comment
Share on other sites

Тема вічна, бо тирять. Тому що більш нічого робити не можуть і не хочуть.

Свіженьке цього тижня те, що зниження ренти ВР прийняла лише у першому читанні, а вцілому НФ навіть не дозволив винести на голосування в зал, відкликавши своїх представників з засідання профільного комітету, що зруйнувало кворум.

Невже нікого з дописувачів не хвилюють нахабно накручені нам з вами по бєспрєдєлу 7,188 грн. за куб газу?!

прости її не взяли до їхніх схем і тому вана ачьолює барадьбу проти карупции

 

а насправді їй люди поф*г, в неї свої інтереси на це.

Link to comment
Share on other sites

За зовнішніми ознаками її ніколи в схеми не брали. Але то таке. Головне, наразі вона і Ваш союзник, як би не було на Вас їй пофіг :)

мені такі союзники, які нищать Україну не потрібні :beee:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...