Перейти до змісту

17 жовтня


Euro

Recommended Posts

от тепер ясно, чому в бюті так хєрово з кадрами :gigi:

половина думає про гроші, а інша - про чужі сраки, а мамка бідна ніяк не второпає, чому це табурєтка до неї не іде ? :lol2: :lol2: :lol2:

 ну  що  притушив  пукан  тобі  ляшко ?  Ні  ? 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5 тис
  • Created
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Нє паступацца прінципамі!

 

 
18.10.17 22:33 Самі відмовилися від зустрічі, - Герасимов про зірвані переговори Порошенка з нардепами

 

Група депутатів, які представляли інтереси мітингувальників під Верховною Радою, в складі депутатів БПП Мустафи Найєма, Світлани Заліщук, Сергія Лещенка, депутата від "Свободи" Юрія Левченка, позафракційного депутата Юрія Дерев'янка, самі відмовилися зустрічатися з Президентом України Петром Порошенком.

Про це "Цензор.НЕТ" повідомив лідер фракції Блоку Петра Порошенка Артур Герасимов.
"Я був на цій зустрічі в Адміністрації Президента, і хочу виправити помилкові висновки, які можна зробити з поста мого колеги Найєма. Мустафа звернувся з проханням організувати зустріч для нього, Заліщук і Лещенка. І домовленість була досягнута, їх чекали, я також прийшов взяти участь у цій зустрічі. Однак із собою вони також привели депутатів Левченка і Дерев'янка - про їх участь Президента не попереджали і не погоджували це питання", - підкреслив він.
"Зустрічатися з цими не узгодженими людьми Президент не став. Дерев'янко є одним з учасників правопорушення - прориву державного кордону в "Шегинях", а Левченко намагався спровокувати сутичку в парламенті, кинув димову шашку, погрожував спалити парламент. Спілкуватися з такими людьми Президент не вважає можливим, з поваги до держави, її законів і Конституції. Тому при мені депутатам відповіли, що зустріч можлива тільки з попередньо узгодженими учасниками. Депутати, які домовилися про зустріч, почувши це, самі від зустрічі відмовилися і пішли. Тому не з вини Президента зірвані переговори, а з вини тих, хто хоче політизувати і цю ситуацію", - зазначив Герасимов.
Раніше народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Мустафа Найєм заявив, що Президент України Петро Порошенко не захотів зустрітися з народними депутатами - представниками акції Велика політична реформа.
"Президент вирішив, що він хоче зустрітися тільки з частиною нашої групи (крім Левченка і Дерев'янка), що для нас є неприйнятним. Проте Президенту вже відомо, з якою метою ми приходили", - заявив Найєм.

 

 
Link to comment
Share on other sites

 Від початку писав ,  дві  вимоги -  то  прямо гра  на користь Рошен .  Так воно і  є  .

 

 І  про недоторканість ,  всьо ж  готово  ,  ще 17  занесено .

 

 

 А  педріоти  причитають . Міхо  Сірьожа й  Муся  роблять  велику справу . 

Link to comment
Share on other sites

А палаточки-то новьё. ПАМИР-10.

 

"Палатки серии «Памир» предназначены для временного размещения людей, воинских подразделений, а также для организации нестационарных функциональных учреждений в полевых условиях. Все конструктивные элементы каркаса являются унифицированными и равновеликими, т.е. все трубы имеют равную длину, а соединительные элементы – переходники выполнены в виде идентичных крестовин. Это существенно сокращает время установки и упрощает сборку палатки (данное изобретение имеет патент в РФ)."

 

1759e63e612936d-59e63e3ea2194-22656344-8

 

http://npfort.ru/wp-content/gallery/pamir-10glavnaya_2/pamir-8-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

А палаточки-то новьё. ПАМИР-10.

 

"Палатки серии «Памир» предназначены для временного размещения людей, воинских подразделений, а также для организации нестационарных функциональных учреждений в полевых условиях. Все конструктивные элементы каркаса являются унифицированными и равновеликими, т.е. все трубы имеют равную длину, а соединительные элементы – переходники выполнены в виде идентичных крестовин. Это существенно сокращает время установки и упрощает сборку палатки (данное изобретение имеет патент в РФ)."

 

+=================================================+

І що??? Їх позавчора привезли спецрейсом прямо з Кремля?

