Перейти до змісту

Славко Вакарчук стрімко зріс в моїх очах


abandon

Recommended Posts

Це Азія, там зовсім інша соціальна механіка. Прямі аналогії неприпустимі.

У нас, хоч і на узбіччі та з вагомим компонентом ординства - європейська.

 

Та да. У тебе на все одна відповідь. В країнах Балтії ментальна Європа, в Китаї -Азія. І лише українці якісь особливі, що їм 50-100 років до того ж Китаю еволюціонувати.  

Link to comment
Share on other sites

Та да. У тебе на все одна відповідь. В країнах Балтії ментальна Європа, в Китаї -Азія. І лише українці якісь особливі, що їм 50-100 років до того ж Китаю еволюціонувати.  

 

Сюрприз: всі країни особливі. Читай історію.

Тоді як в Британії вже сто років панувала парламентська конституійна монархія, через Ла-Манш у Франції лютував гротескний абсолютизм. Таких прикладів - безіч.

Але тобі це нецікаво, ти чекаєш на "сталіна".

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Сюрприз: всі країни особливі. Читай історію.

Тоді як в Британії вже сто років панувала парламентська конституійна монархія, через Ла-Манш у Франції лютував гротескний абсолютизм. Таких прикладів - безіч.

Але тобі це нецікаво, ти чекаєш на "сталіна".

 

Маячня. Не в особливостях справа, а у бажанні правлячої еліти країни і прагненні до змін. Реформи ніколи і ніде не починалися знизу.

Link to comment
Share on other sites

Запрос есть. И он достаточно мощный. И как всегда исходит от активной части народных масс.

 

На сегодня единственной идеологией которая может сплотить вокруг себя активную часть населения и стать той спасительной силой, которая позволит Украине сохраниться и выжить - это национализм. Но! Национализм конструктивный, без нацистских закидонов. А оптимальной политической моделью может стать национал - консерватизм и соответствующая партия.

Нацистські  закидони  будуть  завжди!!!,  бо  їх  завжди  спрвокують.  На  це  не  треба  звертати  увагу.

 

Аха. Вечная история Аси Клячиной, которая любила, да не вышла замуж

На  мій  величезний  сором - я  не знаю,  хто  така  Ася  та  ще  й  Клячина.   :shuffle:  Але  то  нічого,  бо  для  мене  довіра  до  національного  лідера  є  найважливішим  аргументом.  Щось  мені  так  здається,  що  Вакарчук  між  власною  кишенею  і  Україною,  її  державницькими  інтересами  вибере  останнє.  Отака  я  ідеалістка,  але  твердо  знаю,  що  в  нас  в  Галичині  таких  людей  трохи  є.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

"27 Вересня 2016
Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук розкритикував українців, які не цікавляться політикою.
 На своїй сторінці у Twitter Вакарчук порівняв таких людей із кроликами і святими.
 "Той, хто живе в Україні і ніяким чином не цікавиться політикою, або святий, або кролик, який ще не дочекався свого удава. В основному, друге", - написав у своєму мікроблозі співак.
  Користувачів мережі обурила така заява Святослава. Вони відповіли артисту, що він сам неодноразово закликав не лізти у політику.
  Однак Вакарчук наголосив, що бачить різницю між тим, щоб зовсім не цікавитися політикою і не лізти в неї."

http://www.volynnews.com/news/policy/vakarchuk-rozkrytykuvav-bayduzhykh-do-polityky-ukrayintsiv/

----------

"Те,як ВР вчора звільняла суддів, нагадує історію про хлопчика,що вкрав булочку, і попався.Батько його покарав...За те,що попався.
   — Svyatoslav Vakarchuk (@s_vakarchuk) 30 вересня 2016 р."

------------------

Так мабуть спочатку потрібно було звільнити,щоб втратили "недоторканність". А потім можливо буде кримінальна відповідальність.

Link to comment
Share on other sites

про мнение славка по судьям - прасцыцы, но есть такое понятие, как регламент

работы парламента. и славко-то ето уже знает. 

регламентом не предусмотрено ставить стопиццот раз за день

на голосование закон, который только что проголосовали не так,

как нравиццо до тех пор, пока не проголосят так, как нужно. 

 

или все выполняем закон, или некотрые равнее, чем другие.

 

более того, та же рада приняла изменения в Конституцию по порядку

увольнения судей, но за день до вступления в силу етих изменений

решила сама проголосить, а то малолишо потом с теми изменениями

будет, вдруг не получиццо?

 

так нофига вы их тогда голосовали, изменения эти?

 

што за аццкий дурдом в головах? 

