Перейти до змісту

Овоч наживо з Ростову


Людас

Recommended Posts

Просте питання. Скількми заводів-фабрик побудовано, розвідано і введено в промислову експлуатацію родовищ за часів незалежності? Що ми залишимо у спадок наступним поколінням українців?

 

Да. С такой постановкой вопроса соглашусь.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Скількми заводів-фабрик побудовано, розвідано і введено в промислову експлуатацію родовищ за часів незалежності?

 

Заводи-фабрики невідому, чи потрібно будувати, ми не в совку, хай ринок вирішує ;)

Розвідано все вже давно, до совка, як на мене - вводити в експлуатацію нічого нового не потрібно, видавати нових ліцензій на видобуток корисних копалин теж, скоріше використовувати більш ефективно що вже є -доблєсний совок тут так загадив і нераціонально надобував  що розгрібати і добувати з відвалів не одне покоління зможе. Ага - і ренту на природні ресурси, в тому числі і підземні води - максимум, так ми передамо наступним поколінням більший спадок :) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Заводи-фабрики невідому, чи потрібно будувати, ми не в совку, хай ринок вирішує ;)

Розвідано все вже давно, до совка, як на мене - вводити в експлуатацію нічого нового не потрібно, видавати нових ліцензій на видобуток корисних копалин теж, скоріше використовувати більш ефективно що вже є -доблєсний совок тут так загадив і нераціонально надобував  що розгрібати і добувати з відвалів не одне покоління зможе. Ага - і ренту на природні ресурси, в тому числі і підземні води - максимум, так ми передамо наступним поколінням більший спадок :)

 

Мбу-га-га! Який ринок, на? Дохера той "ринок" навирішував за 25 років? Досить подивитись на статистику по безробіттю і промисловому виробництву в Україні, щоб зрозуміти. "Ринок" окрім землі, корисних копалин та лісу, наразі більше нічого не цікавить тут. Бананову республіку ви отримаєте з таким "ринком" в найближчому майбутньому. Але кому це я кажу?  :fp1:

Link to comment
Share on other sites

 

 


Але кому це я кажу?

 

Менше емоцій, більше логіки :D

 

 

 


Досить подивитись на статистику по безробіттю і промисловому виробництву в Україні

А Ви впевнені, що в 21 столітті, в Україні, промислове виробництво у тому вигляді, що є у нас має нарощуватись? Ви ж самі вище казали, що це експлуатація застарілого обладнання :fp1:Що псує екологію і нераціонально використовує ресурси, навіщо його нарощувати? Це називається екстенсивний тип економіки, який ні до чого хорошого не приводить. Он з 2000 десь до 2007-08 нарощували, і що? Луснув пухир і де ми? З чим? Зараз постіндустріальне суспільство - виробництво послуг, а не незрозуміло чого, незрозуміло на що, і незрозуміло з якими енергозатратами. Ага, і щодо Китаю, щоб не було питань -Китай впадає в затяжну рецесію, лусне і китайське чудо, яке зросло, до речі,  на їхньому ж дешевому вугіллі, і засрали вони все так, наче жити збираються на іншій планеті. Типові комуняки. Як приклад - ну зовсім не підходять.

 

 

 


"Ринок" окрім землі, корисних копалин та лісу, наразі більше нічого не цікавить тут.

Не треба емоцій, дивимось факти - земель обробляється менше, ніж за совка, врожаї вищі; корисних копалин добувають менше, основні - наполовину!!!  або ще менше; щодо лісу - площа лісів збільшилась за час Незалежності, також значно збільшились площі природоохоронних територій.

Цього всього недостатньо - і залісненість занизька, і природоохоронних територій менше, ніж в тій же Європі, і корисні копалини все ще нераціонально використовують - та це значно краще, ніж за совка.  Совок - це грьобане зло, яке ставило заводи-фабрики, аби були, розорювало землі просто так, жерло природні ресурси і кидало їх на смітник, в відвали, гноїло, загиджувало - такого піздеца ні за якої іншої системи не може бути, як це можна не розуміти :fp1: Чи Ви думаєте, що раніше Ви не чули про незаконний видобуток бурштину, так його не було? Та бугага, був і є, і з топазами, приміром, той же пиздець твориться, видобутком гранітів, але ж про це не говорять, то й нема начебто нічого такого...

 

Я не кажу, що все правильно відбувається, як на мене - могло б бути набагато краще, і в законодавство треба змінювати, і жорсткіше контролювати, і, приміром. енергетику не можна було віддавати в приватну власність, і тим більше, створювати монополію, багато чого...

