Перейти до змісту

Recommended Posts

Ну то не до мене питання. Нам би зі своїм Трампом впоратися... Клінтонша буде паганою для Америки в доместік полісі,

а от для України і звонішнього світу вона буде безперечно кращою, ніж Трамп... Парадокс...

Не ви обираєте Трампа, а Трамп обирає вас. Бабла в нього є, тому може просрати лише якщо мексикоси повстануть в ЛА.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Не ви обираєте Трампа, а Трамп обирає вас. Бабла в нього є, тому може просрати лише якщо мексикоси повстануть в ЛА.

 

Фома, в порівнянні з тим, в кого тут є бабла, то Трамп - голодранець... Єдиний його шанс, як переманить від ХІлларі ліваків Сандерса, бо він з ними вже загравати почав...Але не думаю, що йому вдасться...

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Знайомий, що працює у сіті, узяв нещодавно кредит на £600к і купив якусь розвалину на околиці. Цікаво як він себе почуває.

 

Та все будет норм. Хата упадет на 20% (120 000), а моргейч на пару процентов поднимется.

Пару штук в месяц добавят...

Link to comment
Share on other sites

Знайомий, що працює у сіті, узяв нещодавно кредит на £600к і купив якусь розвалину на околиці. Цікаво як він себе почуває.

 

Віриш, я в житті не брав кредитів...Почуваю себе прекрасно... коли береш чужі гроші тим більшо якшо ти такий розумник, що дапрацювався до Сіті - калькулюй ризики...

Link to comment
Share on other sites

Віриш, я в житті не брав кредитів...Почуваю себе прекрасно... коли береш чужі гроші тим більшо якшо ти такий розумник, що дапрацювався до Сіті - калькулюй ризики...

Без кредиту в Лондоні щось купити анріал. Звичайно, можна знімати, але ну нах. Або десь намутити лям баксів, хоча б.

Та все будет норм. Хата упадет на 20% (120 000), а моргейч на пару процентов поднимется.

Пару штук в месяц добавят...

Отож.
Link to comment
Share on other sites

Фома, в порівнянні з тим, в кого тут є бабла, то Трамп - голодранець... Єдиний його шанс, як переманить від ХІлларі ліваків Сандерса, бо він з ними вже загравати почав...Але не думаю, що йому вдасться...

Читаю ці призвища і згадується класичний чорний анекдот про карликів " так ми і до мишей доібемся". Де , пляць , рузвельти з черчилями ? ХЗ.

Хоча б рейгани підвернулись.

На політичних небосхилах якась дрібна пиздота яку і в телескоп непомітно.

Що тут , що там. Сілентіо , як побачиш когось з світового уряду жидомасонів передай їм про мишей..

Хай зав'язують. Бо так і в пояс астероїдів здуру перетворитись недовго.

Link to comment
Share on other sites

Без кредиту в Лондоні щось купити анріал. Звичайно, можна знімати, але ну нах. Або десь намутити лям баксів, хоча б.

Отож.

 

А шо такого аби знімати...Я от своїм в Тессіні знімаю будинок. Бо купляти в Швайці - ну його нах...хоча можу, але не хочу.

бо поки не живу там. Не буде послаблень, а навпаки як для нерезидента.. в Швайці багато хто знімає, досить круті також, бо недвига - хіба тільки Лондо н може зрівнятися, та й то не з ЦЮрихом чи Женевою...

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Читаю ці призвища і згадується класичний чорний анекдот про карликів " так ми і до мишей доібемся". Де , пляць , рузвельти з черчилями ? ХЗ.

Хоча б рейгани підвернулись.

На політичних небосхилах якась дрібна пиздота яку і в телескоп непомітно.

Що тут , що там. Сілентіо , як побачиш когось з світового уряду жидомасонів передай їм про мишей..

Хай зав'язують. Бо так і в пояс астероїдів здуру перетворитись недовго.

 

Я серед них себе Ніксоном почуваю, але балотуватися все одно не можу. Метрикою не вийшов :lol2:

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Я серед них себе Ніксоном почуваю, але балотуватися все одно не можу. Метрикою не вийшов :lol2:

Та отож. Якось треба свіжу кров їм додати.

Нашим , до речі , теж. А то закуклилась в коконі влади і хєр бачать реальне життя.

Link to comment
Share on other sites

@Silentio, більшість знімає бо нема бабла на депозит у 10%. Але якщо бабло є, то узяти кредит - дешевше. А якщо діти, гарні школи, то взагалі аренда ад.

 

Я маю свою думку щодо кредитів. Але то особисте. Нікому її не навязую. Звісно треба враховувати свої можливості і обставини.

Link to comment
Share on other sites

@Silentio, більшість знімає бо нема бабла на депозит у 10%. Але якщо бабло є, то узяти кредит - дешевше. А якщо діти, гарні школи, то взагалі аренда ад.

Пару тижнів назад спілкувався зі своїм земляком. Був тут в гостях. Айтішнік працює в штатах.

 

Так точно таку фразу про Штати від нього чув. І це притому що він працює в Silicon Valley.

Куди котиться світ.

Link to comment
Share on other sites

Та отож. Якось треба свіжу кров їм додати.

Нашим , до речі , теж. А то закуклилась в коконі влади і хєр бачать реальне життя.

Я сподівався у цьому році на свіжу кров...Навіть вклався трохи...Прольот...

Як вже казав треба добрячий струс всій машині! Реально добрячий! Тоді почне ворушитися.

