Перейти до змісту

ну шо, панове *******...


Plumbum

Recommended Posts

Українські "активи" для кацапiв, що сюди влiзли - не те що пасиви, а однi збитки.

 

Вони влазть не для прибутку, а задля контролю галузі чи прибрати конкурентів. Якщо вони так роблять зі всім, чому в банківський сфері має бути інакше?

Окрім того, нормальні люди не так вимірюють прибутки, як кацапи. Приміром є цифри, які доводять, що окупований Донбас і Крим приносять прибуток кооперативо озеро. І війна в Сиріі теж. А Фашерашському бюджету - самі збитки, свинособаки вже бліни он з лопат хапають, далі буде :D То як їх інвестиції поміряти?

 

Чесно, мені пофіг як мої слова виглядають, свинособачих інвестицій не має бути в Україні - якщо Ви не бачите, що вони роблять з своїми активами в чужих країнах, і як політично нагинають керівництво тієї ж Вірменії чи Білорусі, і до чого це призводить, то Ви явно на іншій стороні, щось Вам доводити - марна справа.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 288
  • Created
  • Остання відповідь

Гарний приклад, мені буде легше :D

От дивіться кому в Україні  належать "траси і котельні" - більше 60% Ахметову, це вже можна монополією назвати. В моєму місті майже все виробництво тепла і траси  (окрім, здається дарницької ТЕЦ, яку європейці викупили) Ахметов хапнув коли Овоч був при владі. До куди будуть інвестувати? В Ахметова? :weep: Навіть якщо так, траси лежать в землі, а красти вміє не один Ахметов - а і в нього :weep: всі спеціалісти що ті траси спроектують/будуть керувати роботами вже добре вміють карасти і заробили свій перший мільйон ще до Ахметова. Так от якщо якомусь інвестору скажуть, що перекласти метр траси коштує, приміром, 500 тисяч (а в нас ті труби золоті, "перекладені" не один раз, і інвестували вже в них європейці, коли були жирніші часи), а окупність проекту 100 років, то багато інвесторів намалюється? ну окрім кацапів?

 

Тепер щодо Ахметова "прищучить". В нього підприємства за кордоном зареєстровані, є там майно, дружина в Лондоні, діти в англійських вишах, на нього працює величезний штат піарщиків і відбілювачів репутації (в т.ч. і наш старий знайомий Манафорт), торби заносять з грошима куди можуть правдами і неправдами. Ну і Тіві, преса в Україні, за потреби і за кордоном. Ага, і сам Ахметов йде в Європу семимильними кроками, плани стати найбільшою енергетичною компанією Європи (це не жарт). Якщо його зачепити - будуть з заходу хором верещати про "наїзди на бізнес". І повірте, він зробить все, щоб жоден інвестор в "траси і котельні" навіть не глянув в сторону України, бо там ображають "інвестора" Ахмєтова. Якщо його гарно труханути - то він стане таким собі опозиціонером - вигнанцем ходорковським  :)  Коротше - якщо когось "щучити", хоч би самих одіозних олігархів, інвесторів не буде взагалі, бо в них приватна власність - священнна корова.

 

І це падло ж не дарма тепло/електроенергію захопило, мало того, що викачує з бюджету страшні кошти, так воно таким чином контролює суспільні настрої і за потреби шантажує відключенням, та і взагалі...От у нас - платимо Ахметову, а якщо що не так - Кличко винен, бо труби драні, які Ахметову належать. Окрім того, ця свинособака через свою пресу підбурює на "тарифний майдан", протестувати проти його ж тарифів..І взагалі...частково тримає владу міста за яйця - в будь-який момент може відключити тепло і електроенергію, а раніше ще й воду і телефон. І кого тоді люди "зносити" будуть? 

 

Я до речі, вважаю, що його треба драти і щучити незважаючи ні на що, бо він підкацапник і антиукраїнська сила, окрім того поки він і взагалі енегетична мафія буде сидіти на потоках- нічого з місця не зрушиться, бо вони бюджет і кредити перекачують, але інвесторів в  випадку "щучіння" не варто чекати :)

+10

 

Это вы ещё мягко всё описали.

 

 

Ахметов - це воша на тілі країни. Весь закордон чудово поінформований, звідки статки його бізнесу.

 

Я поражён наивности некоторых взрослых людей.

 

Там Ахметов респектабельный бизнесмен. Свой среди своих.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Чесно, мені пофіг як мої слова виглядають, свинособачих інвестицій не має бути в Україні - якщо Ви не бачите, що вони роблять з своїми активами в чужих країнах, і як політично нагинають керівництво тієї ж Вірменії чи Білорусі, і до чого це призводить, то Ви явно на іншій стороні, щось Вам доводити - марна справа.

