Перейти до змісту

Нужен совет по антивирусам и прочему


GarryN

Recommended Posts

Visual Studio - нещодавно з'явилася версія під мак. Та й потрібна вона для софту під вінду хіба, який зараз майже ніхто не пише - є тенденція робити крос-платформенні веб-апи під десктоп. Microsoft Office - давно є під мак.

 

Тим не менше, усі популярні ігри мають версії під Мак.

 

Її ще хтось юзає? :fp1:

Вижуал студио с разработкой под х64 винду?

Оффис и рядом не стоял с виндовым по набору ф-ций.

Мак вертится на негеймовом железе - процы заточены под экономичность а не под перформанс, а с графическими адаптерами вообще отстой.

мак - хорошая ос, макбуки и аймаки отличные компьютеры для общего пользования. Но они не гейминг машины.

Link to comment
Share on other sites

Не вірю!

 Фома и меня не вставляет :shuffle: 

Симпатичненько, дочке нравится, но мне как то пох что виндовс, что линукс что мак. Виндовс -основной для меня только из-за работы, а так было бы совсем пох.

Link to comment
Share on other sites

Гы, ну тогда выход один - писать собственную ось, драйвера и софт. :gigi:

Было бы время - написал бы :D 

А пока предпочитаю платить за некоторый софт или пользоваться бесплатным от компаний с нормальной репутацией.

Link to comment
Share on other sites

никогда не мог понять, почему при вопросах по винде мгновенно налетают яблочники и линукснутые. Нектар манит, что ли?

Не тре пересмикувати. По вiндi йму все сказали що робити.

Link to comment
Share on other sites

ну типо - посоны, у моего мерина проблемы с бензопроводом, как исправить. - Лашара! Перескакивай на тесламобиль! :weep:

З операцiйними системами все простiше - можна деклька на одному девайсi без проблем тримати. З авто так не вийде. :nose3:

Link to comment
Share on other sites

Гибриды, не?

Набагато дешевше та зручнiше. :nose3:

Наприклад ключ повернув влiво (при стартi) - в тебе мерс, повернув вправо при стартi - в тебе тесла.

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

Набагато дешевше та зручнiше. :nose3:

Наприклад ключ повернув влiво (при стартi) - в тебе мерс, повернув вправо при стартi - в тебе тесла.

 

и тут такие яблочники ...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Набагато дешевше та зручнiше. :nose3: Наприклад ключ повернув влiво (при стартi) - в тебе мерс, повернув вправо при стартi - в тебе тесла.

Оглянулся назад - а там тендер (вагончик такой :nose3:) на прицепе с соляркой и аккумуляторами.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Наприклад? Який софт не має аналога на маку? Ну, може якісь малопопулярні ігри.

 

Старезний віндсофт для старезного гамма-спектрометра  СЕГ.

Працює до сьогоднішнього дня, через ISA шину.

Придбати новий я не можу

 

Link to comment
Share on other sites

Оглянулся назад - а там тендер (вагончик такой :nose3:) на прицепе с соляркой и аккумуляторами.

Я не помiтив щоб мiй ноут став важчим коли там ще одну систему поставив.

Link to comment
Share on other sites

Если держать глаза открытыми во время инсталяции, ничего не пролазит.

Питання, для чого така штука як "інсталяція" взагалі - залишається відкритим. Ну хіба крім якихось системних компонентів і бібліотек. Але для більшості софта це не актуально.

 

Коли я використовував вінду, у мене була папка з софтом, який щоразу переживав перевстановлення ОС. Таких програм було десь 80%.

 

Вижуал студио с разработкой под х64 винду?

Оффис и рядом не стоял с виндовым по набору ф-ций.

Мак вертится на негеймовом железе - процы заточены под экономичность а не под перформанс, а с графическими адаптерами вообще отстой.

Для чого розробляти під вінду на Маку? Крім того як я вже сказав - зараз тренд: веб-апи на десктопі. Пишуть на скриптових мовах і врапають у хроміум. Наприклад, Spotify, Slack, Atom, Tidal, різноманітні месенджери тощо.

 

Не знаю, що там за чудо-функції мають бути у офісі. Мені й Google Docs достатньо. Кліпарту хіба нема :weep:

 

Щодо геймінгу, мені здається на десктопах він взагалі помирає. WCG он уже не проводять після 2013. Компанії шалено інвестують бабло у ігри під телефони/планшети. Для гарної гри не обов'язково потрібна надвисока потужність.

 

Старезний віндсофт для старезного гамма-спектрометра  СЕГ.

Працює до сьогоднішнього дня, через ISA шину.

Придбати новий я не можу

 

І на Windows 10? Важко повірити.

Змінено користувачем RedBorsch
Link to comment
Share on other sites

Не знаю, що там за чудо-функції мають бути у офісі. Мені й Google Docs достатньо.

