Перейти до змісту

Блокада торгівлі з окупантами


zig

  

70 проголосували

  1. 1. Чи підтримуєте ви блокаду торгівлі з окупованими територіями?

    • Підтримую
      69
    • Не підтримую
      1


Recommended Posts

  • Replies 1.1 тис
  • Created
  • Остання відповідь

ОПА !

 

 

http://poltava.to/news/42161/

 

У Полтаві долучилися до акції на знак підтримки затриманих в АТО блокадників торгівлі з ОРДЛО, підпаливши шини біля облдержадміністрації

Link to comment
Share on other sites

Интересно, а есть ли у Поросяты план Б на случай того, что заваруха начнется по всей стране? 

 

Есь. План Б - быка светова с шариком, папуой, рыгом и прочим гамном защищают светлейшую сраку. Вооружэние от гео и андреаса.писни спивае дако2. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Есь. План Б - быка светова с шариком, папуой, рыгом и прочим гамном защищают светлейшую сраку. Вооружэние от гео и андреаса.писни спивае дако2. 

 

Думаю, що він на аброськіних покладає свої надії. Та ще на недолюстровану беркутню. От жеж довбойоб 

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Думаю, що він на аброськіних покладає свої надії. Та ще на недолюстровану беркутню. От жеж довбойоб 

 

не думаю що довбойоб. він їх купив, а в них мрія - "наєбнуть майдаунів, шоб сукі атвєтілі "

ото й все.

Link to comment
Share on other sites

Думаю, що він на аброськіних покладає свої надії. Та ще на недолюстровану беркутню. От жеж довбойоб 

 

О! И Арсен Борисович тоже.

Петр с Арсеном конкуренты.

Только правильно "отброськиных". Не коверкайте енеральское фамилие.

Змінено користувачем mick
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

А мне в этой ситуации "нравиться" позиция наших журношлюх в освещении последних событий. Сколько бы они не кичилась что они являются четвертой властью, сколько было воплей о журналисткой деятельности и их независимости, а в итоге как и думалось большинство из них на подсосе у олигархов. И теперь понятно куда властью будет нанесен следующий удар по гражданскому обществу. Это то что ими почти не контролируеться - соцсети и различные ресурсы по интересам. 

 

а що там наносити. Доктрина про інформаційну безпеку прийнята, стукати провайдери зобов'язані і так, можна на особливий період в інтернеті гайки закрутити.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А взагалі сумно це все. Перше, що мали зробити блокадники - забезпечити фото та відеозйомку. Без картинки народ не проймеш, якийсь запис телефонного дзвінка когось невідомого - це несерйозно. Обрубок відео на наступний день - теж.

 

Ні, якщо вони роблять переворот - тоді конспірація перш за все, але якщо вони добиваються суспільного резонансу, то якого хера не забезпечити медіа? УСемена з прісними немає грошей на таку "дурницю"?

Змінено користувачем Спартак
Link to comment
Share on other sites

Интересно, а есть ли у Поросяты план Б на случай того, что заваруха начнется по всей стране? 

 

Да хоть план "Ж". Еще раз повторяю - такие как он завязанные во все грязные дела, которые творлись в последние годы в зоне украино-кацапского конфликта - долго не живут... Путлеру похер что Моторола с Гиви, что Педрилья - немного тарифы разные только и всего

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

а що там наносити. Доктрина про інформаційну безпеку прийнята, стукати провайдери зобов'язані і так, можна на особливий період в інтернеті гайки закрутити.

 

Доктрина - не закон, а "благіє пожеланія" полки що

Link to comment
Share on other sites

Да хоть план "Ж". Еще раз повторяю - такие как он завязанные во все грязные дела, которые творлись в последние годы в зоне украино-кацапского конфликта - долго не живут... Путлеру похер что Моторола с Гиви, что Педрилья - немного тарифы разные только и всего

 

Так а я о чем? Порося окончательно сожгло мосты. Дальше - кто кого. Народ Украины, как своего естественного сюзника он послал нахуй в грубой форме

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Порося разродилось речью на злобу дня сегодня, кто не в курсе. Слезы умиления мешают говориить...   :weep:

 

 

Ну как ты можешь такое смотреть? Мне достаточно секунду глянуть на это ипло и автоматически в нейронных окончаниях проскальзывет весь добрый десяток способов умертвить человека голыми руками, которым меня обучали в далекой молодости  :gigi:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Доктрина - не закон, а "благіє пожеланія" полки що

 

це загальний напрямок.

