Перейти до змісту

Моя аватара.


Дон-бас

Recommended Posts

До речі про "наказ з Києва" ментам перейти на сторону Хуйла:

 

 

Поліцію Києва очолив Крищенко, який захищав прапор у Горлівці

Крищенко прославився, будучи начальником горлівської міліції, коли захищав від сепаратистів українських прапор на райвідділі міліції, за що був жорстоко побитий. Пізніше Крищенко брав участь в АТО і був нагороджений орденом "За мужність" III ступеня.

 

https://www.youtube.com/watch?v=Wh41UPvQujg

 

Тобто, за вашою логікою, він не виконав "наказ з Києва" і за це його тепер підвищуюють? :consul:

Я заплуталась...

Link to comment
Share on other sites

Одне питання, ти таким народився, чи ще десь брав додаткові уроки?

Ну як без додаткових уроків?

Кожного кацапа/мудака я додатково паплюжу при кожній нагоді. )))

Link to comment
Share on other sites

До речі про "наказ з Києва" ментам перейти на сторону Хуйла:

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=Wh41UPvQujg

 

Тобто, за вашою логікою, він не виконав "наказ з Києва" і за це його тепер підвищуюють? :consul:

Я заплуталась...

А ти не плутайся. Якби всі менти були за присягою, то моє місто ті менти не сдали ворогу.

Та навіть та Горлівка з своїми ментами не пішла за своїм керівником. Чому?

Не знаєш? Заплуталась?

Змінено користувачем Дон-бас
Link to comment
Share on other sites

 

 


Та навіть та Горлівка з своїми ментами не пішла за своїм керівником. Чому?

 

Бо вони колаборанти? :nose3: Так ми і так це знаємо... Як і те, що на окупованих територіях більшість населення колаборанти, що чекали приходу Хуйла  чи інфатіли-пофігісти. Тому вони і окуповані, бо населення не надто переймалось... Менти, СБУ, військові - таке ж населення і знаходяться під тим же впливом, ну трохи більше серед них любителів "рузьке міра" - бо серед них пропаганда сильніша була. Вони діяли так, як хотіло населення.

Тільки до чого тут Київ? Ви вважаєте, що киянам подрібні були військові дії, теракти, смерть близьких і купи переселенців? Для чого?

Link to comment
Share on other sites

Бо вони колаборанти? :nose3: Так ми і так це знаємо... Як і те, що на окупованих територіях більшість населення колаборанти, що чекали приходу Хуйла  чи інфатіли-пофігісти. Тому вони і окуповані, бо населення не надто переймалось... Менти, СБУ, військові - таке ж населення і знаходяться під тим же впливом, ну трохи більше серед них любителів "рузьке міра" - бо серед них пропаганда сильніша була. Вони діяли так, як хотіло населення.

Тільки до чого тут Київ? Ви вважаєте, що киянам подрібні були військові дії, теракти, смерть близьких і купи переселенців? Для чого?

Ок. Будемо вважати, що Київ ні до чього.

То все самі люди поробили, Рашка теж ні до чого. 

То вата така в Донецьку, то вона винна.

Ок.

Я поважаю таку точку зору.

Моя точка зору трохи інша.

Київ здав моє місто Раше. Порошенко став однотуровим. Моє місто було окуповане.

А хуйло, та иже з ним вважають, що то "донбасяни" замутили..

Вважайте і ви. Мудаків досталь на Україні.

Змінено користувачем Дон-бас
Link to comment
Share on other sites

 

 


Мудаків досталь на Україні.

 

Угу, ми такі :D Так як Ви збираєтесь співіснувати з нами, мудаками, після деокупації?

 

 

 


То все самі люди поробили, Рашка теж ні до чого.

 

Я такого не казала, і вважаю, що саме Кацапія - першопричина, а населення недостатньо опиралось, щоб хуйло відмовилось від своїх планів.

Тільки до чого тут Київ? Ви ж нам тут думку насаджуєте, що саме Київ у всьому винен, накази Хуйлу роздавав окуповувати території.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Тільки до чого тут Київ? Ви ж нам тут думку насаджуєте, що саме Київ у всьому винен, накази Хуйлу роздавав окуповувати території.

А, звичайно. Київ в білому. То моє місто хто здав? Харків захистили вінницьким Ягуаром. А Донецьк? Тупо продали?

Link to comment
Share on other sites

А, звичайно. Київ в білому. То моє місто хто здав? Харків захистили вінницьким Ягуаром. А Донецьк? Тупо продали?

Ось тобі відео, коментуй, що вас не намагались захистити

https://www.youtube.com/watch?v=orAVR3W1Wjo

Link to comment
Share on other sites

 

 


Харків захистили вінницьким Ягуаром.

 

І скільки того Ягуару було в Вінниці? Чоловік 10? :D І ціле місто-мільйонник захистили :fp1: А харківя'ни, типу ні до чого. Ну-ну, ви ще спецназ з Нібіру почекайте, який Вас звільнить B-)

Link to comment
Share on other sites

Ось тобі відео, коментуй, що вас не намагались захистити

https://www.youtube.com/watch?v=woD44CsR4jg

 

Подивись, кого саме треба було захищати.

І хто залишився без захисту.

Це видео на  украинских каналах не показывают.

 

Якщо тобі за тих дівчат не болить, то ти остання погань.

Змінено користувачем Дон-бас
Link to comment
Share on other sites

І скільки того Ягуару було в Вінниці? Чоловік 10? :D І ціле місто-мільйонник захистили :fp1: А харківя'ни, типу ні до чого. Ну-ну, ви ще спецназ з Нібіру почекайте, який Вас звільнить B-)

Та хоть один.

