Перейти до змісту

Запис з відеореєстраторів працівників поліції щодо інциденту з BMW


mg42

Recommended Posts

  • Replies 687
  • Created
  • Остання відповідь

я знаю более пяти форумчан (лично), которые дуют косячки на регулярной основе.

их, наверное, тоже нужно застрелить.

Яким чином вони створюють смертельну загрозу іншим ?

Ти чого дуркуєш ?

Що за дурні асоціаціі. Зовсім же не в тему.

Link to comment
Share on other sites

Я совершенно не оправдываю водителя.

Он должен получить все, что ему полагается по полной программе.

 

Но это не значит, что другому должно сойти с рук.

 

*************

 

По укурке при мне за руль не садились. А так - я хз, ездят ли накуренными. Вполне может быть.

Да я тоже за все хорошее и против всего плохого, только как нам к этому прийти?

После укоренившейся привычки возложения всего и вся на законы? 

*******************

Не, ну это нехорошо, но для отстрела недостаточно же. Даже в данном случае, исполняли ребята долго и много.

Link to comment
Share on other sites

Яким чином вони створюють смертельну загрозу іншим ?

Ти чого дуркуєш ?

Що за дурні асоціаціі. Зовсім же не в тему.

 

Ты за языком следи, во-первых. Я здесь никому не хамил.

А во-вторых, откуда ты можешь знать создают ли они смертельную опасность другим, или нет? 

Link to comment
Share on other sites

Ты за языком следи, во-первых. Я здесь никому не хамил.

А во-вторых, откуда ты можешь знать создают ли они смертельную опасность другим, или нет?

 

Поки вони пихають не сидаючи за кермо , вони не створюють ніякоі небезпеки.

 

ЗІ. Чесно кажучи , щось я не бачу хамства в дієслові "дуркувати".

Але якщо тебе щось образило то вибач.

Link to comment
Share on other sites

Поки вони пихають не сидаючи за кермо , вони не створюють ніякоі небезпеки.

 

ЗІ. Чесно кажучи , щось я не бачу хамства в дієслові "дуркувати".

Але якщо тебе щось образило то вибач.

 

Принято.

 

Если люди регулярно курят траву и у них есть автомобили, то как скоро они сядут за руль укуренными? А автомобили как минимум у половины имеются.

 

Во многих цивилизованных странах, в том числе и США есть норма допустимой степени опьянения для водителей.

Не помню сколько то там промиле. 

Это к тому, что радиогага знает форумчанина, который "пьяным" садится за руль.

Я чото не думаю, что у того товарища нет мозгов, чтобы оценить степень собственного опьянения, после нескольких рюмок за обильным обедом и через несколько часов после этого обеда.

Link to comment
Share on other sites

Принято.

 

Если люди регулярно курят траву и у них есть автомобили, то как скоро они сядут за руль укуренными? А автомобили как минимум у половины имеются.

 

Во многих цивилизованных странах, в том числе и США есть норма допустимой степени опьянения для водителей.

Не помню сколько то там промиле. 

Это к тому, что радиогага знает форумчанина, который "пьяным" садится за руль.

Я чото не думаю, что у того товарища нет мозгов, чтобы оценить степень собственного опьянения, после нескольких рюмок за обильным обедом и через несколько часов после этого обеда.

Ти прекрасно знаєш , що в нас немає норми. Ти мусиш бути тверезим.

А те що народ так розпадлючився , то прямий наслідок відсутності

в краіні державних інституцій так як вони мають бути.

Фактично цей випадок і вирішить вони будуть будуватись чи ні.

 

ЗІ. Чогось мені здається , що форумчани навіть обдовбані , не будуть тікати

під кулями. Якийсь же мозок в них є. У тихз бмв ні.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Принято.

 

Если люди регулярно курят траву и у них есть автомобили, то как скоро они сядут за руль укуренными? А автомобили как минимум у половины имеются.

 

Во многих цивилизованных странах, в том числе и США есть норма допустимой степени опьянения для водителей.

Не помню сколько то там промиле. 

Это к тому, что радиогага знает форумчанина, который "пьяным" садится за руль.

Я чото не думаю, что у того товарища нет мозгов, чтобы оценить степень собственного опьянения, после нескольких рюмок за обильным обедом и через несколько часов после этого обеда.

знаю по себе, когда я еще употреблял

был случай - поехал кататься в жопу пьяным, правда по селу

слава богу без проишествий

Link to comment
Share on other sites

В любом случае, у того мудака не было права отнимать жизнь у того пацана. 

Он ничего противозаконного не совершил.

 

Лично я в горячей молодости съёбывал от ментов раз 10. 

Молодо-зелено.

Живой.

А также в 1990 попадал в ситуацию, когда съёбывать начал мой товарищ, а я был пассажиром. Поймали, заблокировав на бульваре Лэпсе. Выхватил люлей за компанию. Плюс три дня в обезьяннике.