ну вот вам достаточно, а некоторым надо монографии и диссеры делать, со сносками, литературой, указателями и перекрестными ссылками

а, и еще со внедренными из экселя пайвот диаграммами на основе базы в аксессе :weep:

Змінено користувачем costashu
Link to comment
Share on other sites

Питання, для чого така штука як "інсталяція" взагалі - залишається відкритим. Ну хіба крім якихось системних компонентів і бібліотек. Але для більшості софта це не актуально.

 

Коли я використовував вінду, у мене була папка з софтом, який щоразу переживав перевстановлення ОС. Таких програм було десь 80%.

 

Для чого розробляти під вінду на Маку? Крім того як я вже сказав - зараз тренд: веб-апи на десктопі. Пишуть на скриптових мовах і врапають у хроміум. Наприклад, Spotify, Slack, Atom, Tidal, різноманітні месенджери тощо.

 

Не знаю, що там за чудо-функції мають бути у офісі. Мені й Google Docs достатньо. Кліпарту хіба нема :weep:

 

Щодо геймінгу, мені здається на десктопах він взагалі помирає. WCG он уже не проводять після 2013. Компанії шалено інвестують бабло у ігри під телефони/планшети. Для гарної гри не обов'язково потрібна надвисока потужність.

 

І на Windows 10? Важко повірити.

То что подходит вам и устраивает вас, не подходит большинству других пользователей. Смысла нет бодаться и разводить холливор. Как выше сказали всё зависит от поставленных задач и требований, любой мак - замечательный оверпрайсэд девайс, но в бизнес среде ему мало применения. Присутствие эппла в бизнес среде мизерное по сравнению с виндой и линухами, и эппл прилагает все усилия для ещё большего ухода из профессиональной среды (последний макбукпро и забытый макпро тому примеры).

Тут просто не о чем спорить.

Змінено користувачем sergiano
Link to comment
Share on other sites

 

 


Я не помiтив щоб мiй ноут став важчим коли там ще одну систему поставив.

Та шутка была ж про простые мафынки. :)

Ну и вторая ось места на диске не добавляет, но то вже таке.

 

 


І на Windows 10? Важко повірити.

Хоть на каком-то. На маке не было ни на каком.

 

Точно так как я с собой таскаю ЮСБ-осциллограф для полевых наколенных применений. Пашет под любые винды начиная с 2000-ки.

Там ни под линуху ни под мак софта нет. А покупать железку с мЕньшим функционалом на порядок дороже, но которая имеет софт под мак и линуху - меня банально душит жаба.

Link to comment
Share on other sites

ну вот вам достаточно, а некоторым надо монографии и диссеры делать, со сносками, литературой, указателями и перекрестными ссылками

а, и еще со внедренными из экселя пайвот диаграммами на основе базы в аксессе :weep:

Ну не знаю. Для серйозних праць я би тим більше не ризикнув використовувати Word/Excel. Биті файли, зображення, форматування, візуальний редактор формул :fp1: А ще неможливо використовувати систему контролю версій, бо файл бінарний (або зазіпований нечитабельний XML у сучасному офісі)

 

Мені доводилося мати діло з рукописами у Word. Це був жах.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Биті файли, зображення, форматування, візуальний редактор формул

Ой, не надо с больной головы на здоровую.

Есть глюки железа, и они больно бьют по всем независимо от оси.

 

Как сделать скан поверхности жесткого диска с помощью мака или линухи?

Link to comment
Share on other sites

То что подходит вам и устраивает вас, не подходит большинству других пользователей. Смысла нет бодаться и разводить холливор. Как выше сказали всё зависит от поставленных задач и требований, любой мак - замечательный оверпрайсэд девайс, но в бизнес среде ему мало применения. Присутствие эппла в бизнес среде мизерное по сравнению с виндой и линухами, и эппл прилагает все усилия для ещё большего ухода из профессиональной среды (последний макбукпро и забытый макпро тому примеры).

Тут просто не о чем спорить.

 

Я й не хочу розводити холівар. Про смаки не сперечаються, я нікому не збирався доводити, яка операційна система краще. Аргумент, який я поставив під сумнів був лише про "іграшковість" Маку. І я не почув аргументів у відповідь крім узагальнених фраз про ігри, офіс, специфічні середовища розробки під Windows.

Link to comment
Share on other sites

Я й не хочу розводити холівар. Про смаки не сперечаються, я нікому не збирався доводити, яка операційна система краще. Аргумент, який я поставив під сумнів був лише про "іграшковість" Маку. І я не почув аргументів у відповідь крім узагальнених фраз про ігри, офіс, специфічні середовища розробки під Windows.

Вы как-то болезненно воспринимаете по отношению к маку/эпплу. Фанбой?

 

Как я сказал выше, я купил на прошлой неделе своей дочке 12дюймовый макбук, маленький и забавный. Если для вас слово "игрушка" оскорбительно - вдохните-выдохните несколько раз. Игрушкой можно назвать любую техно весчь - toys for big boys...

