Перейти до змісту

17 жовтня


Euro

Recommended Posts

Логично. И здесь тоже об этом говорилось

 

РЕФОРМИ МОЖЛИВІ ЛИШЕ ТОДІ, КОЛИ ЇХ ІНІЦІАТОРИ НЕ БОЯТЬСЯ ЗМІН!
 
Другу добу намагаюся збагнути, чого прагнуть ініціатори так званої великої політичної реформи й чого вимагають більшість людей, які прийшли на акцію.
 
Годі сподіватися, що вимоги однієї з багатьох версій пропорційної виборчої системи та антикорупційний суд в політичних серцях людей! Мовчу про брехню щодо скасування недоторканності, якої можна було б позбавитися ще два роки тому.

Отож, стратегічне бажання більшості - відсторонення від влади Порошенка. Правові шляхи два: дострокові вибори й імпічмент. Для дострокових - необхідна згода Порошенка, якої не.має. Для процедури імпічменту - закон про спеціальні слідчі комісії, якого
 
СЕРЕД ВИМОГ АКЦІЇ НЕ МАЄ!

Тактичне завдання - дострокові парламентські вибори. Правовий шлях один - відсутність коаліції та неможливість її створення. Це найпростіше завдання : ДОСИТЬ ВСІМ ЄВРООПТИМІСТАМ-ДЕПУТАТАМ ОФІЦІЙНО ВИЙТИ З КОАЛІЦІЇ! Наголошую - не з фракції ( не дай бог таке вимагати. А мандат, а зарплата, а закордонні відрядження - це святе)! 
 
ЛИЩЕ З КОАЛІЦІЇ І ЇЇ НЕ ІСНУЄ!
А сьогоднішні вимоги в принципі потрібні, але здатні лише зменшити політичну температуру по країні.
Бо як каже народна мудрість: довіри заслуговують лише ті, які САМІ ЧЕСНІ ПЕРЕД ЛЮДЬМИ І ПЕРЕД СОБОЮ!
Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5 тис
  • Created
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Тут  хтось  писав  про  мудрий  український  народ.  Скептично  писав.  А  народ  дійсно  мудрий  і  на таке  не  клюнув.  Не  клюнув  на  чиїсь  амбітні  плани.

Українці  майданять  щиро -  за  свободу,  не  за  гріш.  Українець  знає,  де  лежать  гроші  і  туди  за  ними  поїде.

Сьогодні  українцю  важливіша  свобода,  а  він  економічно  якось  дає  собі  раду.

Ще  один  варіант,  чому  українець  не  клюнув - бо  не  має  часу.  Крутиться,  за  компом  не булькає.

 

Щодо  організаторів:  як  можна  було  вибрати  такий  час  для  протесту?  Пенси  дістали  доплату  і  немаленьку.  Це  для  кожної  родини  маленька,  але  радість. І  в  той  сам  час  чекати,  що  хтось  вийде  майданити?  Дива.

Це  Саакашвілі  нетерпиться,  бо  паспорта  нема.

Ще  одна  помилка - оплата  за  участь  в  протестах.  Не  в  кількості  справа,  а  в  лицях,  які  там  майданять.  Навіть  якщо  я  б  хотіла  долучитися  до  протестуючих,  чи  пішла  б  я  поміж  тих  проплачених  бабусь  стояти? Або  поміж  тих  комунальників,  які  звезені  Садовим  до  Києва?  Звісно  ні.  Вже  мовчу,  що  за  гроші  львів ян   вони  туди  поїхали.

 

Майдан  повинен  бути  щирий,  або  не  бути  взагалі.

Щодо  хлопців  АТОшників  типу  Андреаса.  Треба  пройти  через  той  схід, перш  ніж  їх  клеймити.  Не  маєте  права.

 

А  народ  таки  мудрий.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Не факт шо не нужна.

А вот вороватая попрошайка, вечно лезущая обниматься, чтобы пошарить по карманам, не нужна на 200%.

Поэтому надо сначала измениться, а потом уже смотреть кто кому рабинович...

 

тут собака і порилась

в України немає внутрішніх сил, здатних на реальні зміни

тільки з-під батога

але й тут затик - ніхто не хоче впрягатись та поганяти...

Link to comment
Share on other sites

Тут  хтось  писав  про  мудрий  український  народ.  Скептично  писав.  А  народ  дійсно  мудрий  і  на таке  не  клюнув.  Не  клюнув  на  чиїсь  амбітні  плани.

Українці  майданять  щиро -  за  свободу,  не  за  гріш.  Українець  знає,  де  лежать  гроші  і  туди  за  ними  поїде.

