Перейти до змісту

ну шо, панове *******...


Plumbum

Recommended Posts

та бросьте... платежка только приложение к антиукраинскому сознанию. принесли бы эти платежки с двуглавой курицей так тоже бы бурчали шо дорого, но говорили бы шо гос-во есть и мощное и ядерный петел и пуцькин наш красавец хачу от него радить....

 

за 25 лет не было гос-ва построено именно как гос-ва... дорвавшиеся до власти всякие третьи и четвертые серетари разных -омов и прочих комсомолов выстроили под себя удобное лежбище с имитацией гос-ва, вот и все... тут первопричина.... Украина, увы и ах, уже ходила по таким граблям...

 

:tu: :tu:  :tu:  Причину, чому саме вони ненавидять Україну знайдуть завжди. Завжди чогось буде не вистачати.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 288
  • Created
  • Остання відповідь

Вата это следствие, а причина это ахметовы и порошенки, которым как раз нужна вата, что бы бесконечно паразитировать на теле Украине, поэтому они создают все условия для ватанизации всей страны. Можно бесконечно репрессировать вату, но её меньше при этом не станет...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Це так. Але найнебезпечнішою у наших краях антиукраїнською агітацією є платіжки з виссяними з пальця бандою звитяжників цифірями.

 

@Euro, а Ви хоч розумієте, що коли б прийшли до влади не кучмісти, а інша сила, якої зараз у нас і не видно, то ті платіжки могли бути ще вищими? А соцвиплат і субсидій би не було? Ви читали, як в Прибалтиці обігрівались чи не паркетом в перші роки незалежності? А в Грузії, до речі, після всіх Міхиних реформ частина працюючих людей досі немає коштів, щоб якось обігрітись взимку, тобто поставити теплі поли чи котел? А Ви про високі "платьожки" на які можна оформити субсидію :fp1:

Ви розумієте, що якщо в нас реформи таки будуть (а я вірю, що таки це станеться) то людям буде жити ще гірше, ніж зараз, в рази, бо на відміну від Прибалтики і Польщі, в нас втрачено багато часу, і вже на нас висять борги і стоворена міцна олігархічна система, яка буде всіляко "підгаджувати"? Що тоді Ви заспіваєте про владу? Чи за рахунок кого будуть проводити реформи? Ви думаєте, що випотрошивши пару мільярдерів можна вирішити всі проблеми з старіючим населенням і відтоком робочої сили? Інвестиційною непривабливісттю території?  Чи Ви думаєте, що в  Прибалтиці і Польщі населення не повтікало при першій нагоді західніше і в них нема демографічної кризи, яку зараз не надто вдало намагаються вирішити за рахунок українців/білорусів?

 

ЗІ І ще, порівнювати комуняків/комсомольців кучмістів (Юща, Петю, Юлю, я сюди і Саакашвілі додаю, хоч і з деякими нюансами) з донецькими бандюками-підхуйловцями, це все-таки сильно сову на глобус натягати. Перші хоч і злодії, що гальмують наш розвиток, та хоч якусь подобу лібералізму мають, і країну їм не вігідно здавати, на відміну на інших.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Так многие не имеют собственного устойчивого мнения. Они - стадо. Кто лучше убедил, за тем и пошли.

На востоке Украины антиукраинский треп никак не пресекался, а наоборот, раскручивался. Вот и имеем устойчивое мнение.

И антиукраинский треп стал совершенно безопасной привычкой и даже полем для соревнования, кто повонючее сиранет.

 

Со мной был в АТО один донецкий еблан из бывших мусоров, так тот несколько раз переводил тему на "как в расеюшке заебись" и как херово в Украине.

Это пиздец какой разрыв мозга.

Пришлось грубо предупредить, что солью внутренней безопасности. Только тогда завалил варежку.

 

Я много раз наблюдал, что донецкие и харьковские как ни в чем ни бывало заводили антиукраинский пиздеж с малознакомыми людьми, например в поезде, ничего не опасаясь и, видимо, считая, что все думают как они.

 

Вот и дотолерировали, блять...