Но, жив, как видите, несмотря на "рекетирскую" тонированную девятку "мокрый асфальт" и по одному газовому пекалю на брата.

Link to comment
Share on other sites

По молодости мы невменяемыми поехали на жигуляторе кататься по парку Дружбы Народов.

Отдыхали там в палатке.

Утопили машину в луже, которая оказалась по самые стекла.

Link to comment
Share on other sites

А тут патрульные не блокировали и не стреляли. Наверное обвинят полицию, что маячками напугала водителя в следствии чего и произошло дтп. :lol2:

 

Патрульна поліція України added 2 new photos.
1 hr ·
Сьогодні вночі в Одесі трапилась видовищна дорожня пригода.
Mercedes-Benz МL швидко їхав проспектом Гагаріна по зустрічній смузі. Екіпаж патрульних отримав орієнтування на цю машину і розпочав переслідування. Напевно, побачивши проблискові маячки, водій Mercedes додав швидкості. Протягом хвилини, не впоравшись з керуванням, по сходах автомобіль влетів у магазин.
В автівці перебували: 30-річний водій та 28-річний пасажир. У одного з чоловіків була глибока рана на шиї. Патрульні обережно витягли їх з машини й надали долікарську допомогу. Обидва любителі швидкої їзди нічною Одесою мали яскраво виражені ознаки сп'яніння, ступінь якого з'ясують медики. Невдовзі приїхала швидка і відвезла чоловіків до лікарні.
Матеріали дорожньої пригоди передали слідству.

 

12734170_1677497915852069_68639209795620

12717254_1677497912518736_43297687459278

Змінено користувачем Agh
Link to comment
Share on other sites

Напевно, побачивши проблискові маячки, водій Mercedes додав швидкості. Протягом хвилини, не впоравшись з керуванням, по сходах автомобіль влетів у магазин.

Доколе полицайты будут пугать маячками честных водителей?!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Всі знають, що якщо сісти п"яним за руль , то це порушення закону

 

Просто ті, що порушують, надіються, що їх пронесе і не зловлять

 

що вони попадуть у вікно можливостей

 

 

якби все було так просто, то вже б давно придумали, яким чином це припинити

 

незважаючи на великі штрафи та наявність зброї у поліцейських США - все одно кількість п"яних обкурених за рулем не зменшується, так само як і людей, які гинуть через них на дорогах

Link to comment
Share on other sites

Ты видео и кино про амерских копов смотришь?

 

не стреляют они в безоружных. 

 

Могут выстрелить в водителя, если тот пытается причинить своим автомобилем вред кому-либо.

 

Не гипотетически, а конкретно и сейчас.

 

 

так ты что, изолирован от этого?

 

Автівка також є джерело підвищеної небезпеки, яке можна використовувати як знаряддя вбивства. В цьому плані автівку можна також розцінювати як зброю а водія як вбивцю. навіть якщо в нього немає автомата чи пістолета.

 

Якщо мова про американських копів, то без явної загрози оточуючим вони просто просто переслідували б порушника. До часу, поки не блокували б.

 

Між іншим - в Канаді такі гонки як правило забороняються. Поліція не ганяється за укурками, тому що під час погоні ті можуть наробити багато бід. Викликається гелікоптер а поліцейські автомобілі супроводжують на відстані і ведуть різними іншими способоми, тими ж камерами, які є на кожному перехресті. А потім коли ті десь зупиняться чи виїздять в безлюдне місце блокують.

 

Після зупинки за обставинами. Якщо порушнки повністю підкоряються, то одягають наручники і в камеру. А звідти в суд.

 

Якщо є загроза оточуючим чи копам, а це може бути і словесна загроза, то там за обставинами. Можуть тейзером вжалити, можуть і пальнути. Як копи розцінять ступінь загрози.

 

Якщо укурки не виконують вимог копів, наприклад ідуть на копів і не зупиняються, якщо в руках є будь яка зброя, а під зброєю розуміється будь який предмет - камінь, палиця, гайковий ключ, викрутка, зрозуміло що ніж, біта чи пістолет це однозначно зброя - після СЛОВЕСНОГО попередження відкривається вогонь на враження. В гору попереджувальний не стріляють, заборонено. Коли коп прийняв рішення відкрити вогонь, то вогонь ведеться лише на враження, тобто наповал. Ніяких в руку чи ногу - стріляють в так званий "центр маси". Це в тулуб, тобто в груди. А там вже куди влучать. Стріляють багато разів, часто випускають всю обойму. Рідко хто виживає після подібного.

 

Коли об'єкт знаходиться на відстані менше 10 метрів то стріляють взагалі без всякого попередження.

 

Якщо водій після зупинки копами спробує почати рух автівкою і є загроза наїзду на копа чи інших людей, негайно відкривається вогонь. Також незрозумілі рухи водія, наприклад спробу щось дістати з бардачка чи з під сидіння можуть розцінити як загрозу, і відповідно відкрити вогонь. Тому при зупинці краще всього не метушитись і вести себе адекватно. Наприклад, лізти в кишеню за портмоне з водійською ліцензією лише після того, як попросять її показати. Найкраще всього тримати руки на кермі.

