Перейти до змісту

S.рач (Е.Блант разоблачает зрадофилов!)


S.Brant

Recommended Posts

Предлагаю топикстартера забанить за коверкание никнейма, по пункту 10 правил.

 

:nose3:

та я не проти. Але ж тоді пропонуйте за тим же правилом забанити й ель Хуя- він тут теж намагався мій нік спотворити

Link to comment
Share on other sites

Отже, по Україні реальні зп виросли майже на 9% з порівнянні з минулим роком, по Полтавській області- майже на 6%

Гадаю, найбільше вони виросли все ж у газонафтовидобувній промисловості, ГЗК ( Горішні Плавні ), підприємства Кременчука, в агропромі

 

супер

а что там с ценами на продукты питания, комуналку etc?

рост есть? или стоят как хуи в брачную ночь вкопанные?

Змінено користувачем Бацилла
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

супер

а что там с ценами на продукты питания, комуналку etc?

рост есть? или стоят как хуи в брачную ночь вкопанные?

Реальні все враховують. В тому числі й зростання на всю цю біду

Якщо вже так, то має сенс повернутись до номінальних- там зростання , нагадую, на 20-22 %. От там зростання цін ще не враховується

А 9% вже враховує

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

та я не проти. Але ж тоді пропонуйте за тим же правилом забанити й ель Хуя- він тут теж намагався мій нік спотворити

  А це я  тему підняв  ? Ти ж перший   почав  .  То  що ,  навіть  достойно відповідь  тримати  не можеш ?  Сєктанти    гандона кондитера   всі однакові .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@Jinx,

 

якраз це й не дивно- він же на роботі. Так же як і ситизн

 Вам  мозок сьогодні  затьмарило ? Чи то сталося   від брехні  про ріст  всього і вся  ?

Link to comment
Share on other sites

Реальні все враховують. В тому числі й зростання на всю цю біду

Якщо вже так, то має сенс повернутись до номінальних- там зростання , нагадую, на 20-22 %. От там зростання цін ще не враховується

А 9% вже враховує

 

даже не знаю что сказать

надо будет тёщу обрадовать, а то она всё жалуется, что коммуналка сопоставима с пенсией.

видимо, еще не знает про 9% покращання.

Змінено користувачем Бацилла
  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

 

 


Предлагаю топикстартера забанить за коверкание никнейма, по пункту 10 правил.

 

Вы звери йопт!!! Безжалостные!!! Если С.Бананда забанить то где ещё потом такого взять????

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

даже не знаю что сказать

надо будет тёщу обрадовать, а то она всё жалуется, что коммуналка сопоставима с пенсией.

видимо, еще не знает про 9% покращання.

(Позіхаючи) Чим Ви її збираєтесь порадувати? Що вона вже не така молода, щоб одержувати зарплату, а не пенсію?

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

даже не знаю что сказать

надо будет тёщу обрадовать, а то она всё жалуется, что коммуналка сопоставима с пенсией.

видимо, еще не знает про 9% покращання.

 Скажіть    ,   що скоро дев'ять  процентів  особисто грося їй  на  хліб  маслом намаже  .  І  жири в  тому маслі  теж  значно зросли ,  і це  тільки завдяки солнцелікому гросі і  ліпєцькому  генію ! 

Link to comment
Share on other sites

 Але  інфляція  ,  може до хліба зовсім не дев'ять  процентів масла  зросте  ... але це потім  .  Цифри  наразі  просто  вражають  !

Ви колись припините бути дебілом? От через це я й пішов звідси ( бо задовбаєшся робити одне й те ж - пояснювати дебілам начебто прості речі , про які вони одразу забувають, навіть якщо й і зрозуміли їх)- я щойно бацилі та й Вам перед цим пояснював, що в понятті РЕАЛЬНОЇ зарплати враховується саме інфляція...Номінальна виросла приблизно на 20-22% ( грубо кажучи- на тисячу гривень з чотирьох тисяч з малим в 2015 році до 5 тис. з гаком у 2016 році )

Link to comment
Share on other sites

 

 


П.С. Так, я

 

А вони ще й більшість утворили на деяких "патріотичних"форумах, наприклад, на уаполітикс. Я там був до свого розбану на ФУПі 6 листопаду, це просто лютий песець, що вони там зараз пишуть. А називався же "форум українських патріотів"

 

 

все вірно! :tu:

цей форум перетворили в гавніщє! я навіть можу навести список цих блядських  "перетворювачів"

Link to comment
Share on other sites

Е.Блант. У меня к Вам один вопрос, а какая была инфляция в 2013 году?


 

 

все вірно! :tu:

цей форум перетворили в гавніщє! я навіть можу навести список цих блядських  "перетворювачів"

 

 

А я знаю кто виноватый!!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ви колись припините бути дебілом? От через це я й пішов звідси ( бо задовбаєшся робити одне й те ж - пояснювати дебілам начебто прості речі , про які вони одразу забувають, навіть якщо й і зрозуміли їх)- я щойно бацилі та й Вам перед цим пояснював, що в понятті РЕАЛЬНОЇ зарплати враховується саме інфляція...Номінальна виросла приблизно на 20-22% ( грубо кажучи- на тисячу гривень з чотирьох тисяч з малим в 2015 році до 5 тис. з гаком у 2016 році )

  ЧОМУ  Я  КУПИТИ  МОЖУ  МЕНЬШЕ  ?  ЧОМУ МОЯ  ЗАРПЛАТА ,  ДОХОДИ МОЇХ РІДНИХ  НЕ ЗРОСЛИ НАВІТЬ НА 9℅  ????

 

 Ти брешеш ще й  ображаєш всих  підряд !  Це що таке  ? Ти що чиновник  ?Який  сенс твоєї брехні ?????

Link to comment
Share on other sites

ОК, дебіли- Ви знову перемогли, як перемагають звичайно ентропія ( хаос ), коли людина відступає перед тупою потугою природу. Але я колись повернусь із бульдозерами та тоннами міндобрив- щоб перепахати вам мізки так разом із добривами, що ніякого гівна кацапського у вас у черепках вже не залишиться

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

даже не знаю что сказать

надо будет тёщу обрадовать, а то она всё жалуется, что коммуналка сопоставима с пенсией.

видимо, еще не знает про 9% покращання.

 

мамина квартира

обычная двушка

 

http://s013.radikal.ru/i323/1612/a5/daa945622917.png

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ОК, дебіли- Ви знову перемогли, як перемагають звичайно ентропія ( хаос ), коли людина відступає перед тупою потугою природу. Але я колись повернусь із бульдозерами та тоннами міндобрив- щоб перепахати вам мізки так разом із добривами, що ніякого гівна кацапського у вас у черепках вже не залишиться

 

про бульдозери слушно!

:nose3:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...