Змінено користувачем vkhavr2
Link to comment
Share on other sites

+=================================================+

І що??? Їх позавчора привезли спецрейсом прямо з Кремля?

И ничего.

 

Только вместе с ПАМИРом-10 я не очень хочу слышать такое:

https://www.youtube.com/watch?v=y_1i8F7L4sU

Link to comment
Share on other sites

"Заговори, щоб я тебе побачив" (с). Тільки-но глянула на цей плакат, зараз згадалося знамените "Ану-ка, давай-ка, у@ывай отсюда...", що його здивований Київ (у якому ніде, навіть на стадіонах, ніколи доти не звучало "матєрних крічалок"!) уперше почув від групи сильно "акаючих" протестувальників під АП 1 грудня 2013 р. - і так відкрив, що на Майдані, виявляється, є росіяни... Так і тут, відразу розумієш: креатив - російський (пор. українське "Ми не бидло, ми не козли!" з 2004-го: відчуйте різницю!), і ЦА цього напису - теж в Росії, а не в Україні (а відтак зрозуміло, чому й прапорів державних не видно було - для рос. ока вони асоціюються все-таки з "нацистською хунтою")), а повстання "проти" неї не мусить мати нац. атрибутики, тут якраз ідеально пасує на головну роль "чудесный грузин" (с) із антикорупційною риторикою а-ля Навальний: адіннарод, адніпраблєми, етапалітіки нас пассорілі, треба тих, які помирять і т.д. і т.п. - словом, аби час і охота, можна б, за цей один плакатик, як за кінчик нитки, потягнувши, цілий їхній сценарій "ВОСР-2.0 в Кієвє" реконструювати, як на долоні...))) Бо, не втомлююсь повторювати: ТОЙ, ХТО ГОВОРИТЬ, ЗАВЖДИ ПРОГОВОРЮЄТЬСЯ.

 

Взагалі, з інтересом прочитала б якесь фахове маркетологічне дослідження про те, як роками обламувались на укр. ринках рос. фірми, коли намагались зайти сюди з своїми рекламними текстами (навіть якщо перекладали їх українською!), - чому не працює в Україні ані гулагівський "зонний гумор" (всі оті скандальні "розсунь палички"-"оближи шари", яких за минуле 10-ліття набралось, либонь, на добрий том для маркетологічних студій!), ні московське напівістеричне "застрашування криком" з трибуни/ефіру/телеекрана, ні "пацанськорайонні" гасла "русского бунту", котрий, як відомо "бєссмислєнний і бєспощадний" (від "караул устал" до "пришли козлы вас выносить"), - ніщо з того, що забезпечувало тим самим фірмам успіх в Росії. (Бо воно таки - не працювало, і не працює, от у чому штука)), - і, за великим рахунком, тільки завдяки цьому ми й вижили...)

Не сумніваюсь, що такі дослідження робилися - можливо навіть, укр. фахівцями. Саме час такі речі почати оприлюднювати - щоб межу між "своїм" і небезпечним для себе "чужим" українці вчилися відчувати вже не тільки інтуїтивно.

 

https://www.facebook.com/oksana.zabuzhko/posts/10155766233378953

Link to comment
Share on other sites

Жосско! Отето переговірники! Всі в горинича!

 

Сегодня после обеда развлекался - телефонував молодым европидарам оптимистам в приват. Ну тем, чьи номера еше как бы сохранились в памяти моего селлфона. Мустафию не дозвонился :(  Навреное он в это время был крайне занят - оббивал пороги Банковой :weep: Но на войсмейл оставил сообщение, шта ты мудак и тебе уже давно пора идти пить кофе :lol2:

 

Понаблюдаю еще пару дней за этим печальным действом и позвоню Мише - приглашу на яхту пока мы еще стоим в теплых цивилизованных водах. С него - бутылочка хванчкары 70 -го года, с меня новый украинский паспорт на фамилию Порошенко Педр Алехсеич - тогда он без проблем может стать президнетом в 2025 году. "Мудрый" украинский народ уверен будет последователен :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Сегодня после обеда развлекался - телефонував молодым европидарам оптимистам в приват. Ну тем, чьи номера еше как бы сохранились в памяти моего селлфона. Мустафию не дозвонился :(  Навреное он в это время был крайне занят - оббивал пороги Банковой :weep: Но на войсмейл оставил сообщение, шта ты мудак и тебе уже давно пора идти пить кофе :lol2:

 

Понаблюдаю еще пару дней за этим печальным действом и позвоню Мише - приглашу на яхту пока мы еще стоим в теплых цивилизованных водах. С него - бутылочка хванчкары 70 -го года, с меня новый украинский паспорт на фамилию Порошенко Педр Алехсеич - тогда он без проблем может стать президнетом в 2025 году. "Мудрый" украинский народ уверен будет последователен :fp1:

 

Міша вже на 3/4 політтруп в Україні, причому повністю з власної провини і оточення себе повними навіть не неадекватами, а дегенератами.