 

Таке відбувається ще з часів совка, де на сході України вважалося, що всі розмовляючі українською - українські буржуазні націоналісти, а помірковане ставлення було - коли ти признаєшся українцем, а брешеш кацапською

Link to comment
Share on other sites

а Ви хоч розумієте, що коли б прийшли до влади не кучмісти, а інша сила, якої зараз у нас і не видно, то ті платіжки могли бути ще вищими? А соцвиплат і субсидій би не було?

Я думаю, шо Евро подразумевал платежки как элемент общей картины, а не как отдельно взятый факт.

 

Повышение же тарифов на фоне того, что сам президент откровенно ложит прибор на требования законов и Конституции - тут уж извините. Дальше расписывать не буду - другие аргументы приведены многократно.

 

МГ42, просьбочка. В виду того, шо дискуссия продолжается - прошу переименовать ветку во что-то более пристойное.

Змінено користувачем Jinx
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Вата это следствие, а причина это ахметовы и порошенки, которым как раз нужна вата, что бы бесконечно паразитировать на теле Украине, поэтому они создают все условия для ватанизации всей страны. Можно бесконечно репрессировать вату, но её меньше при этом не станет...

 

 

это так только частично

Link to comment
Share on other sites

это так только частично

 

 

Это демагогия. если кому то кажется, что во всём этом бардаке нет никакого смысла то он глубоко ошибается, я полагаю, что те кто сейчас наверху хорошо знают что они хотят и что для этого надо делать. Ну другими словами у них точно есть план!

Link to comment
Share on other sites

@Euro, а Ви хоч розумієте, що коли б прийшли до влади не кучмісти, а інша сила, якої зараз у нас і не видно, то ті платіжки могли бути ще вищими? А соцвиплат і субсидій би не було? Ви читали, як в Прибалтиці обігрівались чи не паркетом в перші роки незалежності? А в Грузії, до речі, після всіх Міхиних реформ частина працюючих людей досі немає коштів, щоб якось обігрітись взимку, тобто поставити теплі поли чи котел? А Ви про високі "платьожки" на які можна оформити субсидію :fp1:

Ви розумієте, що якщо в нас реформи таки будуть (а я вірю, що таки це станеться) то людям буде жити ще гірше, ніж зараз, в рази, бо на відміну від Прибалтики і Польщі, в нас втрачено багато часу, і вже на нас висять борги і стоворена міцна олігархічна система, яка буде всіляко "підгаджувати"? Що тоді Ви заспіваєте про владу? Чи за рахунок кого будуть проводити реформи? Ви думаєте, що випотрошивши пару мільярдерів можна вирішити всі проблеми з старіючим населенням і відтоком робочої сили? Інвестиційною непривабливісттю території?  Чи Ви думаєте, що в  Прибалтиці і Польщі населення не повтікало при першій нагоді західніше і в них нема демографічної кризи, яку зараз не надто вдало намагаються вирішити за рахунок українців/білорусів?

 

ЗІ І ще, порівнювати комуняків/комсомольців кучмістів (Юща, Петю, Юлю, я сюди і Саакашвілі додаю, хоч і з деякими нюансами) з донецькими бандюками-підхуйловцями, це все-таки сильно сову на глобус натягати. Перші хоч і злодії, що гальмують наш розвиток, та хоч якусь подобу лібералізму мають, і країну їм не вігідно здавати, на відміну на інших.

 

Неодноразово казав, що олігархія в нас не просто підгажує, а є справжньою владою. Порошенко сотоваріщі нею поставлені і її обслуговують. Реформ з цими людьми не буде.

 

Щодо прибалтів і екс-соцкраїн теж казав для тих, хто наводить їх, як приклад впровадження шокової терапії. Шокова терапія - це встановлення ринкових цін і отримання через них від населення ресурсу для швидкого запуску ринкової економіки з усіма її позитивними наслідками. А в нас банда впроваджує шокові ціни без жодного руху уперед. Та і самі ці тарифи є:

1) годівницею корупції;

2) наіпаловом МВФ і Заходу, оскільки нівелюються субсидіями для більшості населення.

Таким чином виклянчуються мізерні транші замість залучення великих інвестицій, які надійшли б у випадку впровадження реальних реформ.

Біда в тому, що олігархічна система й досі успішно переконує ширнармаси в популізмі тих, хто пропонує завалити олігархічну систему (усю їх керівну мережу, а не просто розкуркулити кілька олігархів) і у наслідку отримати і інвестиції, і темпи зростання понад 10%, а не омріяні Гройсманом 2-3.

