Перейти до змісту

Овоч наживо з Ростову


Людас

Recommended Posts

що завгодно і як завгодно, але не тоді, коли та вся шобла звалила на перерву..

 

факт

сам заторчав, коли бачу як суддя оголошує перерву, де там Юрко в цей час невідомо, потім коли всі встали і вимкнули звязок воно погнало...

І це генпрокурор?

І це український суд?

я їхав та впав...  :fp1:

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


сам заторчав, коли бачу як суддя оголошує перерву, де там Юрко в цей час невідомо, потім коли всі встали і вимкнули звязок воно погнало...

 

элоджико,  варіантів тільки два - або дика некомпетентність, або...

 

але настільки "некомпетентним" неможливо бути фізично..

Link to comment
Share on other sites

Лещенко возбудился:

 

Піар-угар генпрокурора Луценка

http://blogs.pravda.com.ua/authors/leschenko/583c37a059cff/

 

...Луценко або висуває Януковичу нікчемну підозру, бо на той момент він був вже пересічним громадянином та не мав владних повноважень для державної зради – або Луценко визнає, що 1 березня Янукович був легітимним президентом, і тому на Турчинова треба відкривати кримінальне провадження за статтею "узурпація влади"...

 

...Зачитуючи особисто (!) підозру Януковичу, Луценко озброює адвокатів Януковича аргументами для Європейського суду з прав людини. Бо Луценко є одночасно і процесульною особою в справі Януковича, і потерпілим, і свідком. А це для Європейського суду означає, що генпрокурор є зацікавленою особою в справі, а слідство не є неупередженим. Усе це адвокати Януковича ретельно задокументовують, аби потім пред'явити Україні багатомільйонних рахунок в Страсбурзі.

 

...Луценко допомагає Януковичу в майбутньому оскарженні до Європейського суду з прав людини. Це і є ціна, яку платить Україна за своє недолуге керівництво.

Link to comment
Share on other sites

Блядь, народ.. (перепрошую..)

В мене відчуття - що це все буде феєрчно запороте..

Я не з когорти  "зрада/пропаловсе/путиннападьот етс.." (я б цим ебланам посеред голови чимось би пройшовся, поки зрада не випарується остаточно), але старт сього конкретного цирка мені видається вельми не на користь державі та встановленню істини..

ІМХО, звичайно..

Link to comment
Share on other sites

До ФБР, іспанців та німців ще і це. Цуко, нащасний Фірташ! :gigi:  Завжди до усіх президентів з найщиріших мотивів та усією хуйлодопомогою, а вони на нього бочку котять.

28.11.16 15:11 "Мене схиляє пан Фірташ і поруч з ним пан Льовочкін", - Янукович о разговоре с Тигипко перед развалом коалиции "регионалов". ВИДЕО

 

Беглый экс-президент Украины Виктор Янукович во время допроса заявил о влиянии Фирташа и Левочкина на деятельность коалиции "регионалов" перед началом Революции Достоинства.

Как сообщает Цензор.НЕТ, именно группа депутатов-"регионалов", подконтрольных этим людям, стала инициатором распада тогда действующей коалиции в парламенте. Янукович рассказал, что говорил об этом с Тигипко, который возглавлял эту группу.

"В конце концов они разрушили коалицию и в конце концов они разрушили, фактически, стабильность в стране", - сказал Янукович.

Link to comment
Share on other sites

 Читати

Оп-па! Бывший министр Захарченко на лайфньюсе по телефону: приказов ни я, ни Янукович избивать не давали. Ну, шо, беркутня? Кинули вас! ))

==============================================================

ха..ха

а кто бы сомневался.

Link to comment
Share on other sites

классно беркутов кинули...
они надеялись..что тот будет свидетелем...
а янык отмазался  smilie5.gif  типа я не я и корова не моя..
беркутов реально кинули...
адвокаты яныка..
зато луц таки оформил предьяву..в гос измене...и переиграл адвокатов яныка. smilie5.gif


Допрос закончен..

на 2 декабря перенесли ..

Link to comment
Share on other sites

классно беркутов кинули...
они надеялись..что тот будет свидетелем...

 

беркуты отработанный шлак. янукович, азаров и вся банда на данный момент "полезные идиоты" для других банд. потом и их кинут. и так по кругу. вот такие дела.

Link to comment
Share on other sites

Матіоз конкретно вливає що все просто супер!  Вперше в історії!! На 112-му..

Не знаю.. або я повинен якимось чином зрозуміти всю геніальну стратегію і тактику цього процесу, причому - єдино вірно зрозуміти і прийняти,

Або я повинен плюнути на свої,  досить-таки гнітючі враженя від усього цього...

Які мені підказують що позору надзвичайного ще хапнемо в клешні всі  разом..

Я б того не хотів..