А все тому, що він ставиться до людей, як до лайна. Іншого поясення, чому він знищив власноруч велетенський потенціал спочатку Руху за Очищення, а потім вже в меньшій мірі - Руху Нових Сил - у мене немає. Наразі, після його істеричного перфомансу на сцені під ВР, я його сприймаю виключно в якості блазня. Шкода, два роки тому я бачив в ньому тарана ліберального руху в Україні.

Link to comment
Share on other sites

Кстате, симпатичные жареные бананы под местным пикантным соусом спонукали к философическим размышлениям о мудрости украинского народа. Я все думал кого же сегодня напоминает мне по психотипу мудрейший украинский народ? Я вообще сторонник той теории, что психотип и поведенческие рефлексы различных народов не обязательно постоянны, а определяются особенностями исторического и социально-политического момента. Т.е. украинский народ 80-х годов прошлого века, украинский народ 90-х, нулевых и десятых при общей психотипической доминанте, показывает тем не менее яркие признаки разных типов общественно-бытового поведения, которые в частности определяют и его политические предпочтения. Для удобства классификации я обычно сравниванию поведение разных народов с поведенеим млекопитающих, рептилий или насекомых из безгранично богатого поведенческими рефлексами мира природы. Так вот. Украинский народ конца нулевых (в целом тсз. и в социально-политическом поведенческjм плане в частности) до боли напоминает мне милого австралийского зверька  - вомбата! Такой толстенький, неповоротливый, пушистий, с милой хитрой мордочкой. У этого зверька есть одна любопытнейшая поведенческая особенность. В минуту опасности - тот быстро скрывается в своей уютной норке, причем вход в нее настолько узок, что расчитан только на то, чтобы снаружи оставлся лишь намеренно выставленный вомбатом зад! А зад у вомбата такой мощный и мускулистый, такой твердый на прикус, что мало какой хищник способен его прокусить и вытащить вомбата из своей норки. Интерсно, насколько прочен железный зад нынешнего украинского народа? Ведь на после того, как 25 мая 2014 года "на  рот" как говорится он уже получил, осталось только дождаться когда наступит финальный аккорд этого неприродного совокупления...

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Міша вже на 3/4 політтруп в Україні, причому повністю з власної провини і оточення себе повними навіть не неадекватами, а дегенератами.

А все тому, що він ставиться до людей, як до лайна. Іншого поясення, чому він знищив власноруч велетенський потенціал спочатку Руху за Очищення, а потім вже в меньшій мірі - Руху Нових Сил - у мене немає. Наразі, після його істеричного перфомансу на сцені під ВР, я його сприймаю виключно в якості блазня. Шкода, два роки тому я бачив в ньому тарана ліберального руху в Україні.

 

Это в тебе говрит, имхо,личная обида... вон Вуйку из Онтарио Миша тоже отказал, но тем не менее он не стал в обиженную позу. Я понимаю, обидно, когда отдают предпочтение таким дегенератам как Мустафа, но все же не стоит из-за этого делать такие далекоидущие выводы. Это все рабочие моменты на непростом пути лидера в поиске политических союзников и партнеров. И даже такому уважаемому и признанному адекватными людьми лидеру как Мехеил Николозович свойственно ошибаться в деталаях. Жаль, если окажется что он ошибся в главном - в том что вообще связался с "мудрым" украинским народом и его "лучшими" представителями  на данном историческом отрезке его непростой судьбы...

