Перейти до змісту

Ну що тут, зрада є ? )


RiG

Recommended Posts

Гы. У таких как ты сразу наступает понимание что спорить со мной бесполезно. И надо начинать мусолить тему моей эммиграции ...

 

 А ти з Троєщини  на  Печерськ  давно  емігрував ?

Про пэрэмогы особенно комфортно бухтеть из штатовского экзила. Шо ж ты так далеко съебался от рошеновской манны небесной?

Це  стара  катлєта  ,  скісша  . Ой  соррі  - емігрант  ,  з  Березняків  .

 

З нього  емігрант  як з циніка  дисидент  .

 

 Стара вонюча  консерва  гебістська  

Link to comment
Share on other sites

Почему вы считаете что я вылизываю сраку владе? Я тоже ей недоволен.

 Всі  ми бачимо  як  наростає  твоя  зрада  . Нічо  ,  зара  РіГ  бригадник  тебе  через  лічку  на місце  поставить .

А  чим  там  на Березняках  не довольним  бути ? 

Link to comment
Share on other sites

чо то тебя совсем развезло. Абырвалг сплошной

 Ти пічатай  пічатай  ,  рапотай  дафай  (ц)  . Мо таки  з  Березняків  виїдеш  ,  Ложкін  на білєта  нашкрябає  . Якраз  білет  до Жмєрінкі -  добра еміграція в  зачьотне  місто .

Link to comment
Share on other sites

Ти пічатай пічатай , рапотай дафай (ц) . Мо таки з Березняків виїдеш , Ложкін на білєта нашкрябає . Якраз білет до Жмєрінкі - добра еміграція в зачьотне місто .

Была троещина на печерск теперь березняки до жмеринки. Ты что там стеклимой ?
Link to comment
Share on other sites

Была троещина на печерск теперь березняки до жмеринки. Ты что там стеклимой ?

 Стеклимой  ?  А шо то таке  пане ?  Я  помлився  ,  ти таки з Омска  пишеш  . М дааа .

Link to comment
Share on other sites

А мне что шуметь? Это вам суетится надо, ибо конец уже невероятно близок.....

 

Наш конєц в надьожних руках.  B-) 

 

Ти то чого нон-стоп репетуєш про зраду, в тебе ж ніби завжди всьо путьом.  Чи Самонємочь нє оправдала довєрія і апєтіт вєсь іспортіла.  :weep: 

Link to comment
Share on other sites

 

 


и то чого нон-стоп репетуєш про зраду, в тебе ж ніби завжди всьо путьом.  Чи Самонємочь нє оправдала довєрія і апєтіт вєсь іспортіла. 

 

А чё мне самопомич папа што ли? Голосовать я за них больше не буду это факт, не оправдали доверия моего, своим голосванием за бюджет и за слив выборов в КР, идут нахер теперь!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
×
×
  • Створити...