Перейти до змісту

дебил или московский провокатор?


Recommended Posts

 

 


але мені пох світлий образ Скрипки. Його музон досить непоганий,

 

Так а чё тогда гонят на лорак или повалий? пусть и эти шлюхи несут искусство в массы, так? Давайте и их мнение по поводу того как нам жить послушаем?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 371
  • Created
  • Остання відповідь

 

 


Нам шиють одяг і взуття, будують будинки, складають ґаджети особи з дуже різним моральним обличчям. Чому ж тоді впровадженням української мови і культури мають займатися осяйні янголи з крильцями?

 

Я не вижу впровадження в предложении кого то селить в гетто, это дремучая ксенофобия, которая скорей отвратит. Этот овощной лакей просто провокатор ёбанный!

Link to comment
Share on other sites

Вибачте, шановні, я хочу також свої п,ять центів вставити,

так склалося, що багато ще громадян України використовує не українську мову, це не зовсім тому, що вони не хочуть вчити, чи розмовляти укрвїнською, вони так звикли, хто раз надів окуляри, той вже не може без них жити, хоча є можливість тренувати очі, та позбавитись окулярів, але на це потрібен час, та звичайно, бажання.

Безумовно, держслужбовці повинні спілкуватися, використовуючи виключно державну мову, тобто українську, що до цього, неяких альтернатив, але якщо людина в сім,ї, чи то на вулиці, спілкуєця не українською, то є його виключно справа.

Наприклад, щоб надбати громадянство німеччини, мовний аспект, досить скласти мовний іспит на рівні В1, хоча є В2, С1, та ще значніш сладні рівні. Але надбавши громадянство ФРН, тебе ніхто не змушує розмовляти на протязі доби тіки хохдойч, так чи інакше людина спілкуєця той мовою, якою вона вважеє корисною в той чи іншій ситуації.

Дякую за розуміння.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Так а чё тогда гонят на лорак или повалий? пусть и эти шлюхи несут искусство в массы, так? Давайте и их мнение по поводу того как нам жить послушаем?

 

Патамушта українець Скрипка у підсумку виконує українську музику для українців, хоч брав ТУТ бабло від урки Яника. А українки Лорак і Повалій гордо роблять селфі у підворотнях Кремля і вертять дупами перед хуйлятами. Це їх вибір, але вони вийшли за межі. Хай їх слухають ТАМ.

 

Є різниця?

 

"Єхай нахуй навсєгда" (с)

 

Часом треба робити вибір, і не виходить "і нєвінность соблюсті, і капітал пріобрєсті".

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Вибачте, шановні, я хочу також свої п,ять центів вставити,

так склалося, що багато ще громадян України використовує не українську мову, це не зовсім тому, що вони не хочуть вчити, чи розмовляти укрвїнською, вони так звикли, хто раз надів окуляри, той вже не може без них жити, хоча є можливість тренувати очі, та позбавитись окулярів, але на це потрібен час, та звичайно, бажання.

Безумовно, держслужбовці повинні спілкуватися, використовуючи виключно державну мову, тобто українську, що до цього, неяких альтернатив, але якщо людина в сім,ї, чи то на вулиці, спілкуєця не українською, то є його виключно справа.

Наприклад, щоб надбати громадянство німеччини, мовний аспект, досить скласти мовний іспит на рівні В1, хоча є В2, С1, та ще значніш сладні рівні. Але надбавши громадянство ФРН, тебе ніхто не змушує розмовляти на протязі доби тіки хохдойч, так чи інакше людина спілкуєця той мовою, якою вона вважеє корисною в той чи іншій ситуації.

Дякую за розуміння.

 

100%

 

Мені і на думку не спадало пропонувати надіслати до хозі спецназ, щоб перевірити, якою мовою він говорить на кухні чи (крий Боже) у спальні. Це його приватна справа.

 

Мова про те, що:

 

німецьке телебачення

німецькі магазини

німецька освіта

німецькі чиновники

німецький шоубіз

 

є майже виключно німецькомовними. І якщо німецька держава нічого не контролює у певних сферах, то тільки тому, що там ВЖЕ ДОСЯГНУТО ДОМІНУВАННЯ, і це сто чи двісті років тому. Якби, раптом, ситуація змінилась, то толерантність би як вітром здуло. Не маю сумніву, що толерування турків у Німеччині чи арабів у Франції доживає останні роки.

