Перейти до змісту

Тимошенко уверенно побеждает Порошенко во втором туре, - политолог


Recommended Posts

Це  особисто  ви  попрацювали  на  золотий  батон,  агітуючи  проти  Юща  за  Юльку.  Цей  гріх  на  вашому  сумлінні,  навіть  якщо  ви  цього  не  визнаєте.  Але  істина   завжди  залишається  істиною.

+============================================================+

Я за ЗРАДНИКА не буду агітувати НІКОЛИ! Хоча вся моя сім"я їздила на 3-й тур в Донецьку область. 

МуМурандум та так званий універсал - це тотальна зрада, яка відкрила шлях реваншу ПРУсаків та випхання дрищем "справжнього українця" хряка на президентську табуретку.

Змінено користувачем vkhavr2
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Юлька  такий  самий  анахронізм  як  і  Дідусь.  Вміють  тільки  смішити.

Не  уявляю  собі,  щоб  хтось  у  моєму  оточенні  пам ятав  ще  про  Юльку.

Те,  що  на  форумах  товчеться  стільки  юльків з  їхнім  лайнометанням - ще  не  показник  щодо  усього  суспільства. 

+=================================================================+

Головне - народ пам"ятає. І об"єктивним доказом цього є її НАЙВИЩИЙ рейтинг як політика.

І ніяке скавчання колишніх дрищів та потипсіхів цього не здатне змінити.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ми в курсі Шпилько.

2 тис. баксів ВВП на людину за рік - це не показник. Показник - це повальне відвідування Вашим оточенням закордонних курортів. Решта теж так робить, але бреше про злидні.

Моє  оточення  дуже  помірне  у  "розкошах".  Для  того,  щоб  їздити  щороку  відпочивати  до  Європи  чи  Туреччини,  просто  багато  працюють  і  від  влади  чекають  одного - щоб  не  заважала.

Я  теж  оце  вернулася  з  мандрівки  і  побувала нарешті  на  омріяній  Лігурії  зовсім  не  за  грубі  гроші. 

Але  щоб  на  пенсії  їздити  по  Європах  я  працювала  за  офіційну  зарплату  і  все  робила  для  того,  щоб  бути  найкращою  у  своїй  роботі.  Ні  на  яку  владу  не  озираючись.

Щодо  влади,  то  мені  треба,  щоб  вона  була  українською  і  проукраїнською.  Все  решта  прийде.

Тому  не  вірю  ніяким  штучно  косатим  сердобольним  мамкам  і  таким  як  вона.

Якби  не  Юлька,  то  був  би  Ющ  на  табуретці  ще  один  термін  і  передав  владу  такому  ж  проукраїнському  президенту. І  моя  так  важко  зароблена  пенсія  не  впала  би  втричі  і  я  б  їздила  по  Європі  тричі  на  рік.

Якби  не  Юлька і  ви, неправдомовні  юльки.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Моє  оточення  дуже  помірне  у  "розкошах".  Для  того,  щоб  їздити  щороку  відпочивати  до  Європи  чи  Туреччини,  просто  багато  працюють  і  від  влади  чекають  одного - щоб  не  заважала.

Я  теж  оце  вернулася  з  мандрівки  і  побувала нарешті  на  омріяній  Лігурії  зовсім  не  за  грубі  гроші. 

Але  щоб  на  пенсії  їздити  по  Європах  я  працювала  за  офіційну  зарплату  і  все  робила  для  того,  щоб  бути  найкращою  у  своїй  роботі.  Ні  на  яку  владу  не  озираючись.

Щодо  влади,  то  мені  треба,  щоб  вона  була  українською  і  проукраїнською.  Все  решта  прийде.

Тому  не  вірю  ніяким  штучно  косатим  сердобольним  мамкам  і  таким  як  вона.

Якби  не  Юлька,  то  був  би  Ющ  на  табуретці  ще  один  термін  і  передав  владу  такому  ж  проукраїнському  президенту. І  моя  так  важко  зароблена  пенсія  не  впала  би  втричі  і  я  б  їздила  по  Європі  тричі  на  рік.

Якби  не  Юлька і  ви, неправдомовні  юльки.

оБІСРАВСЯ ТВІЙ юЩ! :bluet:  

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

цЕ ПРОУКРАЇНСЬКИЙ?

 

хТО ще з українських призидентів приймав хуйла у себе вдома в нєформальной абстановкє?

 

http://picsee.net/upload/2016-12-02/ef3a350f87e5.jpg

Змінено користувачем DiDUS
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

...

