Перейти до змісту

Біткоїн, майнінг і криптовалюти


Olegik

Recommended Posts

+=============================================================+

Дякую ще раз. Цей графік якраз співпадає з тими данними, що я маю. Такий

вибуховий попит на біток пов"язаний з виводом капіталів з паРашки. Зараз 

процес застабілізується і курс знову почне потихеньку зростати. До наступної 

великої втечі капіталів... Можливо, що й з України...

 

Соромлюсь спитати, а хіба з "вибуховим попитам " вартість біткоїна ( і не тільки) має падати ? 

А може таки навпаки ? А вона падає.. От парадокс.

 

До речі, які такі капітали в Україні ? Який поц тут їх тримає ?  

Вкрали і на Кіпр. 

Змінено користувачем Людас
Link to comment
Share on other sites

 

 


Южная Корея запретила анонимные счета для криптовалют с 30 января (вроде).

Так інших не буває. Жодна крипта паспортних даних не вимага.

 

 


А там сосредоточенно 30% этого рынка..

Навряд. Тоді б на більшості бірж був би присутній південнокорейський вон. Бакси - багато де, юані - теж, йени - вистача. Вона - не бачив.

Link to comment
Share on other sites

Так інших не буває. Жодна крипта паспортних даних не вимага.

 

 

Навряд. Тоді б на більшості бірж був би присутній південнокорейський вон. Бакси - багато де, юані - теж, йени - вистача. Вона - не бачив.

 

"ВонА"  - це в Україні.  :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

Вимагається, мабуть, подача даних до місцевого аналога податкової інспекції про використання криптовалют.

http://uapolitics.com/topic/34120-vy-esche-majningom-ne-zanimaetes/page-21?do=findComment&comment=1011122
Link to comment
Share on other sites

О! 

 

Т.е. когда американцы начали шерстить оффшоры, народ ломанулся в криптовалюту. Лишат криптовалюту анонимности - здраствуй старый добрый нал в чемоданах.  B-)

Змінено користувачем kr1810bm86
Link to comment
Share on other sites

ЛЕгко тебе говорить:) Сидишь на завалинке как и я. семушки плюешь, на страждущих смотришь. А как же Олени, что зашли в игру когда перевалило через десятку и перло вверх каждый день? И не в майнинг зашли а живыми деньгами. Что они сейчас чувствуют? Для них это проблема или нет?

А ведь их большинство. ТЕ, кто майнит, или стартанул с истоков переживают только о неподнятом с земли долларе. Переживания о незаработаном диалектически отличаются от стресса от потеряного.

Блин. Спать пора. через три часа подъем. НАдеюсь утром я увижу пятерку первой цифрой. Хер его знает, почему я вообще за этим слежу. А знаю. Уязвленное злорадство.

Меня за ноги в биток тянули, когда он 10 долларов стоил. Теперь вот думаю, что лучше, баран я, что не ввязался, или Олень тот, кто после 10к зашел и верил в рост без конца.

Наверное оба зверя тупы.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

ЛЕ :)гко тебе говорить Сидишь на завалинке как и я. семушки плюешь, на страждущих смотришь. А как же Олени, что зашли в игру когда перевалило через десятку и перло вверх каждый день? И не в майнинг зашли а живыми деньгами. Что они сейчас чувствуют? Для них это проблема или нет?

А ведь их большинство. ТЕ, кто майнит, или стартанул с истоков переживают только о неподнятом с земли долларе. Переживания о незаработаном диалектически отличаются от стресса от потеряного.

Блин. Спать пора. через три часа подъем. НАдеюсь утром я увижу пятерку первой цифрой. Хер его знает, почему я вообще за этим слежу. А знаю. Уязвленное злорадство.

Меня за ноги в биток тянули, когда он 10 долларов стоил. Теперь вот думаю, что лучше, баран я, что не ввязался, или Олень тот, кто после 10к зашел и верил в рост без конца.

Наверное оба зверя тупы.

 

Ну як  сказати. Я своє відгріб на початку 00-х. З доткомами.  Тоді з 90 баксів за акцію до 3.

Хуяк ! І на " на завалінку".

Тепер легко.  :)

Link to comment
Share on other sites

Я с первой волны ммм соскочил за два дня до обвала. Благодаря инсайду. А так был бы как все. Но блин тоже имел в жизни халепу, правда в другом месте. Зато сейчас наверное вакцинирован от поля чудес в стране дураков на все оставшиеся годы.
Link to comment
Share on other sites

Я с первой волны ммм соскочил за два дня до обвала. Благодаря инсайду. А так был бы как все. Но блин тоже имел в жизни халепу, правда в другом месте. Зато сейчас наверное вакцинирован от поля чудес в стране дураков на все оставшиеся годы.

 

:smiley15:

 

Одне можу сказати. Може і це буде гучно звучати.  Спокій душі не купиш ні  за які гроші.  

