Перейти до змісту

Сьогодні в програмі Савіка Шустера...сюрприз!


Potato

Recommended Posts

Порошенко лидирует в президентской гонке, Тимошенко неподалеку.

 

 

Президентский рейтинг Петра Порошенко составляет 28,1%, Юлии Тимошенко - 17,9%. Такие результаты обнародовал в пятницу Институт социальных технологий "Социополис".

 

 

 

 

купит более авторитетную контору у Юли денег не фатает?

Link to comment
Share on other sites

@кноп,

ну не треба ліцемірити -всі будуть приковані до екрана ))))))))))) і потім демонстративно так гівном її поливати -не та кофточка, не той блиск в очах, не того часу, не той тон, і тє дє і тє пє.


А шустер знову зірве джек-пот по рейтингах своєї передачи на каналі. Реклама то підтвердить.)))

Link to comment
Share on other sites

Давайте  будемо  занотовувати,  що  нове  і  розумне  ВОНА  скаже.  Я  б  хотіла  почути  таке.  Якщо  хтось  дуже  збагатився,  використовуючи  свій  "вплив"  на  людину  при   владі,  то  цей  хтось  алігарх  чи  не  алігарх.  Бо  зараз  буде  та  сама  мантра.  Шкода  часу.  

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Давайте  будемо  занотовувати,  що  нове  і  розумне  ВОНА  скаже.  Я  б  хотіла  почути  таке.  Якщо  хтось  дуже  збагатився,  використовуючи  свій  "вплив"  на  людину  при   владі,  то  цей  хтось  алігарх  чи  не  алігарх.  Бо  зараз  буде  та  сама  мантра.  Шкода  часу.  

мне кажется могло бы сработать, если бы ЮВТ сделала акцент на том, что она сидела.

Ну к примеру начала бы говорить как...

помните в фильме "Холодное лето 53-го" пахан с быком разговаривал на блатном жаргоне.

 

"Да я в законе, а от тебе конфетами несет за версту!"

 

Это было бы необычно и возможно повлияло бы на выборця 

Link to comment
Share on other sites

@Alex_A,

 

фу...

ну ви їй-богу...яка вульгарність.

 

вона буде про безпеку країни і про війну з рашою.

ну і по Пеці пройдеться, бо вибори на носі.

імхую.

 

Але якщо це не ваш вибір -ви можете її не слухати.)

Link to comment
Share on other sites

@Alex_A,

 

фу...

ну ви їй-богу...яка вульгарність.

 

вона буде про безпеку країни і про війну з рашою.

ну і по Пеці пройдеться, бо вибори на носі.

імхую.

 

Але якщо це не ваш вибір -ви можете її не слухати.)

ну я хотів як краще :(

Link to comment
Share on other sites

на Майдан знову, фіглі...

їх вибір завжди видкидає країну назад.

хоч би раз юльків і Юлю послухали.

Випереджає вона і час і людей в свідомості.

 

от вчора Дідусь запостив - а я і не знала - про її статтю за 2007 рік проти раші -ну все попереджала як воно зараз склалося з тією рашою. все!

і це 2007 рік.

Тільки робила мамка все навпаки.Тому і пролетіла тоді і тепер.правда тепер-бо поїзд пішов.а кобила за ним не встигла.тому і скаче в холосту.

Link to comment
Share on other sites

Давайте  будемо  занотовувати,  що  нове  і  розумне  ВОНА  скаже.  Я  б  хотіла  почути  таке.  Якщо  хтось  дуже  збагатився,  використовуючи  свій  "вплив"  на  людину  при   владі,  то  цей  хтось  алігарх  чи  не  алігарх.  Бо  зараз  буде  та  сама  мантра.  Шкода  часу.  

Все нотування,що вона скаже-не варта виїденого яйця.За неї говорить,не говоритьб-кричить,вся та ситуація з недолугою \її командою.яка привела до лугандонії,імпотенції АТО .ось ту все як на лодоні,без облудливих слів.Факти і тільки факти.І ми бачимо,що мамка і Ко не боєздатні.Вони тільки ділити потоки грошей і містити свої задниці на табуретках здатні.\Все решта.і слова в тому числі-ЛУШНЯ.Для оглуплення.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

как все-таки ВОНА заебала, до тошноты.

ну на хуя это надо тому же шустеру, блядь, неужели некого пригласить?

Реально, Рабиновича интереснее слушать. нежели ВОНУ. Или тоог же Ляшка - чувак жжет напалмом, вот где харизма порылась, або хуле не ясно?

 

проплатили убютки, штоле? :Ganba:

Змінено користувачем YUGRED
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

@кноп,

ну не треба ліцемірити -всі будуть приковані до екрана ))))))))))) і потім демонстративно так гівном її поливати -не та кофточка, не той блиск в очах, не того часу, не той тон, і тє дє і тє пє.

А шустер знову зірве джек-пот по рейтингах своєї передачи на каналі. Реклама то підтвердить.)))

х\з

 

посмотрим....

 

хотя я заметил,что кофточки уже не обговаривают на фупе и в других форумах.

Link to comment
Share on other sites

Вам би цього хотілося?

О! Овен.  Превед.  Не знал у кого спросить а тут ты.

Скажи, а что это с цолибри стряслось?  Он же таким упоротым юльком был, а тут заглядываю на ДД, а он Мамку б*я*ью назвал   :fp1:

Пошептали или перекупили?

Змінено користувачем Veni-vidi
Link to comment
Share on other sites

как все-таки ВОНА заебала, до тошноты.

ну на хуя это надо тому же шустеру, блядь, неужели некого пригласить?

Реально, Рабиновича интереснее слушать. нежели ВОНУ. Или тоог же Ляшка - чувак жжет напалмом, вот где харизма порылась, або хуле не ясно?

 

проплатили убютки, штоле? :Ganba:

юлькам утешительный приз :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...