 

А обов'язок провайдерам зливати СБУ інфу прийняли вже давно. Координація зусиль порохоботів по масовим скаргам і блокуванням неугодних facebook акаунтів теж відпрацьована.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А взагалі сумно це все. Переше, що мали зробити блокадники - забезпечити фото та відеозйомку. Без картинки народ не проймеш, якийсь запис телефонного дзвінка когось невідомого - це несерйозно. Обрубок відео на наступний день - теж.

 

Ні, якщо вони роблять переворот - тоді конспірація перш за все, але якщо вони добиваються резонансу, то якого хера не забезпечити медіа? УСемена з прісними немає грошей на таку "дурницю"?

 

Я вже писав вчора...блокадники імхо  не мають жодного уявлення ЯК і ЩО треба робити...Навть їх ватажки з депутатів не мають...

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Ну как ты можешь такое смотреть? Мне достаточно секунду глянуть на это ипло и автоматически в нейронных окончаниях проскальзывет весь добрый десяток способов умертвить человека голыми руками, которым меня обучали в далекой молодости  :gigi:

 

А я секунд десять и смотрел, но сам факт...  :D  А мимика какая, мммм...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Так а я о чем? Порося окончательно сожгло мосты. Дальше - кто кого. Народ Украины, как своего естественного сюзника он послал нахуй в грубой форме

 

Ну, в современной истории очень мало случаев, когда окончательный счет был не в пользу народа B-)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А я секунд десять и смотрел, но сам факт...  :D  А мимика какая, мммм...

 

Не, я реально не могу... Такое же отторжение как при просмотре кацапских новын, полового акта девяностолетних и разлагающейся на африканском солнце антилопы-гну :D

Все так, но нагадить напоследок эта падла может изрядно.

 

О, в этом нет ни малейших сомнений...

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я вже писав вчора...блокадники імхо  не мають жодного уявлення ЯК і ЩО треба робити...Навть їх ватажки з депутатів не мають...

 

Тут такий момент. Були в них люди, такі ж АТОшники, як і вони, але з серйознішим підходом до діла. Загального розпіздяйсього ставлення до блокади не зрозуміли і почали розмови про норм. організацію: віддалені дозори, сигнальні і т.д. і т.п. Так от, крім очевидної частини блокувальників, якій пофіг, була і частина "командування не веліло". Інфа з перших рук, розповідаючі були щиро (я б навіть сказав - наївно) вражені, що за нахер.

Висновки сам розумієш...

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Порося разродилось речью на злобу дня сегодня, кто не в курсе. Слезы умиления мешают говориить...   :weep:

 

https://www.youtube.com/watch?v=c5NxP0ZbQis

Коротка довідка . Канада займає 74 місце в торговому обороті України.

0.08 %.

 

З черговою перемогою, шановні громадяни.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Тут такий момент. Були в них люди, такі ж АТОшники, як і вони, але з серйознішим підходом до діла. Загального розпіздяйсього ставлення до блокади не зрозуміли і почали розмови про норм. організацію: віддалені дозори, сигнальні і т.д. і т.п. Так от, крім очевидної частини блокувальників, якій пофіг, була і частина "командування не веліло". Інфа з перших рук, розповідаючі були щиро (я б навіть сказав - наївно) вражені, що за нахер.

Висновки сам розумієш...

 

число тих, про яких ти написав, надто мале....

та й починати треба було блокування не  там...а на Банковій, бо без команди звідти поїзди на Лугандон не ходять....

Link to comment
Share on other sites

Ну, в современной истории очень мало случаев, когда окончательный счет был не в пользу народа B-)

Ну як сказати. В Лівії чи Іраку обернулося не дуже на користь народу.