Та я не розумію, що Ви пропонуєте окрім лозунгів? Якісь заводи-фабрики влада має ставити, щоб безробіття не було?

 

 

 


Бананову республіку ви отримаєте з таким "ринком" в найближчому майбутньому.

А який ринок ви пропонуєте? Тотальне держрегулювання? Не зрозуміло...Вище про заводи, видобуток сировини. який ми мали створити за 25 років, нижче - про бананову республіку :fp1: те, що Ви пропонуєте, і є бананова республіка :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А Ви впевнені, що в 21 столітті, в Україні, промислове виробництво у тому вигляді, що є у нас має нарощуватись? Ви ж самі вище казали, що це експлуатація застарілого обладнання  :fp1:Що псує екологію і нераціонально використовує ресурси, навіщо його нарощувати? Це називається екстенсивний тип економіки, який ні до чого хорошого не приводить. Он з 2000 десь до 2007-08 нарощували, і що? Луснув пухир і де ми? З чим? Зараз постіндустріальне суспільство - виробництво послуг, а не незрозуміло чого, незрозуміло на що, і незрозуміло з якими енергозатратами. Ага, і щодо Китаю, щоб не було питань -Китай впадає в затяжну рецесію, лусне і китайське чудо, яке зросло, до речі,  на їхньому ж дешевому вугіллі, і засрали вони все так, наче жити збираються на іншій планеті. Типові комуняки. Як приклад - ну зовсім не підходять.

 

Якась маячня. Тут тобі і китай і послуги і екстенсивний шлях. Постіндустріальне суспільство, послуги кажете? Так це не про нас. Для цього потрібно мати технології, розвинуту науку, освіту і відповідну політику держави відносно оцього всього. Зараз же наше місце десь в хвості країн третього світу. А пухир луснув саме тому, що наша економіка експортно-орієнтована, і базуєьться на експорті сировини, металу і продукціїї с/г.

 

Не треба емоцій, дивимось факти - земель обробляється менше, ніж за совка, врожаї вищі; корисних копалин добувають менше, основні - наполовину!!!  або ще менше; щодо лісу - площа лісів збільшилась за час Незалежності, також значно збільшились площі природоохоронних територій.

 

Ви з якої планети ото всьо пишете? Збільшилась де, в Карпатах?

 

Вище про заводи, видобуток сировини. який ми мали створити за 25 років, нижче - про бананову республіку

 

Розмова почалася з того, що держава Україна 25 років існує за рахунок спадщини, що їй залишив совок. Саме в цьому контексті я згадав про родовища і видобуток сировини. Але ваша жіноча логіка перевернула все з ніг на голову, ніби-то я агітую за сировинну економіку. Бананова республіка була була згадана в контесті вашого "ринку, що все розставить на свої місця", як кінцевий підсумок таких "ринкових транформацій". Про що можна далі дискутувати, якщо дєвушко не дружить з елементарною логікою?

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Якась маячня.

Чому маячня? Добре, Китай не чіпаємо, що Ви пропонуєте? Бо зовсім незрозуміло.

 

 

 

Для цього потрібно мати технології, розвинуту науку, освіту і відповідну політику держави відносно оцього всього.

Так я що, проти? На це потрібно перш за все звертати увагу, а не на "збільшення видобутоку"

До речі, сфера послуг розширилась з совка, чи ні? Тобто зміни є?

 

 

 

Ви з якої планети ото всьо пишете? Збільшилась де, в Карпатах?

 

А давайте користуватись фактами, а не гаслами політичних партій. Загальна площа збільшилась.

http://dklg.kmu.gov.ua/forest/control/uk/publish/article?art_id=62921& 

Мені теж не подобається, що рубають ліс в Карпатах, в високогір'ї, бо його відновлення там сильно ускладнене. Ділянки довго будуть лисими - гнітюче враження, бракон'єрам видно легше рубати в важкодоступних зонах, менший контроль. Драть їх мають нещадно. Але ж загальна площа збільшується, і це не совкові бумажки висмоктані з пальця - для обліку зараз використовуються супутникові знімки. Якщо не вірите нашим, можна в cia world factbook глянути - forest: 16.8%, навіть більше, наші дають 15,9%. Цього недостатньо, це дуже мало і дуже помалу, але збільшується.

 

І щодо збільшення площі заповідників

 

за роки незалежності площа природно-заповідного фонду України зросла більш ніж удвічі. Станом на квітень 2015 року до його складу входять понад 8 тисяч об'єктів загальною площею 3,3 мільйонів га, або 6,05% національної територіЇ

https://uk.wikipedia.org/wiki/Природно-заповідний_фонд_України

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Так я що, проти? На це потрібно перш за все звертати увагу, а не на "збільшення видобутоку"

До речі, сфера послуг розширилась з совка, чи ні? Тобто зміни є?