Сьогодні  українцю  важливіша  свобода,  а  він  економічно  якось  дає  собі  раду.

Ще  один  варіант,  чому  українець  не  клюнув - бо  не  має  часу.  Крутиться,  за  компом  не булькає.

 

Щодо  організаторів:  як  можна  було  вибрати  такий  час  для  протесту?  Пенси  дістали  доплату  і  немаленьку.  Це  для  кожної  родини  маленька,  але  радість. І  в  той  сам  час  чекати,  що  хтось  вийде  майданити?  Дива.

Це  Саакашвілі  нетерпиться,  бо  паспорта  нема.

Ще  одна  помилка - оплата  за  участь  в  протестах.  Не  в  кількості  справа,  а  в  лицях,  які  там  майданять.  Навіть  якщо  я  б  хотіла  долучитися  до  протестуючих,  чи  пішла  б  я  поміж  тих  проплачених  бабусь  стояти? Або  поміж  тих  комунальників,  які  звезені  Садовим  до  Києва?  Звісно  ні.  Вже  мовчу,  що  за  гроші  львів ян   вони  туди  поїхали.

 

Майдан  повинен  бути  щирий,  або  не  бути  взагалі.

Щодо  хлопців  АТОшників  типу  Андреаса.  Треба  пройти  через  той  схід, перш  ніж  їх  клеймити.  Не  маєте  права.

 

А  народ  таки  мудрий.

  Як  завжди пердь бджолиний  з  отари Андрєічя

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

тут собака і порилась

в України немає внутрішніх сил, здатних на реальні зміни

тільки з-під батога

але й тут затик - ніхто не хоче впрягатись та поганяти...

 

Еще год назад я б с тобой не очень убежденно, но спорил по этому поводу, а теперь только констатирую этот факт....

Таки нету... Михо - шанс, но в рамках традиционной демократии все его потуги -  имхо бесполезны.

Link to comment
Share on other sites

Сілентіо, 

з Міхо одне з двох

- або Ви надто покладаєтесь на нього, а дарма, ми ж бачили його і у фас, і у профіль, і дожився він до того, шо став ніким

- або ми чогось важливого про нього все ж не знаємо...

Link to comment
Share on other sites

Сілентіо, 

з Міхо одне з двох

- або Ви надто покладаєтесь на нього, а дарма, ми ж бачили його і у фас, і у профіль, і дожився він до того, шо став ніким

- або ми чогось важливого про нього все ж не знаємо...

 

Так вот это и удивляет, что политик, которого встречают с распростертыми объятиями во всем мире, именно в Украине "стал никем". Ну не может же весь цивилизованный мир так ошибаться B-)

 

Еще немного коробит, что Мишу одинаково не любит Кремль, коцапы и педроботы. Не удивляет, а просто как-то не по себе...

 

Я про Мишу не знаю только одно - зачем ему при всех кго возможстях спокойной и сытой жизни на Западе, да и дома в Грузии после смены власти (а что-то подсказывает мне, что в Грузии в этот раз будут досрочные парламентские) нужен этот марлизонский балет? Тут я теряюсь в догадках полностью! Но думаю, чтобы узнать причину жадть осталось не слишком долго :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Я про Мишу не знаю только одно - зачем ему при всех кго возможстях спокойной и сытой жизни на Западе, да и дома в Грузии после смены власти (а что-то подсказывает мне, что в Грузии в этот раз будут досрочные парламентские) нужен этот марлизонский балет?
Він чітко і логічно пояснює, що без успіху на західному шляху України не буде його і в Грузії. Бо для Заходу ми з нею в одному човні, і ми великі, а Грузія маленька.
Link to comment
Share on other sites

Він чітко і логічно пояснює, що без успіху на західному шляху України не буде його і в Грузії. Бо для Заходу ми з нею в одному човні, і ми великі, а Грузія маленька.

 

Это понятно! Тем более что данный тезис подсказал ему в свое время некто, кого вы знаете :) Но он же не настолько наивен, чтобы не понимать, что то, что он делает сейчас - это  сизифов труд, если идти в рамках традицонной демократии. А иных возможностей, насоклько я знаю, на данный момент у него нету. Вот я и хочу понять или возможности уже появились, или появилось что-то еще B-)

Link to comment
Share on other sites

Тобто знову сподівання на зовнішню силу за відсутності внутрішньої...

 

 

Ну можно еще на Господа Бога надеятся ...Я иногда надеюсь :)

И цейтнот, конечно, Еуро прав...Хочет успеть ДО того, когда как Волкер и Меркель заставят Педрилью исполнить буква в букву Минск.... Они б так Хуйла заставляли... Только все равно не представляю КАК у Миши это получится...

