Перейти до змісту

Нужен совет по антивирусам и прочему


GarryN

Recommended Posts

В мене дружина так працює. Через віртуалку ;)

 

 

 

Так а шо там вставляти? Зручне залізо і мінімально глючний софт. 

Ну так и есть, либо виртуалка либо буткамп - но винда всё равно нужна.

 

Насчёт "минимально глючный софт":

На рабочем лаптопе с виндой 7 и сёрфис про 3 с виндовс 10 - нет никаких глюков, вообще. На сёрфисе раздражал едже бровзер в первые пару месяцев после апгрейда на винду 10, но после очередного обновления - поправили. Всё субьективно имхо.

Link to comment
Share on other sites

Ну не знаю. Для серйозних праць я би тим більше не ризикнув використовувати Word/Excel. Биті файли, зображення, форматування, візуальний редактор формул  А ще неможливо використовувати систему контролю версій, бо файл бінарний (або зазіпований нечитабельний XML у сучасному офісі)

 

Видимо, вы уже давно в МС Офис не заглядывали... ;)

Файлы уже давно с окончанием ...x - открытый формат Standard ECMA-376. Т.е. общепринятый. Запакованный зипом XML. Большинство крупных контор принимает только такой формат - меньше мороки и проблем

Визуальный редактор форму давно имеет скриптовый язык набора, типа TeX. Версинность поддерживается в самом документе - надо ее только включить.

Что там осталось из супротивного? Ах да! Это же сделано не эплами! :)

 

Кстати, исторический факт! В своем время эплы не загнулись именно потому, что Гейтс выпустил свой офис под их маки. ;)

Змінено користувачем krunv
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

понимаете, из всего этого следует что вы а) не знаете возможностей ворда, в нем встроено средство сравнения версий, б) не имеете опыта его использования, потому что как бы он, ворд, ни падал, доки остаются целыми

а) Я пам'ятаю, що у Ворда є можливість порівнювати документи. Нагадайте будь ласка, а зміни у формулах цей інструмент теж показує? А у картинках?

б) Тим не менше, цілісність ваших даних ніякий Ворд не гарантує. Може тільки зменшити ймовірність їх пошкодження. Особисто я віддаю перевагу зовнішній системі контролю версій.

 

 

 

я не писал про верстать

Я тільки хотів підкреслити, що використання ворду ніяким чином не полегшує видання готової книжки. Можна писати хоч у Google Docs, хоч у текстовому файлі, хоч ручкою на папері.

 

Видимо, вы уже давно в МС Офис не заглядывали... ;)

Файлы уже давно с окончанием ...x - открытый формат Standard ECMA-376. Т.е. общепринятый. Запакованный зипом XML. Большинство крупных контор принимает только такой формат - меньше мороки и проблем

Визуальный редактор форму давно имеет скриптовый язык набора, типа TeX. Версинность поддерживается в самом документе - надо ее только включить.

Что там осталось из супротивного? Ах да! Это же сделано не эплами! :)

Ви мене читаєте уважно? Навіть зацитували цю мою фразу, але потім повторюєте те саме:

 

або зазіпований нечитабельний XML у сучасному офісі

Питання не у стандарті, а у читабельності людиною. + системи контролю версій не будуть відслідковувати зміни у ZIP-архіві.

 

Далі, про стандарт. Стандартів є багато. Ви теж можете придумати власний формат і стандартизувати його. На офісні документи я знаю як мінімум 2 стандарти:

1) https://en.wikipedia.org/wiki/OpenDocumentбув прийнятий першим і є форматом вільного проекту OpenOffice. Не знаю, чи підтримується він повноцінно Майкрософтом.

2) Той що ви назвали - це https://en.wikipedia.org/wiki/Office_Open_XML. Майкрософт проштовхнуло цей формат на рік пізніше, очевидно не бажаючи використовувати уже існуючий на той момент стандарт конкуруючого продукту.

 

Висновок? Стандарт нічим не полегшує документообіг. Якщо вам просто потрібно відіслати документ для друку - краще відіслати у форматі PDF з вбудованими шрифтами. Це дійсно де-факто стандарт для перегляду документів і він гарантує однакове відображення на будь-якій платформі. А якщо документ потрібно редагувати разом з кимось, то краще використовувати онлайн редактор, наприклад Google Docs.

 

 

 

Кстати, исторический факт! В своем время эплы не загнулись именно потому, что Гейтс выпустил свой офис под их маки.  ;)

:consul:

Link to comment
Share on other sites

 

 


Але як ви матимете впевненість, що у вашій праці на сотні сторінок нічого не побилося, ніде не поїхало форматування, всі формули цілі?