 

Де я писав про збільшення видобутку. Цитата є?

 

А давайте користуватись фактами, а не гаслами політичних партій. Загальна площа збільшилась.

http://dklg.kmu.gov.ua/forest/control/uk/publish/article?art_id=62921&

 

Херня то, а не факти. Дані за 2011 рік, причому за період з 2002 по 2011 рік площа, вкрита лісовою рослинністю, збільшилася всього лише на якихось 0,009 відсотка. 

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

 

 


Розмова почалася з того, що держава Україна 25 років існує за рахунок спадщини, що їй залишив совок.

Так, тут був совок, який залишив "спадщину" -  ДДТ у воді, знищені меліорацією землі, загиджені шкідливами речовинами території, Чорнобиль, та навіть міни з боєприпасами досі в парках знаходять, от така спадщина. Ну і трохи трупопроводів з кар'єрами,частину з яких досі використовують. А як інакше?

Якщо ж казати про мою сім'ю особисто, то жодне попереднє покоління не може наступному нічого передати в спадщину, за 100 років - від революції до нинішніх часів моя сім'я втрачала майно, включаючи Чорнобиль і анексію Криму, не треба мені про спадщину :fp1:От і вся спадщина совка, І що Ви хочете з таким підходом? Щоб тут хтось думав про майбутнє? Вкладав сюди гроші?

 

 

 


"ринку, що все розставить на свої місця", як кінцевий підсумок таких "ринкових транформацій". Про що можна далі дискутувати, якщо дєвушко не дружить з елементарною логікою?

 

Давайте Ви нам логічно розкладете, який має бути ринок, і яке місце там займає держава :corn: А то з Вашої сторони лише орази і емоції 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Де я писав про збільшення видобутку. Цитата є?

 

 

Скількми заводів-фабрик побудовано, розвідано і введено в промислову експлуатацію родовищ за часів незалежності? Що ми залишимо у спадок наступним поколінням українців?

 

 


Херня то, а не факти. Дані за 2011 рік, причому за період з 2002 по 2011 рік площа, вкрита лісовою рослинністю, збільшилася всього лише на якихось 0,009 відсотка.

звісно хєрня, просто лозунги - вони правдивіші :fp1:

Щодо років - ну така у нас статистика і система обліку тормознута, яка вже є. В 2017 подивимось, що за 2012 -2015

Link to comment
Share on other sites

Давайте Ви нам логічно розкладете, який має бути ринок, і яке місце там займає держава :corn: А то з Вашої сторони лише орази і емоції 

 

Ви спочатку процитуйте мене, де я закликав "збільшувати видобуток". Враження таке, шо ви замість мене самі задаєте собі питання, наводите аргументи, і самі ж на них відповідаєте.  :)  Дискусія стала абсолютно безглуздою і безперспективною, наразі

Link to comment
Share on other sites

Скількми заводів-фабрик побудовано, розвідано і введено в промислову експлуатацію родовищ за часів незалежності? Що ми залишимо у спадок наступним поколінням українців?

 

Де там фраза "збільшення видобутку"?* Наведена цитата ілюструє мою тезу, про спадщину совка.

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

 

 


Де там фраза "збільшення видобутку"?* Наведена цитата ілюструє мою тезу, про спадщину совка.

 

Тобто "побудовано, розвідано і введено в промислову експлуатацію" може бути без збільшення видобутку? :gigi: Ого, та Ви справжній плановий економіст.

 

 

 


про спадщину совка.

Спадщина совка - це розруха, зламаний голодоморамим хребет нації, купа хвороб і висока смертність у населення. Не знаю, чи можна нат іншу вагу терезів поставити газопроводи, малообробні заводи і совкову забудову...думаю ні. І "спадщина", про яку Ви кажете, включає не лише заводи, а й проблеми, з тим же Чорнобилем і екологічними катастрофами у промислових районах,  які потрібно вирішувати нам самим, хоча ресурси жерли всім совком.

 

Я не розумію, що Ви  намагаєтесь довести? Що Україна, якби не потрапила в совок, то не розвивалась би взагалі? Ну це ж нереально, скоріше розвивалась би інтенсивніше, ніж за совка і мільйони людей прожили б своє життя, а не вмерли молодими страшною смерттю.