Стать во власть и начать то, что нужно начать делать.

Link to comment
Share on other sites

Эх, Вася, Вася...Михо, Михо...

 

DMWzOhHWsAEzgBH.jpg

В Міхо не усе гладко з Самопоміччю. Позавчора, наприклад, він дуже жорстко висловився про улюблене дітище лідера їх фракції Березюка - медичну "реформу".

Link to comment
Share on other sites

В Міхо не усе гладко з Самопоміччю. Позавчора, наприклад, він дуже жорстко висловився про улюблене дітище лідера їх фракції Березюка - медичну "реформу".

 

Можно подумать шо с Улей у него все гладко.... Если б мог, имхо, он бы всех послал нахер, но они ему нужны, как и он им.

И этот союз ужа и ежа пока обречен на сосуществование.

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Можно подумать шо с Улей у него все гладко.... Если б мог, имхо, он бы всех послал нахер, но они ему нужны, как и он им.

И этот союз ужа и ежа пока обречен на сосуществование.

Іншого в протистоянні з об'єднаною мафією не дано. Бо в неї всі ресурси, яким, заради отримання життєво необхідної їм зовнішньої підтримки, вони можуть протиставити лише спільні дії і свій політичний авторитет.

Link to comment
Share on other sites

Моє шанування українському народу.Є надія,що й на виборах громадяни не голосуватимуть за політичне сміття, агентів крімля,продажних шкур українських.До сакашвілі діло не дійде,ясно.Він виконує роль бродильного елементу в суспільстві.За дорученням. за наказом.

Link to comment
Share on other sites

!7 жовтня в діях представників з пакистану,Грузіїї, далекого сходу, севастополя , Львова (найбільше розчарування ) було багато нелогічних, невмотивованих закликів. Той же біглий грузин, наприклад, дуже педалював слоган -типу приберемо Порошенка ,давайте мене. В той же час акція ніби то хотіла  трьох змін, проголосованих у Верховній Раді.Прийшли під Верховну Раду , а той пройдисвіт кричав кілька годин про те ,що президента давайте поміняємо .КАндидатура є добряча ж.

 

То що ж вони хотіли?.   Здогадуємося - зайти в Харків ,Одесу, Дніпро.Все буде бамбас, вчувалося в криворотих акцентах промовців.Брати вже на старті.

Link to comment
Share on other sites

!7 жовтня в діях представників з пакистану,Грузіїї, далекого сходу, севастополя , Львова (найбільше розчарування ) було багато нелогічних, невмотивованих закликів. Той же біглий грузин, наприклад, дуже педалював слоган -типу приберемо Порошенка ,давайте мене. В той же час акція ніби то хотіла  трьох змін, проголосованих у Верховній Раді.Прийшли під Верховну Раду , а той пройдисвіт кричав кілька годин про те ,що президента давайте поміняємо .КАндидатура є добряча ж.

 

То що ж вони хотіли?.   Здогадуємося - зайти в Харків ,Одесу, Дніпро.Все буде бамбас, вчувалося в криворотих акцентах промовців.Брати вже на старті.

+=============================================================================+

Те, що політика педрил і Ко призводить Україну до колапсу, вже не викликає сумнівів. Заплановане

підвищення цін на газ призведе до нового зростання комуналки, яке і на п"яту частину не покривається

так званим "зростанням зарплат та пенсій". Що педрили пропонують окрім: "не шатать будку,

не раскачивать лодку, не расплескивать водку?". Га???

Link to comment
Share on other sites

Ну можно еще на Господа Бога надеятся ...Я иногда надеюсь :)

И цейтнот, конечно, Еуро прав...Хочет успеть ДО того, когда как Волкер и Меркель заставят Педрилью исполнить буква в букву Минск.... Они б так Хуйла заставляли... Только все равно не представляю КАК у Миши это получится...

Стать во власть и начать то, что нужно начать делать.

 

якщо нагнуть, знову підуть в хід гранати, оце 100%

Link to comment
Share on other sites

якщо нагнуть, знову підуть в хід гранати, оце 100%

Коли за допомогою мафіозного бабла, охрєндовських, комітетів "виборців" України, рухів Чесно та центрів Розумкових реінкарновані в партії "За житіє" та "Наши краї" екс-риги спільно з БПП "оновлять" владу, усе може розвалитися майже мирно. Бо західні області можуть стати в позу до повернення під протекторат хуйла, а схід з півднем схавають це за милу душу. Російськомовний здебільшого Київ, скоріш за все, буде з більшістю регіонів.  :( Нажаль, це абсолютно реальна перспектива.

Link to comment
Share on other sites

Гість
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Створити...