Перейти до змісту

Ай,да Петя! Ай,да сукин сын :)


кноп

Recommended Posts

 

Блогер, волонтер Центра Миротворец
14 Січня18:0726.925
Підпис

Но мы выиграли в этом бою и выиграем во всех следующих, чтобы выиграть войну и победить.

 

 

 

:weep::lol2::weep::lol2:

 

Забавно будет наблюдать как блохер и рошеновская шлюшка Олешка и прочеие воители пейсбуковских фронтов побежат лизать волосатый грузинский зад после того как западные партнеры Педрильи усадят таки Михеила на председательское стуло в украинском кабмине B-)

 

Победители ипиомать :lol2:

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 239
  • Created
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Вот еще одна победа! Без писты! :lol2:

 

Горбатюк: ГПУ не може розслідувати "злив" документів Al Jazeera
2068 переглядів 2
Неділя, 14 січня 2018, 22:35
Генпрокуратура не може почати розслідування за фактом витоку інформації щодо конфіскованих $1,5 млрд "грошей Януковича" телеканалу Al Jazeera.
Про це 14 січня в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив начальник департаменту спеціальних розслідувань ГПУ Сергій Горбатюк.

Він зазначив, що особисто йому нічого не відомо про те, яким чином рішення суду про конфіскацію "грошей Януковича" було засекречено, скільки людей мали доступ до нього і яким чином відбувся витік інформації закордонним ЗМІ.
"На сьогоднішній день - з 20 листопада - слідчі ГПУ втратили повноваження реєструвати будь-які провадження, і Верховна Рада  не воліє їх продовжувати. Відповідно, Генпрокуратура не може зареєструвати провадження за цим фактом", - зазначив Горбатюк.
Він уточнив, що фактами витоку інформації має займатися поліція або Служба безпеки України.
Говорячи про повідомлення щодо конфіскації "грошей Януковича", Горбатюк зауважив, що має бути підтверджено відповідний вирок про конфіскацію, який оприлюднила Al Jazeera.
"На сьогоднішній день такого підтвердження від держави немає", - нагадав він.
Як відомо, раніше Al Jazeera оприлюднила розслідування, за яким нардеп-втікач Олександр Онищенко та бізнесмен, засновник девелоперської компанії Mos City Group Павло Фукс придбали у "младоолігарха"-втікача Сергія Курченка компанію, яка володіє 160 мільйонами доларів заморожених активів екс-президента Віктора Януковича.
Онищенко одразу відхрестився від прав на "гроші Януковича", куплених у Курченка, а згодом подав до суду на Al Jazeera на суму 20 мільйонів доларів через оприлюднене розслідування.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Помилка однакова, але літери на всіх варіантах трохи відрізняються. Це не копія.

Копія ! В Paint 3D можна дуже легко перевірити  :pleasant:  Трохи змінені розміри і нахил слова, але у всіх трьох варіантах слово накладається і збігається один в один на 99 відсотків. :pleasant:  

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Копія ! В Paint 3D можна дуже легко перевірити  :pleasant:  Трохи змінені розміри і нахил слова, але у всіх трьох варіантах слово накладається і збігається один в один на 99 відсотків. :pleasant:  

 

сртазу видно профи фальсификаций и мухлежа B-)

Снимаю шляпу! Де уж нам убогим грузинам  :lol2: 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

зашел лишь для того, чтобы точечно померять степень восприимчивости по палате пациентов к компромату на шоколикого... Увы..

Ти ще не читав місцевої критики ворожих закордонних інституцій з їх неприйнятним для оцінки економіки "відчалювателів у правильному напрямку" інструментарієм.

 

...узкоспециализированный показатель ВВП опопсить, вывести в ширпотреб  и дать манюпасу, чтоб было чем заняться....

...Я вам несколько раз пытался разъяснить, что показатель ВВП - это ни о чём. Ну, с чем это сравнить, чтоб понятней было? Это как температура тела у человека. Просто цифра.

