Перейти до змісту

Славко Вакарчук стрімко зріс в моїх очах


abandon

Recommended Posts

В Украине нет ни одной полноценной политической партии - Вакарчук

Украинские политические партии опираются не на идеологию, а на властные амбиции, отметил лидер Океана Эльзы
 
http://news.liga.net/upload/resize_cache/iblock/745/380_230_2/745974e1cf8d5ff6178a6977ca9680bf.jpg
 

В Украине нет ни одной полноценной политической партии, которая опиралась бы на идеологию, а не на лидера. Такое мнение высказал лидер Океана Эльзы Святослав Вакарчук на на 13 ежегодной встрече Ялтинской экономической стратегии, передает корреспондент LIGA.net.

 

"Я не считаю, что в Украине есть полноценные партии. Большинство наших партий сосредоточены вокруг лидеров, которые пытаются удержать позиции при власти. Нам не хватает идеологических партий", - отметил Вакарчук.

Он сказал также, что гражданское общество в Украине становится сильнее.

"Гражданское общество имеет большую силу. В какой-то момент общественное движение трансформируется в политическое", - считает лидер ОЭ.

 

__________________

Цей стейтмент Славка однозначно виводить його в мого персонального фаворита на президентських виборах.

І гадаю, заяву зроблено не для красного словця.

Link to comment
Share on other sites

тока пускай  фальстарт не устраивает..а то разнесут..как леща.

 

Намагання рознести будуть поза всяким сумнівом, причому з усіх боків.

 

І побачите, як багацько так званих "борцунів з алєгархамі" з потрійною енергією мочитимуть Вакарчука.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

багацько так званих "борцунів з алєгархамі" з потрійною енергією мочитимуть Вакарчука

Гарний хлопець, поважаю і завжди поважав. А стосовно мочителів-кого-завгодно-по-черзі раджу роздивитися уважніше по сторонах. Кажись це зовсім інший контингент.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Гарний хлопець, поважаю і завжди поважав. А стосовно мочителів-кого-завгодно-по-черзі раджу роздивитися уважніше по сторонах. Кажись це зовсім інший контингент.

 

 

Нє, це прихильники "сильної руки" в різних варіаціях. Український різновид сталіністів.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ніби й не дивно, що кандидат наук з теоретичної фізики розумніший за дику Руслану. Однак цілком привабливі особистості деформуються, занурюючись у лайно реальної політики. Хтозна, чи придатний Славко для організації політичних і владних структур.

Link to comment
Share on other sites

Нє, це прихильники "сильної руки" в різних варіаціях. Український різновид сталіністів.

 

Наш різновид атакує зазвичай тих, на кого олігархічна пропаганда вкаже, а ніяк не їх.

Link to comment
Share on other sites

Ніби й не дивно, що кандидат наук з теоретичної фізики розумніший за дику Руслану. Однак цілком привабливі особистості деформуються, занурюючись у лайно реальної політики. Хтозна, чи придатний Славко для організації політичних і владних структур.

 

Раціональний погляд. Матимемо нагоду дізнатися.

Link to comment
Share on other sites

і що нового він сказав?

Нового нічого, це на устах всіх притомних українців вже роки.

 

Цікаве місце, де це сказано - хворум, де щорічно наші лідОри торгують ..блом, шукаючи підтримки багатенького Заходу.

Link to comment
Share on other sites

і що нового він сказав?

 

Він сказав те, що чого ніколи не скаже жоден мейнстрімовий політик - а саме визначив діагноз всїх існуючих партійних "прожектів".

Link to comment
Share on other sites

Нового нічого, це на устах всіх притомних українців вже роки.

 

Цікаве місце, де це сказано - хворум, де щорічно наші лідОри торгують ..блом, шукаючи підтримки багатенького Заходу.

 

Серйозно? Я вкрай в обмаль помічав моменти, коли хтось взагалі вказував на необхідність мати в Україні ідеологічні партії. Їх власне і не існує через відсутність запиту.

Змінено користувачем abandon
Link to comment
Share on other sites

Серйозно? Я вкрай в обмаль помічав моменти, коли хтось взагалі вказував на необхідність мати в Україні ідеологічні партії. Їх власне і не існує через відсутність запиту.

 

Притомних українців обмаль :)

 

Маса тупо вірить у крєпкіх хозяйствєнніков, які роблять канкрєтноє дєло. А ідеологія напрягає, вона ж і від тебе може чогось вимагати.

Link to comment
Share on other sites

Притомних українців обмаль :)

 

Маса тупо вірить у крєпкіх хозяйствєнніков, які роблять канкрєтноє дєло. А ідеологія напрягає, вона ж і від тебе може чогось вимагати.

 

ОК, значить вже за твоїм визначенням Вакарчук належить до притомних і, використовуючи власну персональну популярність, ділиться своєю притомністю з аудиторією і виносить констркутивний дискурс на порядок денний.

Принаймні це вже заслуговує на знак плюс.

Давайте апріорі не рядити Вакарчука в потенційного "спасітєля атєчєства", а просто усвідомимо, що маємо справу з досить розвиненою людиною з наявним моральним кодексом та безсумнівним патріотизмом без тупої вишиванщини.

Змінено користувачем abandon
Link to comment
Share on other sites

Я уже не хочу ни на кого делать ставку.

Нам як пороблєно з цією елітою.

 

Щось мені крутиться в пам"яті, що Славко теж в корито колись дзьоба вмочив.

Був якийсь шкандаль з величезними земельними ділянками в Пущі Водиці в бутність Вакарчука депутатом при Ющі, ЯМНЗП.

Link to comment
Share on other sites

Я уже не хочу ни на кого делать ставку.