Link to comment
Share on other sites

У меня твердое убеждение что я понял ТСа.

В какой-то момент у него появилась надежда на существенное улучшение его положения.

Пока это по разным причинам не произошло, наступило разочарование, и в это он обвинил тех кто вышел на Революцию Достоинства. Если более точно, что они не защитили достижения этой революции.

 

Вывод из этого может быть только один - мотивы участников революции не могут быть понятны и приняты теми у кого этого достоинства нет.

 

Нічого ти не пойняв. Таких ватних гнид слухати зовсім не треба, а слід одразу бити в рило, без зайвих роздумів.

Всі толерасти в гілці, які ще й досі прагнуть "услишать глаза" теж йдуть нах - бо ваша "позиція" є лишень раціоналізацією власної нікчемності.

 

П.С. До речі, аби не бути голослівним і коли вже про це зайшла мова - мені в Харкові за останні два роки довелося перестріти двох ватних гнид в футболках "Расія", і в обох випадках я обом просто зходу набив писка, роздяг та забрав футболки. Це не бахвальство - це єдиний спосіб "діалогу", який ці потвори розуміють.

Змінено користувачем abandon
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Всі толерасти в гілці, які ще й досі прагнуть "услишать глаза" теж йдуть нах - бо ваша "позиція" є лишеть раціоналізацією власної нікчемності.

 

Я так понимаю что это и меня касается? Так я отвечу просто нахуй твоя жопа хороша ну или пасть, это в зависимости от того кто тебя мудака ебать будет. И не тебе лузеряка кого то чему то учить.....

Link to comment
Share on other sites

Я так понимаю что это и меня касается? Так я отвечу просто нахуй твоя жопа хороша ну или пасть, это в зависимости от того кто тебя мудака ебать будет. И не тебе лузеряка кого то чему то учить.....

 

:fp1:

Link to comment
Share on other sites

 

 


Повышение же тарифов на фоне того, что сам президент откровенно ложит прибор на требования законов и Конституции

 

Розумієте, Петя чи Вася в президентах не можуть бути першопричиною антиукраїнських настроїв.

Мені не подобається наша влада, і платьожки теж, а також багато чого, і часто в майбутньому я бачу лише жах і апокаліпсис, і ніякого просвітку, як і всі в цій країні.

Але рівняти офшорщика і платьожки з незалежністтю - це якось перебор.

Типу зробіть мені добре, а якщо у вас не вийде, пусть тагда прийдьот расея.

Насправді причина обісрати Україну і зробити її недолугою завжди знайдеться. Тим більше у кацапів пропаганда, вони найменший прокол відпрацюють на 200%, а найліпший здобуток перевернуть на 180 градусів, і всі зрадофіли (буває і я в тому числі :gigi: ) радісно підхоплять і втопчуть в лайно.

  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

 

 


Таким чином виклянчуються мізерні транші замість залучення великих інвестицій, які надійшли б у випадку впровадження реальних реформ.

 

Не буде великих інвестицій, забудьте - бо, по-перше, стан світової економіки не той, коли вкладали, приміром, в Польщу - у інвесторів проблеми, по друге, Україна - досить неприваблива інвестиційно територія, окрім окремих оазисів , навіть якщо створити сприятливий інвестиційний клімат; вона і раніше була не надто, а після початку війни...розкажіть інвестору, що завтра не розбомблять аеропорт чи не "націоналізують" мережу магазинів, чи не вивезуть в Кацапію завод з новим обладнанням, не вкрадуть бурові і не зупинять сонячну електростанцію, чи ще щось подібне, навіщо такий ризик, при старому населенні? І,  по-третє, ЄС, який є найбільшим інвестором для бувших соцкраїн з перехідною економікою, досі переварює країни Центральної і Східної Європи, в нові вкладати нічого не будуть точно, бо Європа,як бачимо правішає і йдуть відцетрові тенденції... Тобто в найближчі роки проблеми з інвестувнням будуть у країн, що вже в ЄС, не кажучи про ті, які намагаються туди потрапити...

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Нічого ти не пойняв. Таких ватних гнид слухати зовсім не треба, а слід одразу бити в рило, без зайвих роздумів.