Що непотрібно використовувати нічого з того що вже існує? Що поруч з існуючими кар'єрами требу рити нові? Розорювати нові території? Так це брєд.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Тобто "побудовано, розвідано і введено в промислову експлуатацію" може бути без збільшення видобутку? :gigi: Ого, та Ви справжній плановий економіст.

 

Я вже втомився боротись з вашою тупістю. Ще раз, і в останнє, розмова була про те, що всі родовища і збагачівальні фабрики в Україні - це спадшина совка. Все інше - то є ваші власні фантазії на тему.  

Link to comment
Share on other sites

 

 


Я вже втомився боротись з вашою тупістю.

 

Ну, якщо закінчуються аргумети, починаються обази :pleasant:Ок, хай я не права, неправильно зрозуміла.

 

 

 


що всі родовища і збагачівальні фабрики в Україні - це спадшина совка

Родовища - спадщина совка :weep: це геніально  :tu:  хтось ще каже про чиюсь тупість :lol2:

 

Щодо збагачення, у є частина реконструйованих дореволюційних, частина нових теж є, а взагалі - а чиї ж вони мають бути, якщо 70 років тут був совок? :fp1:Який нарив і набудував надміру, бо не страждали раціональним природокористуванням? Ну  були б тут марсіани окупантами, був би марсіанський спадок, це важко зрозуміти? Замість повторювати совкові мантри про "наслєдіє саюза, катороє єст Україна", "развітіє" при мільйонах знищеного населення, і "неоднозначного" Сраліна.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Родовища - спадщина совка :weep: це геніально  :tu:  хтось ще каже про чиюсь тупість :lol2:

 

Розвідані роодовища. Адьє, мадам, ваша тупість разом з неперевершеною жіночою логікою здатні перемогти любого дописувача.  :pardon:

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

 

 


Розвідані роодовища

Всі основні родовища України розвідані до совка :weep: окрім уранових руд хіба що  :pleasant:

 

 

 


мадам, ваша тупість разом з неперевершеною жіночою логікою

Знаєте, може в мене і жіноча логіка, та у Вас якась повна її відсутність  :gigi: чи  альтернативна така ...я б назвала логіка клікуши - бо фактів 0, одне бла-бла і образи. немає відповіді ні на одне питання, ніяких пропозицій чи бачення реальності - мантри і кліше нав'язані кацапами :nose3:Як і у Дацюка власне.

Link to comment
Share on other sites

Всі основні родовища України розвідані до совка :weep: окрім уранових руд хіба що  :pleasant:

 

До всього мадам ще у геологіії есперт. Чим займаеться купа профільних інститутів геології разом з Інститутом Геології НАН одному господу богу відомо. Хуйнею якоюсь мабуть займаються. А КНУ ННІ "Інститут геології" для тої хуйні випускає кожного року спеціалістів. 

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

мантри і кліше нав'язані кацапами  :nose3:Як і у Дацюка власне

Шановна snow_bird! Вам ніколи не спадала думка, що існують люди з альтернативною позицією і при цьому не дурніші за Вас?

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

 

 


До всього мадам ще у геологіії есперт.

На щастя, не стала експертом, ну але знаюсь явно краще, ніж Ви

 

 

 


Хуйнею якоюсь мабуть займаються. А КНУ ННІ "Інститут геології" для тої хуйні випускає кожного року спеціалістів.

 

Саме так, хуйнею :nose3: жоден з випускників не працює за спеціальністтю, хіба викладачами :D Ну поодинокі з спеціальності "гідрогеологія" на будівництві, і дуууже поодинокі - в Канаді чи в сібірських єбенях працюють.

Link to comment
Share on other sites

Шановна snow_bird! Вам ніколи не спадала думка, що існують люди з альтернативною позицією і при цьому не дурніші за Вас?

 

Альтернативно обдаровані? Звісно є :D Ну а взагалі, це ж мене тут обзивають тупою у відповідь на запитання, замість відповіді, я от тільки огризаюсь...

Ага, і є питання, в яких не може бути альтернативної позиції - тобто, звісно вона є, але це позиція кацапів, тобто колаборационізм

Змінено користувачем snow_bird
Link to comment
Share on other sites

Альтернативно обдаровані? Звісно є :D Ну а взагалі, це ж мене тут обзивають тупою у відповідь на запитання, замість відповіді, я от тільки огризаюсь...

Ага, і є питання, в яких не може бути альтернативної позиції - тобто, звісно вона є, але це позиція кацапів, тобто колаборационізм

 

Це не образа, а констатація доведеного факту

Link to comment
Share on other sites

Альтернативно обдаровані? Звісно є :D Ну а взагалі, це ж мене тут обзивають тупою у відповідь на запитання, замість відповіді, я от тільки огризаюсь...