Кожен бореться за свiй зиск у Свiтi. Я аргументованi доводи уважно читаю. Не можна сказати, щоб взагалi марна справа. :)
Link to comment
Share on other sites

Я поражён наивности некоторых взрослых людей.

 

Там Ахметов респектабельный бизнесмен. Свой среди своих.

Якого ж Х_Я "там" не інвестує в тут?

Link to comment
Share on other sites

Було б добре, але ж тих вошей не вiдiрвати вiд українського кожуха...

Спочатку треба Йожин з бажин та snow_bird переконати, що це необхідно тому що, саме через цих вошів в кожуху ніфіга сюди не інвестується. І як не дивно, навіть під гарантії і сприяння "своїх серед своїх".

Link to comment
Share on other sites

Спочатку треба Йожин з бажин та snow_bird переконати, що це необхідно тому що, саме через цих вошів в кожуху ніфіга сюди не інвестується. І як не дивно, навіть під гарантії і сприяння "своїх серед своїх".

 

голод і злидні - зрештою чудово переконують усіх, хіба шо крім кацапів B-)

Link to comment
Share on other sites

 

 


саме через цих вошів в кожуху ніфіга сюди не інвестується

Та спустіться нарешті на землю :fp1: В Ахметкині компанії все чудово інвестується, купа проектів, солідний пристойний бізнесмен під захистом західних еліт :lol2: Через Манафорта занесе Трампу, все в нього буде ОК 

І уважно читайте, що я писала, не треба мене перебріхувати -

 

 

Я до речі, вважаю, що його треба драти і щучити незважаючи ні на що, бо він підкацапник і антиукраїнська сила, окрім того поки він і взагалі енегетична мафія буде сидіти на потоках- нічого з місця не зрушиться, бо вони бюджет і кредити перекачують, але інвесторів в  випадку "щучіння" не варто чекати

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

голод і злидні - зрештою чудово переконують усіх, хіба шо крім кацапів B-)

В кацапiв iноземних iнвестицiй було в декiлька раз бiльше на душу населення нiж в Україні до 2013 року. Так що середнiй та мiлкий бiзнес зараз добре вiдчувають рiзницю.
Link to comment
Share on other sites

Та спустіться нарешті на землю :fp1: В Ахметкині компанії все чудово інвестується, купа проектів, солідний пристойний бізнесмен під захистом західних еліт :lol2: Через Манафорта занесе Трампу, все в нього буде ОК 

І уважно читайте, що я писала, не треба мене перебріхувати -

Та махлювати залазячи в казну державну через вошiв в керiвництвi держави, та iнвестувати вкраденим через офшори - вiн мастак.
Link to comment
Share on other sites

бшних 

Та спустіться нарешті на землю :fp1: В Ахметкині компанії все чудово інвестується, купа проектів, солідний пристойний бізнесмен під захистом західних еліт :lol2: Через Манафорта занесе Трампу, все в нього буде ОК 

І уважно читайте, що я писала, не треба мене перебріхувати -

Ну добре, бачу що вошу у Ахметці Ви не вбачаєте :) , але чому в пересічного українця повна дупа? Чому в інших країнах Європи у тамошніх ахметок населення у багато разів жирніше навіть без кредитів МВФ?

Link to comment
Share on other sites

 

 


Ну добре, бачу що вошу у Ахметці Ви не вбачаєте

 

:fp1: :fp1: :fp1:

Процитую ще раз  себе :weep: 

 

Я до речі, вважаю, що його (Ахметова) треба драти і щучити незважаючи ні на що, бо він підкацапник і антиукраїнська сила

 

Хоча це смішно - інколи здається, що Петя таки вивів мізки деяких дописувачив в ошори(с) - бо вони читають щось таке, чого я не писала :gigi:

 

Щодо інвестицій які начебто чекають Україну, то першим пунктом "у вас війна",  і можна хоч розірватись, так розповідати, що війна на обмеженій території - грошей не дають.

І, до речі, а що там з інвестиціями західними в Криму? Приносять дохід, як Ви вважаєте? В Крим вклали немало, туризм, алтернативні джерела енергії і т.д.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Процитую ще раз  себе

 

Хоча це смішно - інколи здається, що Петя таки вивів мізки деяких дописувачив в ошори(с) - бо вони читають щось таке, чого я не писала :gigi:

 

Щодо інвестицій які начебто чекають Україну, то першим пунктом "у вас війна",  і можна хоч розірватись, так розповідати, що війна на обмеженій території - грошей не дають.

І, до речі, а що там з інвестиціями західними в Криму? Приносять дохід, як Ви вважаєте? В Крим вклали немало, туризм, алтернативні джерела енергії і т.д.

