Перейти до змісту

Порохоботы.


Аквариус

Recommended Posts

  • 1 month later...

Ничего там мутного нет. Один вопрос - кто финансировал? - и никакого мутняка. Все прозрачно как слеза.

 

 

@Юрий с ФУП, ты писал раньше под ником Водка за гривню?  :)

Link to comment
Share on other sites

Боянище убогое.  

 

Ты совсем перешел на условные рефлексы, бедный дидуська...   :fp1:

Змінено користувачем Аквариус
Link to comment
Share on other sites

Шо, пердун, недоговорил?  Ты стучи клювом, тогда откроют  B-)


 Ні  грамма не перехід на особистості ,  чи то особистість   :lol2:

Link to comment
Share on other sites

 Лєса як завжди не читає  ,  або пропала на добу  . 

:weep:

 Да все она правильно делает  хитрая и оказывается права  часто..  

 

Это вам не Свэта Б.  с форума чебуруков  бетонщиков и поставщиков  негодных продуктов на тернопольские зоны.  

Link to comment
Share on other sites

 

 


І ніяких особистостей!

 

Да ну йопт, оскорблять могут тока такие тупые мерзавцы как я например, а всё остальное исключительно тонкий юмор и сарказм.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Да ну йопт, оскорблять могут тока такие тупые мерзавцы как я например, а всё остальное исключительно тонкий юмор и сарказм.

Ясна річ , тому що Петра Олексійовича здатні любити тільки дуже інтелігентні високоморальні люди тонкої

душевної організації, які навіть не пісяють і не какають. , а нє падонкі висшей мєри (с). Такі як ми.

 

 

За прикладами тонкої душевної організації далеко ходити не будемо.

 

"Девочки, сдрысните с темы. И говнишко свое подберите. :)" (с) Акваріус.

Змінено користувачем Людас
Link to comment
Share on other sites

 Президент України Петро Порошенко заявив, що війна на Донбасі не в інтересах президента РФ Володимира Путіна. 

Про це він заявив в інтерв'ю Le Figaro, переклад якого опублікував Inosmi. На питання про те, якою буде наступна мета Володимира Путіна в регіоні, Порошенко відповів, що Путін "абсолютно непередбачуваний". "Володимир Путін абсолютно непередбачуваний, тому мені складно відповісти на це питання. Він може почати діяти де завгодно. 

Якби мені раніше сказали, що він захоче анексувати Крим і напасти на Донбас, я б ні за що не повірив. Просто тому, що ця війна — не в його інтересах. Єдина людина в світі, який знає, що буде робити Володимир Путін в найближчі місяці, — це сам Володимир Путін", - заявив президент

 

 

----

 

Додав ще й  в цю гілку  .  Що напишуть  порохоботи (це) ?  Перемога ?  Путін - халосий і  не хуйло ? 

Link to comment
Share on other sites

Президент України Порошенко з нагоди Дня Конституції нагородив державними нагородами нардепа Олександра Герегу і мера Чернігова Владислава Атрошенка, які голосували за диктаторські закони 16 січня.


У прес-службі українського президента заявили, що нагороди вручалися "за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм постановляю".


Так, Герега був нагороджений орденом "За заслуги" II ступеня, а Атрошенко - орденом за заслуги III ступеня.


Нагадуємо, 16 січня 2014 року, більшість депутатів у Верховній Раді шляхом підняття рук проголосували за низку законів, які фактично перетворювали Україну на диктаторську державу. Тодішній голова Верховної Ради Володимир Рибак підписав усі "ручні" закони, за які проголосували депутати більшості.


Link to comment
Share on other sites

"Якби мені раніше сказали, що він захоче анексувати Крим і напасти на Донбас, я б ні за що не повірив."

 

ну і дебіл

 Спробував  задати питання  Гео -  мовчить . Той  за порошка топить ще з 2010 (  сам говорив) .

 

 Просто " ліджр хітьор"  ,  задобрює хуйла ,  ну й  тре йому дати можливість "  вийті  із сітуціі с чістим літсом" 

Link to comment
Share on other sites

 Спробував  задати питання  Гео -  мовчить . Той  за порошка топить ще з 2010 (  сам говорив) .

 

 Просто " ліджр хітьор"  ,  задобрює хуйла ,  ну й  тре йому дати можливість "  вийті  із сітуціі с чістим літсом" 

 

я його теж колись питав, коли ще мене там не забанили втемну

відповіді по суті теж не було, просто її не може бути

в чому тут річ - хз

можливо, що АТОшники вважають, що було б ще гірше без колабораціонізму пєті

та й своїх зусиль шкода

десь так, мабуть

Link to comment
Share on other sites

"...пару десятков компаний ложится на ровном месте..."

включно з урядом та державним Ощадом?

Хоча насправді так в мафії і є - компанія Уряд, компанія Рада, компанія КС, компанія ЦВК і т.д.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...