Link to comment
Share on other sites

 

Первый президент Украины Леонид Кравчук назвал предательством тот факт, что экс-глава государства Виктор Янукович покинул страну во время событий на Украине в 2014 году, цитирует НСН политика.

 

Также Кравчук счел недопустимыми слова Януковича в ходе видеоконференции 28 ноября о том, что бойцы спецназа «Беркут» превысили должностные полномочия на Майдане в 2014 году.

 

«То, что он сбежал, это, конечно, есть предательство. Хотя он объясняет, что у него была угроза жизни. Надо [было] оставаться в стране. А то, что [Янукович сказал, что] «Беркут» превысил свои полномочия, — это желание переложить с больной головы на здоровую», — пояснил политик.

https://www.gazeta.ru/politics/news/2016/11/28/n_9388409.shtml

Link to comment
Share on other sites

я почему то уже думаю...что это наши прокуроры чего то беркутам пообещали...и цирк с правым сектором разхыграли в прошлый раз..только для того,что бы Луц сегодня ему сегодня оформил официальную предьяву о гос. измене.....эта статья пожизненная имхо.
поэтому овощ сегодня всё время вспоминал луцыка не злым тихим словом....
думаю после окончания прессухи...

адвокат яныка будет жестоко отпижден smilie5.gif

Link to comment
Share on other sites

Левочкин: вина за избиение людей на Майдане лежит на Захарченко
28.11.2016 20:57 | Политика | Просмотров: 9

Несмотря на то, что экс-глава МВД Виталий Захарченко и прочие лица в 2013 году использовали все возможности тогдашней репрессивной машины, им не удалось подставить Сергея Лёвочкина, поскольку реальная вина за избиение людей в ночь на 30 ноября 2013 года лежит на них.

Об этом говорится в комментарии пресс-службы народного депутата от Оппозиционного блока Сергея Лёвочкина, сообщает NewsOboz.org со ссылкой на Украинські новини.

"Сейчас такую же провокацию пытается делать Арсен Аваков и "Народный Фронт", чтобы отвести внимание от своего участия в организации террористической атаки против телеканала "Интер", - сказано в сообщении.

Пресс-служба депутата напомнила, что Сергей Левочкин своим заявлением 30 ноября 2013 года дал свою оценку жестокости милиции на площади Независимости. Причиной ухода Левочкина с поста главы Администрации президента 30-го ноября 2013 года был протест против применения силы против протестующих.

 

============================================================================

 

ха..ха..

овощ показал на лёвочкина..а тот на захарченко... smilie5.gif 
ждём,шо скажет захарченко...
задвигались крысы. smilie5.gif

Link to comment
Share on other sites

Прав, тысячу раз прав Дацюк.

 

ДАТИ В МОРДУ РЕВОЛЮЦІЇ

29 листопада 2016, 12:04

Чи можна взагалі "дати революції в морду"? Ще в 2004-му році російський політтехнолог Гліб Павловський вимовив ці слова, жалкуючи, що українській "революції не дали в морду". Але вже в 2013-2014-их роках той же Гліб Павловський публічно захоплювався революцією в Україні, розуміючи її прогресивний і важливий не тільки для України, але і для Росії характер.


На фейковому допиті, влаштованому нинішньою безсилою і контрреволюційною українською владою, Кривавий Президент, той самий, що не хотів бути шлепером, як його попередники, а крав системно і у великих масштабах, заявив, що жалкує про те, що не втопив революцію у крові. Це майже нікого не обурило, тому що кровожерливість – більша вона чи менша – залишається все одно кровожерливістю.

Символічно те, як Кривавий Президент почав свій захист в суді: "Я безумовно, як кажуть, не святий". Ці слова належать Жану Беделю Бокаса, президенту Центрально-Африканської республіки, якого звинувачували в державній зраді, вбивствах, канібалізмі і розтраті державної власності. Промову у суді на свій захист Бокаса почав словами: "Я, звичайно, не святий". Кровожер вчиться в кровожера.

Водночас і фейковий план "Шатун", і фейковий допит Кривавого Президента, і брехня щодо платіжок за завищеними тарифами, які нібито зменшать, – все це розробляється з єдиною метою: відвернути увагу від необхідності зміни влади, яка втратила легітимність.

Тобто існує ілюзія, що революції справді можна "дати в морду". Вважається, що це можна зробити багатьма способами – можна ввести військовий стан і потопити революцію в крові, можна превентивно здійснювати репресії революціонерів, можна влаштувати серію провокацій (революціонери виконують зовнішній план ворога). Все це в історії вже пробували.

Аугусто Піночет потопив чилійську революцію в крові. Царська охоронка Росії здійснювала репресії проти більшовиків та на тлі Першої світової війни (зокрема німецько-російської) звинувачувала більшовиків (зокрема Леніна) в тому, що вони німецькі агенти.