Нам як пороблєно з цією елітою.

 

Щось мені крутиться в пам"яті, що Славко теж в корито колись дзьоба вмочив.

Був якийсь шкандаль з величезними земельними ділянками в Пущі Водиці в бутність Вакарчука депутатом при Ющі, ЯМНЗП.

 

Ну, в цьому є досить типове внутрішнє протиріччя: спочатку ми робимо дурний вибір, виходячи  власних ілюзій (конкретно - Порошенко), а потім екстраполюємо розчарування результатом на все і вся і прикриваємося абстрактним "пороблено".

 

Я вище вже закликав на ліпити з Вакарчука месію, а сприймати його слова, які вказують на головний чинник потворності існуючої еліти, а саме - її деідеологізованість. Тому ми мусимо створювати запит на ідеологію, а не стогнати з приводу еліти, яка є виключно результатом нашої спільної недолугості. Це досить по узкомірному - очікувати на "троїх із ларца", які запустять молочні ріки з кисільнми берегами, а якщо вони не з'являються, ховатися від реалій на абстрактній печі та бачити всюди потенційних "зашкварених".

Link to comment
Share on other sites

какой у него характер , волевые данные ? Вспомните ющенко...Горе одно.Как на счет стрессоустойчивости ?Каковы нравственные критерии ?Где его команда? Что за люди ?А что вы скажете в этой связи про Андрея Белецкого ?
Link to comment
Share on other sites

В Украине нет ни одной полноценной политической партии - Вакарчук

Украинские политические партии опираются не на идеологию, а на властные амбиции, отметил лидер Океана Эльзы
 
http://news.liga.net/upload/resize_cache/iblock/745/380_230_2/745974e1cf8d5ff6178a6977ca9680bf.jpg
 

В Украине нет ни одной полноценной политической партии, которая опиралась бы на идеологию, а не на лидера. Такое мнение высказал лидер Океана Эльзы Святослав Вакарчук на на 13 ежегодной встрече Ялтинской экономической стратегии, передает корреспондент LIGA.net.

 

"Я не считаю, что в Украине есть полноценные партии. Большинство наших партий сосредоточены вокруг лидеров, которые пытаются удержать позиции при власти. Нам не хватает идеологических партий", - отметил Вакарчук.

Он сказал также, что гражданское общество в Украине становится сильнее.

"Гражданское общество имеет большую силу. В какой-то момент общественное движение трансформируется в политическое", - считает лидер ОЭ.

 

__________________

Цей стейтмент Славка однозначно виводить його в мого персонального фаворита на президентських виборах.

І гадаю, заяву зроблено не для красного словця.

 

 

а де тут логіка ? Він не належить до партіі з ідеологією, а вам подобається просто як особистість. Тобто ви знову готові голосувати за лідера... а не за ідеологію.  

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

а де тут логіка ? Він не належить до партіі з ідеологією, а вам подобається просто як особистість. Тобто ви знову готові голосувати за лідера... а не за ідеологію.  

 

Найкраще місце для нього - позапартійний президент, гарант конституції та моральний авторитет.

Нам потрібен саме президент, який би не належав до жодної партії і прийшов взагалі не з політики.

 

А партії повинні конкурурвати на виборах до ВР і право зформувати уряд.

Link to comment
Share on other sites

Найкраще місце для нього - позапартійний президент, гарант конституції та моральний авторитет.

Нам потрібен саме президент, який би не належав до жодної партії і прийшов взагалі не з політики.

 

А партії повинні конкурурвати на виборах до ВР і право зформувати уряд.

 

Через 50-100 років, якщо вірити твоїй теорії :gigi:  Не доживе

Link to comment
Share on other sites

Серйозно? Я вкрай в обмаль помічав моменти, коли хтось взагалі вказував на необхідність мати в Україні ідеологічні партії. Їх власне і не існує через відсутність запиту.

Запрос есть. И он достаточно мощный. И как всегда исходит от активной части народных масс.

 

На сегодня единственной идеологией которая может сплотить вокруг себя активную часть населения и стать той спасительной силой, которая позволит Украине сохраниться и выжить - это национализм. Но! Национализм конструктивный, без нацистских закидонов. А оптимальной политической моделью может стать национал - консерватизм и соответствующая партия.

Link to comment
Share on other sites

Через 50-100 років, якщо вірити твоїй теорії :gigi:  Не доживе

 

Питання в тому, чи доживеш ти до свого "уряду національного порятунку" з паралельного всесвіту. Як вважаєш?

 

Стосовно Вакарчка взагалі-то незрозумілі його плани, він відаовідав, що не планує йти в політику взагалі. Тоак шо не турбуйся і спокійнісенько чекай на українського сталіна.

Link to comment
Share on other sites

Питання в тому, чи доживеш ти до свого "уряду національного порятунку" з паралельного всесвіту. Як вважаєш?

 

Стосовно Вакарчка взагалі-то незрозумілі його плани, він відаовідав, що не планує йти в політику взагалі. Тоак шо не турбуйся і спокійнісенько чекай на українського сталіна.

 

Цікаво, як ти пркометуєш китайське економічне диво від "комуністичного феодалізму" до самої потужної економіки світу за якихось 20 років і роль Ден Сяо Піна?

Link to comment
Share on other sites

Цікаво, як ти пркометуєш китайське економічне диво від "комуністичного феодалізму" до самої потужної економіки світу за якихось 20 років і роль Ден Сяо Піна?

 

Це Азія, там зовсім інша соціальна механіка. Прямі аналогії неприпустимі.

У нас, хоч і на узбіччі та з вагомим компонентом ординства - європейська.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...