Тому  не  вірю  ніяким  штучно  косатим  сердобольним  мамкам  і  таким  як  вона.

Якби  не  Юлька,  то  був  би  Ющ  на  табуретці  ще  один  термін  і  передав  владу  такому  ж  проукраїнському  президенту. І  моя  так  важко  зароблена  пенсія  не  впала  би  втричі  і  я  б  їздила  по  Європі  тричі  на  рік.

Якби  не  Юлька і  ви, неправдомовні  юльки.

+==============================================================================+

Нема чого робити зраднику ющу на президентській табуретці! Продав Україну хряку та хуйлу!

І народ це оцінив: результати першого туру голосувань у 2010-му показали що народ України вважає що місце дрища - в дупі!

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

А навіщо ж ти ПРдонську куйню ПРопагандониш? 

 

яку куйню ? в чому куйня ? в тому, що юлька просрала всі свої шанси, завдяки власній пихатості і дурості ?

так це факт, як кажє vkhavr2 " об"єктивний факт, який ще ніхто не заперечив фактами, а виключно - емоціями чи брехнею"

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

яку куйню ? в чому куйня ? в тому, що юлька просрала всі свої шанси, завдяки власній пихатості і дурості ?

так це факт, як кажє vkhavr2 " об"єктивний факт, який ще ніхто не заперечив фактами, а виключно - емоціями чи брехнею"

+=======================================================================+

Не пиши дурню і не посилайся на мене. Дурня в тому, що зараз Тимошенко найбільш

рейтинговий політик, а дебіли пишуть що "юлька просрала всі свої шанси". Чи дебілізм зайшов 

настільки далеко, що цього не здатні зрозуміти?

Це і є "об"єктивним фактом, який ще ніхто не заперечив фактами, а виключно - емоціями чи брехнею.

Змінено користувачем vkhavr2
  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

+=================================================================+

Головне - народ пам"ятає. І об"єктивним доказом цього є її НАЙВИЩИЙ рейтинг як політика.

І ніяке скавчання колишніх дрищів та потипсіхів цього не здатне змінити.

Память у народа таки девичья, чему свидетельство, избрание Порошенко. А рейтинг... какой надо, такой и нарисуют... перед выборами.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Память у народа таки девичья, чему свидетельство, избрание Порошенко. А рейтинг... какой надо, такой и нарисуют... перед выборами.

+=========================================================================+

Відповім цитатою:

У меня сейчас много свободного времени, так что я могу поговорить о том, почему все, о чем я рассказываю, стало возможно в демократической свободной стране. Если кратко, то потому, что у нас слишком много дебилов. Может они сами расплодились, а может, это селекция. Не знаю. Доверчивый дебил-избиратель, слушая болтливого дебила-телеведущего, голосует за жадного дебила-политика. Говорят, демократия выражает волю большинства. А что она выражает, если у большинства нет воли? Если это большинство может только пускать слюни перед телевизором? Я вам скажу, что будет дальше. Парламентская комиссия, которая делает вид, что расследует это дело, ничего не решит. То есть, конечно, назначат пару-тройку ненужных пешек козлами отпущения, ну, и может быть, кто-нибудь утонет в тарелке с супом или насмерть подавится сэндвичем. Несчастный случай. Но ни один из денежных мешков даже и не покачнется. А большинство у телевизора все это проглотит и будет дальше пускать слюни. И будет голосовать за тех же дебилов-политиков, которых сейчас купают в их собственном дерьме.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

+=======================================================================+

Не пиши дурню і не посилайся на мене. Дурня в тому, що зараз Тимошенко найбільш

рейтинговий політик, а дебіли пишуть що "юлька просрала всі свої шанси". Чи дебілізм зайшов 

настільки далеко, що цього не здатні зрозуміти?

Це і є "об"єктивним фактом, який ще ніхто не заперечив фактами, а виключно - емоціями чи брехнею.

 

а не просрала ? може я пропустив, коли вона була президентом ? ти хоча би в змозі второпати, що вона просрала справжнім лузерам, яких ви чомусь до цієї пори так любите згадувати ? :gigi: може тому, що це був її самий кращий  результат ? :gigi: :gigi: :gigi:

ура-ура ! у юлі - 15%, вона лідер, а всі дебили :gigi: :gigi: :gigi:

Link to comment
Share on other sites

цЕ ПРОУКРАЇНСЬКИЙ?

 

хТО ще з українських призидентів приймав хуйла у себе вдома в нєформальной абстановкє?

