Перейти до змісту

Блокада торгівлі з окупантами


zig

  

70 проголосували

  1. 1. Чи підтримуєте ви блокаду торгівлі з окупованими територіями?

    • Підтримую
      69
    • Не підтримую
      1


Recommended Posts

Ошибка блокадников - они хотят действовать с нелегитимным режимом (нет коалиции, мухлеж при 90% голосваний) в рамках закона.... Это бесперспективно.... Прав будет всегда тот у кого в кармане закон, а в руке сотни тысяч долбоебов, готовых за гроши защищать шоколадныю свору мародеров!

 

Насколько я вижу по обществу здесь - оно вообще никого и ничего не поддерживает.Живет чтобы жить..и все.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1 тис
  • Created
  • Остання відповідь

Ошибка блокадников - они хотят действовать с нелегитимным режимом (нет коалиции, мухлеж при 90% голосваний) в рамках закона.... Это бесперспективно.... Прав будет всегда тот у кого в кармане закон, а в руке сотни тысяч долбоебов, готовых за гроши защищать шоколадныю свору мародеров!

 

Нє, блокадники лише виконують свою тактичну роль в якості чергової бімби під розпертою шоколадною дупою, працюють на кумулятивний ефект. Стратегічною ініціативою ніхто не володіє, але енергія хаосу на боці Майдану, а Вальцман вже грає виключно на втримання статусу кво, але це безперспективно.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Насколько я вижу по обществу здесь - оно вообще никого и ничего не поддерживает.Живет чтобы жить..и все.

 

Гадаю, заміри цієї пасивності саме і надихнули режим на підняття ставок, але це добре. бо воювати вони не вміють, на відміну від мародерства. Те, що блокадники змусили їх грати в непритаманну гру - дуже добре.

Link to comment
Share on other sites

Насколько я вижу по обществу здесь - оно вообще никого и ничего не поддерживает.Живет чтобы жить..и все.

 

Мне труднее судить об обществе, тем более я уже больше трех месяцев не  у дел. Но из тех отрывочных сведений, что до меня случайно долетают - таки да. Большинству пох. Бухтят на кухнях и в очередях в Ощадбанк (когда счета за коммуналку оплачивают) и усе...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Нє, блокадники лише виконують свою тактичну роль в якості чергової бімби під розпертою шоколадною дупою, працюють на кумулятивний ефект. Стратегічною ініціативою ніхто не володіє, але енергія хаосу на боці Майдану, а Вальцман вже грає виключно на втримання статусу кво, але це безперспективно.

 

А хтось знає, ЩО і ЯК буде після хаосу? В мене таке враження - ніхто! Навіть блокадники не знають, імхо, що і як тре робити окрім стояння на чергових блокпостах.... Одні гинуть три роки сидячі в окопах,  інші, ось- ось можуть почати гинути на блокадних блокпостах. Я випадково дивився по тарілці інтерв"ю з блокадниками - таке враження, шо вони мають слабке уявлення - як і що буде завтра, коли їх почнуть розганяти. А таки почнуть...

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А хтось знає, ЩО і ЯК буде після хаосу? В мене таке враження - ніхто! Навіть блокадники не знають, імхо, що і як тре робити окрім стояння на чергових блокпостах.... Одні гинуть три роки сидячі в окопах,  інші, ось- ось можуть почати гинути на блокадних блокпостах. Я випадково дивився по тарілці інтерв"ю з блокадниками - таке враження, шо вони мають слабке уявлення - як і що буде завтра, коли їх почнуть розганяти. А таки почнуть...

 

Ніхто не знає, це очевидно, але режим втрачає від цього протистояння, Рошена виштовхують на виклбчно ригівське електоральне поле, де він і сконає.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ніхто не знає, це очевидно, але режим втрачає від цього протистояння, Рошена виштовхують на виклбчно ригівське електоральне поле, де він і сконає.

 

Режим втрачає, згоден, але надто повільно, імхо. Погано, що поки - блокада - це єдине відкрите протистояння з режимом на всю країну. Єдине! Тріпотня політиканів не рахується. За такого жалюгідного стану, в якому перебуває більшість населення всеж котрий рік - це досить дивно...

