Перейти до змісту

В Запорожье священник УПЦ МП отказался отпевать погибшего мальчика, крещенного УПЦ КП


кноп

Recommended Posts

Oleg Slabospitsky

3 hrs 

26685160_2078599722151939_64812120963414· 

 
Очільник Лаври "Павєл" щойно заявив наступне:
- На Донбасі воює невідомо хто невідомо з ким
- Ваші бандерівці вбивали українців у 1940х 
- У Львові 90% людей мають польські паспорти
- Він не шкодує про членство у Комуністичній партії
Цікаво скільки ще чекати дій від держави проти цього проросійського оплоту. #ФсбМп
Link to comment
Share on other sites

 

 


і нормальні душепастирі але у МП вони одиниці

На собрании Запорожской епархии 10 января выступление иерея Украинской православной церкви Московского патриархата Анатолия (Ревтова) на украинском языке вызвал скандал. Об этом пишет портал «Depo.Запорижжя», ссылаясь на рассказ самого священника.

Собрание проходило в Свято-Покровском кафедральном соборе с участием представителей всех приходов епархии (священников и мирян) и под председательством митрополита Запорожского и Мелитопольского Луки.

Среди прочих тем обсуждались поступки отца Анатолия, а именно его острые комментарии в соцсетях с критикой пророссийского курса УПЦ МП (в частности, в свете скандала после отказа священника этой церкви отпевать «неправильно крещеного» погибшего ребенка). Выразить свою позицию отцу Анатолию не дали — его прервали, потому что он начал говорить на украинском языке.

«Люди, миряне, сразу как закричали:» Говорите на русском «. Я им говорю: украинский — моя государственный язык. А потом ко мне подбегает секретарь епархии, говорит:» Ты когда к нам пришел 4 года назад, ты говорил на русском». Отвечаю ему: «Но после того ваше государство напала на мое государство. Люди меняются, я изменился». Они кричали, толкались, думал, еще и побьют», — рассказал священник.

После этого он покинул собрание.

Анатолий добавляет, что теперь твердо решил: продолжать служение в УПЦ МП он не сможет. Его проукраинские взгляды уже давно приводили к недоразумениям с другими членами епархии.

«Эта церковь не является украинской. Она использует деньги Украины, зарабатывает на ней и одновременно ненавидит ее. Какая это украинская церковь, если в ней икона царя висит? Я единственный в епархии служил на украинском — полтора года подряд. Однажды я пытался начать проповедь на украинском, в другой раз просто говорил на нем с людьми в соборе — оба раза настоятель меня за это ругал — мол, тебя здесь никто не поймет «, — объясняет он.

Кроме того, священники иногда выражали недовольство поездками Анатолия на Донбасс к украинским военным и его сотрудничеством с волонтерами. А сьогоднийшни события стали для него «последней каплей».

  • Upvote 9
Link to comment
Share on other sites

Ура!!!  X(

Проти  кацапів  патріархальних  кримінал  відкрили  і  тітушок  їхніх  тереблять. 

Тепер  в  сам  раз  громаді  підтягнутися,  щоб  усіх  разом  з  пляжа.

Link to comment
Share on other sites

есть еще один отстранённый ракурс: мы дожыли  до религиозных срачей.

21 век.

хотя религиозным ето можно назвать условно, как и ту "религию", которую

они исповедуют изображают.

ибо по смыслу Библии срачь кагбэ не может быть по определению.

 

просто оцените раскрутку правосливной темы, в том числе и у нас, и

послецтвия.  :pleasant:

можно ли было такое прецтавить лет наццать назад?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ги! По-радіо сказали, що місцева прокуратура відкрила кримінальну справу по статті "релігійна дискримінація". Слідство буде вести місцева СБУ... Подивимося на результати. Але, наскільки дозволяє мій склєроз, це перша кримінальна справа з таким "діагнозом" щодо свинособачого паханату!

Змінено користувачем vkhavr2
Link to comment
Share on other sites

Запорожье? Сесть, договориться... Ппц

 

 

 

а навпаки - ім нє? яка різниця - від перестановки слаґаємих ... ітд.

Тобто  - спочатку Доґоворіцца (в смислі дотриндіцця ), а потім Сєсть (в смислі Ст УК)?

Link to comment
Share on other sites

СБУ провела обшуки у представників організації "Союз православний Радомир", які надавали охоронні послуги Запорізької єпархії УПЦ МП, де розгорівся скандал з відспівуванням дитини.

 

Про це повідомляє в п'ятницю прес-служба відомства.

 

Під час обшуків, проведених 11 січня, оперативники спецслужби вилучили незареєстровану автоматичну вогнепальну і холодну зброю, значну кількість набоїв, медалі "патріот Росії", проросійську символіку вказаної організації, роздруківки з текстами антиукраїнського змісту.

...

далее с фото http://www.pravda.com.ua/news/2018/01/12/7168182/
Link to comment
Share on other sites

Раджу їм з'їздити у Святогірську лавру. Там кізячкі з нагайками ще в глибоко довоєнні часи блюлі чистоту рядів паломників. Жодна жінка в штанях не допускалася нарядами не лише до церков, а навіть на їхню колосальну територію - нє канонічно, блять! Напевно в них тепер гранатомети в арсеналі.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Ага.

 

Ну це не просто храм. Патріарший собор :) А так взага правда - і грекокатолики, і католики і православні Київського патріархату від людей не захищаються.

МП це не церква, а відділ КГБ. На жаль вони добряче вкорінились в наших силових структурах - не виковиряш :( Не вірю, що вони будуть мати якісь наслідки після цього злочину :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


А так взага правда - і грекокатолики, і католики і православні Київського патріархату від людей не захищаються.

Та  є  у  нас  у  Львові  прецедент. 

Греко-католицька  церква  Пресвятої  Євхаристії,  попросту  колишній  Домініканський.  Багато  мистецьких  цінностей.

Так  не  дають  зайти - постійно  висить "шлагбаум".  Завести  людей  показати -розказати  неможливо.  Піднімали  питання  на  рівні  міста -  трошки  той  шлагбаум  відсунули,  але доступу  до  храму  все-одно  нема.

Колись  був  священик  і  я  його  запиталася,  чому  так?

Він  мені  відповів:  А  може  серед  вас  є  нехристияни.

Слів  більше  нема,  але  роботи  нашого  українського  скульптора,  датського - недоступні  для  оглядин.  Вони  їх  ще  навіть  позакладали  квітами  так,  що  нічого  не  видно.

Так  що  невігласи  є  і  там,  де  не  сподіваєшся.

УАПЦ  (Успенка) - таке саме -  до  храму  як  вцілиш,  то  повезло.  Зате  римо-католицький -  прошу  дуже,  заходьте.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...