За Піночета в Чилі відбувся найглибший спад з усіх країн Латинської Америки ХХ століття. Зрештою Піночета було усунуто від влади шляхом виборів, і його переслідували до кінця життя. А революція 1917-року в кінцевому результаті призвела до жертовного, але значного розвитку СРСР за часи ХХ століття. І Сталін досі є фігурою, яку хтось шанує, а хтось ненавидить. Тобто жертви і там, і там, але успіхи СРСР при всій ліберальній критиці, не можна заперечити.

І причина руйнування СРСР теж в тому, що в 60-тих роках ХХ століття інтелігенції, яка починала готувати інтелектуальну (філософськи-гуманітарну) революцію, не просто дали в морду, її фактично каналізували. Саме каналізація пасіонарності інтелігенції Росії та України з боку радянської влади спричинила нинішню архаїзацію Росії, нинішнє ходіння по колу України та російсько-українську війну.

Якщо революція назріла, її не варто спиняти, бо цивілізаційні наслідки будуть катастрофічні. Каналізована соціальна енергетика громади призведе до великої руїни – в економіці, в політиці, в соціальному мисленні і в самій ментальності народу.

Революцію можна загальмувати і навіть каналізувати. Гальмування революції пов'язане з такими ж жертвами, як і жертви революції. В революції зовсім без жертв обійтися неможливо. Можна лише вибирати, які це будуть жертви – або це будуть жертви винуватців того стану, до якого дійшла країна, або це будуть жертви простих громадян, революційну пасіонарність яких правлячий клас буде утилізувати у війнах (громадянських чи зовнішніх).

Революції відбуваються через неадекватність правлячих класів новій ситуації в світі та в країні. Революції відбуваються через неспроможність правлячого класу рефлексивно аналізувати ситуацію та адекватно відповідати на виклики часу.

Зараз знов настав такий момент в Україні. Саме зараз український правлячий клас всією українською громадою переконують, вмовляють і навіть змушують – зробіть реформи, здійсніть люстрацію, покарайте явних вбивць, злодіїв та корупціонерів, знищіть монополізм в економіці та вплив олігархів на політику.

І саме зараз український правлячий клас намагається якщо не радикально дати революції в морду, то поступово каналізувати соціальну енергетику громади. Який може бути наслідок, коли провокації з планом "Шатун" владі вдадуться, коли відвернення уваги від реформ всілякими фейковими допитами Кривавого Президента та іншими фейками спрацюють, коли з підвищеними тарифами громадяни так чи інакше погодяться?

Наслідком цього буде не просто економічне падіння, соціально-культурна депресія і занепад української політики. Україна це не Чилі, вона знаходиться в центрі конфлікту декількох потужних цивілізацій. Тобто нинішнє намагання української влади каналізувати соціальну енергетику громади і її прагнення до революції це масштабна історична помилка, наслідки якої будуть прокляттям наступних поколінь українців, а ціною – руйнування України як такої.

Перевибори Парламенту та Президента – це найкращий і найбільш мирний шлях виходу з нинішньої кризової ситуації. Зовсім скоро настане час, коли перевибори стануть здаватися єдиним виходом. Але тоді вже може бути пізно.

"Дати в морду" українській революції це дати в морду Україні. Каналізувати українську революцію це злити Україну в каналізацію.

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

а Піночета в Чилі відбувся найглибший спад з усіх країн Латинської Америки ХХ століття. Зрештою Піночета було усунуто від влади шляхом виборів, і його переслідували до кінця життя. А революція 1917-року в кінцевому результаті призвела до жертовного, але значного розвитку СРСР за часи ХХ століття. І Сталін досі є фігурою, яку хтось шанує, а хтось ненавидить. Тобто жертви і там, і там, але успіхи СРСР при всій ліберальній критиці, не можна заперечити.

ще один Че недорізаний-СРСР йому подобається

Змінено користувачем coolzak
Link to comment
Share on other sites

ще один Че недорізаний-СРСР йому подобається

 

Де Дацюк сказав, що СРСР йому подобається? Лише констатація факту, що за часів СРСР Україна набула розвитку, і все 

Link to comment
Share on other sites

 

 


А революція 1917-року в кінцевому результаті призвела до жертовного, але значного розвитку СРСР за часи ХХ століття. І Сталін досі є фігурою, яку хтось шанує, а хтось ненавидить. Тобто жертви і там, і там, але успіхи СРСР при всій ліберальній критиці, не можна заперечити.

 

Ахуєть :shok:

Тобто Хряк - Кривавий, а Сталін є "успішним" :66: Це якесь совкове двоємісліє в голові

 

 

 


Лише констатація факту, що за часів СРСР Україна набула розвитку,

Ахуєть ще раз :shok: Для Вас Сталін теж "неоднозначна" фігура?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...