Перейти до змісту

Про Манафорта...


DiDUS

Recommended Posts

Доказів, що Ющ брав у Овоча гроші нема

 

Приблизно в той час, коли Янукович утік із "Межигір'я", екс-президент Віктор Ющенко також переїхав. Він остаточно покинув державну дачу в елітній Конча-Заспі під Києвом.

 

Про це Ющенко заявив в ефірі "Громадського.ТБ".

 

"Я вже починаю забувати дорогу до Конча-Заспи. Я покинув дачу. Я там не живу. І дуже щасливий. Я думаю, що це сталося десь місяць-півтора тому", - зазначив екс-президент.

 

Ющенко з сім'єю переїхав у Безрадичі.

 

"Ми збудували у Безрадичах будинок, де я і мешкаю сьогодні з родиною", - цитує Ющенка "Українська правда".

 

Нагадаємо, переїзд Ющенка з державної дачі на приватну його дружина Катерина анонсувала ще 1 вересня 2011 року. Однак у листопаді 2013 року Ющенко все ще там жив. Утримання держдачі коштувало українським громадянам 30 млн грн на рік.

https://tsn.ua/politika/yuschenko-z-yihav-iz-derzhavnoyi-dachi-v-koncha-zaspi-341028.html
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Утримання держдачі коштувало українським громадянам 30 млн грн на рік.

 

https://tsn.ua/politika/yuschenko-z-yihav-iz-derzhavnoyi-dachi-v-koncha-zaspi-341028.html

 

А погашение регионалами долгов Нашей Украины накануне президентских выборов?

А подписи Костенко в амбарной книге с одновременной заменой членов избиркомов от НУ креатурами ПР?

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Утримання держдачі коштувало українським громадянам 30 млн грн на рік.

Окей, хай буде так, це хабар Ющу від Овоча.

Це якось виправдовує Манафорта? Має зняти з нього відповідальність?

 

Нагадаю - обговорення почалось з того, що ФБР підозрює Манафорта в отриманні 100 мільйонів доларів від ПР (явно незадекларованих) :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Згодна повністтю, але з Вашого попереднього допису виходить, що 100 Манафортам можна наживатись. Бо він теж наживався на горі і на війні.

Нащо його відмазувати?

Мне кажется что 100 манафортов меньше беда чем  тотальная коррупция которая уничтожает Украину .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Амеры этих манафортов пережуют, выплюнут и таже не заметят.

А некоторым особо патриотычным украинцам их манафорты печуть больше чем свои.

Выбрать в президенты афериста и рыга - та нехуй делать, где наша не пропадала...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Амеры этих манафортов пережуют, выплюнут и таже не заметят.

А некоторым особо патриотычным украинцам их манафорты печуть больше чем свои.

Выбрать в президенты афериста и рыга - та нехуй делать, где наша не пропадала...

 

Нэ на часи. Ждут Юрьева дня выборов. Ужо они тогда покажут супостату....  :butcher:

Link to comment
Share on other sites

Мне кажется что 100 манафортов меньше беда чем тотальная коррупция которая уничтожает Украину .

Ви серйозно не розумієте що це ланка системи? Що він лобіював і досі продовжує, до речі, інтереси ПР, Овоча, Ахметова? Що якщо його прищучать, він може здати своїх роботодавців, що нам тільки на користь?

Ну Ок, тоді питань нема.

 

патриотычным украинцам их манафорты печуть больше чем свои.

Мені печуть всі, хто допомогав Янику залізти наверх - я про це вище зазначала. І Манафорт як лоббіст в США особливо.

 

А так, загалом мене більше забавляє Юлька, яка примудрилась вляпатись в Манафорта :weep: оце справжній цирк - хоча якщо подумати, нічого дивного - Манафорт обслуговував кацапів і підкацапників, так що свій до свого по своє :weep:

Змінено користувачем snow_bird
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

А так, загалом мене більше забавляє Юлька, яка примудрилась вляпатись в Манафорта weep%20(1).gif оце справжній цирк - хоча якщо подумати, нічого дивного - Манафорт обслуговував кацапів і підкацапників, так що свій до свого по своє weep%20(1).gif

источник тот же, что и Саакашвили-наркоман?
Link to comment
Share on other sites

источник

 

Манафорт джерело :) сам сказав, що надавав консультаційні послуги одному з 2 основнихи претендентів. Якщо не Юля - то Педро, вибір невеликий, думаю, скоро дізнаємось :)

