Перейти до змісту

Зі шкіл хочуть забрати співи та малювання


Гість shpylka

Recommended Posts

Учні  готують  малюнки  для  президента,  щоб не  забирали  у  них  ці  предмети.

Внучка  (2-й  клас)  розповіла  з  коментарієм:  "вони(влада)  думають  лише  про  гроші".

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Як обов'язкові з дебільною програмою -- нехай забирають. Залишити можливість обирати, чому саме навчатися.
Навіщо мені співи, якщо мені бог голосу не дав? Я за пів-року в оркестрі про музику дізнався більше ніж за 5 років на "співах".

Я не вмію малювати, але є дійсно талановиті люди, таланти яких треба розвинути, навіщо їм зі мною вчитися малювати "качечку"? Нехай вони малюють щось красиве, а я піду навчатися 3D моделюванню.

Link to comment
Share on other sites

чим хочуть замінити ті години?

 

Моя  внучка  про  це  не  знає    :).  Сказала  тільки,  що  вчитися  малювати  і  співати  треба  за  гроші.  

Вже  не  знають,  як  скоротити  витрати  на  школу.  Спочатку  вчепилися  за  безкоштовні  сніданки,  тепер  за  вчителів  співів  і  малювання (скорочення),  завтра  взагалі  безкоштовне  навчання  відмінять.  Реформи  за  Яценюком.

 

В музичній  школі  висить  оголошення  для  вчителів:  індексація  зарплати  відмінена.

Не  знаю,  наскільки  скоротиться  зарплата  вчителів,  але  знайшли  ще  одних  крайніх.

Link to comment
Share on other sites

Як обов'язкові з дебільною програмою -- нехай забирають. Залишити можливість обирати, чому саме навчатися.

Навіщо мені співи, якщо мені бог голосу не дав? Я за пів-року в оркестрі про музику дізнався більше ніж за 5 років на "співах".

Я не вмію малювати, але є дійсно талановиті люди, таланти яких треба розвинути, навіщо їм зі мною вчитися малювати "качечку"? Нехай вони малюють щось красиве, а я піду навчатися 3D моделюванню.

 

Естетичне  виховання  в  школі  так само  необхідне,  як  і  моя  улюблена  математика.  "Співи"  -  це  так,  скорочено.

Правильно  називається  -  Музичне  виховання,  чи  Музика.  Не  треба  вміти  співати,  але  слухати  музику,  вчити  основи -  це  виховання  індивіда.

Коли  моя  внучка  поступала  в  музшколу,  то  зовсім  не  співала,  так  само  як  і  її  тато.  У  сина  сьогодні  надзвичайний  голос,  а  внучка  за  півтора  року  навчилася  співати  дуже  чисто  і  грає  зовсім  не  зле.

Для  того  дітей  треба  вчити.

В  Японії  естетичне  виховання  мало  не  на  першому  місці. 

Хіба  Ви  не  бачите  різницю  між  смаком  людей  в Європі,  зокрема  в  Чехії  і  у  нас?

А  ці  діти  будуть  колись  щось  виробляти,  будувати  і  так  хочеться,  щоб  вони  щось  вміли.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Хіба  Ви  не  бачите  різницю  між  смаком  людей  в Європі,  зокрема  в  Чехії  і  у  нас?

Бачу, саме тому й написав те, що написав. Може не дуже вдало.

Естетичне  виховання обов'язково має бути, але не в примусовій узагальненій формі.

Мені неподобається саме уніфікованість.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

I vote PRO. Ja ZA. Nu ne vmiju ja maljuvaty, cherez te meni psuvaty atestat ?

Малювати  теж  можна навчитися,  як  і  вишивати,  в язати,  творити.  Щоб  писати -  треба  писати,  щоб  малювати - треба  малювати.  Але  знову  ж  таки - це  не тільки  малювання,  це  знання  живопису,  скульптури  тощо.

У нас  сьогодні  мало  хто  знає  імена  українських  скульпторів,  Архипенка  зокрема.

 

У  моїй  школі  кабінет  співів  був  весь  завішаний  портретами  українських  композиторів  і  вчитель  співів  постійно  крутив  нам  пластинки  (ще  тоді)  з  українською  музикою. 

В  коридорах  висіли  репродукції  картин  художників - цілі  галереї.  Це  те,  що  дитині  треба  знати,  а  де  навчиться,  якщо  батьки  не  мають  змоги  віддати  кудись  вчитися.

Математика  теж  не  для  всіх.  Її  теж  скоро  відмінять.  Йдіть  до  репетитора.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Бачу, саме тому й написав те, що написав. Може не дуже вдало.

Естетичне  виховання обов'язково має бути, але не в примусовій узагальненій формі.

Мені неподобається саме уніфікованість.

