Перейти до змісту

Біткоїн, майнінг і криптовалюти


Olegik

Recommended Posts

Вуйку, саме тому я не займаюся трейдингом, бо воно вимага і часу, і здоров'я. Сходити х2 за добу вниз чи вгору - не таке вже й небачене явище.

Я зараз навіть радий, що йде донизу. Побуло б воно там місяці зо три - я би хоч спокійно заліза для майнінгу накупив, бо ціни на відяхи виросли шокапець.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Чи є що по-суті заперечити?

О, мені абсолютно нема чого заперечити, бо в моїй голові абсолютно не складається змальована вами картина.

Для виготовлення товару вам потрібна деталь. Деталь перестали виробляти в Україні, тож доводиться купувати за кордоном. За біткоїни...

Стоп, які біткоїни? А за долари чи іншу валюту не продають? Я мовчу взагалі, що біткоїн на поточний момент як засіб розрахунків не працює через стрибки курсу. Це неважливо, бо не зрозуміло, до чого тут взагалі біткоїни. Знайомі два роки тому скидалися на зброю що виробляється у США, там її купувала знаюча та довірена людина, інша така сама провозила через кордон, й далі через волонтерів на фронт. Ніяких біткоїнів там не було. Все було за бакси, а бакси мандрували туди-сюди або фізично у кишені в літаку, або через гастарбайтер-мережу (це коли я в Норвегії даю 10000 крон пану Миколі, а син пана Миколи у Києві дає 1000 євро тому, кому я хочу дати ту 1000 євро).

До чого тут біткоїни та нащо тут біткоїни - я не розумію. Як буде ваша ласка, то поясніть.

Далі.

Вашє виробництво в Україні. Вам треба електрика. Електрика в Україні дорога. Вас це не влаштовує.

І далі що? :) Як вам тут біткоїн допомагає? Купуєте через біткоїн електрику за кордоном, й вона потрапляє на дроти у вашому виробництві в Україні? Ні. То до чого тут біткоїн? Не розумію.

Далі.

Ви виробили ліки. Їх там чомусь зарубали. Ви берете біткоїн, й... й що? Ці приклади взагалі якийсь стосунок до криптовалют мають? Бо ми саме про них говоримо ніби.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Я мовчу взагалі, що біткоїн на поточний момент як засіб розрахунків не працює через стрибки курсу.

 

Хочу нагадати вам та іншим, присутнім у гілці. Біткоїн - не єдина крипта на ринку, вона просто перша - і лише тому ціна на неї найвища зараз.

З технічної точки зору (в тому числі і для розрахунків) ця крипта неідеальна, є кращі.

 

Коментую для того, щоб дискусія не точилася лише навколо бітка, і щоб ви, коментуючи недоліки бітка, розуміли, що альтернативи вже давно є.

Link to comment
Share on other sites

О, мені абсолютно нема чого заперечити, бо в моїй голові абсолютно не складається змальована вами картина.

Для виготовлення товару вам потрібна деталь. Деталь перестали виробляти в Україні, тож доводиться купувати за кордоном. За біткоїни...

Стоп, які біткоїни? А за долари чи іншу валюту не продають? Я мовчу взагалі, що біткоїн на поточний момент як засіб розрахунків не працює через стрибки курсу. Це неважливо, бо не зрозуміло, до чого тут взагалі біткоїни. Знайомі два роки тому скидалися на зброю що виробляється у США, там її купувала знаюча та довірена людина, інша така сама провозила через кордон, й далі через волонтерів на фронт. Ніяких біткоїнів там не було. Все було за бакси, а бакси мандрували туди-сюди або фізично у кишені в літаку, або через гастарбайтер-мережу (це коли я в Норвегії даю 10000 крон пану Миколі, а син пана Миколи у Києві дає 1000 євро тому, кому я хочу дати ту 1000 євро).

