Перейти до змісту

Моя аватара.


Дон-бас

Recommended Posts

А якщо є барани, які вважають спротив Донецька ніяким, то є відповідь.

 

ти наполягаєш, що спротив відображається отою одною картинкою?

а може знайти компроміс і не стукатись, як баран у ворота?

Link to comment
Share on other sites

Ви вважаєте дописувачів наївними? ;)

 

 

 

 

Ну вона нам неприємна, ввійдіть в наше положення, неприємно нам навіть "стьобний" прапор недоросії спостерігати. Дратує

Поставте іншу - прапор України, або :putin: , думаю, "підхуйловці" не проти будуть :D

Вони будуть проти.

Я пропонував модерам іншу аватару 

 

http://k-z.com.ua/images/stories/fotoreportage/dnr_uhodi1.jpg

 

Теж несподобалась.

Будемо подивитись.

Link to comment
Share on other sites

Пусть вешает, что хочет. Насрать

Я согласен с Белковским, что вернуть оккупированные территории в ближайшее время НЕВОЗМОЖНО. Вопрос очень простой, кто будет работать, на этих территориях: в СБУ, МВД, судах, прокуратуре?

Кто они эти бравые полицейские Новососсии? По гениальному плану товарища Пу, эти посты займут бывшие вояки. Нужно быть раненым в голову, чтобы на подобный план согласиться. Эти территории отпадут от России сами, когда начнется в первопрестольной русский бунт, "бессмысленный и беспощадный". Многие скажут, что русские люди пассивны... опущены... запуганы...

Да, соглашусь. 

Но, слава Богу на этих территориях находятся такие темпераментные республики как: Чечня, Ингушетия, Дагестан...

Пока дань справно выплачивалась, сидели тихо... но, денежный поток прекращается, да и деньги уже не те... И после сирийского конфликта многие полевые командиры вернутся домой, в Раисю, вернуть должок...

Link to comment
Share on other sites

Київ - це занадто розпливчасто... Конкретно хто? Якщо Ви не в курсі - тоді влади, як такої не було - менти і війскові не дуже поспішали підкорятись будь-кому, вичікували, народ вигрібав сам, як міг.

 

 

 

 

А ми вже каємось: що серйозно не сприймали закидони колаборантів з Криму і Донбасу, думали, що то тупе виття малахольних "асобенних" саме з часом вщухне, і що не прикінчили Овоча сотоваріщі ще в 2005. І що не відправили "поездов дружби" набитих спецназом, після з'їзду в Северодонецке. І картаємо себе за "противсіхство" в 2010... І розплачуємось за те - і морально і матеріально, а деякі і фізично.

 

 

 

 

Співчуваю, але ж можна хоча б ввійти в положення і не висовувати нереальних претензій, поки країна слабка і в військовому плані і економічно? Допомогати, чим можете, а якщо не в змозі, то хоча б не вимагати?

 

 

 

Кому?

Київ - то є Київ.

Всі підкорялися наказам з Києва. ні? Ви вважаєте, що ні?

Колаборанти сидять в Києві. Не в Донецьку.

Link to comment
Share on other sites

Вони будуть проти.

Я пропонував модерам іншу аватару 

 

http://k-z.com.ua/images/stories/fotoreportage/dnr_uhodi1.jpg

 

Теж несподобалась.

Будемо подивитись.

Гарна картинка, а ти її використовуєш тільки на Українських форумах, чи може навіть у вашій фейковій ДНР? чи жим-жим?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Пусть вешает, что хочет. Насрать! 
Я согласен с Белковским, что вернуть оккупированные территории в ближайшее время НЕВОЗМОЖНО. Вопрос очень простой, кто будет работать, на этих территориях: в СБУ, МВД, судах, прокуратуре?
Кто они эти бравые полицейские Новососсии? По гениальному плану товарища Пу, эти посты займут бывшие вояки. Нужно быть раненым в голову, чтобы на подобный план согласиться. Эти территории отпадут от России сами, когда начнется в первопрестольной русский бунт, "бессмысленный и беспощадный". Многие скажут, что русские люди пассивны... опущены... запуганы...
Да, соглашусь. 
Но, слава Богу на этих территориях находятся такие темпераментные республики как: Чечня, Ингушетия, Дагестан...
Пока дань справно выплачивалась, сидели тихо... но, денежный поток прекращается, да и деньги уже не те... И после сирийского конфликта многие полевые командиры вернутся домой, в Раисю, вернуть должок...

 

Ти чого сказати хотів?

Скажи прямо. ні?

Link to comment
Share on other sites

Ви там вже показали, рік тому

4bd50e49a9eb.jpg

Цитувати гавно-нюз то дурна ідея.

Пропагандистів хуйла ніколи не жалував, вибачай.

 

Звичайно доповідь на мудака з єрефії.

Змінено користувачем Дон-бас
Link to comment
Share on other sites

2. Антиукраїнська пропаганда та агітація, паплюження державності України, українофобія та прояви негативного ставлення до українскості як такої.  Невизнання приналежності українських територій до України, зазіхання на територіальну цілістність держави Україна, сепаратизм.

 

Цей фігурант постить фотки антиукраїнської пропаганди.

Паплюжить державність, проповідує негативне ставлення до українскості як такої, тощо.

Будемо закривати очі, або щось таке предприймемо?

Link to comment
Share on other sites

та будь собой, пиши "будєм пасматрєть"

Москалику!

Тобі особисто - "будєм пасматрєть".

ок?

Я навіть не редагував помилки в тексті.

Ну, щоб по кацапськи було. )))

Змінено користувачем Дон-бас
Link to comment
Share on other sites

А якщо є барани, які вважають спротив Донецька ніяким, то є відповідь.

