Перейти до змісту

Біткоїн, майнінг і криптовалюти


Olegik

Recommended Posts

Трохи калькуляцій - 12 ярдів баксів це всього 1,5 мільйона бітків. Менше, ніж 10% від вже емітованого. Фактична ж кількість бітків в торгах може бути ще меншою - тисяч 200-300.

+===================================================================+++

Ну, кількість емітованих баксів теж набагато більше за їх щоденний обіг задля

забезпечення товарообміну.

Link to comment
Share on other sites

 А де подивитись статистику  товарообігу за біткоїни ? 

 

Ти ж я так бачу маєш до неї доступ.

+=========================================================+

Не я, а мій старший. Він трохи вклався у бітки ще десь у 2010-му, тому 

постійно відслідковує це. Тим паче, що він засновник та власник фірми з 

програмобудування. Є можливості...

Link to comment
Share on other sites

+=========================================================+

Не я, а мій старший. Він трохи вклався у бітки ще десь у 2010-му, тому 

постійно відслідковує це. Тим паче, що він засновник та власник фірми з 

програмобудування. Є можливості...

 

Які ? 

думаю просто оговорка.

 

Ні. Він постійно просуває цю тезу. 

Link to comment
Share on other sites

Я це прекрасно розумію.

Ну то тоді звідки  теза про товарообіг у колеги   vkhavr2 ? 

+===========================================================+

А як інакше забезпечити закупку заготовок для стволів ЗАРАЗ, а не коли 

рак свисне у наших чинодралів?

Які ? 

+===========================+

Власні.

Link to comment
Share on other sites

+===========================================================+

А як інакше забезпечити закупку заготовок для стволів ЗАРАЗ, а не коли 

рак свисне у наших чинодралів?

+===========================+

Власні.

 

Ясно. 

Link to comment
Share on other sites

Вангую не за даними теханалізу. Так, просто передчуття.

 

 

Тут декілька моментів.

1. Теханаліз ніколи не мав справ з настільки великою кількістю трейдерів.

2. Навіть при отаких мегадвіжухах в торгах задіяно лише 5-10 % криптовалютної маси як максимум, тому різкий заход криптовалютної маси на біржу може бути непередбачуваний.

3. Крипта (основна маса) бігає значно швидше за суверенні гроші, 5-10 хвилин - крипта на біржі незалежно від волюму, можна торгувати. А суверени на 100+ тисяч штук, та ще й через якусь свіфтовочку можуть чалапати декілька днів. Тому торги на крипті набагато динамічніші.

 

 

Не зрозумів.

п.2 - це форс-мажор, він або є або його немає, то таке.

 

п.3 ну так, скажена волатильність, але це впливає умовно кажучи лише на швидкість оновлення графіків, а не на закономірності в цілому

 

п1. А яким чином велика ксть трейдерів може змінити правила поведінки натовпу в цілому? Навпаки ці правила мають працювати краще і менше піддаватись впливам окремих гравців

Link to comment
Share on other sites

Не зрозумів. п.2 - це форс-мажор, він або є або його немає, то таке. п.3 ну так, скажена волатильність, але це впливає умовно кажучи лише на швидкість оновлення графіків, а не на закономірності в цілому п1. А яким чином велика ксть трейдерів може змінити правила поведінки натовпу в цілому? Навпаки ці правила мають працювати краще і менше піддаватись впливам окремих гравців

Завдяки високій мобільності фінансів п.3 може спровокувати п.2.

Велика кількість трейдерів - це одне, а є ще момент собівартості емісії. Мені бітки обійшлися десь приблизно по 40 баксів за монету (не купляв - майнив), тому мені оці стрибки з 20к до 6К пофігу. А хтось їх вже видобував асіками і у них собівартість значно вища, десь 1-2К баксів за монету а то й вище. Тому падіння ціни до рівня собівартості асіководів може знову ж таки спровокувати масовий злив.

Змінено користувачем Jinx
Link to comment
Share on other sites

Майнинг биткоинов в Исландии вошел в стадию экспоненциального роста, и на эту деятельность уходит все больше и больше энергетических ресурсов страны, заявил представитель местной энергетической компании HS Orka.

 

В этом году потребление электричества центрами майнинга биткоинов, скорее всего, превысит потребление энергии всего населения, сказал Йоханн Снорри Сигурбергссон.

 

По его словам, все больше людей хотят заниматься майнингом.

 

"Если все эти проекты будут реализованы, у нас не хватит электроэнергии", - сказал он в интервью Би-би-си.

...

http://www.bbc.com/russian/features-43037239 Змінено користувачем Olegik
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

а што йон называет рекламой?

Мордокнига так само - присылали огромную простыню в свое время, мол рекламу биткоиноподобных запрещаем - они раньше гугля почесались, кстати.