Всі толерасти в гілці, які ще й досі прагнуть "услишать глаза" теж йдуть нах - бо ваша "позиція" є лишень раціоналізацією власної нікчемності.

 

П.С. До речі, аби не бути голослівним і коли вже про це зайшла мова - мені в Харкові за останні два роки довелося перестріти двох ватних гнид в футболках "Расія", і в обох випадках я обом просто зходу набив писка, роздяг та забрав футболки. Це не бахвальство - це єдиний спосіб "діалогу", який ці потвори розуміють.

Мiрошниченко з Свободи в Харкiв перебрався?
Link to comment
Share on other sites

 

 


кто был предыдущим мэром перед Гепой?

 

Не помню, Шумилкин может... Не суть.  

 

Он в ветке про учения в ХОДА тупо впаривал идею, что самим харьковчанам пофиг, кто там чего захватил, и если б не винницкие менты, так и был бы Харьков под сепарами.  А ткнутый рылом в то, что Ягуар - не "винницкие менты",  резво перешел на бессвязный бред, но все равно с подтекстом "это не их война".  

 

На мое имхо это следующая стадия зрадостраданий - вывсеказлы.   :pleasant:

Link to comment
Share on other sites

 

 


Розумієте, Петя чи Вася в президентах не можуть бути першопричиною антиукраїнських настроїв.

...

Але рівняти офшорщика і платьожки з незалежністтю - це якось перебор.

Типу зробіть мені добре, а якщо у вас не вийде, пусть тагда прийдьот расея.

Насправді причина обісрати Україну і зробити її недолугою завжди знайдеться.

Где вы увидели у меня антиукраинские настроения? Петя - это не Украина.

 

Петя теребонькает про реформы, его прыщавые кондитерские менеджеры парят населению неподъемные тарифы, массово загоняя народ в субсидии - и при этом сами нифига не соблюдают законы и Конституцию.

 

Если б не война, то Пороха уже загнали бы дальше, чем папередников. А так - все идет по хуйлоплану. Народ медленно варится в АТОшном соку и тарифах, скрипя зубами и не поднимая бунта. Отчаянные уматуют от этой безнадеги и беспросветности куда подальше, остаются боязливые и зависимые от власти старики пенсионеры. В этом состоит план.

Потом эти послушные оставшиеся проголосуют общеукраинский референдум и Украину заведут в стойло тайожного саюса.

 

От такой предсказамус.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Нічого ти не пойняв. Таких ватних гнид слухати зовсім не треба, а слід одразу бити в рило, без зайвих роздумів.

Всі толерасти в гілці, які ще й досі прагнуть "услишать глаза" теж йдуть нах - бо ваша "позиція" є лишень раціоналізацією власної нікчемності.

 

П.С. До речі, аби не бути голослівним і коли вже про це зайшла мова - мені в Харкові за останні два роки довелося перестріти двох ватних гнид в футболках "Расія", і в обох випадках я обом просто зходу набив писка, роздяг та забрав футболки. Це не бахвальство - це єдиний спосіб "діалогу", який ці потвори розуміють.

 

"Когда последний враг упал, труба победу проиграла

Лишь в этот миг я осознал насколько нас осталось мало" (с)

Link to comment
Share on other sites

 

 


антиукраинский треп стал совершенно безопасной привычкой и даже полем для соревнования, кто повонючее сиранет.

 

Отож.

Link to comment
Share on other sites

Не буде великих інвестицій, забудьте - бо, по-перше, стан світової економіки не той, коли вкладали, приміром, в Польщу - у інвесторів проблеми, по друге, Україна - досить неприваблива інвестиційно територія, окрім окремих оазисів , навіть якщо створити сприятливий інвестиційний клімат; вона і раніше була не надто, а після початку війни...розкажіть інвестору, що завтра не розбомблять аеропорт чи не "націоналізують" мережу магазинів, чи не вивезуть в Кацапію завод з новим обладнанням, не вкрадуть бурові і не зупинять сонячну електростанцію, чи ще щось подібне, навіщо такий ризик, при старому населенні? І,  по-третє, ЄС, який є найбільшим інвестором для бувших соцкраїн з перехідною економікою, досі переварює країни Центральної і Східної Європи, в нові вкладати нічого не будуть точно, бо Європа,як бачимо правішає і йдуть відцетрові тенденції... Тобто в найближчі роки проблеми з інвестувнням будуть у країн, що вже в ЄС, не кажучи про ті, які намагаються туди потрапити...