До чого тут біткоїни та нащо тут біткоїни - я не розумію. Як буде ваша ласка, то поясніть.

+===================================================================+

Дуже просто. Через кордон заготовка їде як вал для сільгосптехніки. Ціна 1 бакс.

Реальна ціна - за сотню баксів. Різниця майниться тут і у вигляді бітків їде за кордон.

Офіційно не порушується жодних законів. Бійці АТО отримують те, що їм треба, 

Вали для сільгосптехніки точать на токарному станку із звичайної труби зі сталі Ст-3.

Все. Окрім того, що держбандити сосуть пісю. Без бітка таке зробити набагато важче.

 

 

Далі.

Вашє виробництво в Україні. Вам треба електрика. Електрика в Україні дорога. Вас це не влаштовує.

І далі що? :) Як вам тут біткоїн допомагає? Купуєте через біткоїн електрику за кордоном, й вона потрапляє на дроти у вашому виробництві в Україні? Ні. То до чого тут біткоїн? Не розумію.

+====================================================================+

Я писав про ціну підключення, а не про ціну на електрику. Хтось може пояснити чому

ціна на однакову роботу виросла з 47.5 грн до 35 000? Це ясно? Чи треба ще пояснювати?

 

 

Далі.

Ви виробили ліки. Їх там чомусь зарубали. Ви берете біткоїн, й... й що? Ці приклади взагалі якийсь стосунок до криптовалют мають? Бо ми саме про них говоримо ніби.

+===================================================================+

Це була ілюстрація як держбандво "дбає" про "мой нарот", як сказав наш потрох. 

Як сказав один чинодрал: "Дешеві ліки не потрібні народу бо це невигідно!". Сам чув. 

Узагальнюючи все, система держбандва дбає виключно для збереження системи, 

коли політичний вплив можна конвертувати у конкретні гроші. Але збереження такої 

системи - це смерть усього, що тут, в Україні, ще рухається. І залишаться тут пенси, 

держбандити, митарі та силовики. А хто їх годуватиме?

Link to comment
Share on other sites

 

 


Стоп, які біткоїни? А за долари чи іншу валюту не продають?

Ви коли останній раз намагалися просто перерахувати гроші з українського банку десь за кордон без інвойса?

Link to comment
Share on other sites

Хочу нагадати вам та іншим, присутнім у гілці. Біткоїн - не єдина крипта на ринку, вона просто перша - і лише тому ціна на неї найвища зараз.

З технічної точки зору (в тому числі і для розрахунків) ця крипта неідеальна, є кращі.

 

Коментую для того, щоб дискусія не точилася лише навколо бітка, і щоб ви, коментуючи недоліки бітка, розуміли, що альтернативи вже давно є.

Якщо я правильно розумію то використовуючи технологію блокчейна можна генерувати необмежену кількість крипт.?просто кожна матиме обмежену кількість одиниць?
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Хочу нагадати вам та іншим, присутнім у гілці. Біткоїн - не єдина крипта на ринку, вона просто перша - і лише тому ціна на неї найвища зараз.

З технічної точки зору (в тому числі і для розрахунків) ця крипта неідеальна, є кращі.

 

Коментую для того, щоб дискусія не точилася лише навколо бітка, і щоб ви, коментуючи недоліки бітка, розуміли, що альтернативи вже давно є.

+=================================================================+

Тут ті, хто не сприймає крипти, весь час талдичуть про спекуляції та спекулянтів. 

А те, що біток використовується, головним чином, для забеспечення товарного 

обігу, ну ніяк не доходить. І головний аргУмент: біток скаче. А забули як у свій 

час скакав купонокарбованець: від 10 купонів за бакс до 174 000 купонів за бакс. 

І нічого, навідь така скачуща грошова одиниця задовольняла внутрішній товарообіг. 

А стрибок вгору кінця минулого року добре пояснюється ажіотажним попитом на

нього задля виводу капіталів з кацапщини.

