Перейти до змісту

Біткоїн, майнінг і криптовалюти


Olegik

Recommended Posts

+================================================================+ Ну, я мав на увазі, що спочатку кацапи побігли ховатися у крипту щоб вивести свої капітали подалі від кацапії та санкцій: внутрішніх і зовнішніх. Бо софтвер та хардвер - це не для кацапів, а особливо - кацапоолігархату.

І знову маю деякі заперечення.

Перші значущі (для криптовалют в цілому) гроші прийшли в крипту через сумнозвісний Mt.Gox, який був цілком японський.

 

ЗІ: для відвідувачів гілки знову ж таки нагадую - не тримайте на біржах усі активи.

Розкидайте їх по декілкох біржах, якщо активно трейдите.

Не тримайте більше 20% активів на одній біржі. Решту або на оффлайнові гаманці, або на інші біржі.

Змінено користувачем Jinx
Link to comment
Share on other sites

І знову маю деякі заперечення.

Перші значущі (для криптовалют в цілому) гроші прийшли в крипту через сумнозвісний Mt.Gox, який був цілком японський.

 

ЗІ: для відвідувачів гілки знову ж таки нагадую - не тримайте на біржах усі активи.

Розкидайте їх по декілкох біржах, якщо активно трейдите.

Не тримайте більше 20% активів на одній біржі. Решту або на оффлайнові гаманці, або на інші біржі.

+=====================================================================+

Ну, я мав на увазі останні півроку. А так, взагалі, не з моїми пенсійними прибутками 

пхатися на маркет криптовалют. Старший добряче вклався туди, коли мав великі прибутки

ще у 2009-2011-х роках. А зараз побудував собі великий будинок та купив нову мафинку

саме на піку бітка.

Змінено користувачем vkhavr2
Link to comment
Share on other sites

моя суб'єктивна думка про криптовалюти:

 

1. це 100% бульбашка

2. за ними майбутнє

 

Приклад - бульбашка доткомів в 2000р.

Абсолютно роздута спекулятивна бульбашка, яка мусіла луснути. Але коли курява вляглась і в індустрію прийшли не спекулятивні кошти, а реальні інвестиції, інтернет підкорив світ.

Думаю щось схоже буде з криптою. На даному етапі вона приречена, але коли курява вляжеться вона продовжить розвиватись - тільки вже без популізму і істерик.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

На найближчу неділю-дві вангую флет в коридорі 8300-9000.

 

Але як вже давно і неодноразово було сказано - теханаліз на криптах не працює.

 

:nose3:

 

не зовсім зрозумів тезу про спекулятивність ринку.

Ви ж самі стверджуєте, що на даний момент монополістів (точніше монопольної змови основних гравців) не існує. 

В такому випадку технічний аналіз мусить працювати, оскільки є відображенням поведінки натовпу, а кількість мікроінвесторів в біткоїні давно досягла рівня природніх соціологічних процесів.

Link to comment
Share on other sites

моя суб'єктивна думка про криптовалюти:

 

1. це 100% бульбашка

2. за ними майбутнє

 

Приклад - бульбашка доткомів в 2000р.

Абсолютно роздута спекулятивна бульбашка, яка мусіла луснути. Але коли курява вляглась і в індустрію прийшли не спекулятивні кошти, а реальні інвестиції, інтернет підкорив світ.

Думаю щось схоже буде з криптою. На даному етапі вона приречена, але коли курява вляжеться вона продовжить розвиватись - тільки вже без популізму і істерик.

Есть и другие примеры. Не за каждым пузырем будущее. Есть и просто пузыри: МММ, Понци, тюлюпаны, и т.д.

Link to comment
Share on other sites

:shok:  :shok:  :shok:

 

ето леса - наглойе?

ето леса - мордо?

ето леса будет лежать как комуйто трэба?  :consul:

 

*леса, зодыхаясь от негодования, непроизвольно потянулась

задним лапом к кнобке зобанивания*

Link to comment
Share on other sites

Ну да, мечта любого лесофила - расслабленая, сытая, незлая леса в положении лежа, а то что побитая слегка, дык если для пользы дела... то пуркуа па, как говорят румыны.:)

Link to comment
Share on other sites

 

 


побитая слегка

 

:consul: ааааа!  :zrada:  :zrada:  :zrada:  :zrada:  :zrada: и тарифный лесий геноцыт!!!  :Ganba:  :Ganba:  :Ganba:

 

караууул! лесу бйут!!! я буду жаловацо в опщество всемирной зощиты лес!!! 


вот она, дискриминацыё!!! 

Link to comment
Share on other sites

А есси любя и не поморде а приятно по обратной околохвостовой части? И сразу все не так однозначно:)

У меня знакомая есть, так она любит повторять: Если клеится красавчик - это флирт. Если он мне не нравится, то это - харассмент:)

Link to comment
Share on other sites

Угу! Об"єм добового обороту бітка  154252633  USD при ціні бітка 7605 USD. 

І хто-ж це його продає-купує??? Спекулянти, мабуть... А ще "пузирем" називають...

 

" Вот і встрєтілісь два одіночества " (с)

 

"Падумаєш біном Ньютона." (с) 

 

Одні біжать скидати бо розумні сцикуни  - інші купляти бо жадібні дурні. 