 

Щодо наріка Сааки - то я і не приховувала що це мої особисті спостереження. На відео він частенко упоротий, на ізмєне і істеричність прогресує. На що мені пообіщяли посадити мене на 1000 лєт за наклеп :weep: на що я зазначила, що таким же наклепом є звинувачення президента чужої країни у вбивстві українців, і що дописувач не має документальних підтверджень, а лише своі здогадки. Так що не пересмикуйте. Т Вам це точно не личить.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ви серйозно не розумієте що це ланка системи? Що він лобіював і досі продовжує, до речі, інтереси ПР, Овоча, Ахметова? Що якщо його прищучать, він може здати своїх роботодавців, що нам тільки на користь?

Ну Ок, тоді питань нема.

 

А думав, що то Петіна робота. Помилявся, значить. Ех блядська Данія і блядський Манафорт...  :weep:

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

ЗІ І те, що бригала юльків відмазує Манафорта, з формулюваням "лише бізнес" - як би говорить, що чаїчка таки зашкварилась :weep:

 

ЗЗІ І Міхо кокаїніст - це ж очевидна річ :weep:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

блядський Манафорт.

Ну тобто коли Манафорт подає декларацію, де він отримав 17 міліонів за лоббіювання інтересів ПР в США, - а в них це дозволено, лише має декларант вказати, що він діє в чужих інтересах, а ФБР підозрює його в отриманні 100 мільйонів і несплаті з них податків, тут Ви бачите руку Педро? :weep: мені вже несила ржати, ну серйозно - у Вас точно політичні збочення. Дивіться, щоб Педро до Вас у квартиру вночі не заліз - він такий...всюдисющий :weep:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Упороте баче упороте здалеку...

Зауважте, я ж не забороняю Вам так писати, і не погрожую розстрілом рямо по інтернету чи тюремним терміном, як мені :D

На здоро'я - пишіть:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну тобто коли Манафорт подає декларацію, де він отримав 17 міліонів за лоббіювання інтересів ПР в США, - а в них це дозволено, лише має декларант вказати, що він діє в чужих інтересах, а ФБР підозрює його в отриманні 100 мільйонів і несплаті з них податків, тут Ви бачите руку Педро? :weep: мені вже несила ржати, ну серйозно - у Вас точно політичні збочення. Дивіться, щоб Педро до Вас у квартиру вночі не заліз - він такий...всюдисющий :weep:

 

Дєвушка, стрибки вашої логіки вводять мене в ступор. Мене меньше за все хвилює те, за що іпуть Манафорта в Штатах. Мені важливо, хто в Україні лобіює Ахметова іже з ПРасами та іншою наволоччю. А ви все з вітряками воюєте

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Дєвушка, стрибки вашої логіки вводять мене в ступор. Мене меньше за все хвилює те, за що іпуть Манафорта в Штатах. Мені важливо, хто в Україні лобіює Ахметова іже з ПРасами та іншою наволоччю. А ви все з вітряками воюєте

 

В Штатах его #бут в том числе и за Фирташа. Вторая ссылка в посте выше.

Кого лоббировал Фирташ на президентских выборах 2010 и 2014 в Украине - общеизвестно.

====

 

Да, вот еще что:

Утверждения Манафорта о том, что он консультировал кого-то на президентских выборах 2014 года, я - сколько ни старался - не обнаружил.

Если он такое и говорил, вероятно, речь шла о выборах 2010 г. Тогда действительно было 2 претендента. А в 2014 выборы бьли безальтернативные, в один тур, с Апачами и толпами доверчивых дебилов.

 

Зато известно, что на парламентских Манафорт работал с Оппоблоком, а на мэрских - с Кличко. Упоминаний о том и о другом - вагон и маленькая тележка.

Змінено користувачем mick
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

В Штатах его #бут в том числе и за Фирташа. Вторая ссылка в посте выше.

Кого лоббировал Фирташ на президентских выборах 2010 и 2014 в Украине - общеизвестно.

 

Ну, связь Манафорта и Петрушки образца 2014 года через Фирташа весьма условна.  Вряд ли Манафорт разрабатывал предвыборную стратегию для Пети. По большому счету ипут его за левые доходы и договорняки с кацапами.

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

. А ви все з вітряками воюєте

 

І Ви мені це хочете заборонити?