Цікаво, а де можна подивитися курс бітка до бакса на протязі останнього року, 

тобто з 01.01.2017 до 01.02.2018? Бажано, у вигляді графіку.

Змінено користувачем vkhavr2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Хочу нагадати вам та іншим, присутнім у гілці. Біткоїн - не єдина крипта на ринку, вона просто перша - і лише тому ціна на неї найвища зараз. З технічної точки зору (в тому числі і для розрахунків) ця крипта неідеальна, є кращі.   Коментую для того, щоб дискусія не точилася лише навколо бітка, і щоб ви, коментуючи недоліки бітка, розуміли, що альтернативи вже давно є.

А хіба про будь-яку вагому криптовалюту неможна сказати того, що було сказано про біткоїн? :)

Це перше. Друге - я ніколи не торкаюся недоліків біткоїну або іншої криптовалюти. Я на них банально не розуміюся. Все, що й можу коментувати - це, обмежено, поточну ситуацію з криптовалютами у світі.

Ну й третє - пан Вхавр пише про біткоїн, ну я й цитую далі.. :)

Link to comment
Share on other sites

 

 


Ви коли останній раз намагалися просто перерахувати гроші з українського банку десь за кордон без інвойса?

Я не дуже розумію, що це за такий бізнес та виробництво, які роблять тільки коли "без інвойса" :)

 

 


А те, що біток використовується, головним чином, для забеспечення товарного  обігу, ну ніяк не доходить.

Звісно не доходить. А ви чомусь на прямі запитання не відповідаєте. Хто його зна, чому. 

 

 


І головний аргУмент: біток скаче. А забули як у свій  час скакав купонокарбованець: від 10 купонів за бакс до 174 000 купонів за бакс. 

Та якраз пам'ятаємо добре! )) Він тоді власне й втратив свою функцію грошей, й почалися такі речі як бартер, розрахунки у СКВ, й таке інше. Не забули таке?

 

 


І нічого, навідь така скачуща грошова одиниця задовольняла внутрішній товарообіг. 

У. Бачу що трошки забули.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Якщо я правильно розумію то використовуючи технологію блокчейна можна генерувати необмежену кількість крипт.?просто кожна матиме обмежену кількість одиниць?

Питання поставлене трохи некоректно, спробую пояснити.

 

1. Блокчейн як технологія організації, захисту та доступу до даних розроблена в теорії дуже давно - ще в 60-70 роках минулого сторіччя. Але інфраструктури для її якісної імплементації тоді не було. Можливість практичної реалізації з'явилася з розповсюдженням інету. За програмною та апаратною суттю ж блокчейн - це децентралізована розподілена однорангова мережа серверів баз даних, що реплікуються між собою за допомогою пірингових технологій.

2. Чим більше вузлів в такій мережі та чим більша їх обчислювальна потужність, тим більш захищена мережа (та дані в ній) загалом до зловмисного втручання.

3. Алгоритм функціонування мережі  передбачає використання певного алгоритму хешування (в різних криптах вони різні).

4. Кількість крипт фактично необмежена - обмежені світові обчислювальні потужності.

5. Емісія може бути як обмеженою (біткоїн), так і необмеженою (монеро) - але алгоритм емісії наперед відомій та не може бути змінений без згоди на те більшості учасників (мережевих вузлів) мережі.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Цікаво, а де можна подивитися курс бітка до бакса на протязі останнього року,  тобто з 01.01.2017 до 01.02.2018? Бажано, у вигляді графіку.

Я вам завтра можу намалювати (сьогодні не можу бо R не стоїть на ноуті, а стаціонарна машина іншим завантажена)

Link to comment
Share on other sites

 

 


2. Чим більше вузлів в такій мережі та чим більша їх обчислювальна потужність, тим більш захищена мережа (та дані в ній) загалом до зловмисного втручання.