Тіпа, в Бурунді нормальна температура 0,78 бакса в людини на добу, а в США - 157 баксів. І те і те нормально й ні про що особливо не свідчить  :crazy:

"Узкоспециализированный показатель" нахабно клєвєщєт на успіхи президента, партіі і правітєльства рєформ  https://www.google.com.ua/publicdata/explore?ds=d5bncppjof8f9_&ctype=l&strail=false&bcs=d&nselm=h&met_y=ny_gdp_pcap_cd&scale_y=lin&ind_y=false&rdim=region&idim=country:UKR:POL&ifdim=region&hl=uk&dl=uk&ind=false&xMax=170.22441400000002&xMin=-107.50996099999998&yMax=6.835124945812921&yMin=79.23642425073687&mapType=t&icfg&iconSize=0.5#!ctype=l&strail=false&bcs=d&nselm=h&met_y=ny_gdp_pcap_cd&scale_y=lin&ind_y=false&rdim=region&idim=country:UKR:USA:BEN:BFA:BDI:GMB:GHA:GIN:GNB:COD:ERI:ETH:ZMB:ZWE:CMR:KEN:COM:COG:CIV:LSO:LBR:MRT:MDG:MWI:MLI:MOZ:NER:NGA:SSD&ifdim=region&tstart=342914400000&tend=1478988000000&hl=uk&dl=uk&ind=false

 

http://picua.org/img/2017-11/21/yfoh9s6elyui9v3oy69v18krl.gif

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Ти ще не читав місцевої критики ворожих закордонних інституцій з їх неприйнятним для оцінки економіки "відчалювателів у правильному напрямку" інструментарієм.

 

Значит сберег себе нервы :D

 

И ваообще мне (и не только мне) хватило заявы Гройсманда - что коррупция не главная проблема Украины.

Имхо после нее окончательное решение гнать накуй и срочно и было утвреждено B-)

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

коррупция не главная проблема Украины

Дик я з ним згодний! Головна причина - джерело корупції! Грося в тому числі.  :D

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Дик я з ним згодний! Головна причина - джерело корупції! Грося в тому числі.  :D

 

Вот потому объем компромата и будет наростать. А потом бах - и контрольный выстрел - доповидь Financial Crimes Enforcement Network Конгрессу :gigi:

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Вот потому объем компромата и будет наростать. А потом бах - и контрольный выстрел - доповидь Financial Crimes Enforcement Network Конгрессу

А далі шо? Чартер на Ростов і чартер з Ростова?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

США готовы помочь Украине создать Службу финрасследований
Новости › Финансы
   14.01.2018 - 21:02 Фото: Александр Данилюк и Джамал Эль-Хинди (Минфин)

photo_2018_01_14_18_57_34_650x410.jpg
Организация готова оказывать поддержку в создании нового эффективного органа Государственное агентство США по противодействию финансовым преступлениям (FinCEN) готово предоставлять помощь Украине в создании Службы финансовых расследований.
Об этом заявил заместитель директора Госагентства США по противодействию финансовым преступлениям Джамал Эль-Хинди, передает пресс-служба Министерства финансов Украины. В частности, указано, что он пообещал активно следить за процессом создания в Украине Службы финансовых расследований (СФР) - единого органа для борьбы с финансовыми преступлениями против государства. "Также Джамал Эль-Хинди заявил, что его организация готова оказывать поддержку в создании эффективного нового органа", - говорится в сообщении. В ведомстве также напомнили, что ранее Минфин Украины договорился с Бюро по международным вопросам борьбы с наркотиками и правопорядка Государственного департамента США и Министерства финансов Италии по организации учений для будущих сотрудников СФР.
Полный текст читайте здесь: https://www.rbc.ua/rus/news/ssha-gotovy-pomoch-ukraine-sozdat-sluzhbu-1515956928.html

Link to comment
Share on other sites

США готовы помочь Украине создать Службу финрасследований

Новости › Финансы

   14.01.2018 - 21:02 Фото: Александр Данилюк и Джамал Эль-Хинди (Минфин)

 

photo_2018_01_14_18_57_34_650x410.jpg

Организация готова оказывать поддержку в создании нового эффективного органа Государственное агентство США по противодействию финансовым преступлениям (FinCEN) готово предоставлять помощь Украине в создании Службы финансовых расследований.