 

Не бачите різниці між "драти і щучити незважаючи ні на що, бо він підкацапник і антиукраїнська сила" і необхідністю ліквідувати систему, за допомогою якої він п'є кров з України. Прищучите антиукраїнського Ахметова, буде продовжувати пити проукраїнський бєня-піня, чи хтось інший назаміну. Лише потоки трохи перерозподіляться. Справа не в особистостях і не їх медійно розпіареній орієнтації, а у функції, що блокує запуск справжньої економіки. Лише коли їх відірвуть від нашого тіла, як явище загалом, а не як окремих поганих хлопців, зникне наше олігархічне прокляття. І тоді світовий капітал просто не зможе не прийти в це чудове місце для заробляння грошей. Що, окрім прямої економічної вигоди для нас, створить умови для підсилення підтримки України ззовні і тиску на коцапів.

 

Питаєте, чому в окупованому Криму з системним дефіцитом води і електрики, та відрізаним потоком туристів нема інвестицій і економічного буму (відповідь у самому запитанні), але не відповідаєте, чому так непогано у порівнянні з нами живе населення сусідніх країн без жодної потреби кредитів МВФ?

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Спочатку треба Йожин з бажин та snow_bird переконати, що це необхідно тому що, саме через цих вошів в кожуху ніфіга сюди не інвестується. І як не дивно, навіть під гарантії і сприяння "своїх серед своїх".

В Украине нет инвестиций в первую очередь из-за "фактора Путина". Это краеугольный камень. Фундамент, основа принятия всех решений. Украина является по факту зоной вооружённого конфликта на всей своей территории.

 

И когда какой-нибудь потенциальный инвестор рассматривает теоретическую возможность инвестирования в Украину, то он не читает блоги и не смотрит новости по нашим каналам, а просто вызывает к себе риск-менеджера, который быстренько всё рассчитав, по уже разработанным шаблонам, показывает, что риск не приемлем. Вот и всё.

 

Поэтому тут и пасётся только спекулятивный капитал и реализуются проекты с быстрой оборачиваемостью.

 

Вы ещё скажите что в России нет никаких "вошей" и с коррупцией у них всё в порядке.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1.В Украине нет инвестиций в первую очередь из-за "фактора Путина". Это краеугольный камень. Фундамент, основа принятия всех решений. Украина является по факту зоной вооружённого конфликта на всей своей территории.

 

2.И когда какой-нибудь потенциальный инвестор рассматривает теоретическую возможность инвестирования в Украину, то он не читает блоги и не смотрит новости по нашим каналам, а просто вызывает к себе риск-менеджера, который быстренько всё рассчитав, по уже разработанным шаблонам, показывает, что риск не приемлем. Вот и всё.

 

Поэтому тут и пасётся только спекулятивный капитал и реализуются проекты с быстрой оборачиваемостью.

 

3.Вы ещё скажите что в России нет никаких "вошей" и с коррупцией у них всё в порядке.

1. Я вже писав, що до 2013 роу в Росiї iноземнi iнвестиц iбули до 2013 року в декiлька раз бiльше на душу населення нiж в Україні. То фактор "українських корупцiнерiв", а не  "фактор Путина".

2. Зараз звичайно фактор нестабiльностi, але корупцiнери нiкуди не дiлися (навпаки стали злiшi й кусючiшi тi вошi).

3. В Росiї - там отакеннi (---------------Х-------------) вошi, але до 2014 в них було чим закрити дiрки бюджетнi з прибутку за продаж енергоносіїв. А iнвесторiв росiяни не зобижали, як можете подивитись по обсягу iноземних iнвестицiй (звичайно якщо вiрити Росстату).

Змінено користувачем Ash
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Чё там? Плюмбу не выпустили ещё?

Хай покається й вибачиться модератору, та передасть лист вибачення перед форумчанами. Треба ж перетворив таке гарне украiнське слово майже в матюк. Он дехто навiть морду хотiв Плюмбуму бити. Добре що в нас вiртуал...

Link to comment
Share on other sites

1. Я вже писав, що до 2013 роу в Росiї iноземнi iнвестиц iбули до 2013 року в декiлька раз бiльше на душу населення нiж в Україні. То фактор "українських корупцiнерiв", а не  "фактор Путина".

2. Зараз звичайно фактор нестабiльностi, але корупцiнери нiкуди не дiлися (навпаки стали злiшi й кусючiшi тi вошi).

3. В Росiї - там отакеннi (---------------Х-------------) вошi, але до 2014 в них було чим закрити дiрки бюджетнi з прибутку за продаж енергоносіїв. А iнвесторiв росiяни не зобижали, як можете подивитись по обсягу iноземних iнвестицiй (звичайно якщо вiрити Росстату).

