Перейти до змісту

Якщо ви забули хто така Монтян


Гість Хома

Recommended Posts

  • 7 months later...

наєм і лєщенко - покидьки без моралі на баблі держдепу розвалюють державність

 

бузину замовив аваков, виконувачи вже давно вбиті

 

ймовірно, що портнов скинув Руставі2 книжки з розписками Порошенка

 

Узбецька правда і Аль Джазіра - зливні бачки ФСБ

 

Нема ніяких позитивних подій в Україні, всі працюють на розвал держави

 

Прості люди в Криму захоплення не відчувають від анексіі, на відміну від військових 

Кацапи літають тільки в намилені місця (Судак, Ялта), українці подорожували і зупинялись у всьому криму - тому тепер жопа з бізнесом, бо всіх змусили зареєструвати ліжка і платити податки

 

Порада молодим юристам - валити звідси якнайшвидше 

(Монтян)

 

багато чого, що вона говорить і тут на форумі обговорюється з такими ж припущеннями і такими самими словами 

Link to comment
Share on other sites

багато чого, що вона говорить і тут на форумі обговорюється з такими ж припущеннями і такими самими словами

 

Це не важливо, важливо хто вона, та й що вона робила.

Ментбастерша материй українофоб.

Тут ще важливе ставлення до батьківщини.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Эта ватная  дама обещала меня побить  и еще одного форумчанина тот сказал что драться не будет поступит  иначе ))) .  Советую посмотреть фильм "Залечь на дно в Брюгге" там показано что нужно делать   с подобными  ))))

Link to comment
Share on other sites

Скоріш за все вона була завербована ще до, або під час справи адвокатства  УНА-УНСО.

Поки вона ще топче землю, потрібна ретроспективна пам`ять на таку, і подібну їй мерзоту. 

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

В неї тут ще й побратими є - бійці з корупцією і кремлівською агентурою. Мають власний канал, і на Садовому з Першим цілодобово крутяться.

https://blogs.pravda.com.ua/authors/montyan/503e03319a1d9/

Денис Бигусжурналист
Постать Тетяни Монтян для когось може бути радикально неприйнятною. Однак я вважаю, що в часи, коли у багатьох опускаються руки – саме вона може і ініціює здорові процеси навколо себе.


Please wait.. Loading

 

СПІЛЬНА ДІЯ - команда Тетяни Монтян
Oct 24, 2014 at 9:47 pm

Ведучий програми журналістських розслідувань НАШІ ГРОШІ Denys Bigus (до речі, Денис - у десятці найкращих журналістів України) - також агітує за Тетяна Монтян! У 2012-му він писав:
"Монтян – хороший практик, насаждающий правильные идеи.
Мне сложно представить человека, более неприспособленного к украинской политике. Монтян – хреновый политик. Херовейший. За 8 лет нашего знакомства, она не проявила ни намека на политические качества. И это прекрасно.
Потому что политиков там и без нее будет много. Но кому-то же надо и законы писать. А Таня хороший практик, читающий правильные книги и насаждающий правильные идеи. Огнем и мечом насаждающий . И это прекрасно.
Более того, она одержимый правильными идеями практик. Незамутненный фанатик ОСББ, адекватных правил человеческого сосуществования и прочих неэфемерных вещей. О которых все давно забыли. И которые жизненно необходимы.
Монтян – самый лютый маньяк формализации цивилизованных взаимоотношений между людьми. Хоть и внедряет она их самыми нецивилизованными способами. И это прекрасно
."

http://montyan.org/-chomu-ya-za-montyan-.html

І не змінив свого бачення відтоді. Тому що прекрасні й продуктивні ідеї прекрасними і продуктивними, а Монтян - їх провідник.

Пам’ятаєте, колись Максим Холявін, наш ідейний прихильник, написав: "Якби Монтян не було, її слід було б вигадати"? (http://montyan.org/maksim-holyaviin-yakbi-montyan-ne-..) Так от - він був і є абсолютно правий.
Два дня до выборов. Два кандидата в списке. Сегодня - Tetiana Montian. Сейчас в комментариях начнется прорыв инферно, но я туда все равно не пойду. Я Монтян знаю с... даже не помню... 2004? 2003? И поверьте, я за эти 10 лет слышал ВСЕ "за" и "против". Ничего нового уже не скажете. Да что там, с некоторыми "против" я даже соглашусь. но "за" - однозначно перевешивает. Да, вас от нее может попросту тошнить. Меня от таблеток тошнит. А что делать? Зажмурился и выпил. Вот и считайте, что Монтян - противное лекарство. Да, противное. Но без лекарств и подохнуть недолго.

«Чому я за Монтян» montyan.org
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Эта ватная  дама обещала меня побить

За що, цікаво? Чи то в процесі садомазосексу? То тіштесь один одним, аби оточуючим не заважали. )))

Ви ж з нею з одної колоди карт. 

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

За що, цікаво? Чи то в процесі садомазосексу? Тоді тіштесь один одним, аби оточуючим не заважали. )))

Ви ж з нею з одної колоди карт. 

    Ты лучше Славик  Чебурек  покайся перед  сотней формумчан за то то казлил  на ФУПе   и тут гадишь   . Знаешь в чем я рад что благодаря меня  тебя  убрали с форума .  А теперь обтекай  тут .и  свою подругу  Монтян успокой .

Змінено користувачем Юрий с ФУП
Link to comment
Share on other sites

Цікаво що думає юзеркиня Ділберт про свою улюблену Тетянку

Foma, чому тоби так важлива моя думка? ти мені відключив функціі, образився, що я підтримала Лєсу

постійно тролиш мене разом з іншими сексистами за мою позицію

 

Це мазохізм? я намагаюсь зрозуміти таку увагу до моєї скромної персони

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
×
×
  • Створити...