Перейти до змісту

зло однокімнатних квартир. більше ніж одному там жити неможливо а людині самій жити шкідливо


Aelit

Recommended Posts

1 человек и однокомнатная квартира это приемлемый старт.

Но когда время идет, появляется супруг, потом ребенок, а квартира остается той же - это мрак.

А некоторые умудряются и вырастить дите в ней, а потом еще оно приводит туда свое счастье...

:weep:

Link to comment
Share on other sites

а місце для хобі? етс

 

1 кімнатна квартира це виключно пенал для утримування вирощування і ожлобелння людинис, опускання її до скотського рівня. а людина - внєзапно - має звучати гордо

Link to comment
Share on other sites

Ну, я колись придбав собі гостинку у Києві у кредит. Щоби жити у власній квартирі. А не постійно перебувати під загрозою виселення на вимогу господаря. Якби були лише двушки і більше - я б на той час просто не потягнув би :(

Гадаю, назви "гостинка", або "кавалєрка" (як кажуть у Львові) на 100% відповідають своїй суті. Як лише в тебе з'являється сім'я - маєш переїжджати у більш простору квартиру. 

Я трохи затягнув - після одруження жив у своїй гостинці поки дитина не народилася - тоді настав вже капець. Зрештою мусили переїжджати у більш простору квартиру.

Змінено користувачем Rost_I
Link to comment
Share on other sites

якби квартири починались з вокімнатної - то - по законам маркетингу - їх ціна стартувала і відповідала нинішнім однушкам

 

але для суспільства - як демографічно так і вплані якості особистостей - це було б значно вигідніше

Link to comment
Share on other sites

Моя сусідка жила в однокімнатній: чоловік, дитина, 3 кішки, 2 великі собаки, через рік чоловік кинув її  :weep:  :zrada:

колись на оболоні завітав з товаришем до заводчика швейцарських вівчарок - такі ж як і німецькітільки білі. так у неї було дві дорослі вівчарки - двоє цуценят по 7 місяців - чоловік донька - і все в однушці панельці

Link to comment
Share on other sites

колись на оболоні завітав з товаришем до заводчика швейцарських вівчарок - такі ж як і німецькітільки білі. так у неї було дві дорослі вівчарки - двоє цуценят по 7 місяців - чоловік донька - і все в однушці панельці

я теж знав одну сім'ю: 2 дітей, 2 батьків + кіт. І все це у гостинці. І це при тому, що в них був великий більш-менш новий джип :fp1: . Здавалося б, продай той джип і гостинку та купіть нормальну двушку. Але ж ні - мабуть все влаштовує.

Link to comment
Share on other sites

ага живешь такой в съемной двушке, дите в школу определил, а дядя, хузяин, через полгода поссорился со своей тетей и попросил аслабанить жилплощадь. И потом с бальными ногами водишь дите в школу через весь веник...

 

но есть канешна перегибы, раньше там у меня офис был, это тупо офисное здание:

 1g.jpg

Link to comment
Share on other sites

я теж знав одну сім'ю: 2 дітей, 2 батьків + кіт. І все це у гостинці. І це при тому, що в них був великий більш-менш новий джип :fp1: . Здавалося б, продай той джип і гостинку та купіть нормальну двушку. Але ж ні - мабуть все влаштовує.

тут шкода лиш кота.

Link to comment
Share on other sites

ага живешь такой в съемной двушке, дите в школу определил, а дядя, хузяин, через полгода поссорился со своей тетей и попросил аслабанить жилплощадь. И потом с бальными ногами водишь дите в школу через весь веник...

 

но есть канешна перегибы, раньше там у меня офис был, это тупо офисное здание:

 1g.jpg

за такі планіровки тре каструвати і на жовті води добувати уран

Link to comment
Share on other sites

там еще лучше есть https://svitlitskogo.com.ua/smart-kvartiry.html 

само здание стояло без отопления годами, без стекол на верхних этажах, с зассаными коридорами на первом этаже со строймусорм... вокруг гаражи (кокетливо зарисованные на генплане), детские площадки намалеваны за счет территории интерната соседнего, местная кондитерка "раз-два пирожок", пару производств, районная котельная...

 

Link to comment
Share on other sites

вказана вище планіровка невідповідає жодним сніпам - як таке могло пройтиекспертизу?

 

дуже просто. Це приміщення продається як НЕЖИТЛОВЕ. В такій квартирі не можна прописатись, комуналка там по тарифах для комерційних структур і ще купа "радості".

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

вказана вище планіровка невідповідає жодним сніпам - як таке могло пройтиекспертизу?

 

до речі, у Китаї, продавали квартири і по 7 кв. метрів. Уявляєте? 7 кв. метрів вся квартира!!!!

Але вже заборонили їх китайці http://me3.com.ua/article/619-u-kitayi-zaboronili-prodazh-mikrokvartir

Link to comment
Share on other sites

до речі, у Китаї, продавали квартири і по 7 кв. метрів. Уявляєте? 7 кв. метрів вся квартира!!!!

Я когда счет за коммуналку получаю, то начинаю им завидовать. :(

Ещё вспоминаю японские пеналы общим объемом 2 метра кубических.

Змінено користувачем Лейтенант
Link to comment
Share on other sites

Цікаво б побалакати на тему "зло квартир" як таких... Не розумію як то жити в мурашнику.

друже - як в минулому самбіст і кікбоксер (мусорське спорттовариство динамо звідки вийшли і клички)- я ще теоретично здатен 3143дити - але покуізм і брєзглівость  - хехе "заратустра"  не дозволяє

Link to comment
Share on other sites

друже - як в минулому самбіст і кікбоксер (мусорське спорттовариство динамо звідки вийшли і клички)- я ще теоретично здатен 3143дити - але покуізм і брєзглівость  - хехе "заратустра"  не дозволяє

 

Не зовсім вас зрозумів. 

 

p.s.

На кожного кікбоксера знайдеться свій револьвер (с)  :D

Link to comment
Share on other sites

абідно те що прозаймався 4 роки - і жодної практики. а на спарингах добряча получав))))

 

 

 

Не зовсім вас зрозумів.

 

гра слів - вірніше гра букв в одному слові. нецензурному. шютка

 

по сабжу і вашій репліці - стрімка урбанізація робить життя масове в багатоквартирних термітниках безальтернативним -

 

питання лиш в етажності плануваннях квартир та кварталів з інфраструктурою - все це зара у нас на рівні срака - тобто на загальноержавному так сказать рівні

Link to comment
Share on other sites

 

 


стрімка урбанізація робить життя масове в багатоквартирних термітниках безальтернативним

 

"Одноповерхова" в масі своїй Америка і не особливо більш поверхова Європа трохи сумніваються в ваших словах.

Link to comment
Share on other sites

"Одноповерхова" в масі своїй Америка і не особливо більш поверхова Європа трохи сумніваються в ваших словах.

в українців асобий путь. унікальна нація . чи ти забув - в києві рідко зара будують будинок нижче 24. вже і в області женуть ці термітники

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...