 

У мовній і культурній сфері НЕ БУВАЄ комерційної конкуренції. Завжди за лаштунками пильнує вуйко, чи не пора втрутитися, щоб підрегулювати ситуацію.

Link to comment
Share on other sites

Друзья, я скажу так, я за Украину, я за Украинскую культуру и я всячески одобряю её развитие, однако я против гетто и расстрелов и тех кто предлагает идти таким путём считаю или дураками или провокаторами.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

с какой частью вы не согласны?  с резервацией о которой говорил Скрипка или с тем что  большинство  в Киеве говорит по русски?

 

брат ТС за розумом?

я підкреслила ту очевидну дурню

 

До речі про "90%" така ж сама дурня

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Друзья, я скажу так, я за Украину, я за Украинскую культуру и я всячески одобряю её развитие, однако я против гетто и расстрелов и тех кто предлагает идти таким путём считаю или дураками или провокаторами.

 

та не пропонує цього ніхто

Скрипка це у такій собі "алегоричній формі" то казав.

Link to comment
Share on other sites

Друзья, я скажу так, я за Украину, я за Украинскую культуру и я всячески одобряю её развитие, однако я против гетто и расстрелов и тех кто предлагает идти таким путём считаю или дураками или провокаторами.

А  що  робити  з  тими,  хто  не  за  українську  культуру  в  Україні,  на  ТБ,  радіо,  хто  проти  її  розвитку?

Link to comment
Share on other sites

Треба не так. Отримуєш паспорт - екзамен на базове знання мови. Здав - паспорт на шару. Не здав - 100 баксів штраф і папірець на рік.

Треба так, отримуєш пашпорт, іспит на початкові знання мови...

Link to comment
Share on other sites

Колись так криссіянє чекали поїздів з правим сектором і патрулювали Сєвастополь.

 

Тепер нове страшидло - "гетто". Лугандони, певно, радіють, що це їх оминуло. Ну, і хєр з ними. Нема мізків - хай радіють з узкого міра...

Link to comment
Share on other sites

А  що  робити  з  тими,  хто  не  за  українську  культуру  в  Україні,  на  ТБ,  радіо,  хто  проти  її  розвитку?

 

Так уже тут  члены  из партии баянистов сделали вывод - на удобрения,  остальных в резервацию.   

Змінено користувачем Юрий с ФУП
Link to comment
Share on other sites

та не пропонує цього ніхто

Скрипка це у такій собі "алегоричній формі" то казав.

Завдяки такій алегоричній формі АТО триває вже третій рік.

Link to comment
Share on other sites

с какой частью вы не согласны?  с резервацией о которой говорил Скрипка или с тем что  большинство  в Киеве говорит по русски?

 

Выражаясь езыгом негра Пушкенда - это хуйня  полная  :pleasant:

Заметь, речь была не о том, на каком езыге общаться, а о знании української мови.

 

На этом спекулировали рыгоанальные урки, это вдалбывают кацапы  из ТВ.

Кроме того, Скрипка специально спровоцировал юзеров своим образным выражением про гетто.

Завдяки такій алегоричній формі АТО триває вже третій рік.

 

?

 

як це пов'язане з АТО?

Link to comment
Share on other sites

Друзья, я скажу так, я за Украину, я за Украинскую культуру и я всячески одобряю её развитие, однако я против гетто и расстрелов и тех кто предлагает идти таким путём считаю или дураками или провокаторами.

 

Чттаем еще раз:

 

"Есть две причины, почему мы не хотим учить украинский язык. Одна - низкий IQ, дебилы. Ну, низкий IQ - это дебилы. Люди-дебилы. Если они дебилы, пусть они пройдут комиссию, что у них низкий IQ и тогда мы их освободим от этой сложной обязанности выучить государственный язык. Они просто не способны. Тогда сделать гетто. Люди не способны, они просто не способны. И мы будем помагать им. как кволонтеры", - сказал Скрипка.

 

 

не способны выучить язык

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Завдяки такій алегоричній формі АТО триває вже третій рік.