Вы наверное не понимаете о чём идёт речь. При чём тут инвестиции до 2013 года? Даже если брать довоенное время, Украина рассматривалась "западными партнёрами" в одном ряду с каким-нибудь Северо-западным федеральным округом, а особо одарённые думали что Украина это город в России.

 

Все head-офисы ПИИ всегда были в Москве, вся торговая политика, производственные планы, логистика рассматривались с точки зрения РФии. Стандартизация и гарантийные обязательства делались с акцентом на РФию. О чём вы говорите? Какие украинские корупционеры?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Вы наверное не понимаете о чём идёт речь. При чём тут инвестиции до 2013 года? Даже если брать довоенное время, Украина рассматривалась "западными партнёрами" в одном ряду с каким-нибудь Северо-западным федеральным округом, а особо одарённые думали что Украина это город в России.

 

Все head-офисы ПИИ всегда были в Москве, вся торговая политика, производственные планы, логистика рассматривались с точки зрения РФии. Стандартизация и гарантийные обязательства делались с акцентом на РФию. О чём вы говорите? Какие украинские корупционеры?

Це Ви напевно не в змозi прочитати те, що сам написали. Або хочете, аж не можете скинути всю вiдповдальнiсть на мордор (ранiше любили на попередникiв).

Дайте собi вiдповiдi на простi запитання.

Чому в пiвнiчно-захдному окрузi на душу в рази бiльше було iнвестицiй до 2014 року нiж в українському окрузi (ви ж стверджуєте що майже одна країна була для захдних партнерiв)?

Чому е-декларацiї укрочиновникiв ледве змусили ввести європейськi партнери (з цирком в Радi), а росiйськi давно вже звiтують?

Простi ж запитання...

Чи Ви дiйсно вступили до полку педроботiв? Янука та Беню вiдпихнули, на потоки всiлися, о тепер можна й перепочити та кровi попити. А органiзмовi виссаному та знекровленому сцяти в вуха про мордор та  "фактор Путина" (вошi й паразити, що з них взяти).

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

1. Я вже писав, що до 2013 роу в Росiї iноземнi iнвестиц iбули до 2013 року в декiлька раз бiльше на душу населення нiж в Україні. То фактор "українських корупцiнерiв", а не  "фактор Путина".

2. Зараз звичайно фактор нестабiльностi, але корупцiнери нiкуди не дiлися (навпаки стали злiшi й кусючiшi тi вошi).

3. В Росiї - там отакеннi (---------------Х-------------) вошi, але до 2014 в них було чим закрити дiрки бюджетнi з прибутку за продаж енергоносіїв. А iнвесторiв росiяни не зобижали, як можете подивитись по обсягу iноземних iнвестицiй (звичайно якщо вiрити Росстату).

+1

Додам, що саме прокоцапські за фактом воші зробили з нас придаток. Бо доїли український бюджет, що тривалий час виживав за рахунок нафтогазової голки і історичної зав'язки нереформованої промисловості на кооперації з екс-СРСР. Навіщо в країні щось змінювати, якщо нафта і газ дешеві, а корупційні потоки надійно налаштовані?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Чому в пiвнiчно-захдному окрузi на душу в рази бiльше було вестицiй до 2014 року нiж в українському окрузi?

С этим запросом обратитесь в Ростов по известному адресу.

 

 (ви ж стверджуєте що майже одна країна була)?

Где Я это утверждаю?

 

 

 

, а росiйськi давно вже звiтують?

 

В РФии меньше коррупция и больше свобод?

Link to comment
Share on other sites

1.С этим запросом обратитесь в Ростов по известному адресу.

 

2.Где Я это утверждаю?

 

3.В РФии меньше коррупция и больше свобод?

1. Я в курс що вони "папередникiв любили винуватити. Так що менi в Ростов не треба.

 

2.Я ж цитував вас...

Питаннь бiльше до Вас нема.

Можете вважати, що я злився з дискусу.

 

3. Як не дивно таки менша, або вона якось хитрiше ховатися навчилася (ординцi).

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

1. Я в курс що вони "папередникiв любили винуватити. Так що менi в Ростов не треба.

 

2.Я ж цитував вас...

Питаннь бiльше до Вас нема.

Можете вважати, що я злився з дискусу.

 

3. Як не дивно таки менша, або вона якось хитрiше ховатися навчилася (ординцi).

 

С вами достаточно сложно общаться. Я не успеваю ответить на ваш пост, а он уже отредактирован.

 

Ладно. То таке...

 

А насчёт меньше... Реально развеселили. Мы тут по Крыму наблюдаем как оно меньше.

 

Бывайте.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...