 

А  що  таке  примусова  форма  для  дитини?  Це  і  є  загальносвітня  школа.  Ясна  річ,  треба  мати  підхід  до  дитини  і  мати  хороших  талановитих  педагогів,  але  якщо  у  них  забирати  години  і  ту  мізерну  платню,  то  яке  суспільство  у нас  буде  завтра? 

За  такі  "реформи"  треба  четвертувати.  Якщо  співставити  цифри  того,  що  влада  виграє  на  таких  скороченнях  і  тим,  що  краде,  чи  безнаказанно  розбазарить,  то  це  крапля  в  морі.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

А  що  таке  примусова  форма  для  дитини?  Це  і  є  загальносвітня  школа.  Ясна  річ,  треба  мати  підхід  до  дитини  і  мати  хороших  талановитих  педагогів,  але  якщо  у  них  забирати  години  і  ту  мізерну  платню,  то  яке  суспільство  у нас  буде  завтра? 

Я майже саме це й казав. Є потреба зміни форми навчання, але не відкидати її.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Естетичне  виховання  в  школі  так само  необхідне,  як  і  моя  улюблена  математика.

 

только вот ставить оценки по этим предметам это маразм.

 

у меня всегда по рисованию был или кол, или двойка.

художником я не стал, вряд ли стану, да и при других обстоятельствах не стал бы

спрашивается, нафиг это было вообще в моей школьной программе и стоил ли он определенного стресса от низких оценок по предмету, требующего почти исключительно таланта (которому неоткуда взяться, его если не было изначально)?

Змінено користувачем Бацилла
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Я думаю, малювання класа до 4 - ок, щоб діти розслабились.

 

У меня рисование всегда был ужос. Как в процессе рисования, так и по результатам. Не, нифига это не расслабляет :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

У меня рисование всегда был ужос. Как в процессе рисования, так и по результатам. Не, нифига это не расслабляет :)

Але  у Вас  упередження  до  малювання!  Та  малювання  не  тільки  для  майбутніх   художників.  Дітям  треба  показувати  поєднання  кольорів,  що  гарне,  що  не  дуже,  розповідати  про  пейзаж,  натюрморт,  стилі  у  мистецтві.

Біда,  що  вчителі  не  вміють  зацікавити  і  задають  малювати  якісь  складні  картини  і  тоді  малюють  батьки.

Якби  Вам  у  першому-другому  класі  розказали  про  кубізм  і  дали  завдання  намалювати  щось  схоже,  чи  Ви  б  не  справилися?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я думаю, малювання класа до 4 - ок, щоб діти розслабились.

Малювання це дуже важливо для душевного стану людини.

 

Абсолютно кожна людина вміє малювати.

 

Просто в українських школах з цього роблять велику проблему для дітей і виховують у дитини масу комплексів неповноцінностей.

Дітей не вчать розвивати фантазію  і втілювати творчо свої задуми за допомогою фарби і пензлів,

а ставлять їм за мету повторити , скопіювати, а не творити і мати від цього насолоду.

Оцінка залежить від досконалості :pleasant:  копіювання.

Малювання-- це реалізація своїх думок, настроїв. і тому кожний малюнок дитини є ціла історія  і це повинно приносити лише задоволення і душевне піднесення. Кожна робота, то є шедевр.

 

Дітей вчать, що мусить бути тільки ТАК. а не інакше, і хто ТАК не зміг відповідно і оцінка. От в дитини і виробляється страх від того. що вона не зможе бути досконалою для вчительки. А зі страхом хіба можна себе реалізувати?

:)

Змінено користувачем honey flower
Link to comment
Share on other sites

 

 


Але  у Вас  упередження  до  малювання!  Та  малювання  не  тільки  для  майбутніх   художників.  Дітям  треба  показувати  поєднання  кольорів,  що  гарне,  що  не  дуже,  розповідати  про  пейзаж,  натюрморт,  стилі  у  мистецтві. Біда,  що  вчителі  не  вміють  зацікавити  і  задають  малювати  якісь  складні  картини  і  тоді  малюють  батьки. Якби  Вам  у  першому-другому  класі  розказали  про  кубізм  і  дали  завдання  намалювати  щось  схоже,  чи  Ви  б  не  справилися?

 

В мене враження схожі. Наприклад, ви уявляєте, що дитина у 2 класі отримує з малювання 2 в табель, єдину двійку за всю мою шкільну історію...

 

Те, що кажете ви, то зараз мені чудово зрозуміло, з огляду на те, як мої діти вивчають драму, арт та музику. Але совок (за певним виключенням) вмів учнів дресирувати та вчити ходити строєм. Якій блін кубізм? :))) Хіба що на плацу і зеленого кольору :)

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно кожна людина вміє малювати.

Отак, наприклад :gigi:

Parohod_Skryabin.jpg

 

Фізично кожен може і олімпійським чемпіоном стати. Але для чого це кожному? Комусь треба і космічні кораблі запускати, а комусь і сральника мити.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...