 

"  А правда всєгда одна - так сказал Магомєт" (с) 

Змінено користувачем Людас
Link to comment
Share on other sites

" Вот і встрєтілісь два одіночества " (с)

 

"Падумаєш біном Ньютона." (с) 

 

Одні біжать скидати бо розумні сцикуни  - інші купляти бо жадібні дурні. 

 

"  А правда всєгда одна - так сказал Магомєт" (с) 

+=========================================+

Угу! І так на 150+ лимонів баксів щодоби... Ну-ну... 

І де це знайшлося стіки міль"ярдерів-дебілів?

Link to comment
Share on other sites

+=========================================+

Угу! І так на 150+ лимонів баксів щодоби... Ну-ну... 

І де це знайшлося стіки міль"ярдерів-дебілів?

 

Першими були голандці з тюльпанами. Здуріли всією країною. Вони дебіли ? 

Link to comment
Share on other sites

Першими були голандці з тюльпанами. Здуріли всією країною. Вони дебіли ? 

+============================================================+

А з чого ти взяв, що це все - спекуляції??? Цей потік біткив - забезпечення 

товарообігу. І нічого більше. Я вже пояснював для чого це робиться.

Link to comment
Share on other sites

 

 


:nose3:

Вангую не за даними теханалізу. Так, просто передчуття.

 

 


Ви ж самі стверджуєте, що на даний момент монополістів (точніше монопольної змови основних гравців) не існує. В такому випадку технічний аналіз мусить працювати, оскільки є відображенням поведінки натовпу, а кількість мікроінвесторів в біткоїні давно досягла рівня природніх соціологічних процесів.

Тут декілька моментів.

1. Теханаліз ніколи не мав справ з настільки великою кількістю трейдерів.

2. Навіть при отаких мегадвіжухах в торгах задіяно лише 5-10 % криптовалютної маси як максимум, тому різкий заход криптовалютної маси на біржу може бути непередбачуваний.

3. Крипта (основна маса) бігає значно швидше за суверенні гроші, 5-10 хвилин - крипта на біржі незалежно від волюму, можна торгувати. А суверени на 100+ тисяч штук, та ще й через якусь свіфтовочку можуть чалапати декілька днів. Тому торги на крипті набагато динамічніші.

 

 

 


Об"єм добового обороту бітка 154252633 USD

Це лише на одній торговій парі і лише на одній біржі, причому не на самій великій.

Я лінк давав трохи вище, там можна отаке надибати

https://coinmarketcap.com/currencies/bitcoin/#markets

За останню добу бітком торганули на 11,85 мільярда баксів.

Link to comment
Share on other sites

Вангую не за даними теханалізу. Так, просто передчуття.

 

 

Тут декілька моментів.

1. Теханаліз ніколи не мав справ з настільки великою кількістю трейдерів.

2. Навіть при отаких мегадвіжухах в торгах задіяно лише 5-10 % криптовалютної маси як максимум, тому різкий заход криптовалютної маси на біржу може бути непередбачуваний.

3. Крипта (основна маса) бігає значно швидше за суверенні гроші, 5-10 хвилин - крипта на біржі незалежно від волюму, можна торгувати. А суверени на 100+ тисяч штук, та ще й через якусь свіфтовочку можуть чалапати декілька днів. Тому торги на крипті набагато динамічніші.

 

 

 

Це лише на одній торговій парі і лише на одній біржі, причому не на самій великій.

Я лінк давав трохи вище, там можна отаке надибати

https://coinmarketcap.com/currencies/bitcoin/#markets

За останню добу бітком торганули на 11,85 мільярда баксів.

+====================================================================+

Ну, тим паче! Хто із спекулів має десятки ярдів баксів щоб крутити їх КОЖЕН день 

на протязі років??? З урахуванням того, що і "крутіння" не безкоштовне. Тобто, ясно що 

це грошове забезпечення товарного обігу.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Ну, тим паче! Хто із спекулів має десятки ярдів баксів щоб крутити їх КОЖЕН день на протязі років??? З урахуванням того, що і "крутіння" не безкоштовне. Тобто, ясно що це грошове забезпечення товарного обігу.

 

Трохи калькуляцій - 12 ярдів баксів це всього 1,5 мільйона бітків. Менше, ніж 10% від вже емітованого. Фактична ж кількість бітків в торгах може бути ще меншою - тисяч 200-300.

Link to comment
Share on other sites

+============================================================+

А з чого ти взяв, що це все - спекуляції??? Цей потік біткив - забезпечення 

товарообігу. І нічого більше. Я вже пояснював для чого це робиться.

 

 А де подивитись статистику  товарообігу за біткоїни ? 

 

Ти ж я так бачу маєш до неї доступ.

Link to comment
Share on other sites

А де подивитись статистику  товарообігу за біткоїни ? 

Вряд-ли Вы найдете такую статистику. Наркота и оружие - не очень то пишут отчеты.

Можете найти статистику по биржевым торгам криптовалютами. Это немного не товарооборот.

Змінено користувачем kr1810bm86
Link to comment
Share on other sites

Вряд-ли Вы найдете такую статистику. Наркота и оружие - не очень то пишут отчеты.

Можете найти статистику по биржевым торгам криптовалютами. Это немного не товарооборот.

 

Я це прекрасно розумію.

Ну то тоді звідки  теза про товарообіг у колеги   vkhavr2 ? 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...