Держава най мені дасть зброю, щоб я міг протистояти навалі.

Не дасть.

Державі страшно мати озброєну націю.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Та будь яку - головне воля, якої немає.

 

Я захоплююсь Вашим вмінням перескакувати з одного на інше, і не відповідати на запитання :tu:

Може все-таки відповісте кому Ви сплачуєте податки, і як держава має Вас забезпечити зброєю для боротьби з окупантом? Механізм напишить.

Link to comment
Share on other sites

Я захоплююсь Вашим вмінням перескакувати з одного на інше, і не відповідати на запитання :tu:

Може все-таки відповісте кому Ви сплачуєте податки, і як держава має Вас забезпечити зброєю для боротьби з окупантом? Механізм напишить.

Я сплачую податки державі Україна.

А ти?

Я перебуваю в окупації. 

А ти?

Мої права порушені.

А твої?

Моя держава на мене плює.

А на тебе?

Мої збройні сили не спроможні.

А тебе захищають?

Змінено користувачем Дон-бас
Link to comment
Share on other sites

Та будь яку - головне воля, якої немає.

 

Так что мешает уехать из уебанника и пройти медкомиссию? Если подойдешь по возрасту и не дурачок может и дадут оружие. А если даже не подойдешь - так просто уехать, вам всем! И тем самым выразить протест против кацапни и дать возможность военным освободить ваш город без гражданских жертв!

А трололо?

Link to comment
Share on other sites

Моя держава на мене плює.

А на тебе?

Мої збройні сили не спроможні.

А тебе захищають?

 

 

напоминаю, что это блажит поцыент, признавший добровольно публично Захарченко и прочих упиздней из "ДНР" своей властью

тваои "збройні сили"- это моторола, гиви и бабай

пойди спроси у них, почему они тебя не защищают :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

Так что мешает уехать из уебанника и пройти медкомиссию? Если подойдешь по возрасту и не дурачок может и дадут оружие. А если даже не подойдешь - так просто уехать, вам всем! И тем самым выразить протест против кацапни и дать возможность военным освободить ваш город без гражданских жертв!

А трололо?

Да я и так - то тут, то там.

Военніе не торопятся.

В армію не беруть.

А кацапня в основном тут, на форуме.

Да пусть даже с жертвами, нет воли.

Якось так.

Link to comment
Share on other sites

напоминаю, что это блажит поцыент, признавший добровольно публично Захарченко и прочих упиздней из "ДНР" своей властью

тваои "збройні сили"- это моторола, гиви и бабай

пойди спроси у них, почему они тебя не защищают :shuffle:

так. не провоцируй.

Ти є ......, тож не лізь в розмову дорослих. 

Link to comment
Share on other sites

1. сплачуюю Україні

2. ні, я в "місті -колаборанті" :gigi:

3.всяке  бувало, намагаюсь боротись, в реалі, а не в інеті

4. держава - це ми, ніякої окремо від народу держави не існує

5. допомогаю ЗСУ чим можу, може і недостатньо  і не вимагаю нереального типу "асвабадіть за два часа Крим, Донбас, Кубань і Зелений Клин на додачу, під помідорчики" :D

 

ЗІ Якщо Ви не в курсі, то 1.03.14 Хуйло майже відверто нам об'явило війну, і окупантів чекали не лише на Донбасі... Київ  теж не так далеко від кордону знаходиться... А надії особливої на будь-чий захист особливо не було. Думали, що то будуть зразу бомбардування, ракети і танки.  :(  І у багатьох вдома стояли рюкзачки з необхідним, запас води, свічок,  і так, я добре знаю, де бомбосховища біля мого будинку, роботи і т.д. І дуже вдячна ЗСУ, добровольцям, недосконалій владі, союзникам, взагалі всім - що не довелось тим всім скористатись...

Link to comment
Share on other sites

1. сплачуюю Україні

2. ні, я в "місті -колаборанті" :gigi:

3.всяке  бувало, намагаюсь боротись, в реалі, а не в інеті

4. держава - це ми, ніякої окремо від народу держави не існує

5. допомогаю ЗСУ чим можу, може і недостатньо  і не вимагаю нереального типу "асвабадіть за два часа Крим, Донбас, Кубань і Зелений Клин на додачу, під помідорчики" :D

 

ЗІ Якщо Ви не в курсі, то 1.03.14 Хуйло майже відверто нам об'явило війну, і окупантів чекали не лише на Донбасі... Київ  теж не так далеко від кордону знаходиться... А надії особливої на будь-чий захист особливо не було. Думали, що то будуть зразу бомбардування, ракети і танки.  :(  І у багатьох вдома стояли рюкзачки з необхідним, запас води, свічок,  і так, я добре знаю, де бомбосховища біля мого будинку, роботи і т.д. І дуже вдячна ЗСУ, добровольцям, недосконалій владі, союзникам, взагалі всім - що не довелось тим всім скористатись...

Що це було?

Може ще по 50? )))

Link to comment
Share on other sites

Да я и так - то тут, то там.

Военніе не торопятся.

В армію не беруть.

А кацапня в основном тут, на форуме.

Да пусть даже с жертвами, нет воли.

Якось так.

Ты просто ипанутый или тролль? Население оставшееся в уебаннике позволяет кацапам говорить о гражданской войне, геноциде и прочих вещах о которых любят рассуждать европейцы и штаты. Так шо сиди дальше и не скули.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...