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

 4 сек  ,    і  Муся  з Сірьожою на шпальтах  порохойобськиз  ЗМІ  .  таланти !  :lol2:

 

:weep::lol2::weep:

 

Это патаму шта Не бывает бывших членов Бепепе! Да они даже и не бывшие вовсе :weep:

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Это в тебе говрит, имхо,личная обида... вон Вуйку из Онтарио Миша тоже отказал, но тем не менее он не стал в обиженную позу. Я понимаю, обидно, когда отдают предпочтение таким дегенератам как Мустафа, но все же не стоит из-за этого делать такие далекоидущие выводы. Это все рабочие моменты на непростом пути лидера в поиске политических союзников и партнеров. И даже такому уважаемому и признанносму адекватными людьми лидеру как Мехеил Николозович свойственно ошибаться в деталаях. Жаль, если окажется что он ошибся в главном - в том что вообще связался с "мудрым" украинским народом и его "лучшими" представителями  на данном историческом отрезке его непростой судьбы...

 

Я повністю поза політтусовкою, абсолютно. Тому жодних персональних образ. Але я в курсі того, як Міхо злив купу людей на місцях в 15-16 роках через те. що забив болт на розбудову партії. Тому винен він і лише він. Щодо українського народу, то іншим він з огляду на історичний багаж просто не може бути. Згенерувати два Майдани та дати відсіч кацапам - це багато чого варте, але політичної зрілості звісно немає, бо сама політична нація ще в фазі формування. Тому твої претензії є вважаю безпідставними.

Змінено користувачем abandon
Link to comment
Share on other sites

Я повністю поза політтусовкною, абсолютно. Тому жодних персональних образ. Але я в курсі того, як Міхо злив купу людей на місцях в 15-16 роках через те. що забив болт на розбудову партії. Тому винен він і лише він. Щоо українського народу, то іншим він з огляду на історичний багаж просто не може бути.

 

Я не буду с тобой спорить. просто мой опытнй глаз и звериное чутье ветерана самых циничных политтехнологических ристалищ в нескольких странах провести мало кому удавалось. B-)

 

Якщо не може бути, то отрима свое...согласно купленным билетам...Как бы кто не желал, чтобы такое не произошло и наивно старался стать на пути у неумолимого исторического процесса....

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Я не буду с тобой спорить. просто мой опытнй глаз и звериное чутье ветерана самых циничных политтехнологических ристалищ в нескольких странах провети мало кому удавалось. B-)

 

Якщо не може бути, то отрима свое...согласно купленным билетам...Как бы кто не желал, чтобы такое не произошло и наивно старался стать на пути у неумолимого исторического процесса....

 

Я про історичний процес теж говорю. Ну не може недосформована нація з пігмейський досвідом державотворення бути політично зрілою.

Тиж не очікуєш зрілості і відповідальності від дитини дошкільного віку? Українці є інфантильними йолопами, що бачать світ через призму власного "я хочу", і це невігластво незворотно генерує постійні помилки за збої. Акумуляція спроб і помилок - іншого шляху немає, тому збереження такої-сякої державності - понад усе. Колись кількість почне переходити в якість, але об'єктивно не скоро.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я про історичний процес теж говорю. Ну не може недосформована нація з пігмейський досвідом державотворення бути політично зрілою.

Тиж не очікуєш зрілості і відповідальності від дитини дошкільного віку? Українці є інфантильними йолопами, що бачать світ через призму власного "я хочу", і це невігластво незворотно генерує постійні помилки за збої. Акумуляція спроб і помилок - іншого шляху немає, тому збереження такої-сякої державності - понад усе. Колись кількість почне переходити в якість, але об'єктивно не скоро.

 

Но даже у 2-3 летних детей есть инстинкт самосохранения... Похоже, тут не тот случай... Хотя с исторической карты мира в силу разных обстоятельств исчезали разные народы и государства. Вернее исчезали именно государства, а генотипы одних народов просто растворялись среди генотипов других - в конечном счете в этом нет ничего трагического,тем более в 21веке, тем более, глядя на мир с точки зрения Вселенной - Все ж человеки! Которым как биологическому виду тоже не исключено раньше или позже суждено раствориться в безгарничном Космосе...

Link to comment
Share on other sites

збереження такої-сякої державності - понад усе.

 

Кстате, это пишет человек который сам же позиционирует себя либералом и анархистом B-)

 

Насколько я знаю, и те и другие отводят государству далеко не самую значительную роль! А последние так вообще считают его злом. Или это какая-то новая, суто украинская форма анархии и либерализма :gigi:

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Гість
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Створити...