 

http://i.piccy.info/i9/29f01fea039c553fd9db4c1b3db4c30e/1450190122/5803/951575/idiot.jpghttp://i.piccy.info/a3/2015-12-15-14-35/i9-9153677/239x211-r/i.gif

 

:66:

Link to comment
Share on other sites

Та пиши уже на привычном языке, мучаешься только и усугубляешь свое и без того безнадежное положение

здесь очень тяжело выжить, но легко потерять душевное равновесие, а как потом будешь работать на фуп?

отож....

Link to comment
Share on other sites

Всі підкорялися наказам з Києва. ні? Ви вважаєте, що ні? Колаборанти сидять в Києві.

 

:shok: Це щось занадто круто

Тобто Ви хочете сказати, що Київ (до речі, хто конкретно? Уточніть, бо Київ немаленьке місто) віддавав накази Хуйлу посилати ГРУшників, ФСБшників і кізячків? Дали наказ місцевим ментам, СБУшникам, ВВшникам, військовим передати зброю аплаченію? Дали наказ вийти на площі і топтати українську символіку, цілувати кадирівців взасос?

Якщо у Вас є факти, хто конкретно віддав такий наказ, то оприлюдніть призвища. Нам теж цікаво, хто це в нас тут в Києві такий крутий, що його Донбас почув і наказ виконав :corn:

 

 

Я пропонував модерам іншу аватару

 

То чого не встановите? До чого тут модери?

 

 

 

Колаборанти сидять в Києві. Не в Донецьку.

 Геніально :weep::lol2:  А в Донецьку самі патріоти :weep:

Одне питання, колаборантами Ви вважаєте кого? Хто проти Лугандону чи Хуйла?

Змінено користувачем snow_bird
Link to comment
Share on other sites

:shok: Це щось занадто круто

Тобто Ви хочете сказати, що Київ (до речі, хто конкретно? Уточніть, бо Київ немаленьке місто) віддавав накази Хуйлу посилати ГРУшників, ФСБшників і кізячків? Дали наказ місцевим ментам, СБУшникам, ВВшникам, військовим передати зброю аплаченію? Дали наказ вийти на площі і топтати українську символіку, цілувати кадирівців взасос?

Якщо у Вас є факти, хто конкретно віддав такий наказ, то оприлюдніть призвища. Нам теж цікаво, хто це в нас тут в Києві такий крутий, що його Донбас почув і наказ виконав :corn:

В мене є факти, що жоден не був покараний, а більшисть отримала підвищення.

Цього не досталь?

Вважаючи на результати сдачі міста? Секундочку - міста -мільонника.

Вам там в Києві звичайно цікаво - хто саме не виконав наказ не здавати місто? Може хтось був покараний, а не отримав підвищення? Ні?

Я сам в шоці. Жодного не покарали. Підвищіли - так.

Якщо комусь цікаво вважати, що донецькі менти спротививились Києву, та на свій розсуд сдали місто оркам - то най так і вважають.

В мене відсутні сумніви - місто сдали по наказу з Києва.

Жодний мент без наказу нічого не зробить. Ні?

Link to comment
Share on other sites

 Геніально :weep::lol2:  А в Донецьку самі патріоти :weep:

Одне питання, колаборантами Ви вважаєте кого? Хто проти Лугандону чи Хуйла?

Писец. Колаборанти проти хуйла чи проти лугандону.

Який ... Ви вживаєте?

Дайте рецепт - я теж відірвусь від реальності - мені це більш потрібно.

Link to comment
Share on other sites

 

 


В мене є факти, що жоден не був покараний, а більшисть отримала підвищення.

 

Прізвища можна? Хто конкретно віддав наказ Хуйлу? Стрелкову? Кізякам і аплаченцам?

 

 

 


Якщо комусь цікаво вважати, що донецькі менти спротививились Києву, та на свій розсуд сдали місто оркам - то най так і вважають.

 

Саме так, в інших містах теж не підкорялись, діяли на свій розсуд/розсуд місцевого начальства.

 

Не розумію Ваших претензій - що могли, то відбили. Якби здавали, то здали б значно більшу територію, чи не так? Який сенс в цих огризках, що не в змозі самостійно функціонувати? Навіщо тоді назад відбивали Маріуполь, Слов'янськ, Краматорськ і т.д.?

Link to comment
Share on other sites

2. Антиукраїнська пропаганда та агітація, паплюження державності України, українофобія та прояви негативного ставлення до українскості як такої.  Невизнання приналежності українських територій до України, зазіхання на територіальну цілістність держави Україна, сепаратизм.

 

Цей фігурант постить фотки антиукраїнської пропаганди.

Паплюжить державність, проповідує негативне ставлення до українскості як такої, тощо.

Будемо закривати очі, або щось таке предприймемо?

Одне питання, ти таким народився, чи ще десь брав додаткові уроки?

Link to comment
Share on other sites

Прізвища можна? Хто конкретно віддав наказ Хуйлу? Стрелкову? Кізякам і аплаченцам?

 

 

 

 

Саме так, в інших містах теж не підкорялись, діяли на свій розсуд/розсуд місцевого начальства.

 

Не розумію Ваших претензій - що могли, то відбили. Якби здавали, то здали б значно більшу територію, чи не так? Який сенс в цих огризках, що не в змозі самостійно функціонувати? Навіщо тоді назад відбивали Маріуполь, Слов'янськ, Краматорськ і т.д.?

Якщо ти маєш щось проти, то надай факти. Хто саме був відсторонений від керівництва.

Зрозуміло - таких фактів немає.

Хто саме не виконав наказ з Києва та був знятий з посади?

Зрозуміло - таких не має.

А хто виконав наказ та був підвищений в посаді за події в Донецьку?

Такі є.

Маєш щось сказати проти?

Змінено користувачем Дон-бас
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...