 

 


5. Емісія може бути як обмеженою (біткоїн), так і необмеженою (монеро) - але алгоритм емісії наперед відомій та не може бути змінений без згоди на те більшості учасників (мережевих вузлів) мережі.

Не втримаюся від коментаря: це означає, що коли наприклад Китай націоналізує усі свої вузли що обслуговують якусь конкретну криптовалюту :) і ще накаже всім своїм громадянам ввімкнути компи та стати такими вузлами :) й якщо наприклад виявиться, що у Китаї зосереджено хоча б на один вузол більше, ніж 50% від усіх вузлів у світі :) то Китай зможе зробити з цією криптовалютою абсолютно все, що йому заманеться.

Link to comment
Share on other sites

 

 


А хіба про будь-яку вагому криптовалюту неможна сказати того, що було сказано про біткоїн? :)

Ні, бо інші крипти мають ну дуже великі технологічні відмінності, на тлі яких біток вигляда як Форд-Т поряд з Лексусом. І те, і інше може їздити, але ж... :)

Є такі, що мають вбудовані мови програмування - і за виконання коду на потужностях мережі кодер сплачує у внутрішній валюті.

Є такі, що здатні забезпечити 100 транзакцій в секунду, тоді як біток тільки біля 8 як максимум...

Є такі, в яких мережа гарантує надходження коштів від одного користувача до іншого, але повністю приховує відправника від отримувача (zero knowledge proof)

 

І це лише найбільш цікаві.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Не втримаюся від коментаря: це означає, що коли наприклад Китай націоналізує усі свої вузли що обслуговують якусь конкретну криптовалюту :) і ще накаже всім своїм громадянам ввімкнути компи та стати такими вузлами :) й якщо наприклад виявиться, що у Китаї зосереджено хоча б на один вузол більше, ніж 50% від усіх вузлів у світі :) то Китай зможе зробити з цією криптовалютою абсолютно все, що йому заманеться.

Ні.

1. Далеко не всі потужності в Китаї, в жодній крипті там 50% нема.

2. Пояснюю на пальцях про загрозу 51%. Наприклад, ви рік назад отримали крипту і це зафіксовано блокчейном. Для того, щоб відмінити цей факт або перевести ці кошти на власний гаманець, зловмиснику треба заволодіти 55% відсотками обчислювальних потужностей мережі, та підтримувати її на такому рівні упродовж десяти років.

Link to comment
Share on other sites

Я не дуже розумію, що це за такий бізнес та виробництво, які роблять тільки коли "без інвойса" :)

+==============================================================================+

Я сказав все, що можна. 

 

Звісно не доходить. А ви чомусь на прямі запитання не відповідаєте. Хто його зна, чому. 

+============================================================================+

Ну, якщо не доходить що нема у світі більше 100 000 спекулянтів біткоінами, які щоденно спекулюють 

ними, то єдине розумне пояснення такого обігу бітків - це забезпечення товарного обігу. 

А на які ПРЯМІ питання я не відповів?

 

 

 

Та якраз пам'ятаємо добре! )) Він тоді власне й втратив свою функцію грошей, й почалися такі речі як бартер, розрахунки у СКВ, й таке інше. Не забули таке?

+==============================================================+

Ну, я свою зарплату отримував якраз у купонах. І платити я міг тільки ними. 

До бартеру ми теж дішли - натуральне господарство, а пляшка гарного самограйчику - 

найміцніша валюта.

 

 

У. Бачу що трошки забули.

+=============================================================+

Угу. Таке забудеш. Ще тоді постало питання як масимально автономізуватися

від держбандитства. Процес поступово, але рухається. Інформаційно та на

2/3 харчів я вже автономний. На черзі - енергетика. Я, як науковець, якраз цим 

зараз і займаюся. Зрушення вже є. А при спробі надягнути держхомут буду

вбивати надягальників. І не здригнеться рука. Я такий тут не один!

