Перейти до змісту

А куди щез Сілентіо?


tom_cat

Recommended Posts

понятно...

подтверждаются мои самые плохие предчувствия..

кстати нахуя это кое кто так хочет прилитеть в вашингтон.

после нарочито показушных наездов на депов, Фирсова, Томенко, после увольнений прокуроров работавших по "диамантовым" коллегам, после наезда на самую прогрессивную громадську организацию антикоррупуионеров (за гранты амеров !) - это уже не предчувствия, это фактические факты

 

п.с. факты для 54%, а мне все было понятно еще ДО этого эпического всенародного помешательства

Link to comment
Share on other sites

Рубио был тем, у кого была готовая стратегия по Украине, да и вообще среди всех реальным докой во внешнеполитических вопросах, который бы не полагался как нынешний гамадрил в Белом доме исключительно на своих советников был именно он. Но как я говорил с самого начала - это не его выборы...

А як на подальшу політичну долю Рубіо вплине поразка в рідному штаті Флорида?

Link to comment
Share on other sites

А я бы поработала с Трампом.

Он прикольный.

А потом в независимости от результатов можно было бы купить остров на Карибах и сдохнуть от передоза кокаином.

 

при определенной находчивости и сноровке этого можно добиться и без острова, и на крайняк даже без передоза, оптимиизировав суету

Link to comment
Share on other sites

 уверен, шо он хочет?

Щодо колеги Циніка... - буду краток - можеш скіки завгодоно мантрувати - але "третьої партії" в ЮС ще довго не буде. Бо це буде остаточне перетворення країни в гей-ропу, як дехто цього дуже хоче... B-)

Цього ми вам не подаруємо, не сподівайтесь ;) звісно, приємно, що ти за мене переживаєш, але в мене все ок. А втішати таки довелося тут одну волонтерку, яка просто ридала, як Марко повідомив, що знімається (а я чогось ржав - бо тупість коли зніматися треба це його власний вибір). B-)

Все брате іде до того в обох партіях.Бо визріло (по бланку) -верхи не можуть а низи не хочуть.звичайно ,що будуть причатися.але від історичного прогресу не відкараскаєшся.ти ж сам бачиш,що тріщина у РОЗУМІННІ базових принципів політики росте між освідченими і цікавлячимися та рештою.Причому ту решту "вручну" вихровали десятиліттями власне "освідчені".У них були свої думки про то,але не так сталося як вважалося.Іде повільна трансформація всього політжиття і тут.Бо плавильний котел змінив функцію і матеріал.порівнюючи з минулим.Тому і таке не розуміння істеблішменту у тому,що назрііває.причому.як я кажу-це проблема майбутнього ОБОХ партій......А країна ДАВНО і поступово іде до "європи".АВертається .так сказати у "материнське лоно"..........не треба мені нічого дарувати :)  Ти ж розумієш,що то справа не персоналій а тенденцій.на рівні,що дуже тяжко зупинити.Якщо не неможливо.без повного ізоляціонізму.Що ,знову,є тільки благими намірами.

Link to comment
Share on other sites

.А країна ДАВНО і поступово іде до "європи".АВертається .так сказати у "материнське лоно"..........

От саме цьому ми з однодумцями і будемо пручатися до останнього патрону  B-) Європа вже одною ногою в могилі. То нехай там самі і лежать. Сподіваюся Британія цього року таки врятується і буде дещо інший розклад на десятиріччя B-)

Link to comment
Share on other sites

Яка фрустрація? Може в кого вона була так в самого Марко, який хоче тепер добути до січня строк в сенаті і "be a private citizen." Та в екзальтованих дівчаток з його волонтерського пулу.  Втім, так легко, йому втекти під лавку ніхто не дасть, хай і не сподівається. Піде як миленький через два роки на губерські вибори ;)


А шо Британія? Сепарський референдум?

А шо хочете в одному болоті з гейропоту спочити?

Link to comment
Share on other sites

Провокатор Трамп продкує кожного дня бруд, насильство і скандали, які врешті решт поглинуть його самого. Жодна зустріч його, жодний кокус не обходиться без мордобою, поліційних арештів і дикунства. Хто гарантує, що одного разу хтось з противників, яких він підігріває, не поцілить в його дурного лоба з шотгана?


