Перейти до змісту

дебил или московский провокатор?


Recommended Posts

А давайте сначала Вы? Ну как истинные носители и пример для подражания, я хозя просто посмотрит, проникнется и заговорит потом на украинской мове...

 

Десь я таке чув. Утром дєньгі, вєчєром стулья...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 371
  • Created
  • Остання відповідь

Так чё мне в гетто собираться?

 

А ти мови не знаєш?

 

Даю уроки вимови слова "Паляниця". Як для тебе - то практично задарма :D  Навіть горючє-смазочний матеріал зафундую. І закусь  ;) 

 

Юрі не звертатись - у нього явно рускоязичная чєлюсть...

Link to comment
Share on other sites

Любой запрет порождает обратный эффект  я в отличие от "патриотов " работаю на свою страну  на ее благосостояние , меня больше  волнует безопасность и процветание народа , стабильность нац валюты  а не столько процентов песен  на их мове   исполняется на французском радио .  

+===========================================================================++

Найперший об"єднувач людей у націю - це спільна мова. Ми завжди робимо ідентифікацію людей за мовою.

І зараз, після агресії кацапів - усякий кацапоязикий сприймається як "не зовсім свій", 

чи, особливовпертий, взагалі як "ихтамнет".

Link to comment
Share on other sites

 Сделал правильный вывод о тех кто мову использует ради своих шкурных целей   .

+==========================================================================+

Ну, а ми зробили висновок, що вперті кацапоязикі - це агенти хуйла!

Link to comment
Share on other sites

 

 


А ти мови не знаєш?

 

Знаю, не в совершенстве конечно, но знаю, однако разговариваю на русском преимущественно..

 

 

 

 


Ні!!! Вчити та використовувати українську! Роби Україну навколо себе, а не кацапію!

 

Так чё учить, если я и так её знаю. Ну а насчёт Украины вокруг себя то вроде всё так и есть, у меня например над воротами предприятия моего флаг украинский висит уж лет 10 как и я его никогда не снимал, даже тогда когда председатель сильрады мне говорил, что дескать нельзя этого. На этикетках моей продукции флаг Украины и надпись сделано в Украине, ну много чего ещё, я не стесняюсь того, что я Украинец, а скорей наоборот.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

+====================================================================================+

Я два роки працював у Франції. ЖОДНОГО націнального каналу іншою мовою, ніж французська - НЕМА!

На радіо та ТБ - 75% пісень має бути французською! Чт Франція не цівілізована країна?

 

 

жабоїди довбані!

:pleasant:

Link to comment
Share on other sites

Знаю, не в совершенстве конечно, но знаю, однако разговариваю на русском преимущественно..

 

 

 

 

 

Так чё учить, если я и так её знаю. Ну а насчёт Украины вокруг себя то вроде всё так и есть, у меня например над воротами предприятия моего флаг украинский висит уж лет 10 как и я его никогда не снимал, даже тогда когда председатель сильрады мне говорил, что дескать нельзя этого. На этикетках моей продукции флаг Украины и надпись сделано в Украине, ну много чего ещё, я не стесняюсь того, что я Украинец, а скорей наоборот.

+==================================================================+

Україна - це де розмовляють українською. А де розмовляють кацапоязіком - то туди завше прийде хуйло,

Який казав багато разів: "Где угзкій язік - там парашка. И мьі туда прийдем их защищать!".

Змінено користувачем vkhavr2
Link to comment
Share on other sites

Я сейчас книгу читаю про ивана грозного, одного малоизвестного писателя, достаточно красочно там всё описано, так вот ванька например казнил народ пачками по причине того, что ему казалось что этот народ недостаточно любит его и московское царство, вы предлагаете идти тем же путём?

не пересмикуй

Link to comment
Share on other sites

не пересмикуй

 

Никаких передёргиваний нет, по крайней мере с моей стороны. Сначала мудак скрипка, который прислуживал холую путина вите овощу и пел на его предвыборных концертах, кидает в массы абсолютно провокационный и дикий по своему смыслу мессидж, но к моему удивлению находятся люди, которые готовы пойти ещё дальше...

А я тут совсем не при чём.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Україна - це де розмовляють українською. А де розмовляють кацапоязіком - то туди завше прийде хуйло,

 

Видать мы в разных Украинах живём, у нас тут в основном по русски общаются, но путина не ждут, более того категорически против его прихода...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Є ще люди, що з мухи роблять слона. ТС наприклад.

Ти реально думаєш, що вони пропонують зробити гетто ?

 

десь там на 1 сторінці написано - це дійсно україномовні почуваються як в гетто. Це потроху змінюється, але.... поки що так є

 

А страждання "тургєнєвскіх дєвушек" хвилювати дійсно не мають, в них є "єдіная нєдєлімая магучая" де ніхто не змусить вчити мову.

Бо інакше віками слухатимемо про "адіннарот"

Link to comment
Share on other sites

 

 


Є ще люди, що з мухи роблять слона. ТС наприклад. Ти реально думаєш, що вони пропонують зробити гетто ?

 

Френси, есть в жизни реальные мерзавцы а скрипку я считаю именно таким, которые в своём стремлении прислуживать власти и ловить коньюктуру готовы пойти очень далеко. Эту тварь саму нужно в гетто посадить.