Змінено користувачем лесица
Link to comment
Share on other sites

"Глава фракції Радикальної партії Олег Ляшко визнав, що його фракція "кнопкодавила" при звільненні суддів.
"Так, це було, я беру на себе відповідальність як лідер фракції. Це ситуація безвиході. У нас 20 депутатів, наша фракція одностайна у звільненні суддів. Тому ми взяли на душу цей гріх і кнопкодавили. Якщо порівняти гріх залишення суддів і гріх кнопкодавства, то я краще візьму гріх кнопкодавства", - заявив Ляшко."

http://www.unian.ua/politics/1546856-vzyali-grih-na-dushu-lyashko-viznav-scho-yogo-fraktsiya-knopkodavila-pri-zvilnenni-suddiv.html

-------------------

“Дорога до пекла вибрукувана добрими намірами”.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


“Дорога до пекла вибрукувана добрими намірами”.

 

не могу не согласиццо в данному случае с допысувачем.

какой нафик "грех"? и што за сравнение "грехов"?

йон што, Господь, штобы различать грехи? 

он хочет сказать, што за грехи ему, типа, перед Богом отвечать, а не перед народом?

 

так при чем тут грехи к нарушению законов? 

пусть за нарушение законов сначала перед народом ответит и называет вещи своими именами. 

 

----------------------------------------------------

 

из Закона "Про статус народного депутата України":

 

Стаття 10.

3. Народний депутат бере особисту участь у засіданнях Верховної Ради України чи її органів, до складу яких його обрано.

 

Стаття 24. Обов'язки народного депутата України

Народний депутат зобов'язаний:

1) дбати про благо України і добробут Українського народу, захищати інтереси виборців та держави;

2) додержуватися вимог Конституції України, цього Законузакону про регламент Верховної Ради України та інших законів України, додержуватися присяги народного депутата України;

3) бути присутнім та особисто брати участь у засіданнях Верховної Ради України та її органів, до складу яких його обрано;

4) особисто брати участь у голосуванні з питань, що розглядаються Верховною Радою України та її органами;

-------------------------------------------------------------------

так што за муйню нам хочет впарить олегвалерьичь? 

Link to comment
Share on other sites

Знашли нового кумира, замість Лещенка :fp1:

До речі психологічно на Леща схожий надзвичайно, тільки не такий голодний бо тато-мільйонер забезпечив.

Власне його батька достатньо, щоб назавжди забути про Славка як Президента. Вакарчук-старший був ректором найкорумпованішого ВНЗ Зах. України ще з 1990го року. На нього компромату була пачка не те що в КГБ-СБУ, але й елементарних мєнтів, а оскілкьи мєнти коштують недорого, то компроматом могли затаритись всі, кому не лінь. Шикарний Президент, на батька якого у кожної швалі лежить пачка епізодів...

 

Не кажучи вже про те що за твердістю характеру на фоні Лещенків-Вакарчуків навіть Ющенко виглядає термінатором...

Вакарчук типовий флюгер, який намагається бігти за натовпом трендом і підспівувати більшості... що деколи виглядає просто огидно:
https://www.youtube.com/watch?v=qYhIWKP3iZc

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Діти за батьків не відповідають, коли шо.

 

Що за романтичні дурниці. Люди відповідають за все, що може бути використане як інструмент тиску на них. Це загальновизнане правило. При прийомі на роботу у серйозні структури звучить як: "Чи є близькі родичі з судимостями або кримінальним минулим?"

Link to comment
Share on other sites

це напевно про сюсюкання скрипки з "донецьким" головою КМДА Поповим на якомусь фестивалі. Було діло, Скрипці тоді йшлося про те, щоб не закрили його фестиваль "Країна мрій".

 

Але Скрипка не йде в політику. І його ніхто його не розглядає, як кандидата на посаду Президента.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Вакарчук типовий флюгер, який намагається бігти за натовпом трендом і підспівувати більшості... що деколи виглядає просто огидно

Не  переживайте.  Вакарчук - українець  і  його  самі  українці  дружно  затопчуть.  Українцеві  не  можна  пхатися  до  влади. Українці люблять  чужинців  при  владі.  У  своїх  будуть  завжди  шкварки  шукати.

Link to comment
Share on other sites

це напевно про сюсюкання скрипки з "донецьким" головою КМДА Поповим на якомусь фестивалі. Було діло, Скрипці тоді йшлося про те, щоб не закрили його фестиваль "Країна мрій".

 

Але Скрипка не йде в політику. І його ніхто його не розглядає, як кандидата на посаду Президента.

угу, було гучне інтерв'ю. Олєжка відгріб тоді непогано від публіки. Суть - раніше були помаранчеві патріоти, а тепер крєпкіє хозяйствєннікі. І те і інше добре і одне одне доповнює.

 

До речі, в президенти і взагалі в політики Вакарчука ні він сам, ні хтось тут не висуває, окрім ТС.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Невже "юлєботи" бажають бачити Вакарчука презом? )

Або "ляшкоботи".

 

Вкрай сумнівно - ці категорії очікують від керманичів дій за схемою забрати та роздати.

Вакарчук апелює до більш тонких матерій.