Або хтось не захоче використати такі настрої? Я б волав звичайно, аби партія попри всі можливі наслідки ще до конвенту офіційно відмежувалася від нього, бо дотпер це робиться тільки спонтанно, вкиданнями через пресу. ГОП можливо гарантовано  і програла б вибори в такому випадку, але натомість врятувала б репутацію.

Link to comment
Share on other sites

В мене чуйка, що без Гейропи Британії жопа. Або треба робочі візи давати мільйонами.

А в мене навпаки - чуйка шо без ГБ жопа Європі... Втім, їй і так жопа... Просто без бритів це буде відбуватися швидше... Я маю на увазі перш за все ЄС.

Link to comment
Share on other sites

А в мене навпаки - чуйка шо без ГБ жопа Європі... Втім, їй і так жопа... Просто без бритів це буде відбуватися швидше... Я маю на увазі перш за все ЄС.

Так а хто мити унітази буде за бритами?

Link to comment
Share on other sites

то шо Хіларі буде президентом?

Скажемо так - як і рік тому, вона зберігає найбільші шанси на це. АЛЕ якщо у другій половині року таки дійде до серйозної глобальної міжнародної кризи, яку очікують багато фахівців, то її суперник від ГОП має чудовий шанс змішати її з багном, адже це вона чотири роки втілювала в життя ідіотьску політику перезавантаження нинішньої адміністрації. Коротше кажучи, якщо американців щось знову дуже налякає іззовні країни, як то було із радянською ядерною загрозою, або ісламськми терроризмом, і зовнішня політика знову вийде на переше місце в кампанії - у Хілларії виникнуть серйозні проблеми...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Так а хто мити унітази буде за бритами?

Ті й хто дотепер мив... Просто як помре Шенген, а він вже фактично на грані смерті, то візову політику треба буде таки реально змінювати ВСІМ

. Це не важко, просто треба буде позбутися певних іллюзій. Та й самим теж непогано буває інколи помити після себе унітази. 70 років тому, це брити чудово вміли робити і фунт коштував не півтора доллари а п'ять...

Link to comment
Share on other sites

А як на подальшу політичну долю Рубіо вплине поразка в рідному штаті Флорида?

Є справедлива думка, що не найкращим чином... Марко зараз побитий і ображений, тому я не став би надто серйозно ставитися до його заяв, про те, що він хоче піти з політики. ІМхо він і надалі залишається найбільш цінним надбанням ГОП.

Я із самого початку, ще до того, як стало відомо, що Трамп буде кандидуваті від респів, був проти участі Рубіо у цій кампанії, але істеблішмент, який попри всі розумні аргументи хотів якомога швидше повернути собі Білий дім, добряче підігрів молодого перспективного політика - результат ми бачимо...

Втім, не можна вважати виступ Марко суцільним провалом. Наприклад останні респівські дебати на Сіенен перед Флоридою, були проведені блискуче

і навіть далека від особливих симпатій до ГОП і Рубіо Вашингтон Пост визнала, що "ми побачили того Рубіо, якого хотіли бачити" - блискучого і аргументованого полеміста, який на відміну від відомих скандальних дебатів, коли

Link to comment
Share on other sites

старий і молодий дурень вирішили у бувальному сенсі помірятися піпіськами, не залишив Трампу жодних шансів у дискусії. От тут треба було і зупинитися! Зняти кандидатуру і не брати участь у Флоридських праймеріз, де


згідно опитувань Марко не мав жодних шансів проти Трампа. Тоді б кампанія була завершена на мажорній ноті. Але Марко не сприйняв цих аргументів і отримав те, що отримав...Втім, як веж сказав, я б не робив з цього трагедії. .За 4 роки ДУЖЕ багато може змінитися в політиці, тому імхо шанси в нього як і раніше є, все залежатиме від нього самого

Link to comment
Share on other sites

Скільки шляхетний дон дає Європі часу до могили?