 

Ну а если вы считаете что на ваш прямой вопрос про что можно делать под виндовс и что нельзя под макос вы не "почув аргументів у відповідь крім узагальнених фраз про ігри, офіс, специфічні середовища розробки під Windows." после того как несколько человек вам перечисляли что и как, какое железо, какой софт, то дальше нет смысла продолжать эту тему. Усбагойтесь, я даже мысли не имел оскорбить чьи то чувства по поводу мака. Честь эппла в сохранности. Не следует по этому поводу напрягаться.

Link to comment
Share on other sites

Ой, не надо с больной головы на здоровую.

Есть глюки железа, и они больно бьют по всем независимо от оси.

Є ще глюки самого софта, сторонніх бібліотек, віруси ті самі.

 

От наприклда впав/завис Word. Так, він перезапуститься, запропонує відновити документ, навіть якщо ви не встигли зберегти усі зміни (він зберігає їх періодично сам у тимчасовому файлі). Але як ви матимете впевненість, що у вашій праці на сотні сторінок нічого не побилося, ніде не поїхало форматування, всі формули цілі? Ви змушені будете покладатися на можливості самого Microsoft Word.

 

Я би наприклад віддав перевагу якомусь текстовому формату розмітки (TeX, DocBook, markdown) + зберігав би всі зміни у системі контролю версій (Git, SVN, Mercurial). Це додасть ще один рівень безпеки і врятує навіть від проблем з залізом.

 

 

Как сделать скан поверхности жесткого диска с помощью мака или линухи?

Ну це вже примітивно, елементарно ж гуглиться :)

У Лінуксі - https://wiki.archlinux.org/index.php/badblocks

У Маку є утиліта у складі ОС http://osxdaily.com/2012/05/24/check-hard-drive-health-mac-disk-utility/

А у вінді нема нічого, треба качати сторонні програми  :gigi:

 

мс офис как раз для серьезной работы. Но это если знать его возможности

Я й не кажу, що це іграшка. Це система корпоративного документообігу. Але для серйозних наукових праць чи навіть елементарних рукописів книг він погано пристосований. Він створює ілюзію, що у ньому можна "професійно" зверстати книгу з його автоматичним розбиттям на сторінки, зносками, автоматичними переносами. Але це не так. Ніхто не використовує Word/Excel для верстання. Це робиться у професійних пакетах програм на кшталт Adobe Illustrator/QuarkXPress.

Link to comment
Share on other sites

Я й не кажу, що це іграшка. Це система корпоративного документообігу. Але для серйозних наукових праць чи навіть елементарних рукописів книг він погано пристосований. Він створює ілюзію, що у ньому можна "професійно" зверстати книгу з його автоматичним розбиттям на сторінки, зносками, автоматичними переносами. Але це не так. Ніхто не використовує Word/Excel для верстання. Це робиться у професійних пакетах програм на кшталт Adobe Illustrator/QuarkXPress.

 

Ворд отлично подходит для создания документов, в которых не требуется излишне сложное размещение множества элементов на странице и не требуется профессиональный вывод на печать. Для верстки книг его никто не использует, я не знаю откуда у вас такое мнение.

Змінено користувачем Бацилла
Link to comment
Share on other sites

 

 


Вижуал студио с разработкой под х64 винду?

В мене дружина так працює. Через віртуалку ;)

 

 

 


 Фома и меня не вставляет  

Так а шо там вставляти? Зручне залізо і мінімально глючний софт. 

Link to comment
Share on other sites

Є ще глюки самого софта, сторонніх бібліотек, віруси ті самі.

 

От наприклда впав/завис Word. Так, він перезапуститься, запропонує відновити документ, навіть якщо ви не встигли зберегти усі зміни (він зберігає їх періодично сам у тимчасовому файлі). Але як ви матимете впевненість, що у вашій праці на сотні сторінок нічого не побилося, ніде не поїхало форматування, всі формули цілі? Ви змушені будете покладатися на можливості самого Microsoft Word.

 

Я би наприклад віддав перевагу якомусь текстовому формату розмітки (TeX, DocBook, markdown) + зберігав би всі зміни у системі контролю версій (Git, SVN, Mercurial). Це додасть ще один рівень безпеки і врятує навіть від проблем з залізом.

понимаете, из всего этого следует что вы а) не знаете возможностей ворда, в нем встроено средство сравнения версий, б) не имеете опыта его использования, потому что как бы он, ворд, ни падал, доки остаются целыми

 

Я й не кажу, що це іграшка. Це система корпоративного документообігу. Але для серйозних наукових праць чи навіть елементарних рукописів книг він погано пристосований. Він створює ілюзію, що у ньому можна "професійно" зверстати книгу з його автоматичним розбиттям на сторінки, зносками, автоматичними переносами. Але це не так. Ніхто не використовує Word/Excel для верстання. Це робиться у професійних пакетах програм на кшталт Adobe Illustrator/QuarkXPress.

я не писал про верстать

Змінено користувачем costashu
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...