Думаєте, вийде, і я буду по поруху вашої руки воювати з ким Ви скажете?

Так Ви навіть з вітряками не воюєте, а так...ну як я вище казала - здатні лише перелякатись як песик від власного звуку :weep:

Обгворювати тупу показуху Педро, поки Ахметов купує акції обленерго маючи борг перед держбюджетом? О, даааа які ваєвакі знатні :weep:

 

І поясніть нарешті, чому Вам не важливий Манафорт, але Ви взагалі відкриваєте цю тему?

 

Мене от радує, що урода, який допоміг Овочу стати президентом іпуть в США тому я тут дописую, а Ви намагаєтесь мені довести що то фігня і неважливо - то не зважайте, що може бути простіше?

Змінено користувачем snow_bird
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@snow_bird

І Ви мені це хочете заборонити? 

Думаєте, вийде, і я буду по поруху вашої руки воювати з ким Ви скажете?

 

І на думку таке не спадало 

 

Обгворювати тупу показуху Педро, поки Ахметов купує акції обленерго маючи борг перед держбюджетом? 

 

А ви не замислювалися над питанням, чому саме таке какзкове чудо стало можливим? Як і Роттердам+ , та й ще багато чого.  Мабуть то Манафорт всьому причина, а не наслідок.

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

А ви не замислювалися

Моя думка давно відома - я тут доволі розгорнуто її 3 роки доношу, в тому числі щодо Педро, Ахмета і інших фігурантів нашого дурдому.

 

Манафорт - елемент системи, в своїх я вже не вірю, система всіх вичавлює, одні падлюки і популісти залишаються, а надія на ФБР ще є невелика, тому сподіваюсь, що він замаже хоча б Ахмета. І так, я надто емоційно ставлюсь до Овоча, тому радію приміром, що його синок йок, ну і негараздам Манафорта теж...тим більше Манафорт з кацапами пов'язаний, подвійна радість. І все ж вважаю, що Педро краще Овоча, хоча я за ноього не голосувала,і сподіваюсь його президенство обмежиться одним строком, але він принаймі декларує курс на ЄС і НАТО. Чому Вас це так обурює?

Link to comment
Share on other sites

А так, загалом мене більше забавляє Юлька, яка примудрилась вляпатись в Манафорта :weep: оце справжній цирк - хоча якщо подумати, нічого дивного - Манафорт обслуговував кацапів і підкацапників, так що свій до свого по своє :weep:

 

Це у тебе в методичці написано? 

Link to comment
Share on other sites

Моя думка давно відома - я тут доволі розгорнуто її 3 роки доношу, в тому числі щодо Педро, Ахмета і інших фігурантів нашого дурдому.

 

Манафорт - елемент системи, в своїх я вже не вірю, система всіх вичавлює, одні падлюки і популісти залишаються, а надія на ФБР ще є невелика, тому сподіваюсь, що він замаже хоча б Ахмета. І так, я надто емоційно ставлюсь до Овоча, тому радію приміром, що його синок йок, ну і негараздам Манафорта теж...тим більше Манафорт з кацапами пов'язаний, подвійна радість. І все ж вважаю, що Педро краще Овоча, хоча я за ноього не голосувала,і сподіваюсь його президенство обмежиться одним строком, але він принаймі декларує курс на ЄС і НАТО. Чому Вас це так обурює?

 

Заперечень немає, окрім того, що Петя краще Овоча. На мій погляд Овоч у порівнянні тихо смокче в кутку. Хотів би помилитися, але боюсь, що останній Майдан ще покажеться нам дитячою забавкою у порівнянні з тим на що здатна ця цинічна паскуда у своїх намаганнях всидіти на троні.

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

що здатна ця цинічна паскуда у своїх намаганнях всидіти на троні.

 

Ящо він піде на другий строк а умови будуть ті ж, що зараз - він ймовірно виграє і без насилля і без кривавих подій. Ну не в один тур :) Я проти 2 строків президенства взагалі, а тим більше Педро.

А все тому, що всі опоненти з демократичного табору так обсирають Педро, що часто шкодять Україні і підспівують кацапам і це від них відштовхує+ сруться між собою і не здатні зціпити зуби, об'єднатись, висунути єдиного кандидата і працювати всім скопом на нього. Що наштовхує на думку, що вони в одній системі разом, а вся ругня на Педру чи Гросю - розвод для лохів.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...