 

http://picsee.net/upload/2016-12-02/ef3a350f87e5.jpg

Акваріус, що не сподобалось, що Дрищ хуйла в сраку цілує?

Тільки навіщо ти на скріншот, де Дрищ приймає хуйла у себе вдома,

ставиш анлайки?

Що не так? Це офіційний хуйлостанський сайт, з офіційною інфою...

На українських сайтах Дрищ це знищив...

Але рукописи не горять, особливо в інеті...

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

а не просрала ? може я пропустив, коли вона була президентом ? ти хоча би в змозі второпати, що вона просрала справжнім лузерам, яких ви чомусь до цієї пори так любите згадувати ? :gigi: може тому, що це був її самий кращий  результат ? :gigi: :gigi: :gigi:

ура-ура ! у юлі - 15%, вона лідер, а всі дебили :gigi: :gigi: :gigi:

Просрала чи Дрищ продав владу Хряку?

 

Ти не знаєш, як він змінював виборчі закони,

ти не знаєш, як ВСІ, хто всрався на 1 турі не запропонували своїм виборцям підримати Тимошенко.

 

Навіть Гриценко, який начебто був союзником.

 

Не знаєш, як розкручувалась технологія противсіх?

 

Не знаєш, які були фальсифікаціїї проти Тимошенко?

 

Не знаєш, як Нашоукраїнці під керівництвом Дрища продали свої участки ПРдонам?

 

Пулємьотчики , блять...

 

http://picsee.net/upload/2015-10-04/e565ae98efba.jpg

 

Звісно, якщо вся свора грала проти Тимошенко, як жеж вона могла виграти?

Link to comment
Share on other sites

Просрала чи Дрищ продав владу Хряку?

 

Ти не знаєш, як він змінював виборчі закони,

ти не знаєш, як ВСІ, хто всрався на 1 турі не запропонували своїм виборцям підримати Тимошенко.

 

Навіть Гриценко, який начебто був союзником.

 

Не знаєш, як розкручувалась технологія противсіх?

 

Не знаєш, які були фальсифікаціїї проти Тимошенко?

 

Не знаєш, як Нашоукраїнці під керівництвом Дрища продали свої участки ПРдонам?

 

Пулємьотчики , блять...

 

http://picsee.net/upload/2015-10-04/e565ae98efba.jpg

 

Звісно, якщо вся свора грала проти Тимошенко, як жеж вона могла виграти?

 

могла, якби мала реальну людську підтримку, виграла б. але ж непощастило з виборцями, вони ж дебіли, он

vkhavr2 тобі пояснить

Змінено користувачем On_
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

а не просрала ? може я пропустив, коли вона була президентом ? ти хоча би в змозі второпати, що вона просрала справжнім лузерам, яких ви чомусь до цієї пори так любите згадувати ? :gigi: може тому, що це був її самий кращий  результат ? :gigi: :gigi: :gigi:

ура-ура ! у юлі - 15%, вона лідер, а всі дебили :gigi: :gigi: :gigi:

+=======================================================================+

Ну, якщо не дебіли, то вкажи у кого більше??? Ти мало знаєш про самоорганізацію хаоса, 

тобто політичного буття, 15% більш ніж достатньо для кристалізації дій. 

На Майданах було набагато менше, а результат - відомий.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

+=======================================================================+

Ну, якщо не дебіли, то вкажи у кого більше??? Ти мало знаєш про самоорганізацію хаоса, 

тобто політичного буття, 15% більш ніж достатньо для кристалізації дій. 

На Майданах було набагато менше, а результат - відомий.

 

ну сподівайся. а може кристалізація дій настане коли у Тимошенко буде 8%, а у Пороха - 5% ? а може навіть коли у Тимошенко буде 5%, а у  Порошенка - 3% ? Тут же ж головне перше місце, а не цифра реальної підтримки, нє ? :gigi:

Змінено користувачем On_
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

могла, якби мала реальну людську підтримку, виграла б. але ж непощастило з виборцями, вони ж дебіли, он

vkhavr2 тобі пояснить

Реальну людську підтримку мав Хряк, мабуть..

Більшість тих, хто його підтримав, потім призвали Путєна ввести і

тепер вони в окупованому криму і даунбасі...

А дебіли противсіхи зіграли з ними на одну кишеню...

Деяки зрозуміли, що відбулось, а деякі і зараз вважають себе невинними.

Хоча Майдан, мінус Крим мінус півдонбаса, Небесні тисячі  - це справа їх рук...