Link to comment
Share on other sites

Перекрили і понадкусували те що там зберігається, на  :D

 

Та там же ж сплошной бєнзопірен! Я свою племяху долго отучал от пожирания рошеновского говна, токо когда сказал, шо прыщи не "пионерской" морде - это от бензопирена -поверила! :D

Link to comment
Share on other sites

Режим втрачає, згоден, але надто повільно, імхо. Погано, що поки - блокада - це єдине відкрите протистояння з режимом на всю країну. Єдине! Тріпотня політиканів не рахується. За такого жалюгідного стану, в якому перебуває більшість населення всеж котрий рік - це досить дивно...

 

Деморалізація від неефективності, безрезультатності Майдану та війна даються взнаки, а головне - інтелектуальна та ідеологічна слабкість, навіть імпотенція існуючих опозиціонерів. Так по всьому Заходу екзистенційна криза, не можна очікувати появи нових якостей в окремо взятій, периферійній Україіні. Тому еволюційна штовханина - наше все, це данність.

Link to comment
Share on other sites

Режим втрачає, згоден, але надто повільно, імхо. Погано, що поки - блокада - це єдине відкрите протистояння з режимом на всю країну. Єдине! Тріпотня політиканів не рахується. За такого жалюгідного стану, в якому перебуває більшість населення всеж котрий рік - це досить дивно...

 

Сілентіо! Шо Ви хочете від народу, який в 33-му мовчки їв своїх дітей?!!! А  тут якісь платіжки...

Змінено користувачем tom_cat
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ой Господи. та хто що втрачає, хто ? Геть ніхто.

Люди скоріше вішатимуться та дітей їстимуть, ніж на майдани йти. Пєця зробив все вірно й Україні , на мою думку - повна й безоговорочна хана. Буде воно правити довго й щасливо, бо уособлює собою пересічне наше мордате падло, який "хазявін" й "насеру в торт й одправлю до сістри"

Оце хоч матюкайте мене,хоч ні.

Link to comment
Share on other sites

Вінниця, будівля СБУ

 

 

На знак протесту проти затримання учасників блокади торгівлі з окупантами активісти прийшли з пікетом під будівлю обласного управління СБУ у Вінниці.

Про це пише "Укрінформ".

Активісти кажуть, що збираються пікетувати СБУ, доки не відпустять затриманих учасників блокади.

Ми вважаємо неприпустимим застосування будь-яких силових дій до учасників блокади, тим більше – затримання патріотів. Тому вийшли на пікет і стоятимемо тут, доки не переконаємось, що хлопців відпустили. Вже є близько 200 осіб і люди підходять,
– розповів громадський активіст Анатолій Банах.

 

http://vlasno.info/media/k2/items/cache/ff71a3d66b6fcd09d36753ef4455db72_L.jpg

Link to comment
Share on other sites

Сілентіо! Шо Ви хочете від народу, який в 33-му мовчки їв своїх дітей?!!! А  тут якісь платіжки...

 

Кацапи теж їли, але їм на відміну від українців, це сподобалося.

Тому ти або ідіот, або свідомий провокатор, якщо не бачиш, що нація повільно одужує, і від 33 року ми пішли дость таки далеко - спровокували два Майдани і даємо таку-сяку відсіч Мордору.

Link to comment
Share on other sites

Сілентіо! Шо Ви хочете від народу, який в 33-му мовчки їв своїх дітей?!!! А  тут якісь платіжки...

 

Не знаю, важко сказати... Я бачив Майдан, трохи... Після такого мовчати мовчки спостерігати на планомірне знищення країни і себе самих три роки і знаходити виправдання в тому, що не тре більше розхитувати човна, бо Путлєр нападе... Скіки ще не тре розхитувати??? Скіки чекати нападу? Ось в чому питання...

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Порося зачаїлося тихенько і думає собі: Якщо проковтнуть, "то хорошие сапоги, надо брать". А якщо підуть хвилі протестів по Укрїні і почнуть пиздити, то скажу, що то ініціативні холопи накосячили, а я не в курсі був. Старий трюк, ще Горбатий свого часу користувався

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

http://vedomosti-ua.com/57009-v-harkove-na-mitinge-lyudey-prizyvayut-ehat-zavtra-na-blokadu-donbassa-video.html

 

Народ понимает пока идет торговля с сепарами война никогда не закончится !

