Перейти до змісту

Конденсат на вікнах як боротись?


Гість Хома

Recommended Posts

Зависока вологість тому що тут більш вологе повітря ніж в Україні, набагато більше. Те що спрацює в Україні на островах з високою вологістью не допоможе.

В нас на Прикарпатті також майже постійно висока вологість, але такі вікна рідко де зустрічав.

Link to comment
Share on other sites

Ну, незнаю. У моих окон разница почти незаметна. Но мне все же кажется, что вентиляяция в таком случае, -- это не решение, а просто временная мера. У стеклопакетов скорее всего нарушена герметичность и ухудшилась теплоизоляция. Может сэкономили на них и они со временем "испортились".  Впрочем Jinx  об этом уже писал. 

Можно бороться с влажностью, но это устранение следствия, а не причины. Проверено на практике, решилось заменой стеклопакетов.

Не встречал окон у которых шум в открытом и закрытом положении одинаков. Это невозможно физически. Это не временное, это решение для тех кому нужна вентиляция. И это куда лучше чем в раму врезать промышленную вентиляцию. Как минимум оно обратимо, резинку вставил обратно и всех делов. Оно более энергоэффективно, т.к. воздух снаружи проходя вдоль рамы нагревается теплом, которое неизбежно выходит наружу.  И меньше шума, т.к. окно закрыто и у звуковых волн получается довольно сложный маршрут, в процессе которого они гасятся. 

 

P.S. ТС оно не подходит, т.к. у него другая конструкция окон. 

 

P.S.2, Не асилил механизм удаления влаги новым стеклопакетом.  

Link to comment
Share on other sites

Не встречал окон у которых шум в открытом и закрытом положении одинаков. Это невозможно физически.

Речь не об открытом положении. Разница микроскопическая, звукоизоляция сохраняется, просто немного меньше уплотнение. Фактически именно то, что и предлагалось ранее, просто задуманное изначально в конструкции. 

 

ps: shunken -- отдельное спасибо за lifehack

Змінено користувачем Кость
Link to comment
Share on other sites

 

 


За моєю логікою тут має бути достатнє провітрювання.

По логике при 100% влажности в помещении конденсат будет падать на все подряд, а не только на окна/стеклопакеты.

Link to comment
Share on other sites

По логике при 100% влажности в помещении конденсат будет падать на все подряд, а не только на окна/стеклопакеты.

 

Але не рівномірно. Спочатку на найбільш холодних поверхнях

Link to comment
Share on other sites

А що за плівка на скло, як додаткове скло?

+=========================================================+

Натягаєш плівку на рамку та притуляєш щільно до рами. Буде другий 

повітряний проміжок між вулицею та квартирою. Типу - двокамерний склопакет. 

Мої друзі так робили на зиму, як було холодно, а потім із старих рам зробили ще третю раму. 

Дуже дієво, особливо для старих дерев"яних вікон.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Причиной возникновения конденсата является «точка росы». Точка росы зависит только от двух факторов: влажности и температура. Чем выше влажность воздуха и ниже температура, тем выше вероятность образования конденсата. При повышении влажности, воздух насыщается водой, которая и выпадает на окнах. Холодная поверхность стекла окна остужает воздух, он сжимается и относительная влажность воздуха возрастает и влага вновь оседает на поверхности стекла.

 

В Великобритании высокая влажность, купи себе дехьюмидифаер. 

Link to comment
Share on other sites

Нічого страшного, Фома. Не так багато конденсату. Як позбутись? - Підвіконня не повинно "накривати" батарею, тобто виступати більше ніж 5см від стіни (на фото не видно). Або тупо збільшуй батареї під вікнами. Іншого свалу нема.

ЗІ Настане зима, повітря буде сухішим, конденсату не буде.

Змінено користувачем Saaber
Link to comment
Share on other sites

 

 


В Великобритании высокая влажность, купи себе дехьюмидифаер. 

Є. Гудить, напрягає. Реально великої різниці нема.

 


Нічого страшного, Фома. Не так багато конденсату. Як позбутись? - Підвіконня не повинно "накривати" батарею, тобто виступати більше ніж 5см від стіни (на фото не видно). Або тупо збільшуй батареї під вікнами. Іншого свалу нема. ЗІ Настане зима, повітря буде сухішим, конденсату не буде.

У мене батарей нема, тепла підлога тільки. Зимою та сама фігня, перевірено. Оце думаю як боротись,

Link to comment
Share on other sites

Є. Гудить, напрягає. Реально великої різниці нема.

 

У мене батарей нема, тепла підлога тільки. Зимою та сама фігня, перевірено. Оце думаю як боротись,

Поставте  якийсь  нагрівальний   прилад  під  вікном  замість  батареї,  щоб  порівняти.