Link to comment
Share on other sites

 

 


Ні. 1. Далеко не всі потужності в Китаї, в жодній крипті там 50% нема.

Це ж гіпотетичний випадок...

 

 


2. Пояснюю на пальцях про загрозу 51%.

Дякую, але я ніби трохи в курсі механіки атаки 51. Вам дуже важко контролювати минуле, й дуже легко - майбутнє. Ви можете блокувати нові транзакції, робити даблспендінг, й все таке інше.

Сенс мого коментаря був тільки в тому, що це було не дуже очевидним з вашого оригінального допису :) А що на практиці то ризик сумнівний - це відомо.

Link to comment
Share on other sites

Я вам завтра можу намалювати (сьогодні не можу бо R не стоїть на ноуті, а стаціонарна машина іншим завантажена)

+======================================================================+

Ну, це мені добре зрозуміло, бо всі мої 6 домашніх компів по 4-6 ядер теж не сплять. 

На спілкуванні ноут, одне ядро якого також заняте квантовою хімією.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Угу. Таке забудеш. Ще тоді постало питання як масимально автономізуватися від держбандитства. Процес поступово, але рухається. Інформаційно та на 2/3 харчів я вже автономний. На черзі - енергетика. Я, як науковець, якраз цим  зараз і займаюся. Зрушення вже є. А при спробі надягнути держхомут буду вбивати надягальників. І не здригнеться рука. Я такий тут не один!

Це реально круто(про енергетику), без жартів. Але біт... криптовалюти тут до чого - мені так й незрозуміло.

Можливо було б зрозуміліше, якщо б ви все ж розповіли про зв'язок криптовалюти та тих прикладів, що ви наводили на попередній сторінці. Без цитат того, що там коли сказав Порох - а просто відповідаючи на мої питання, якщо можна. Бо я не знаю та не цікавлюся цитатами - мені просто цікаво зрозуміти бізнес-процес, й важливість криптовалюти в ньому.

Були люди. Купували деталь. Платили всі податки. Тепер деталі нема. Купують за кордоном. Чому "тільки за біткоїн"? Як це? Чому не продаються за звичайну валюту? Поясніть.

Link to comment
Share on other sites

 

 


А що на практиці то ризик сумнівний - це відомо.

На практиці виходить так, що власнику більшості обчислювальних потужностей вигідніше "грати за правилами", ніж намагатися нав'язати свої.

Крім того, з технічної точки зору реалізувати зловмисницький сценарій дуже важко навіть "під патронатом" держави.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Ну, це мені добре зрозуміло, бо всі мої 6 домашніх компів по 4-6 ядер теж не сплять.  На спілкуванні ноут, одне ядро якого також заняте квантовою хімією.

Мені до вас в цьому сенсі дуже далеко, бо моє навчання не було завершене, й справжньою наукою я займатися не можу (тільки гратися). Але приємно, що Україна має таланти з натхненням та ціллю  :tu:  [ua]


 

 


На практиці виходить так, що власнику більшості обчислювальних потужностей вигідніше "грати за правилами", ніж намагатися нав'язати свої. Крім того, з технічної точки зору реалізувати зловмисницький сценарій дуже важко навіть "під патронатом" держави.

Та це без питань навіть. :)

Link to comment
Share on other sites

Це реально круто(про енергетику), без жартів. Але біт... криптовалюти тут до чого - мені так й незрозуміло.

Можливо було б зрозуміліше, якщо б ви все ж розповіли про зв'язок криптовалюти та тих прикладів, що ви наводили на попередній сторінці. Без цитат того, що там коли сказав Порох - а просто відповідаючи на мої питання, якщо можна. Бо я не знаю та не цікавлюся цитатами - мені просто цікаво зрозуміти бізнес-процес, й важливість криптовалюти в ньому.

Були люди. Купували деталь. Платили всі податки. Тепер деталі нема. Купують за кордоном. Чому "тільки за біткоїн"? Як це? Чому не продаються за звичайну валюту? Поясніть.