До речі, це одна з причин, чому я так палко підтримую Брекзіт ;)

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Я маю свою думку щодо кредитів. Але то особисте. Нікому її не навязую. Звісно треба враховувати свої можливості і обставини.

Так фокус в тому, що жити всеодно десь треба. А іпотека не дорожча ренти. В мене, доречі, теж негативне відношення до кредитів, навіть кредитки нема. Але іпотека - це вимушений крок.

Пару тижнів назад спілкувався зі своїм земляком. Був тут в гостях. Айтішнік працює в штатах.

Так точно таку фразу про Штати від нього чув. І це притому що він працює в Silicon Valley.

Куди котиться світ.

Там все ще гірше.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Посмотрите на этого пидараса

 

https://www.youtube.com/watch?v=cA3XTYfzd1I

Посмотрите на этого пидараса

 

https://www.youtube.com/watch?v=cA3XTYfzd1I

Реерендж Комонвелф... Буде , пляць , йому , співдружність коли Шотландія відвалить, а П.Ірландія

приєднається до Ірландіі в результаті цього бенкету.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Так фокус в тому, що жити всеодно десь треба. А іпотека не дорожча ренти. В мене, доречі, теж негативне відношення до кредитів, навіть кредитки нема. Але іпотека - це вимушений крок.

Там все ще гірше.

 

Ну ипотека обычно дешевле чем рента для соразмерного проперти. Плюс если цены ростут, то ваще пестня. Ну а если цены на недвиж сильно валятся то ... :zrada:

 

а я плачу только по кредитке, удобно, безопасно, ну и кэш бэк авордс хоть мелочь а приятно, смотришь то 50 евро тебе назад подарили, то 30.

Змінено користувачем sergiano
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я сподівався у цьому році на свіжу кров...Навіть вклався трохи...Прольот...

Як вже казав треба добрячий струс всій машині! Реально добрячий! Тоді почне ворушитися.

До речі, це одна з причин, чому я так палко підтримую Брекзіт ;)

Вливання свіжої крові і суїцид то дещо різні речі.

Link to comment
Share on other sites

Так фокус в тому, що жити всеодно десь треба. А іпотека не дорожча ренти. В мене, доречі, теж негативне відношення до кредитів, навіть кредитки нема. Але іпотека - це вимушений крок.

Там все ще гірше.

 

В мене перші роки коли я працював в Дойчлянді і Швайці теж тільки депозитна картка була :)

Я розумію, що вимушений, тому нічого такого не кажу, бо в кожного свої обставини.

Link to comment
Share on other sites

Вливання свіжої крові і суїцид то дещо різні речі.

 

То не суїцид. Побачиш з часом.  Я часто помилявся в таких речах, скажи?

Все таки який не який досвід я маю, все таки мені платять те шо, платять, окрім всього того що я сам заробляю, з гамериканської скрабниці, не за мої карі очі :)

Link to comment
Share on other sites

То не суїцид. Побачиш з часом.  Я часто помилявся в таких речах, скажи?

Все таки який не який досвід я маю, все таки мені платять те шо, платять, окрім всього того що я сам заробляю, з гамериканської скрабниці, не за мої карі очі :)

Ні. Ти не часто помиляєшся. Але за сукупністю обставин схоже це не той випадок.

Ти завжди правий в прогнозах ? Ніколи не помилявся ? Ану згадай...

Link to comment
Share on other sites

Знайомий, що працює у сіті, узяв нещодавно кредит на £600к і купив якусь розвалину на околиці. Цікаво як він себе почуває.

хуёво мабуть..

ибо цена наверняка упадёт. B-)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ні. Ти не часто помиляєшся. Але за сукупністю обставин схоже це не той випадок.

Ти завжди правий в прогнозах ? Ніколи не помилявся ? Ану згадай...

 

В глобльних речах, а я дивлюсь на кінцевий результат цього процессу, не на його близьку перспективу, я, наче, не так часто помилявся. Майже ніколи. Я переконаний, що зрештою процеси, які наразі розпочалися, будуть на користь всім - Британії, Штатам, Європі, Україні. І вони точно не будуть на користь режиму Путлєра, хоча він, як ту всі кажуть, потирає лапки і смакує свої видумані перемоги. Та всім відомо, що він може і непоганий тактик, але стратег він - точно ніякий.

 

До речі, якби я міг зробити тепер деанон і стати публічним - я б дістав газетку Дзеркало Тижня - майже 20 річної давнини, де коли були ще перші дебати, щодо наслідків введення Євро ( а до самого введеня ще залишались роки) я написав, що не пізніше чим через 20 років євро зіграє з ЄС погану штуку - аж до його розвалу. І головим локомотивом того процессу буде країна, яка відмовиться переходити на нову європейську валюту. :)  Тому мій щенячий восторг, який визнаю гне личить 50 з гаком річному дядині, щодо всього що відбуваєтсья, думаю тобі зрозумілий B-)

Link to comment
Share on other sites

@sergiano, в мене на дебетній теж є кешбек. Капає по десятці на місяць :(

 

в принципе разницы нет большой дебитка или кредитка, а если на дебитовой карте кеш бэк то вообще славно. Мне просто как то спокойней с кредиткой, типа деньги не мои и если кто украдёт номер то потом проще будет theft resolution и всё взад клеймить, хотя это мои предрассудки, наверняка даже при покупках с дебитной карты онлайн можно будет вернуть деньги если селлер обманул или кто номер украл.

 

Правда есть некоторые вещи что с кредиткой проще - например зарентить машину, некоторые вообще только кредитку требуют, некоторые берут дичайший залог если по дебитке.

Змінено користувачем sergiano
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...