Перейти до змісту

ИСПОВЕДЬ СНАЙПЕРА


Françoise

Recommended Posts

Пані, вам не здається що ви постійно плутаєте послідовності подій.

Хто це писав ,що нам треба робити спочатку  ? 

 

"То я дочекаюся повстання ? хто перший дупу від дивану відірве ?"

 

 

ТО , пані, не забато на себе бере ? У Свєти Йожи вчимося хамити сходу , а коли є відповідь то дико дивуватись ? 

 

Ну а хто вам винен, що ви то на себе приміряєте? Я про "дупу Людаса на дивані" не писала нічого, панові мариться?... то до чого тут я ?

Стосовно відповіді, я вам вже написала, там, про непрохані ніким поради.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Я от открываю немецкую прессу, беседую почти каждый день с вроде таки вполне успешными жителями Германии и что я читаю и слышу?

Проблемы, проблемы, проблемы. Потому что человек всегда концентрируется на проблемах, решает их, призывает обратить на них внимание.

Если хочется сплошного бодрящего позитива так это на восток, там чем дальше тем бодрее...

 

+ юзеры очень редко довольны властью, ее надо критиковать беспощадно. А такую как в Украине - постоянно и без перерыва, если есть желание

что-то изменить, а не опасаться обидеть гнид у власти.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

То я дочекаюся повстання ? хто перший дупу від дивану відірве ?

+======================================================================+

Тобі дуже хочеться побачити як куля влучає в людину? Це ДУЖЕ неприємне видовище.

І чи має шановна пані зброю щоб відбиватися від ворогів? І чи має досвід як це робити???

Ми ось учора влаштували маленький тренінг - вчили баришень стріляти із помпи кулею.

Як не дивно, сусідські баришні (і моя жінка) з 10 метрів попадали в сірниковий коробок.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

+ юзеры очень редко довольны властью, ее надо критиковать беспощадно. А такую как в Украине - постоянно и без перерыва, если есть желание

что-то изменить, а не опасаться обидеть гнид у власти.

+===================================================================+

Ілюстрація:

C7L_n1OXQAEGwor.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

+======================================================================+

Тобі дуже хочеться побачити як куля влучає в людину? Це ДУЖЕ неприємне видовище.

І чи має шановна пані зброю щоб відбиватися від ворогів? І чи має досвід як це робити???

Ми ось учора влаштували маленький тренінг - вчили баришень стріляти із помпи кулею.

Як не дивно, сусідські баришні (і моя жінка) з 10 метрів попадали в сірниковий коробок.

Питання риторичне. Це ж не я тут волаю про повстання.

Я не кажу, що я проти, мені просто цікаво, скільки з тих, хто про нього волає, от візьму просто й піде.

 

І ще: я не маю звички весь час думати про пороха/юльку/ляшка тощо. Навіть коли це читала жоден з цих персонажів і близько не згадався.

Link to comment
Share on other sites

Питання риторичне. Це ж не я тут волаю про повстання.

Я не кажу, що я проти, мені просто цікаво, скільки з тих, хто про нього волає, от візьму просто й піде.

 

І ще: я не маю звички весь час думати про пороха/юльку/ляшка тощо. Навіть коли це читала жоден з цих персонажів і близько не згадався.

+===================================================================================+

А щодо початку повстання, то потенціал вже є. А коли почнеться - ніхто точно не знає.

Як на мене - то це можуть бути спробу відрізати електрику чи газ в якомусь селі чи маленькому містечку. 

Там, де люди добре знають один одного. Бо не платять майже всі, тобто мусорів та відрізальників треба гасити зразу-ж.

Бо всі розуміють що "влада" буде грабувати доки не дадуть цій "владі" в писок!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

і коли намагаєшся їх спитати , вони не дуже йдуть на розмову про снайпєрські діла, якось їх це напружує

 

короче стєцям тщательнее треба

 

Франсі не винна - вона наш бойовий дух хотіла підійняти [ua]

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну то винесуть уперед ногами. Хто ж їм винний, що як не совіть то хоча б інстинкт самозбереження втратили.

Туди значить і дорога

Слава Богу, ти нормальна людина, в чому я звичайно й не сумнівався.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...