+=======================================================================+

Розробляю акумулятор, який не містить нічого отруйного і який можна зробити на кухні. 

Ну, і рухаю науку, яка має це пояснити.

Криптовалюти - це приклад того, що держконтроль вже задовбав усіх виробників. Я працював 

в декільких країнах, і в УСІХ були скарги на дурний держрекет. Що росте з кожним роком. 

І ясно, що такий процес скінчиться суцільним крахом. Коли потреби держбандва перевищать

можливості економіки. І, схоже, що це може трапитися саме в Україні. Бо тут найслабше місце.

Апетити держбандва зростають шаленними темпами, а виробницто колапсує. І що тут робити?

Оскільки мені вже 66 років, то я спробую вижити в автономці на власній землі.

Яку буду захищати доки живий.

Link to comment
Share on other sites

...

Були люди. Купували деталь. Платили всі податки. Тепер деталі нема. Купують за кордоном. Чому "тільки за біткоїн"? Як це? Чому не продаються за звичайну валюту? Поясніть.

+===========================================================+

Купували в Україні. Держбандво зупинило виробництво "бо нема попиту". 

Купити офіційно за кордоном можно, але на це потрібно декілька років

поневірянь у болоті наших міністерств. А результат потрібен вже зараз - 

на фронті хлопці гинуть, бо нема адекватних засобів. Типовий приклад: 

про патронний завод триндять на найвищому рівні вже майже чотири роки, 

бо єдиний на всю Україну був у Луганську. І не зроблено НІЧОГО!

Міністерства четвертий рік ведуть листування. І ним же звітують! 

Тобто, не реальним результатом, а об"ємом листування! І це СТАНДАРТНА 

практика зараз в Україні. А хлопцям потрібно стріляти вже вчора, а не колись!

Змінено користувачем vkhavr2
Link to comment
Share on other sites

Мені до вас в цьому сенсі дуже далеко, бо моє навчання не було завершене, й справжньою наукою я займатися не можу (тільки гратися). Але приємно, що Україна має таланти з натхненням та ціллю  :tu:  [ua]

+==================================================================+

Ну, я вже старий, а ось сини мої дійсно дають! Молодший Окрім того що науковець, 

ще й вміє гарно писати. І зараз його гонорари від Шрайка становлять відчутну частку

його зарплати. Гени не обманути, а у нього від моєї жінки гени із родини Шевченка...

 

Пи.Си. Якщо цікаво, то можу кинути посилання на сайт, де він викладається...

Змінено користувачем vkhavr2
Link to comment
Share on other sites

Виділені червоним повзунки можна совати куди треба

+=============================================================+

Дякую ще раз. Цей графік якраз співпадає з тими данними, що я маю. Такий

вибуховий попит на біток пов"язаний з виводом капіталів з паРашки. Зараз 

процес застабілізується і курс знову почне потихеньку зростати. До наступної 

великої втечі капіталів... Можливо, що й з України...

Link to comment
Share on other sites

Такий вибуховий попит на біток пов"язаний з виводом капіталів з паРашки

Навряд, бо ті капітали треба крім того що вивести, а й ще завести на біржі, основна маса яких поза межами юрисдикції кацапії.

Так що для кацапів у тому небагато сенсу.

Крім того, нинішнє падіння ніяк не вкладається в отой виток капіталів.

Якби кацапи закинули хоча б мільярд у крипту - біток би вже був по 30-40К.

 

От коли кацапорубль почне сипатися - крипта піде рости.

Змінено користувачем Jinx
Link to comment
Share on other sites

 

 


От коли кацапорубль почне сипатися - крипта піде рости.

Я думаю все гораздо проще. Южная Корея запретила анонимные счета для криптовалют с 30 января (вроде). А там сосредоточенно 30% этого рынка.. 

Криптовалюта без анонимности - не очень интересна на нынешнем этапе.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...