Їх руки в крові, але вони винять Юльку.... :fool:  

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

ну сподівайся. а може кристалізація дій настане коли у Тимошенко буде 8%, а у Пороха - 5% ? а може навіть коли у Тимошенко буде 5%, а у  Порошенка - 3% ? Тут же ж головне перше місце, а не цифра реальної підтримки, нє ? :gigi:

+=======================================================================+

НЄ! Кристалізація піде коли будуть умови, тобто коли народ вирішіть позбавитися педри та педрилок при владі.

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Реальну людську підтримку мав Хряк, мабуть..

Більшість тих, хто його підтримав, потім призвали Путєна ввести і

тепер вони в окупованому криму і даунбасі...

А дебіли противсіхи зіграли з ними на одну кишеню...

Деяки зрозуміли, що відбулось, а деякі і зараз вважають себе невинними.

Хоча Майдан, мінус Крим мінус півдонбаса, Небесні тисячі  - це справа їх рук...

Їх руки в крові, але вони винять Юльку.... :fool:  

+====================================================+

А Юлька винна в усьому! Навідь у спеці, що була та буде!

Хто всрався? Невістка!

 

Вона вкрала ВСЕ! (с) ющари 

Змінено користувачем vkhavr2
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

+=======================================================================+

НЄ! Кристалізація піде коли будуть умови, тобто коли народ вирішіть позбавитися педри та педрилок при владі.

 

і ? до чого тут 15% Тимошенко ? :gigi:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Реальну людську підтримку мав Хряк, мабуть..

Більшість тих, хто його підтримав, потім призвали Путєна ввести і

тепер вони в окупованому криму і даунбасі...

А дебіли противсіхи зіграли з ними на одну кишеню...

Деяки зрозуміли, що відбулось, а деякі і зараз вважають себе невинними.вже

Хоча Майдан, мінус Крим мінус півдонбаса, Небесні тисячі  - це справа їх рук...

Їх руки в крові, але вони винять Юльку.... :fool:  

 

бачишь скільки всього відбулось і яких незворотніх змін зазнало суспільство ? тільки у юльків як і 10 років тому, стабільність - ющ, янук, противсіхи і дебіли-виборці. фіг вже з ним, з тим майбутнім, ви хоча б на сучасну реальність зверніть увагу :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Реальну людську підтримку мав Хряк, мабуть..

Більшість тих, хто його підтримав, потім призвали Путєна ввести і

тепер вони в окупованому криму і даунбасі...

А дебіли противсіхи зіграли з ними на одну кишеню...

Деяки зрозуміли, що відбулось, а деякі і зараз вважають себе невинними.

Хоча Майдан, мінус Крим мінус півдонбаса, Небесні тисячі  - це справа їх рук...

Їх руки в крові, але вони винять Юльку.... :fool:  

Розумієте, люди не будуть голосувати за тих, кого вважають гівном не при яких умовах.

Вони просто усунуться, що і відбулося.

Нах пішли і Юля і Ющ.

Тому антирейтинг іноді має визначальну роль.

Переміг кандидат з найменшим антирейтингом.

За рахунок голосів проросійських регіонів.

 

+====================================================+

А Юлька винна в усьому! Навідь у спеці, що була та буде!

Хто всрався? Невістка!

 

Вона вкрала ВСЕ! (с) ющари 

 

Не може людина, яка з усіми своїми соратниками розісралася, бути на відповідальній посаді.

Вона не збере команду.

І тут кругом якась фігня виходить.

Якщо всі вони негідники, то виходить Юля не здатна підібрати в свою команду нормальних людей.

Про які досягнення такої "патужної" команди може йти мова?

І про яку коаліцію?

З ким Юля може скласти коаліцію?

Кого вона ще лайном не закидала?

Змінено користувачем Vad_Sv
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Противсіхи

 

 

Не може людина, яка з усіми своїми соратниками розісралася, бути на відповідальній посаді.

Вона не збере команду.

І тут кругом якась фігня виходить.

Якщо всі вони негідники, то виходить Юля не здатна підібрати в свою команду нормальних людей.

Про які досягнення такої "патужної" команди може йти мова?

Як про які  :consul:  "Патужно" навалити купу   :gigi:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

бачишь скільки всього відбулось і яких незворотніх змін зазнало суспільство ? тільки у юльків як і 10 років тому, стабільність - ющ, янук, противсіхи і дебіли-виборці. фіг вже з ним, з тим майбутнім, ви хоча б на сучасну реальність зверніть увагу :gigi:

Тобто ти згоден що руки противсіхів в крові? 

І з тим що Хряка обрали ті, хто потім здав частину України хуйлу...   

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...