Ага, і є питання, в яких не може бути альтернативної позиції - тобто, звісно вона є, але це позиція кацапів, тобто колаборационізм

А визначення обгрунтованої критики дій влади колаборационізмом - це що?

Link to comment
Share on other sites

 

 


Це не образа, а констатація доведеного факту

Легше всього це пафосно ображати людей в інеті, особливо коли не вистачає аргументів, цифр і фактів :pleasant:

Не напружуйтесь, від Вас мене це взагалі не зачіпає :D

Що можна чекати від людини, що повсякчас вживає нав'язані кацапські кліше в дискусіях, не хоче напружуватись щоб відшукати потрібну інформацію  і взагалі вважає Україну "квазідержавою" окрім немотивованою агресії і образ у відповідь на прості запитання?

Link to comment
Share on other sites

Легше всього це пафосно ображати людей в інеті, особливо коли не вистачає аргументів, цифр і фактів  :pleasant:

Не напружуйтесь, від Вас мене це взагалі не зачіпає  :D

Що можна чекати від людини, що повсякчас вживає нав'язані кацапські кліше в дискусіях, не хоче напружуватись щоб відшукати потрібну інформацію  і взагалі вважає Україну "квазідержавою" окрім немотивованою агресії і образ у відповідь на прості запитання?

 

Тю, так ця гілка є чудовою ілюстрацією. "Що можна чекати від людини", що досі вважає Юща за найкращого Президента України, якого такі як я у неї відібрали  :D

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

 

 


А визначення обгрунтованої критики дій влади колаборационізмом

 

Де обґрунтована критика? Де хоч якісь реальні пропозиції, а не клікушество? Я не дочекалась відповіді ні на одне запитання, ні однієї пропозиції, ну взагалі нічого, окрім образ, і мантр "про поїдання прекрасного савєцкого наслєдія"

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

що досі вважає Юща за найкращого Президента України

 

:shok: Звідки Ви таке взяли? Ющ - такий же кучміст-комсомолєц, продовження совкового наслєдія, як і Петя і з чого б це йому стати "найкращим"? Првда, це єдиний кандидат, який став президентом, за якого я голосувала, та не думаю. що я така одна тут.  А "найкращий" сподіваюсь, вже народився  :D

І взагалі, я не розумію постановки "найкращий" - бо  в нас всі президенти працювали при різній кількості влади в руках, порівнювати  неможливо, або доведеться Кучму в різних термінах теж вважати різними людьми :weep:

Змінено користувачем snow_bird
Link to comment
Share on other sites

Де обґрунтована критика? Де хоч якісь реальні пропозиції, а не клікушество? Я не дочекалась відповіді ні на одне запитання, ні однієї пропозиції, ну взагалі нічого, окрім образ, і мантр "про поїдання прекрасного савєцкого наслєдія"

Дацюк чи Бушанський - клікуші, що працюють на хуйла? :fp1: Ви перейшли до табору охоронців системи, якщо так.

Link to comment
Share on other sites

:shok: Звідки Ви таке взяли? Ющ - такий же кучміст-комсомолєц, продовження совкового наслєдія, як і Петя і з чого б це йому стати "найкращим"? Првда, це єдиний кандидат, який став президентом, за якого я голосувала, та не думаю. що я така одна тут.  А "найкращий" сподіваюсь, вже народився  :D

І взагалі, я не розумію постановки "найкращий" - бо  в нас всі президенти працювали при різній кількості влади в руках, порівнювати  неможливо, або доведеться Кучму в різних термінах теж вважати різними людьми :weep:

 

Та була тут якась юзеркиня, яка таке мені пред'явила. Якщо помилився, то вибачайте  :)

Link to comment
Share on other sites

 

 


Дацюк чи Бушанський - клікуші, що працюють на хуйла?

 

А хто Дацюк? Не клікуша?

А оце аут повний :fp1:Прямо по кацапським методичкам, і мало спільного тут з реальністтю 

 

За Піночета в Чилі відбувся найглибший спад з усіх країн Латинської Америки ХХ століття. Зрештою Піночета було усунуто від влади шляхом виборів, і його переслідували до кінця життя. А революція 1917-року в кінцевому результаті призвела до жертовного, але значного розвитку СРСР за часи ХХ століття. І Сталін досі є фігурою, яку хтось шанує, а хтось ненавидить. Тобто жертви і там, і там, але успіхи СРСР при всій ліберальній критиці, не можна заперечити.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...