Link to comment
Share on other sites

Поставте якийсь нагрівальний прилад під вікном замість батареї, щоб порівняти.

И потом ставить под каждым из 20 окон? :gigi: Кстати, Фома, а шопочем там у вас по электроэнергии, сколько киловатт стоит?

Змінено користувачем Jinx
Link to comment
Share on other sites

И потом ставить под каждым из 20 окон? :gigi: Кстати, Фома, а шопочем там у вас по электроэнергии, сколько киловатт стоит?

Це  тільки  для  експерименту. 

Вже  як  на  те  пішло,  то  іритують  не  усі  20  вікон  відразу.  Головне  осушити  хоч  кілька.

 

Фома,  а  що  у  сусідів?

Link to comment
Share on other sites

Та я думаю що не краще. В коридорі така сама фігня, а там +12

Чи  існують  у  Великобританії  узаконені  претензії   від  мешканців  забудовникам?  Наприклад,  як  у  нас  теоретично:  протягом  півроку  після  купівлі  житла  можна  "роздивлятися"  і  анулювати  договір  купівлі,  якщо  є  скриті  вагомі  недоліки.

Тепер  я  розумію,  чому  у  датської  королови  старенькі,  страшненькі,  але  дерев яні  вікна.

Link to comment
Share on other sites

 

 

У мене батарей нема, тепла підлога тільки. Зимою та сама фігня, перевірено. Оце думаю як боротись,

Ніяк. Якщо нема конвективного потоку з-під вікон - будуть потіти. Подивись якийсь теплий плінтус, порахуй, прикинь.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Чи  існують  у  Великобританії  узаконені  претензії   від  мешканців  забудовникам? 

Пані Шпилька, тут є гарантія від забудовника 10 років.  Але по-перше, моїй квартирі вже 12 років, по-друге це не є проблемою для бритосів. 

 

 

 


Тепер  я  розумію,  чому  у  датської  королови  старенькі,  страшненькі,  але  дерев яні  вікна.

Міняти дорого. У нас он Букингемський закриють на 2 роки, теж вікна поміняють. Там жити нереально.

 

 

 


Как-то дохрена. Уже практически выгодно юзать дизель-генератор.

Дизель - 1.7 бакса літр  :D  Але насправді пофігу, я зараз плачу десь 60 фунтів на місяць - понти. 

Link to comment
Share on other sites

Дизель - 1.7 бакса літр

Литр солярки по эквиваленту это 11.7 квт-часов. Если хороший дизелек (как правило от 10 квт электрической мощности и выше), то с литра получится 5-6 квт-часов одной только электрики.

И в таком генераторе жидкостное охлаждение, с радиатора тепло можно тоже снимать на обогрев.

 

Т.е. идет речь примерно про суммарный КПД около 0,8.

Але насправді пофігу, я зараз плачу десь 60 фунтів на місяць - понти.

Ну то есть ты потребляешь примерно 300 квт в месяц - на обогрев это как то маловато.

Змінено користувачем Jinx
Link to comment
Share on other sites

 

 


Ну то есть ты потребляешь примерно 300 квт в месяц - на обогрев это как то маловато.

Тут є 2 моменти:

1) Опалення в мене працює десь годину на добу

2) Опаленя газове  :gigi:

 

Але 60 фунтів - це і за газ і за електрику в сумі.  Раніше було 150, але я провів деякі роботи по оптимізації.  Взимку буде десь 120 фунтів звісно. 


 

 


Доречі конденсат внизу шиби то не проблема, головне щоб відкоси не мокріли і не пліснявіли.

Так я саме тому і відкрив тему

Link to comment
Share on other sites

Так я саме тому і відкрив тему

Ну так чудес не буває. Повітря стоїть в ніші вікна.

Якщо опалення водяне від газового котла, і не поставили радіатори під вікнами..... Телпа підлога добре в санвузлах, коридорі, ну на кухні максимум. Все решта повинно опалюватись радіаторами під вікнами. Доведено тисячами дурнуватих експериментів.

Link to comment
Share on other sites

Тут є 2 моменти:

1) Опалення в мене працює десь годину на добу

2) Опаленя газове :gigi:

От батарей таки нельзя было совсем отказываться. Фича в том, что когда источник тепла распределен по всему полу - это ухудшает вентиляцию. В твоем случае это вылазит в виде конденсата.

 

В качестве эксперимента попробуй

1) прогревать дом немножко подольше. Повышение температуры в доме на градус-два может ликвидировать конденсацию.

2) оставить в одной комнате на ночь включенный вентилятор на минимальные обороты. Поставь на полу под окном и направь поток воздуха снизу вверх.

Змінено користувачем Jinx
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...