 

Нема ніякого АТО, а війна триває вже третій рік завдяки тому, що це треба Росії, а наша ялова влада за чверть століття не спромоглася на жодну гуманітарну політику на Сході, а тільки присмоктувалась до потоків. Якби ми услишалі глаза і цілували лугандонів в дупу, це б нічим не допомогло.

Link to comment
Share on other sites

Нема ніякого АТО, а війна триває вже третій рік завдяки тому, що це треба Росії, а наша ялова влада за чверть століття не спромоглася на жодну гуманітарну політику на Сході, а тільки присмоктувалась до потоків. Якби ми услишалі глаза і цілували лугандонів в дупу, це б нічим не допомогло.

 

 

ага, це якийсь піздєц, дискусія зразка 2013-2014 року

:fp1:

 

Модератори, забаньте мєня в єтой вєткє!

:nose3:

Link to comment
Share on other sites

З

Выражаясь езыгом негра Пушкенда - это хуйня  полная  :pleasant:

Заметь, речь была не о том, на каком езыге общаться, а о знании української мови.

 

На этом спекулировали рыгоанальные урки, это вдалбывают кацапы  из ТВ.

Кроме того, Скрипка специально спровоцировал юзеров своим образным выражением про гетто.

 

?

 

як це пов'язане з АТО?

Чому почали АТО, тому що росія почала захоплювати схід України, а чому почала захоплювати, тому що почали лякати схід мовним питанням, що заборонять російську, чи може я помиляюсь?

Link to comment
Share on other sites

З

Чому почали АТО, тому що росія почала захоплювати схід України, а чому почала захоплювати, тому що почали лякати схід мовним питанням, що заборонять російську, чи може я помиляюсь?

 

 

перечитай вище фразу Скрипки, йопт! Хто забороняє єзіг? 

Змінено користувачем ЦеДзип
Link to comment
Share on other sites

 

 


А  що  робити  з  тими,  хто  не  за  українську  культуру  в  Україні,  на  ТБ,  радіо,  хто  проти  її  розвитку?

 

Да то что делают и сейчас, вводить квоты, обязать госслужащих и депутатов говорить на державной мове и.т.д. Но давайте не забывать всё же о здоровой пропаганде в кино, посредством музыкальных фестивалей, альманахов молодых писателей и поэтов и пр. и пр. где всё это? Почему финансирование всей нашей культуры, заканчивается финансированием министра пингвина????

Link to comment
Share on other sites

Треба не так. Отримуєш паспорт - екзамен на базове знання мови. Здав - паспорт на шару. Не здав - 100 баксів штраф і папірець на рік.

 

 

И для иностранных паспортов такое ввести?

Link to comment
Share on other sites

З

Чому почали АТО, тому що росія почала захоплювати схід України, а чому почала захоплювати, тому що почали лякати схід мовним питанням, що заборонять російську, чи може я помиляюсь?

 

Хотіли скасувати закон Ка-Ка про те, що в Україні можна послати нах..й українську і реально обходитись російською? То це і є заборонити російську, чи я щось плутаю?

Link to comment
Share on other sites

Да то что делают и сейчас, вводить квоты, обязать госслужащих и депутатов говорить на державной мове и.т.д. Но давайте не забывать всё же о здоровой пропаганде в кино, посредством музыкальных фестивалей, альманахов молодых писателей и поэтов и пр. и пр. где всё это? Почему финансирование всей нашей культуры, заканчивается финансированием министра пингвина????

 

Слушно!

 

Славєг хоч і пєнгвін, але не мєніздр, а підарас рєдкій!

Link to comment
Share on other sites

Чттаем еще раз:

 

"Есть две причины, почему мы не хотим учить украинский язык. Одна - низкий IQ, дебилы. Ну, низкий IQ - это дебилы. Люди-дебилы. Если они дебилы, пусть они пройдут комиссию, что у них низкий IQ и тогда мы их освободим от этой сложной обязанности выучить государственный язык. Они просто не способны. Тогда сделать гетто. Люди не способны, они просто не способны. И мы будем помагать им. как кволонтеры", - сказал Скрипка.

 

 

не способны выучить язык

 

Так нахуя их в гетто? Лучше сразу в газовую камеру йопт!!!

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...