Тому електорального перетинання майже немає.

Link to comment
Share on other sites

"5 жовтня 2016
Про це він заявив у середу на прес-конференції перед концертом в Краматорську, коментуючи оприлюднений "Українською правдою" рейтинг, згідно з яким 5,6% українців готові голосувати за нього на президентських виборах.
"А хто вам сказав, що вони хочуть? Рейтинги – це така річ. Напишіть там будь-що і запитайте в людей. Людей же спеціально запитали – вони ж не вийшли на вулицю з цим. Один мудрий філософ сказав: не шукайте в темній кімнаті чорну кішку, особливо, коли її там нема", – сказав Вакарчук."

------------

Не хочуть,але кажуть "так"?

Link to comment
Share on other sites

До речі, в президенти і взагалі в політики Вакарчука ні він сам, ні хтось тут не висуває, окрім ТС.

 

враховуючи, що він вже встиг побувати народним депутатом... Хоча по факту правильно, це ж не він сам, це тато, його туди засунув )))

Link to comment
Share on other sites

Вакарчук - мильна булька без плітичного досвіду, команди і хоч якоїсь стратегії розвитку для України. А хтось доволі старанно її надуває.

 

Це прекрасна характеристика.

 

Стратегії у нього дійсно немає, бо він, за власними ж словами, не збирається йти в політику.

 

То ж може назвеш того, хто має і політичний досвід і стратегію, може я щось пропустив.

Link to comment
Share on other sites

Це прекрасна характеристика.

 

Стратегії у нього дійсно немає, бо він, за власними ж словами, не збирається йти в політику.

 

То ж може назвеш того, хто має і політичний досвід і стратегію, може я щось пропустив.

 

1 В політику він вже ходив, толку нуль. 

 

2 Гриценко, Шишкін  :corn:

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

1 В політику він вже ходив, толку нуль. 

 

2 Гриценко, Шишкін  :corn:

 

Так Гриценко теж в політику ходив, і толку - нуль.

Так само Гриценко не зміг створити команду і партію, оскільки є автократом-одинаком, що тобі, як нео-сталіністу, імпонує. Але це множить на нуль можливість сворювати партію знизу, бо вся ідея Гриценка зводиться до власного приходу до влади, а далі "я покажу як керувати державою".

 

Щодо Шишкіна - це поважна фігура, але не потенційний лідер. Від нього я чув лише критику, а не конструктивні, світоглядні речі. Можливо, я чогось не помітив.

Link to comment
Share on other sites

Так Гриценко теж в політику ходив, і толку - нуль.

Так само Гриценко не зміг створити команду і партію, оскільки є автократом-одинаком, що тобі, як нео-сталіністу, імпонує. Але це множить на нуль можливість сворювати партію знизу, бо вся ідея Гриценка зводиться до власного приходу до влади, а далі "я покажу як керувати державою".

 

Щодо Шишкіна - це поважна фігура, але не потенційний лідер. Від нього я чув лише критику, а не конструктивні, світоглядні речі. Можливо, я чогось не помітив.

 

Щодо Грица, то він був доволі непоганим МО. Принаймні, при ньому наші пілоти вперше за багато років почали літати і проводити бойові стрільби, був системний підхід до розвитку ВСУ. Доречі наказ про створення сил ССО, що тільки зараз  почали створюватись, був одним із останніх наказів Грица на посту МО. Щодо партії, то тут питання в фінансуванні і доступ до ЗМІ, а не в особистих наполеонівських амбіціях. 

Link to comment
Share on other sites

Ваш  Гриц - говорящая  голова,  не  більше.  Йому  аби  когось  критикувати.  З  Юлькою  два  сапога.

НІКОЛИ  критикан  нічого  не  створить,  не  побудує. Думаєте,  що  жінка  йому  стратегію  вже  намалювала?

А  для  Вакарчука  стратегія  вже  є,  і  команду  йому  підберуть.  Наша  справа  голоснути,  але...

Link to comment
Share on other sites

"6 грудня 2013 р.
ЗВЕРНЕННЯ ДО МОЛОДИХ
Святослав ВАКАРЧУК
...Я усвідомлюю, що покоління Ваших батьків залишиться таким як є. Їхні погляди навряд чи сильно зміняться. Але хіба їм розбудовувати нашу країну в майбутньому? Хіба не Ви завтра визначатимете долю України?
Ви, і тільки Ви. Більше нема кому.
Я не знаю, що би роз’єднувало Вас сьогодні. Студентів Харкова і Львова, курсантів Києва і Севастополя."

https://uk-ua.facebook.com/okeanelzyofficial/posts/571073196296715

--------------------

Щоб настало "завтра",потрібно звертатися до "сьогодні"!

Хіба ті,кому зараз за 45-50 років (батьки),вже не мають права обирати на виборах?!

Хіба,можливо,частина з них якось не впливає на своїх дітей у політичному сенсі?

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...