 

 


десь там на 1 сторінці написано - це дійсно україномовні почуваються як в гетто.

 

Да ну блин с чего бы это? 

Link to comment
Share on other sites

 

 


Бо інакше віками слухатимемо про "адіннарот"

 

Ну слушают те кто хочет слушать, мне лично это малоинтересно и более того я категорически против быть одним народом, невзирая на то, что говорю по русски..

Link to comment
Share on other sites

всё ведко не читала, только первую странитсу.

прошу соопщить, с какой странитсы сратчь - он ведь уже есть,

не правда ли?

 

 

зы. Юра, лутше б уж ты про Сумскую песал, а не очередные 

срачи создавал... 


:fp1:

Link to comment
Share on other sites

Видать мы в разных Украинах живём, у нас тут в основном по русски общаются, но путина не ждут, более того категорически против его прихода...

+============================================================================+

Ну, Київ кацапи називають "русским городом", але кількість україномовних невпинно зростає.

Роби і ти це навколо себе. І скоро навколо тебе буде україномовне середовище!

Link to comment
Share on other sites

Френси, есть в жизни реальные мерзавцы а скрипку я считаю именно таким, которые в своём стремлении прислуживать власти и ловить коньюктуру готовы пойти очень далеко. Эту тварь саму нужно в гетто посадить.

 

 

 

Да ну блин с чего бы это? 

+=============================================================================+

Бо моєму батькові в совєтьські часи винесли "партійну" догану з "занесением", що він спрямував

мене та мого брата в українську школу. "Потомушто дети офіцеров должньі учиться ТОЛЬКО

в русских школах". Це я бачив власними очима.

Коли у 1991-му совок розвалився, то всім "членам партии" роздали партійні документи разом з

"Личньім делом" кожного колишнього комуніста.

Link to comment
Share on other sites

Ну слушают те кто хочет слушать, мне лично это малоинтересно и более того я категорически против быть одним народом, невзирая на то, что говорю по русски..

 

Таких як ти на жаль дуже мало насправді.

А чому почуваються як в гетто? ну сам порівняй хоча б % російськомовного та україномовного контенту у медіа та книгах.

Про що тут говорити...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


ну сам порівняй хоча б % російськомовного та україномовного контенту у медіа та книгах.

 

Тыщу лет пишу, что надо пропагандировать и развивать, кино снимать, книги издавать у нас куча молодых и талантливых пацанов и девчёнок, но проблема в том, что всё бабло пилять ёбанные "патриоты" типа скрипки и лирныка!!!!

Link to comment
Share on other sites

гарна ідея, підтримую. хай хозя з друзяками проспонсорує стрічку про село, трактористів, кохання тощо. щось таке романтичне, щоб за серце зачепило так, щоб сльозу глядачі пустили :nose3:

А  потім  ще  проб є  той  фільм  на  ТБ  і  в  прайм  час,  бо  як  навіть  і  покажуть,  то  в  3-й  ночі - рахуй  викинені  гроші.

Link to comment
Share on other sites

+==================================================================+

Україна - це де розмовляють українською. А де розмовляють кацапоязіком - то туди завше прийде хуйло,

Який казав багато разів: "Где угзкій язік - там парашка. И мьі туда прийдем их защищать!".

так и знал Киев не Украина. тут 90 процентов на русском)))))))))))) или это и есть резервация. ?

Link to comment
Share on other sites

+============================================================================+

Ну, Київ кацапи називають "русским городом", але кількість україномовних невпинно зростає.

Роби і ти це навколо себе. І скоро навколо тебе буде україномовне середовище!

просто все кто по русски говорил в Польшу сваливают) вот концентрация и растет

Link to comment
Share on other sites

Тыщу лет пишу, что надо пропагандировать и развивать, кино снимать, книги издавать у нас куча молодых и талантливых пацанов и девчёнок, но проблема в том, что всё бабло пилять ёбанные "патриоты" типа скрипки и лирныка!!!!

 

Скрипка і Лірник небездоганні, але небезталанні, тому це плюс. За "Країну мрій" Скрипці треба подякувати, мабуть, лизання дупи Яника було не найприємніше, і Скрипка цим закопав свій імідж козака, але мені пох світлий образ Скрипки. Його музон досить непоганий, і Лірник теж з кращих євреїв ;)

 

Звідки такий максималізм щодо тих, хто стає по світлий бік Сили? "Хто без гріха, хай перший кине камінь!" (с)

 

Нам шиють одяг і взуття, будують будинки, складають ґаджети особи з дуже різним моральним обличчям. Чому ж тоді впровадженням української мови і культури мають займатися осяйні янголи з крильцями?

 

Та й кацапоєзична альтернатива суцільно складається з індивідуїв з язиком в августєйшій дупі.

Змінено користувачем convex
Link to comment
Share on other sites

 

 


Правда. Але якось намагатися й самому її більше вживати книги не змусять. І їхня відсутність не заважає

 

Френси, когда то, лет 17 назад украинский язык по ТВ реально резал мне слух, я не привык к нему и как правило фильмы и передачи на нём не смотрел, сейчас я просто не замечаю на каком языке фильм или передача и с книгами тоже, так что я бы не был так категоричен.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...