 

Иди знай: то это ли "всемирный сговор" (С), то ли чуйка, чтоб когда все наипнецца когда биткоины будет шатать, не смогли упрекнуть крупнейших рекламных провайдеров в недобросовестной рекламе :) Грустное еще впереди, а гоголь и мордокнига не причем, это все было без них, они открестились заранее, репутация всяко дороже :)

Змінено користувачем peniata
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Как можно рекламировать продукт который приносит в последнее время сплошное разочарование? Эдак можно и себя запятнать.

 

а што там с разочярованьями?

почему нихто не пишед? 

Мордокнига так само - присылали огромную простыню в свое время, мол рекламу биткоиноподобных запрещаем - они раньше гугля почесались, кстати.

 

Иди знай: то это ли "всемирный сговор" (С), то ли чуйка, чтоб когда все наипнецца когда биткоины будет шатать, не смогли упрекнуть крупнейших рекламных провайдеров в недобросовестной рекламе :) Грустное еще впереди, а гоголь и мордокнига не причем, это все было без них, они открестились заранее, репутация всяко дороже :)

 

мну просто тиресно, будет ли гоголь щетать ето ведко рекламой, например.  :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

мну просто тиресно, будет ли гоголь щетать ето ведко рекламой, например.  :shuffle:

 

Нед, нед и много раз нед.

 

Ибо это обычный себе контент локального форума.

 

А вот если бы Фома зафигачил рекламу на кшталт "айда сюды, тут вас научат биткоины любить невзирая на..." (с линком на войовнычі посты четырехкратного деда), да попробовал бы заплатить самому гуглю за такую рекламу бабло, вырученное за мониторы, ой, от продажи коляски-тандема тогда б был бы совсем другой коленкор :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Нед, нед и много раз нед.

 

Ибо это обычный себе контент локального форума.

 

А вот если бы Фома зафигачил рекламу на кшталт "айда сюды, тут вас научат биткоины любить невзирая на..." (с линком на войовнычі посты четырехкратного деда), да попробовал бы заплатить самому гуглю за такую рекламу бабло, вырученное за мониторы, ой, от продажи коляски-тандема тогда б был бы совсем другой коленкор :)

:weep:  :lol2:   :weep:

 

а ведь не факт!

как показывает практика, дед уже вполне себе может быть пятикратным! 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


как показывает практика, дед уже вполне себе может быть пятикратным! 

 

Ну я не очень уловил все современные тенденции - честно. Хотя временами поржал от души.

 

Эвфемизмы касательно ружжей (и особенно обрезов!) иногда доставали меня из-под стола :)

 

Еще заметил, что (по Фрейду) народ нечаянно перепутал ружжа и кое-какие другие "маскулинные" атрибуты, бывает. В этом плане таки да, можно стать и пятикратным :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Ну я не очень уловил все современные тенденции - честно. Хотя временами поржал от души.

 

предположение про пятикратность следует сцюдова

http://uapolitics.com/topic/35790-ura-ia-chotirikratnij-dіdus/?p=1027056

и из того, што за етим последовало. :gigi:

 

зы. леса тоже ошьень поржаль.  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

предположение про пятикратность следует сцюдова

http://uapolitics.com/topic/35790-ura-ia-chotirikratnij-dіdus/?p=1027056

и из того, што за етим последовало. :gigi:

 

зы. леса тоже ошьень поржаль.  :gigi:

 

От блин, как же я это пропустил! :)))

 

Может я завидую? Вот честно, я тоже хотел бы в свое время со счета внуков сбицца. Только чуть в другую сторону, художественного преувеличения, тык-скыть :) А не так, что вчера четыре и потом снова четыре. Ибо при наличии у деда зброї разное на эту тему подумать можно :)

 

ЗЫ: В качестве отмазки: в даты не вникал, но может внук когда еще не родился, уже был в планах и поэтому был посчитан четвертым? :)

 

Все-таки под конец той темы меня не столько счетчики-количества позабавили, сколько внезапно появившиеся ружжа-обрезы (про обрезы - вельми дотепно!) и тому подобные артефакты, точнее культ вот этих вот стволовых девайсов  :gigi:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


ЗЫ: В качестве отмазки: в даты не вникал, но может внук когда еще не родился, уже был в планах и поэтому был посчитан четвертым?

 

да, он так и песал там... 

поетому я и предполагаю, што может быть уже и пять...

и шесть... мало ли...  :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Хотя майнинг - тема широкая

Ненуашо? Час на обчислення блоку - 9 місяців. Емісія - 1 хуман, але періодично трапляються бонус-блоки з подвоєною або потроєною ємісією. Блокчейн та інфа про блоки, на основі яких згенеровано новий - зберігається у РАЦСі.

:nose3:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
×
×
  • Створити...