Перейти до змісту

Новое покращення от гшокоадного режима вмесчто Роттердама +


Recommended Posts

 

Міністр соціальної політики Андрій Рева каже, що введення абонентської плати за газ в жодному разі не підвищить витрати населення на послугу.

Про це він заявив журналістам у четвер.

"На кишені людини це ніяким чином не відображається", - наголосив він.

 

http://rian.com.ua/images/101816/88/1018168854.jpg

 

Міністр пояснив, що таким чином ціна на газ не збільшується, а просто розбивається на два окремих рахунки – за сам газ і за його транспортування. При цьому, за його словами, ціна газу зменшується.

"Якщо ви їх складете до купи – це ті ж самі 6879 грн (за 1000 куб. м – ред.)", - зазначив Рева.

И никакого противоречия в своих словах существо не увидело :D

 

http://www.pravda.com.ua/news/2017/03/30/7139741/

 

Вранье как способ их существования. Нагло врать - даже если твое утверждение проверяется за 3 минуты расчета. Безбожно врать - даже когда знаешь, что реальное "снижение" цены люди увидят уже в платежках за апрель.

Змінено користувачем mick
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 297
  • Created
  • Остання відповідь

Мы ограбим вас на вот столечко:

 

http://jkg-portal.com.ua/upload/images/2/b/andrej-reva-800x500cjpg19012017233104_w300.jpg

Подивився на їхній рекламний талмуд і на своє споживання - за останній рік в середньому на місяць рівно 8 кубів. А лічильник в мене чотирьохкубовий стоїть, хоча з обладнання лише газова плита. Так от по Луганській області виходить плата за транспортування фірташгазом для мене 54*2,4(коефіцієнт для лічильника G4 проти G1,6)=129,6 грн/міс. Зараз я плачу в середньому близько 55 грн/міс. Ну і що вони мені нарахують? Взагалі дивує прив'язка платні до теоретичної пропускної здатності лічильників. Якого х. це має бути так, якщо до всіх споживачів у будинку прокладені однакові труби і в кварирах стоїть однакове газове обладнання?! За цією логікою незабаром і по електроенергії почнуть диференціювати платню в залежності від того, чи ваш лічильник 40, 60 або 100 амперний стоїть?!

Link to comment
Share on other sites

Подивився на їхній рекламний талмуд і на своє споживання - за останній рік в середньому на місяць рівно 8 кубів. А лічильник в мене чотирьохкубовий стоїть, хоча з обладнання лише газова плита. Так от по Луганській області виходить плата за транспортування фірташгазом для мене 54*2,4(коефіцієнт для лічильника G4 проти G1,6)=129,6 грн/міс. Зараз я плачу в середньому близько 55 грн/міс. Ну і що вони мені нарахують? Взагалі дивує прив'язка платні до теоретичної пропускної здатності лічильників. Якого х. це має бути так, якщо до всіх споживачів у будинку прокладені однакові труби і в кварирах стоїть однакове газове обладнання?! За цією логікою незабаром і по електроенергії почнуть диференціювати платню в залежності від того, чи ваш лічильник 40, 60 або 100 амперний стоїть?!

 

Пошел смотреть документы на свой счетчик.  :)  А как же не хотелось...

Link to comment
Share on other sites

Пошел смотреть документы на свой счетчик.  :)  А как же не хотелось...

 

А я тобі , Мік, казав що все це хуйня. Виходить якщо в тебе тільки газплита , а лічильник як на котел то ти мусиш платити як за котел ? 

Чому ? І це питання чому загальне !

 

То треба всіх мужиків обкласти абонплатою за те що мають "приєднану потужність".? 

 

Ясно що то не всі можуть приєднатись, але хай башляють..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 На венок  и дубовый гроб  режим себе собирает  деньги .  Почему этот муму  рева не оправдывался на майдане не  рассказывал  что мы вас будет грабить и душить больше чем при януковиче .

Link to comment
Share on other sites

Якщо G2,5, то по м.Харків вийде сущяя бєздєліца проти мене - лише 59,2 грн/міс.

 

Нет. Эти жулики не дураки. В обыкновенной квартире в многоэтажке установили G4!

119 гр. с копейками (для месяца, в котором 30 дней). Повышение в 1,74 раза. Жесть.

 

А теперь возвращаемся к заверениям мерзавца Ревы :D .

 

Чуть не забыл: они уже предупредили, что на "распределительную" часть тарифа субсидия не распространяется. Привет пенсионерам (и не только).

Змінено користувачем mick
Link to comment
Share on other sites

Пока искал пропускную способность своего счетчика, наткнулся на:

 

Как самому рассчитать абонплату за газ

http://kp.ua/economics/571518-kak-samomu-rasschytat-abonplatu-za-haz

 

С примером расчета.

