Перейти до змісту

Новости фуп


Pasha

Recommended Posts

Бетономес кстати откровенный ватник и не скрывает этого. Притуле совсем пофиг или не знает что у них на площадке происходит? Там уже откровенный беспредел и давно.
Link to comment
Share on other sites

Кто то (нужно посмотреть кто именно) поднимал старые ветки этого тернопольского рагуля, где оно там откровенно топило за януковича и компанию, не Донч случаем?

Если он то все понятно....

Змінено користувачем Pasha
Link to comment
Share on other sites

Кто то (нужно посмотреть кто именно) поднимал старые веки этого тернопольского рагуля, где оно там откровенно топило за януковича и компанию, не Донч случаем?

Если он то все понятно....

херсонського рагуля, перепрошую.

Link to comment
Share on other sites

https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;u=3233 Ім'я користувача: Donchanin Дата реєстрації: 31 липня 2005 09:44:00 Повідомлень: 199 131 (~44 в день)

 

  Це профіль настоящого

 

 

 

  а це забаненого

 

Ім'я користувача: Dоnchanin Дата реєстрації: cьогодні в 17:57 Повідомлень: 8 (~не зазначений в день) https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;u=5026888

Змінено користувачем СіЛ
Link to comment
Share on other sites

фуп давно перетворився на зомбака того справжнього живого ФУПу, з яким робилась Помаранчева революція. Остаточно подолали межу з початком хвилі масових сліпих банів на 999 діб. З тих пір там діє маніпулятивно сформована спільнота. І зроблено це було виключно з волі власників.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

фуп давно перетворився на зомбака того справжнього живого ФУПу, з яким робилась Помаранчева революція. Остаточно подолали межу з початком хвилі масових сліпих банів на 999 діб. З тих пір там діє маніпулятивно сформована спільнота. І зроблено це було виключно з волі власників.

Тепер вони в "шоколаді". Та й потрох задоволений. І йожихі щось перепадає і бетонщик отримав трибуну  для самоствердження.

Link to comment
Share on other sites

Я не совсем понимаю кто там власнык. Помню когда то была история что прытуле он не нужен и пусть забирает кто хочет. И тогда появилось «подайте на сервер или кто что может», я помню хотел подарить 2х4Гб оперативки, но она не подошла бы им. А потом он тихо перекочевал (купили сервер) в руки безбородова (турчиноффа) и ватного рагуля. Быкова была в роли посредника я так понимаю и поэтому получает % от рекламы форума. Или она все - таки «редактор» основного сайта? Если да то понятно откуда столько ошибок там :)

Кстати о рекламе - это капец. Там реально крутится реклама стального хрена и даже продажа квартир в москве! По порнушным сайтам не лажу и «подьемные» с недвигой не ищу, это таргетированный траффик рекламодателей от которого можно отказаться, но там всем пофиг или не знают как. При желании туда можно загнать даже рекламу хла и ордло. И помнится быкова сильно стонала что она нужна так как хостинг с траффиком оплачивать нечем. После того как форум обвешали этой рекламой стоны быковой сменились на поскуливание в тон ватному бетонорагулю что власть хорошая и в стране все классно. Стало видно чего ей на самом деле не хватало, а политика то такэ, рабочий инструмент.

 

Вроде все так или я что то путаю? Просто интересно, может кто то знает больше, отпишитесь.

Link to comment
Share on other sites

Тепер вони в "шоколаді". Та й потрох задоволений. І йожихі щось перепадає і бетонщик отримав трибуну  для самоствердження.

С этого типа я х-ю особо. 95% его безграмотных постов где он два слова связать не может это матюки и посылания всех форумчан нахер. У него еще появился дружбан captain cubs, такой же рагуль из-под Запорожья. На базаре овощи продает. Так же всех вокруг посылает нах и дужэ довольный пэтром. Не помню чтобы его там хоть раз банили.

Link to comment
Share on other sites

Dоnchanin 4.7 29.12.2017 Ніколи

 

 

Докерувалысь. Бетонщик по ходу хлопнул одного из старейших форумчанинов помойки, в которую превратился фуп. Нет слов.

+==================================================+

Що, виступив проти політики партії та путіна?   :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

ФУП намагається боротись з наволоччю, яка захопила форум, респект

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=385755.690

 

підняли чергову тему

непайму пачиму ми отделились от раши? 16 травня 2009 10:18:00
IP/Host: ---.somewhere.in.net
а ведь харашо б жили

 

cьогодні в 04:14
IP/Host: ---.cpe.net.cable.rogers.com
а ведь харашо б жили
 

От за таке ми вас і ненавидимо (с).

 

cьогодні в 05:56
IP/Host: 37.73.211.---
І Слав у нас модаратор?
Гарну кандидатуру знайшли. НІчого сказати.

 

cьогодні в 07:59
IP/Host: ---.volia.net
а що людина не має право змінити думку?
 

Можна змінити думку, але звичайній людині  важко змінити сталий світогляд та моральні цінності, а тут перевзуваються на ходу.
Ми всі пам’ятаємо, що Медведчук  з телебаченням працював через темники, то треба визнати, що зараз його бригада накрила ФУП та керує їм, які теми розкручувати, які топити, як маніпулювати.
Як з цим боротися? Не знаю, ресурсів  обмаль. Треба викривати членів цієї бригади, їх легко впізнати, більша частина вже давно викликає відразу у учасників форуму.
Назву деяких з них: Слав, Южанин, Capitain Cubs, Птах, Serge_D , Svitlana Bykova, Болукан, Гопник, dacko2, Дрейк

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

ФУП намагається боротись з наволоччю, яка захопила форум, респект

 

 

 

Смішно.

Єдина ефективна зброя - то просто не ходити туди і не постити там.

 

Бо була така ситуація, коли з фуп розсилали листи і пропонували "розпочати все спочатку".

Тоді ж і виник СУП.

Люди повірили і були наї..ні знов.

То хто їм тоді дохтур?

 

Коли хабалка кроє наліво-напрво матюками і ти не маєшь права відповісти чи хоча б захиститися 

від "темного" бану. То нах туди усі розумники пхаються знов і знов?

Щось доказати узбечкє чи бєтономєшалкє?

Змінено користувачем kleynod
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...