Ви примудряєтеся не бачити елементарних речей. На цій "інвестиційно непривабливій" території дуже легко заробити купу грошей саме на тому, що робить нас непривабливими. Наприклад, на інфраструктурних проектах. Ніде в Європі і близько не вдасться отримати таких прибутків, як на утепленні нашого житла і заміні старих котелень з теплотрасами. Тому що там усе це вже зроблено. І такі капіталовкладення не потребують тієї допомоги, яку здійснював ЄС у Східній Європі, приєднуючи її. Лише бізнес, і для цього треба лише прижучити олігархічну мафію.

Змінено користувачем Euro
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


за 25 лет не было гос-ва построено именно как гос-ва... дорвавшиеся до власти всякие третьи и четвертые серетари разных -омов и прочих комсомолов выстроили под себя удобное лежбище с имитацией гос-ва, вот и все... тут первопричина.... Украина, увы и ах, уже ходила по таким граблям...

 

Соглашусь с каждым словом.   Именно это и есть первопричина.  А возмущения чисто последствиями этого и антиукраинский пистеж называется "смерть причину найдет".

Link to comment
Share on other sites

Не помню, Шумилкин может... Не суть.  

 

Он в ветке про учения в ХОДА тупо впаривал идею, что самим харьковчанам пофиг, кто там чего захватил, и если б не винницкие менты, так и был бы Харьков под сепарами.  А ткнутый рылом в то, что Ягуар - не "винницкие менты",  резво перешел на бессвязный бред, но все равно с подтекстом "это не их война".  

 

На мое имхо это следующая стадия зрадостраданий - вывсеказлы.   :pleasant:

 

 

Суть.

Ты написал, я ответил, и еще раз отвечаю.

 

Шумилкин Владимир Андреевич 2002- 2006

Добкин Михаил Маркович 2006-2010

Сразу после него стал Гепа.

Link to comment
Share on other sites

 

 


олігархія в нас не просто підгажує, а є справжньою владою

 

Кокие аликарки?  Настоящей властью в Украине были и есть до сих пор перекрашенные коммуняки и их наследники.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Суть.

Ты написал, я ответил, и еще раз отвечаю.

 

Шумилкин Владимир Андреевич 2002- 2006

Добкин Михаил Маркович 2006-2010

Сразу после него стал Гепа.

 

Гєпа був секретерем міськради і ДЕ_ФАКТО мером при довбні Допє.

Гєпа мер Харкова 2006 - .....

Link to comment
Share on other sites

Ви примудряєтеся не бачити елементарних речей. На цій "інвестиційно непривабливій" території дуже легко заробити купу грошей саме на тому, що робить нас непривабливими. Наприклад, на інфраструктурних проектах. Ніде в Європі і близько не вдасться отримати таких прибутків, як на утепленні нашого житла і заміні старих котелень з теплотрасами. Тому що там усе це вже зроблено. І такі капіталовкладення не потребують тієї допомоги, яку здійснював ЄС у Східній Європі, приєднуючи її. Лише бізнес, і для цього треба лише прижучити олігархічну мафію.

Щось, якось важко уявити. А хто за те заплатить? Як воно повернеться?
Link to comment
Share on other sites

тем временем Авакян был главой ХОДА

 

Це очевидно.

Я просто вказав на реальний стан речей в місті.... Дупа відпочатку був лише ширмою для Гєпи. Так триває й донині, коли саме з подачі Гєпи в місті та області фактично заблокована будь-яка діяльність "опоблоку", аби не заважати на одній з ним галявині Відродженню. Це, доречі, є позитивним процесом з огляду на повний конформізм Відродження в питаннях української лояльності.

Змінено користувачем abandon
Link to comment
Share on other sites

Обязуюсь походотайствовать перед администрацией про взятие автора скандальной темы на поруки, если он вступит в свой региональный осередок Радикальной Партии Украины Олега Ляшко.

Link to comment
Share on other sites

Обязуюсь походотайствовать перед администрацией про взятие автора скандальной темы на поруки, если он вступит в свой региональный осередок Радикальной Партии Украины Олега Ляшко.

 

Сопьёшься...

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...