Рівно стільки, скільки вистачить у умовних меркельоландів драйву і грошей аби замість того, щоб відповідати на реальні виклики як то арабський терроризм, російська загроза, старіння і деградація власного населення,

плекати свої пихаті і безпідстані претензії на лідерство у західному світі...

Link to comment
Share on other sites

 

Скільки шляхетний дон дає Європі часу до могили?

 

Рівно стільки, скільки вистачить у умовних меркельоландів драйву і грошей аби замість того, щоб відповідати на реальні виклики як то арабський терроризм, російська загроза, старіння і деградація власного населення,

плекати свої пихаті і безпідстані претензії на лідерство у західному світі...

 

Наскільки часу на вашу думку вистачить драйву і грошей? 

В часових вимірах, будь ласка.

Link to comment
Share on other sites

Наскільки часу на вашу думку вистачить драйву і грошей? 

В часових вимірах, будь ласка.

Я не працюю нострдамусом. Але з огляду на те, що якомусь заштатному гебісту з амбіціями Тамерлана  під імпотетнні вигуки як з Бруселю так нажаль і Вашингтону вдалося за 8! років де факто перекроїти карту Європи і зламати вщент всю систему загальноєвропейської і глобальної безпеки, то мова не йде про кілька десятиріч... Якщо така політика трватиме і далі максимум через 10 років від ЄС може не залишитися навіть того, з чого він почався...

Link to comment
Share on other sites

Ті й хто дотепер мив... Просто як помре Шенген, а він вже фактично на грані смерті, то візову політику треба буде таки реально змінювати ВСІМ

. Це не важко, просто треба буде позбутися певних іллюзій. Та й самим теж непогано буває інколи помити після себе унітази. 70 років тому, це брити чудово вміли робити і фунт коштував не півтора доллари а п'ять...

Так фокус в тому, що скрізь працюють з ЄС. Медики - Греція, сантехніки - Польща. Кафе - Іспанці, Португальці. Якщо вони звалять - то жопа. Доречі, як почались крики про brexit, фунт упав.
Link to comment
Share on other sites

Я не працюю нострдамусом. 

Навпаки, саме як нострадамус виступаєте.

 

... максимум через 10 років від ЄС може не залишитися навіть того, з чого він почався...

OK. 10 років. Занотовую до нотатнику.

Link to comment
Share on other sites

Так фокус в тому, що скрізь працюють з ЄС. Медики - Греція, сантехніки - Польща. Кафе - Іспанці, Португальці. Якщо вони звалять - то жопа. Доречі, як почались крики про brexit, фунт упав.

А хто їм заважатиме працювати як Британія вийде з ЄС? До речі по еміграційній політиці Кем отримав все що хотів від Меркельші, тобто більш жорсткі візові та еміграційні заходи все одно будуть введені. А не сподобається, то хай їдуть мити в Україну. Там же ж безвіз :fp1:  Фунт упав внаслідок політичних спекуляцій.... Але я мав на увазі зовсім інше падіння....

Link to comment
Share on other sites

У Хуйла немає тих 10-ти років. Все відбудеться набагато швидше, якщо европідари і далі будуть грати з ним в толерастію

 

Так, видається що він, як справжний диктатор, хоче насолодитися плодами своїх дій за власного життя. а лишилося йому не так уже і багато.

Link to comment
Share on other sites

А хто їм заважатиме працювати як Британія вийде з ЄС? До речі по еміграційній політиці Кем отримав все що хотів від Меркельші, тобто більш жорсткі візові та еміграційні заходи все одно будуть введені. А не сподобається, то хай їдуть мити в Україну. Там же ж безвіз :fp1:  Фунт упав внаслідок політичних спекуляцій.... Але я мав на увазі зовсім інше падіння....

Так механізму видачі робочих віз громадянам ЄС - нема.

Link to comment
Share on other sites

У Хуйла немає тих 10-ти років. Все відбудеться набагато швидше, якщо европідари і далі будуть грати з ним в толерастію

Наскільки саме швидше на вашу думку?

Скільки часу дасте Χγύλγ?

В часових вимірах, будь ласка.

Змінено користувачем Кость
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...