Об этом заявил заместитель директора Госагентства США по противодействию финансовым преступлениям Джамал Эль-Хинди, передает пресс-служба Министерства финансов Украины. В частности, указано, что он пообещал активно следить за процессом создания в Украине Службы финансовых расследований (СФР) - единого органа для борьбы с финансовыми преступлениями против государства. "Также Джамал Эль-Хинди заявил, что его организация готова оказывать поддержку в создании эффективного нового органа", - говорится в сообщении. В ведомстве также напомнили, что ранее Минфин Украины договорился с Бюро по международным вопросам борьбы с наркотиками и правопорядка Государственного департамента США и Министерства финансов Италии по организации учений для будущих сотрудников СФР.

Полный текст читайте здесь: https://www.rbc.ua/rus/news/ssha-gotovy-pomoch-ukraine-sozdat-sluzhbu-1515956928.html

 

ЫЫЫЫЫ А Грося готова с Педрильей принять помощь тсз??? :weep:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

А далі шо? Чартер на Ростов і чартер з Ростова?

 

Еси бы ото меня зависело - то я ужде высказывался - пожизненно говно в хосписах выносить... Можно и в Ростове, но лучче все же на родине.... Там и говно не так пахнет  B-)  А как будет - побачым....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Предсказую в ближайшем будущем очередную попытку сместить Данилюка. Первая проба уже была, вот он похоже и переметнулся к более сильным игрокам  B-) Ишь какой довольный зраднык...

Link to comment
Share on other sites

@Silentio, а на царство кого? 

 

Я не знаю. Бо царства нету...Сплошной барадк и пьянка. Я б сначала наместника или гауляйтера поставил ну и Волкера для контроля гауляйтера, а потом уже о царствовании за как таковом задумывался. Но это я. НЕ демократ и прожженая политтехнологическая сволочь. А там  скорее всего сопли будут разводить как всегда и все обосрут в орчередной раз. Побачым говорю.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Не голосне нарот. Юля / Вілкул - інша справа

 

Еси от мягкого управления как сейчас и при Абамбе перейти к жесткому  - как нужно - то у народа спрашивать будут года через 2-3, заодно и война к тому времени бы закончилась победоносно, так что жупел - Путлер напдьот или ненападьот уже б не работал. Но в жесткое я не сильно верю. Будут скорее всего опять полумеры и их последствия...

Хотя что-то все же лучше чем ничего. Перемены - вот главное. Хоть какой-то шанс.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

царства нету...Сплошной барадк и пьянка.

Наближення дна надає шанс. Коли нарешті стане зовсім ні з чого відносно безпечно красти, в клептократичної пиздобратії зникне частина резонів лізти до табуретки. Але мудачуківське військо не зупиниш нічим, допоки хуйло не здохне. І вся олігархічна рать працюватиме на нього. 

Без потужного непідконтрольного банді ресурсу їх не завалити. Я б на місці "госдепа" звернув увагу на вільного Шустера, аби взірвати це болото. Йому ж потрібні сущі копійки для реанімації руйнівного для банди проекту.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

 

Я вот не демократ, и никогда этого не скрывал. Для меня цель - оправдывает средства. Результат - превыше всего. У каждого свое кредо. Поэтому считаю, что либеральными методами Миши НИХЕРА в Украине не сделать. Метастазы коррупции и разложения охватили все тело. Причем не сегодня и не вчера. Ни химеотерапия, ни радиация уже не помогут... Или ампутация, или в морг... А Миша  свято верит в современную медицину - демократию... Я снимаю перед ним шляпу за это и готов признать, что был не прав, если у него получится, Но если не получится - пусть потом вспомнит наш раговор :)