Я одному своєму гарному знайомому біткоману вже з пів-року назад казав ти хоч половинь потроху

те що намайнив. Свій "успішний " досвід мавпи з бананом згадував. Так ні. Як горохом об стінку. Всьо в дєло і вирячені очі. Тепер навіть боюсь питати як справи.

Поміть і тут якось у хлопців ентузіазм стух..

Змінено користувачем Людас
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Соромлюсь спитати, а хіба з "вибуховим попитам " вартість біткоїна ( і не тільки) має падати ? 

А може таки навпаки ? А вона падає.. От парадокс.

 

До речі, які такі капітали в Україні ? Який поц тут їх тримає ?  

Вкрали і на Кіпр. 

+=============================================================+

Ні. Коли в жовтні-листопаді-грудні бітки скуповували коцапи, то їх вартість на

біржах зросла. А після цього - їх почали викидати на ринок - ось їх вартість падає. 

Якщо відкинути той ажіотажний попит, то біток тримається не гірше гривні.

Link to comment
Share on other sites

 

 


А після цього - їх почали викидати на ринок - ось їх вартість падає.

Не бачу зараз для кремлят мотиву зливати. Їм зараз треба таритися криптою по самі помідори. Списочок викладено, нафта - падає вже зараз. Бакс буде падати в перспективі - бо Америка грейт егейн, а на те треба дешевий бакс. 

 

Можете вважати, що навколо мене гаса якась зграя слонів, а я її ніяк не побачу.

:nose3:

Link to comment
Share on other sites

6300

Ви де слідкуєте? У мене просто таке враження, що ви пишете з минулого із затримкою десь так півгодини.

:)

 

Бо наразі вже 6600+

Погляньте оце, якщо вже спілкуємося по темі.

Змінено користувачем Jinx
Link to comment
Share on other sites

Не бачу зараз для кремлят мотиву зливати. Їм зараз треба таритися криптою по самі помідори. Списочок викладено, нафта - падає вже зараз. Бакс буде падати в перспективі - бо Америка грейт егейн, а на те треба дешевий бакс. 

 

Можете вважати, що навколо мене гаса якась зграя слонів, а я її ніяк не побачу.

:nose3:

+==========================================================+

Кацапи вкладають вивезені бітки у прибуткову нерухомість маленькими

порціями. Так, щоб власник не мінявся, а то буде дуже помітно...

Link to comment
Share on other sites

+==========================================================+

Кацапи вкладають вивезені бітки у прибуткову нерухомість маленькими

порціями. Так, щоб власник не мінявся, а то буде дуже помітно...

Воно було б вірно, якби у кремлят не було більше чого конвертити.

Link to comment
Share on other sites

Хе-хе ;) 

Помнится, я когда-то писал про убиткоины:


Очень перспективный инструмент для инвестирования, тут главное успеть продать биткоины "пока играет музыка"  ;)
:alen:  :alen:  :alen:
Link to comment
Share on other sites

Нерухомість неможливо вкладатися потрошки.Є право власності і ти записаний власником або ні

+====================================================================+

Можна ввійти мінотарним власником. Тоді це не так помітно.

Воно було б вірно, якби у кремлят не було більше чого конвертити.

+================================================+

Ну, це не єдиний, але суттєвий метод.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Ну, це не єдиний, але суттєвий метод.

Моє маленьке IMHO - крипту шатають Штати (не подумайте, що я їх звинувачую). Таки є певні економічні плани у ДержДепу щодо Америка грейт егейн, і вони стали відомі певним фінансовим колам. 

 

Тому ці кола зараз провокують суттєве падіння крипти з метою затаритися дешманом до того, як ті плани почнуть втілюватися.

Після того - почнеться промислова розробка родовищ туземунія.

B-)

Link to comment
Share on other sites

Моє маленьке IMHO - крипту шатають Штати (не подумайте, що я їх звинувачую). Таки є певні економічні плани у ДержДепу щодо Америка грейт егейн, і вони стали відомі певним фінансовим колам. 

 

Тому ці кола зараз провокують суттєве падіння крипти з метою затаритися дешманом до того, як ті плани почнуть втілюватися.

Після того - почнеться промислова розробка родовищ туземунія.

B-)

+===============================================================+

Ну, у крипти спочатку побігли кацапи, а потім - й амери збираються. 

Link to comment
Share on other sites

 

 


Ну, у крипти спочатку побігли кацапи, а потім - й амери збираються.

Таки не згоден.

Спочатку таки подалися туди "западенці", бо більшість профільних форумів по хардвару та софтвару англомовні, факт.

Link to comment
Share on other sites

Таки не згоден.

Спочатку таки подалися туди "западенці", бо більшість профільних форумів по хардвару та софтвару англомовні, факт.

+================================================================+

Ну, я мав на увазі, що спочатку кацапи побігли ховатися у крипту  щоб вивести 

свої капітали подалі від кацапії та санкцій: внутрішніх і зовнішніх. Бо софтвер та 

хардвер - це не для кацапів, а особливо - кацапоолігархату.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...