Змінено користувачем Юрий с ФУП
Link to comment
Share on other sites

http://vedomosti-ua.com/57009-v-harkove-na-mitinge-lyudey-prizyvayut-ehat-zavtra-na-blokadu-donbassa-video.html

 

Народ понимает пока идет торговля с сепарами война никогда не закончится !

 

А народ понимает, что тоорговля с сепарами - это только следствие. Причина тороговли сидит на Банковой.... Так что блокировать следствие, не блокируя  причину - имхо котрпродуктивно...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Кацапи теж їли, але їм на відміну від українців, це сподобалося.

Тому ти або ідіот, або свідомий провокатор, якщо не бачиш, що нація повільно одужує, і від 33 року ми пішли дость таки далеко - спровокували два Майдани і даємо таку-сяку відсіч Мордору.

 

Я не ідіот і не провокатор, бо я бачу реальні настрої в народу. І він ніхєра й не від чого не видужав.

Ось те.що я бачив за тиждень

 

1.Бабки сільскі "оце жь тяжко газьом палити, то ми той. в селі в парку ноччю дерева повирюбували, то й харашо"

2Бабки міські "отето супсида єсть. пєнзію троньки підняли,харашо"

3.Дядьки "на випить фате, а всьо інше йде нахй"

4.тітки "оце мамай дєньгі виділив на канцерт, панамарьова прівізлі, ми з дівками поплакали,харашьо"

 

ОЦЕ ТОБІ Й ВСЕ ОДУЖАННЯ.

Link to comment
Share on other sites

Порося зачаїлося тихенько і думає собі: Якщо проковтнуть, "то хорошие сапоги, надо брать". А якщо підуть хвилі протестів по Укрїні і почнуть пиздити, то скажу, що то ініціативні холопи накосячили, а я не в курсі був. Старий трюк, ще Горбатий свого часу користувався

 

Порося в принципі вже всі викупили, якщо він пішов на суїцидне підняття ставок, то виглядає, що альтернативна пропозиція від Хуйла виглядає ще гіршою для нього. Десь там в трикутнику Вальцман - Гудок - Хуйло закопана кощійова голка для перших двох.

Link to comment
Share on other sites

А коли цього не станеться, ти зробиш вигляд, що не писав цього.

 

Не зроблю. Я свої пости не підчищав і не підчищаю ніколи (єдине виключення -як в мене угнали акаунт - було 3 рази, жесть, то чистив)

Link to comment
Share on other sites

Я не ідіот і не провокатор, бо я бачу реальні настрої в народу. І він ніхєра й не від чого не видужав.

Ось те.що я бачив за тиждень

 

1.Бабки сільскі "оце жь тяжко газьом палити, то ми той. в селі в парку ноччю дерева повирюбували, то й харашо"

2Бабки міські "отето супсида єсть. пєнзію троньки підняли,харашо"

3.Дядьки "на випить фате, а всьо інше йде нахй"

4.тітки "оце мамай дєньгі виділив на канцерт, панамарьова прівізлі, ми з дівками поплакали,харашьо"

 

ОЦЕ ТОБІ Й ВСЕ ОДУЖАННЯ.

 

Якщо набереться 10-15 відсотків активних громадян, то того достатньо. А та біомаса, про яку ти пишеш, нічого не вирішує

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

А народ понимает, что тоорговля с сепарами - это только следствие. Причина тороговли сидит на Банковой.... Так что блокировать следствие, не блокируя  причину - имхо котрпродуктивно...

 

совєршенно верно.

Але його ніхто блокувати не буде. бо він всім вигідний.

Link to comment
Share on other sites

Порося в принципі вже всі викупили, якщо він пішов на суїцидне підняття ставок, то виглядає, що альтернативна пропозиція від Хуйла виглядає ще гіршою для нього. Десь там в трикутнику Вальцман - Гудок - Хуйло закопана кощійова голка для перших двох.

 

Соррі, а хто такий Гудок?  :shuffle:

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...