Формат RTF, always make backup в опциях самого ворда и Ctrl+S на уровне рефлексов.

Мне достаточно, хотя офис я юзаю от случая к случаю.

 

 


Є ще глюки самого софта, сторонніх бібліотек, віруси ті самі.

Есть, но надеяться на то, что их нету под маком/линухой - глупо.

 

 


Я би наприклад віддав перевагу якомусь текстовому формату розмітки (TeX, DocBook, markdown) + зберігав би всі зміни у системі контролю версій (Git, SVN, Mercurial).

Та и ктулху с ним. Наиболее популярные офисные пакеты в подавляющем большинстве имеют билды под все платформы.

 

А вот с железом под мак опа. Что там с драйверами, например, для АМД RX 4** и NV 10** ?

Link to comment
Share on other sites

а) Я пам'ятаю, що у Ворда є можливість порівнювати документи. Нагадайте будь ласка, а зміни у формулах цей інструмент теж показує? А у картинках?

б) Тим не менше, цілісність ваших даних ніякий Ворд не гарантує. Може тільки зменшити ймовірність їх пошкодження. Особисто я віддаю перевагу зовнішній системі контролю версій.

 

Я тільки хотів підкреслити, що використання ворду ніяким чином не полегшує видання готової книжки. Можна писати хоч у Google Docs, хоч у текстовому файлі, хоч ручкою на папері.

 

Ви мене читаєте уважно? Навіть зацитували цю мою фразу, але потім повторюєте те саме:

Питання не у стандарті, а у читабельності людиною. + системи контролю версій не будуть відслідковувати зміни у ZIP-архіві.

 

Далі, про стандарт. Стандартів є багато. Ви теж можете придумати власний формат і стандартизувати його. На офісні документи я знаю як мінімум 2 стандарти:

1) https://en.wikipedia.org/wiki/OpenDocumentбув прийнятий першим і є форматом вільного проекту OpenOffice. Не знаю, чи підтримується він повноцінно Майкрософтом.

2) Той що ви назвали - це https://en.wikipedia.org/wiki/Office_Open_XML. Майкрософт проштовхнуло цей формат на рік пізніше, очевидно не бажаючи використовувати уже існуючий на той момент стандарт конкуруючого продукту.

 

Висновок? Стандарт нічим не полегшує документообіг. Якщо вам просто потрібно відіслати документ для друку - краще відіслати у форматі PDF з вбудованими шрифтами. Це дійсно де-факто стандарт для перегляду документів і він гарантує однакове відображення на будь-якій платформі. А якщо документ потрібно редагувати разом з кимось, то краще використовувати онлайн редактор, наприклад Google Docs.

 

:consul:

 

понял. Вы специалист по гуглдоку. И только

 

 

Link to comment
Share on other sites

Висновок? Стандарт нічим не полегшує документообіг. Якщо вам просто потрібно відіслати документ для друку - краще відіслати у форматі PDF з вбудованими шрифтами. Це дійсно де-факто стандарт для перегляду документів і він гарантує однакове відображення на будь-якій платформі. А якщо документ потрібно редагувати разом з кимось, то краще використовувати онлайн редактор, наприклад Google Docs.

 

пдф это замечательно, но создавать его чем-то надо, не?

 

интереса ради попробовал гуглдокс.

Вещь отличная, если надо вводить в основном только текст, работая с группой других "писателей". На этом преимущества лично для меня заканчиваются.

 

Во-первых, зависимость от сети лично меня раздражает, я хочу иметь возможность работать с документом в любом месте и в любое время, без оглядки на сеть.

Во-вторых, сеть создает неизбежные тормоза в работе, реально раздражает.

В-третьих, возможности редактора где-то на уровне шестого ворда девяностых годов.

В-четвертых, открыть docx файл он не смог.

Змінено користувачем Бацилла
Link to comment
Share on other sites

 

:consul:

 

https://yablyk.com/137757-posledstviya-investirovaniya-microsoft-v-apple-kto-proigral/

 

1997й

 

 

 

Подписанное соглашение было выгодно для обеих компаний. Так, Apple получила наличные, в которых так нуждалась, а техногигант из Редмонда смог удержать одного из главных конкурентов на плаву, опровергнув тем самым обвинения в монополизации рынка.
предоставленные Microsoft средства помогли Apple сформироваться в том виде, в котором мы видим ее сейчас. Кроме того, инвестиции позволили компании укрепиться на технологическом рынке, ведь именно с момента заключения соглашения успех и популярность купертиновцев только увеличивались.

 

Отак работают конкуренты на больших рынках. ;)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...