Перейти до змісту

женщина 3го тысячелетия (не для впечатлительных)


costashu

Recommended Posts

  • 4 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...

Юрій Луценко
1 год · 

Восени 1986 добігала кінця моя солдатська служба. Не дивлячись на військову кафедру, тоді нас всіх загребли в Армію на 2 роки - бо демографічна яма, діти дітей війни. 
У кінці серпня я випросив 2 дні відгулу, щоб написати заяву і поселитися в гуртожиток Львівського Політеху на 4 курс. 
Гуртожиток був порожній. Щоб десь переночувати, зловив якогось переляканого першокурсника і напросився до нього на вечерю. 
По телевізору йшло Сан- Ремо, найголовніше на ті радянські роки вікно в західну муз естраду. І тут в кімнату зайшла дівчина з сусідньої кімнати, шукала солі. 
Солі не було. Був я. 
Так ми познайомилися з Іриною. 
Пройшов концерт. 
З‘їли її вечерю. 
Перевалило за північ. 
Я пішов з нею мити посуд. 
До ранку говорили про Львів, про Хемінгуея, про Челентано, про Колумба, про династію Тан, про квантову фізику, про .... всевсевсе. 
О восьмій я попрощався. Поцілував у щочку. 
А вона сказала: Бляяяяяха, я думала ти будеш приставати. А ти всю ніч говорив. 
Приходь ще. 
Через понад 30 років нам все ще не вистачає часу договорити про все. 
Бляяяяяяяха, я люблю мою Ірину.  :fp1: 
З Днем народження!

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Пора у Лондон?

 

В доме на улице Олеся Гончара, 67, в Киеве, где в ночь на 22 ноября прогремел мощный взрыв, находится квартира Ирины Луценко, жены бывшего генерального прокурора Украины Юрия Луценко.

Помещение сдается в аренду под салон красоты. Об этом сообщила одна из жительниц здания Маргарита Кузнецова на своей странице в Facebook.
"Только что у нас в подъезде на Олеся Гончара, 67, был взрыв... Кто-то может проверить, застраховала ли Ира Луценко свою квартиру, в которой расположен ее салон красоты?... А мы вот не спим, коты напуганы, и в подъезде дышать нечем", – написала женщина.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Треба віддати належне Луценку - він при своїх статках та статусі міг би свою страшненьку жінку проміняти на нову модель уже давно. Але не зробив цього. Це позитив :gigi:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...