Змінено користувачем mick
Link to comment
Share on other sites

:fp1:

Лютий цедзип! Замість 55 грн. за ті ж 8 кубів мені виставлятимуть 177 грн., тобто у 3,22 раза підвищення! Фактично куб газу обходитиметься мені у 22,13 грн., або по 820 баксів за тисячу кубів! А жив би в газоносному Києві, подорожчання було б лише у 2,09 рази. 

До речі, дуже цікаво, як мешканці мого міста - власники квартирних лічильників - дізнаватимуться про суми до сплати після цього нововведення. Адже з липня 2015 року наш горфірташгаз взагалі припинив виставляти рахунки в щомісячних інформаційних листках. Ще цікаво, як відреагує наше приЛНРівське населення на таке нововведення з огляду на багаторазово дешевші послуги цього ж фірташгазу для орків  :X:bluet:

 

п.с. в задачькє также спрашиваєтся, а на куа я ставив лічильник?! Без нього мені б виставляли не 177, а 129 грн/міс!

Змінено користувачем Euro
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Посчитал-окуел.

G4, в месяц - 120 абонплаті + 40-45грн за потреб.газ = 160-165.

Ждем абонплаті за воду и за єлектричество.

Пс. Просвета не видно. Мі не из жопи вілазим, а залазим по полной.

Link to comment
Share on other sites

 Как думаете сколько народ будет терпеть это шоколадно- кролячье  жулье  ?  :X

+======================================================+

Народ просто не платить. І платити не буде. Бо грошей НЕМА! 

Цікаві речі почнуться як спробують силою взяти...

Link to comment
Share on other sites

Посчитал-окуел.

G4, в месяц - 120 абонплаті + 40-45грн за потреб.газ = 160-165.

Ждем абонплаті за воду и за єлектричество.

Пс. Просвета не видно. Мі не из жопи вілазим, а залазим по полной.

+================================================================================+

Просто не будуть платити. Взагалі! Хто-небуть чув про сплату "податку на нерухомість" в селі??? 

А вона нараховується з 2015-го року, як і пеня на несвоєчасну сплату...

Знаючи народ вселі кажу, що найбільш ходовим товаром будуть Калаші, набої та гранати!  :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

Блін, перевірив максимально можливе споживання своєї газової плити, увімкнувши всі 4 конфорки на повну потужність. Вийшло в перерахунку на годину 0,72 м3. За 30 діб - 518 кубів, хоча до того моменту усі конфорки повідгорали б нах! Встанови лічильник хоч G1,6, хоч G6, навантаження на мережу не зміниться, бо визначається характеристиками газового обладнання юзера, а не його лічильника. Не менше вражає забаганка газовиків просто за підключення отримувати шалені кошти від споживачів реально абсолютно мізерних обсягів газу. Споживаю 8 кубів на місяць, а максимальна пропускна здатність мойого лічильника в лабораторних умовах 4320 кубів. І ці потвори мають нахабство відштовхуватися саме від цієї шаленої цифри, що не має до мене ніякого стосунку!

Вважаю, у даному випадку "реформатори" себе перевершили. 90+% пацанов ще не в курсі, як їх кинуть завтра. Щось нарешті має статися?

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

У мене у квартирі двоконтурний котел та газова плита. Виходячи з тарифів Сумигазу та лічильника Г4 буде +100грн у місяць.. сцуки :X

Это новый Роттердам вместо старого  новая схеиа грабежа граждан и наживы шоколадного режима. 

Link to comment
Share on other sites

"Рівень оплати по деяким районам Полтавської області ледь перетнув поріг у 51%."

 

"Зокрема, найбільші борги населення має по газу."

 

 

І це в області де видобавається свій газ ! Чому Полтава має платити за свій газ неначебто це чужий з вротердаму ? 

Link to comment
Share on other sites

"Рівень оплати по деяким районам Полтавської області ледь перетнув поріг у 51%."

 

"Зокрема, найбільші борги населення має по газу."

 

 

І це в області де видобавається свій газ ! Чому Полтава має платити за свій газ неначебто це чужий з вротердаму ? 

Платити повинні ринкову ціну. Якщо близько то трохи менше бо мінус транспортні

Link to comment
Share on other sites

Стаття 13 Конституція України 2013: статті Конституції України

 

 

 
Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу. Від імені Українського народу права власника здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування в межах, визначених цією Конституцією.

 
 

Кожний громадянин має право користуватися природними об'єктами права власності народу відповідно до закону.

Власність зобов'язує. Власність не повинна використовуватися на шкоду людині і суспільству.

Держава забезпечує захист прав усіх суб'єктів права власності і господарювання, соціальну спрямованість економіки. Усі суб'єкти права власності рівні перед законом.
 

Link to comment
Share on other sites

Громадянин на відміну від тебе порохобота, який лиже сраку крадіям.

 

Йди на хуй. С першого разу неясно  ? Ну або на ФУП. Там скавучи. 

я ненавиджу вальцмана - на фупі по цій причині постійно забанений. а до тебе в мене просте питання - чи ти юльок ?

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...