Перейти до змісту

зимнее погодное


лєса

Recommended Posts

кіко... )))

вперше я почув це слово на Закарпатті

дівчинка-помічниця в лавці на моє питання - скільки то коштує? перепитала у продавчині - вуйно, кіко?

я ніц не втямив! ))))

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Та кіко там тої зими ... :D

Коцапською перекладається "сколь"

Боровшанина спрашивают:

- У вас бани нет, где же вы купаетесь?

- Дык у Кривеньком (озерцо возле Боровского)

- А зимой?

- Да сколь там той зимы?!

Link to comment
Share on other sites

Протягом 19-20 грудня сніговий циклон в Україні втратить активність.

Про це на селекторній нараді у вівторок повідомив глава Державної служби з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін, передає "Інтерфакс-Україна".

"За інформацією Укргідрометцентру, погодні умови на території України стабілізуються, 19-20 грудня циклон буде триматися північних областей і втратить свою активність", - сказав він.

За його словами, температура повітря буде коливатися в межах від 5 градусів морозу до 4 тепла.

Невеликий сніг очікується в Житомирській, Київській, Чернігівській, Вінницькій, Черкаській, окремих районах Полтавської та Кіровоградської областей.

Link to comment
Share on other sites

А чего вы все так дохнете из-за какого-то снега?

Это зима, вы не знали? 
Я как-то пару-восемь раз в Ванкувере вообще неделю из дому выбраться не мог, ходил за хлебушком пешком по снегу по-пояс и по одной тропинке с койотами. И народ как-то не орал про зраду. И город этот на одной и той же широте с Киевом (но в Ванкувере пальмы растут местами, это да.) 
Нєрвныє вы кокие-то стали.

От  я как-то Новый Год встречал между Киевом и Броварами в сугробе, но зато с шампанским. :) К утру мы до дому к оливье потом добрались, и это был мой самый веселый новый год.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...