 

Кожний раз після подібних інцидентів (стрільби) копів відсторонюють від служби і проводять розслідування. Рішення про правомірність застосування зброї виносить суд. Копи в період розслідування отримують 100% зарплати, ніби як відпустка. В поліції є свої штатні адвокати які ведуть подібні справи. А далі що дасть рослідування. Якщо все правомірно - далі на роботу. Перевищив коп повноваження - в залежності від перевищення або просто виганяють з роботи, або і в тюрму. Буває і те і інше.

  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

Ось для наглядності. Це один з винятків, коли канадські копи гнались і заблокували автівку. Тому що водій трохи раніше в когось стріляв. Він не підкорився вимогам зупинитись, його заблокували і після відмови виконувати вимоги копів його і пасажирку-жінку розстріляли. Можете порахувати кількість випущених куль.

 

Це було зовсім недалеко від мене.

 

http://calgary.ctvnews.ca/polopoly_fs/1.1709705.1394043889!/httpImage/image.jpg_gen/derivatives/landscape_620/image.jpg

http://storage.calgarysun.com/v1/dynamic_resize/sws_path/suns-prod-images/1297532392663_ORIGINAL.jpg?quality=80&size=650x

 

 

В місті регулярно розстрілюють водіїв, які після зупинки копами починають рухатись. Запинили, копи підійшли, автівка знову починає рух і негайна стрільба на враження. Так, стараються влучити у водія. Але з пасажирами там вже як вийде.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

лучше на органы загнать в ДНР.

 

Щось я не зрозумів. То значит укурків з бмв стріляти не можна , 

а цих з мерсу на органи в ДНР ?

 

Ти не любиш мерседеси ? Бо різниці між першими укурками і другими не бачу.

Link to comment
Share on other sites

Кстати, тоже такая мысль проскочила. Если его посадят, про возвращение можно даже не мечтать. Закона не будет никакого еще очень долго. :(

Буде тайожний закон: у кого ствол довший - той і більш правий.

Link to comment
Share on other sites

А чего Меладзе ещё живой? Да ещё и в телевизоре на постое таблом торгует.. Не гипотетический, а реальный убийца. Где гнев и протесты публики? Не прпоминаю призывов его завали.ть

Link to comment
Share on other sites

Показовою є відсутність авторської версії відео від МВС. Торгуються чи підіграють?

 

Перше. Тому прокурорські і виставили прайс по максимуму. Навмисне вбивство.

НМД, доторгуються до ненавмисного і умовного терміну та звільнення з органів.

Link to comment
Share on other sites

А чего Меладзе ещё живой? Да ещё и в телевизоре на постое таблом торгует.. Не гипотетический, а реальный убийца. Где гнев и протесты публики? Не прпоминаю призывов его завали.ть

 

Хочешь завалить его? Завали, никто возражать не будет, ну кроме Лесы.

 

Чувак тупо откупился от всех, от ментов, прокураторы и экспертов, которые нарисовали что нужно. Видимо не зря всю ментовку хотят реформировать?

Link to comment
Share on other sites

А чего Меладзе ещё живой? Да ещё и в телевизоре на постое таблом торгует.. Не гипотетический, а реальный убийца. Где гнев и протесты публики? Не прпоминаю призывов его завали.ть

Полагаю потому что не уябывал от полиции под стописят создавая угрозу жизни всем вокруг и игнорируя приказ или просьбу остановится . Вот потому и жив.

Опровергнеш ?

Хочешь завалить его? Завали, никто возражать не будет, ну кроме Лесы.

 

Чувак тупо откупился от всех, от ментов, прокураторы и экспертов, которые нарисовали что нужно. Видимо не зря всю ментовку хотят реформировать?

не путайте хуй с пальцем. Откупился отдельно укурок на скорости отдельно

В любом случае, у того мудака не было права отнимать жизнь у того пацана. 

Он ничего противозаконного не совершил.

 

Лично я в горячей молодости съёбывал от ментов раз 10. 

Молодо-зелено.

Живой.

А также в 1990 попадал в ситуацию, когда съёбывать начал мой товарищ, а я был пассажиром. Поймали, заблокировав на бульваре Лэпсе. Выхватил люлей за компанию. Плюс три дня в обезьяннике.

Но, жив, как видите, несмотря на "рекетирскую" тонированную девятку "мокрый асфальт" и по одному газовому пекалю на брата.

Повезло. Божий промысел, хуле.

Link to comment
Share on other sites

я знаю более пяти форумчан (лично), которые дуют косячки на регулярной основе.

их, наверное, тоже нужно застрелить.

если они укуреные игнорируют приказ полиции остановится несутся под стописят по улицам города тем самым угрожая окружающим то да, их надо остановить вплоть до пристрелить. В остальном если они не вредят окружающим пусть делают что хотят.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...