Але точно не на користь Кадафі чи Садама.

Link to comment
Share on other sites

Вернемся к нашим баранам:

 

Полиция со стрельбой задержала автоколонну с блокировщиками под Краматорском

 

В Донецкой области, между Константиновкой и Краматорском, задержана автоколонна с гражданами, которые ранее прорвались через блокпост в Славянске и нанесли травмы сотрудникам полиции.

Как сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на полицию региона, после прорыва колонны по всем городам Донецкой и Луганской областей были направлены ориентировки.

Около 22:00 автоколонна была замечена возле Краматорска. На требования остановиться граждане не реагировали. Чтобы остановить их, сотрудник полиции совершил несколько предупредительных выстрелов в воздух.

Оказалось, что это именно та группа лиц, которая ранее осуществила силовой прорыв в зону АТО. Среди них оказался народный депутат Владимир Парасюк.

 

http://censor.net.ua/n432011

Link to comment
Share on other sites

Я розумію що на те блокуання, яке є їх розвели саме дупутати, яким треба набирати політичні бали у переддень можливих достротокових виборів. Для реального відсторонення від влади режиму-мародерів в жодного політика без рельаної підтримки атошників яєць, імхо, нема. Вони як завжди мріють зняти вершки і скористатися результатом.

Як на чолі  блокадників і далі будут політикани,  в які б одежі вони не рядилися - толку з того, імхо, не буде....


Ну як сказати. В Лівії чи Іраку обернулося не дуже на користь народу.
Але точно не на користь Кадафі чи Садама.

 

Нічия - теж результат на довогому історичному шляху....

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

та й починати треба було блокування не  там...а на Банковій, бо без команди звідти поїзди на Лугандон не ходять....

 

народ не розпропагандований, от в чому основна біда, точніше забитий шокоданою пропагандою. В т.ч. цілком притомні люди, майданівці, ветерани.Думаю тут не стільки талант Пороха, скільки фора зіграла роль  - він взявся укатувати інакомислячих поки народ був завйнятий російським вторгненням і не очікував підлості. А коли народ роздуплився стало запізно - всі хто роздупляється автоматично стають агентами Путіна.

І це дуже важко переламати насправді...

Link to comment
Share on other sites

Люди піднімайтесь! Хлопців щойно запакували в машини і повезли в невідомому напрямку.

Репост! Аброськін бреше!

Вони перші напали на беззбройних людей! Фабрикують відео і шиють справи!

Прошу депутатів, ЗМІ і громадськість, допоможіть витягти хлопців!

Журналісти, не вірте в брехню Аброськіна!

Репост!

Link to comment
Share on other sites

народ не розпропагандований, от в чому основна біда, точніше забитий шокоданою пропагандою. В т.ч. цілком притомні люди, майданівці, ветерани.Думаю тут не стільки талант Пороха, скільки фора зіграла роль  - він взявся укатувати інакомислячих поки народ був завйнятий російським вторгненням і не очікував підлості. А коли народ роздуплився стало запізно - всі хто роздупляється автоматично стають агентами Путіна.

І це дуже важко переламати насправді...

 

Якщо небачене зубожіння на грані фізичного виживання і далі не "розпропагандує" народ, то я маю великі сумніви в його подальшій долі... Момент істини наступає саме тепер. Бо далі або рабство, деградація і жалюгідна смерть чи смерть як спроба досягти волі. Власне. нічого нового. В історії таке було багато разів.

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

Люди піднімайтесь! Хлопців щойно запакували в машини і повезли в невідомому напрямку.

Репост! Аброськін бреше!

Вони перші напали на беззбройних людей! Фабрикують відео і шиють справи!

Прошу депутатів, ЗМІ і громадськість, допоможіть витягти хлопців!

Журналісти, не вірте в брехню Аброськіна!

Репост!

 

 

А тим часом ...

 

Садовому можуть вручити підозру і відсторонити з посади — Луценко

2766 переглядів 1

Вівторок, 14 березня 2017, 23:30

 

http://www.pravda.com.ua/news/2017/03/14/7138151/

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...