 

:tu:

+1 Також завжди вважав, що перед демократією повинен бути перехідний період. Жорсткий а то і жорстокий. Неможливо вилізти з багна в білих рукавичках.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я не знаю. Бо царства нету...Сплошной барадк и пьянка. Я б сначала наместника или гауляйтера поставил ну и Волкера для контроля гауляйтера, а потом уже о царствовании за как таковом задумывался. Но это я. НЕ демократ и прожженая политтехнологическая сволочь. А там  скорее всего сопли будут разводить как всегда и все обосрут в орчередной раз. Побачым говорю.

 

з парабелумом біля скроні...

Link to comment
Share on other sites

Мне кажется, что мысль - "Вот приедет барин - барин нас рассудит, Барин сам увидит, что плоха избушка, И велит дать лесу", как раз и является основной проблемой украинцев, у кого-то барин это москва, у кого-то госдеп, но все надеяться, что кто-то придёт и сделает всё красиво ((

 

Імхо, тут головне закріпити думку в масах про недієздатність України, як держави, і про зовнішнє управління. А там как па маслу - какая разніца, трамп, путін, лукашенко - главноє "стабілізіравать  абстановку, урегуліровать конфлікт на Донбасе і аставіть, наканец Крим в покоє, патамушо оні самі хатєлі". А кацапія тереиторіально ближче, главніє па району, так сказать.

Змінено користувачем snowbird
  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

 

 


Мені з цієї історії сподобалося те, що Рашка заставляла Порошенка відрікатися від Ющенка, як найбільшого антикацапа.

 

Так, плюс цікаво, що ж Чаєчка понаписувала в ФСБ і лічно таваріщу Хуйлу, щоб її справи на Кацапії позакривали, і вона могла в'їхати похіхікати.

Якщо від Порошенка таких бамажек вимагали, то що ж від Юлі? Флот? Крим? ГТС? Ні один танк, ні один солдат? :corn:

Link to comment
Share on other sites



Підписатися



Порошенко і його "листи до ФСБ Росії".

Цей допис щодо опублікованих “листів Петра Порошенка до ФСБ” я поділив на дві частини.


Частина перша.


Попри те, що мене важко віднести, м’яко кажучи, до захисників Петра Олексійовича, я дуже сильно сумніваюся в автентичності цих документів. Звісно, головною проблемою представлених звернень Порошенка до директора ФСБ, яка ставить під сумнів справжність цих фотокопій, є згадка Порошенком в грудні 2007 року про дружину свого старшого сина - Олексія, батьки якої живуть в Санкт-Петербурзі.


За офіційними даними Олексій Порошенко одружився на громадянці Росії Юлії Аліхановій лише у 2013 році. І теж за офіційною інформацією, познайомилися вони під час навчання у французькій бізнес - школі за програмою МВА - INSEAD. Цей навчальний заклад фігурує і в офіційній біографії Олексія Порошенка, і в профайлі Юлії Порошенко на сайті LINKEDIN.


Причому, рік навчання в них збігається - 2011р.


Олексій Порошенко вчора навіть виклав фото у Фейсбуці разом зі своєю дружиною біля будівлі ІNSEAD.


А ось їхнє знайомство у 2007 році, ще й нехай, знаходження, на той час, у стані громадянського шлюбу, дуже малоймовірне. Знов таки, дивимося біографії Олексія та Юлії. Остання закінчила пітерський ВНЗ зі складною назвою СПбГИЭУ ИНЖЭКОН якраз у 2007 році. І до 2008 р. вона працювала у російській філії Pricewaterhouse Coopers старшим консультантом відділу бізнес-консультування.


Натомість, Олексій Порошенко закінчив Інститут міжнародних відносин КНУ ім. Шевченка у 2008 році. Якось не дуже в’яжеться з їхнім можливим шлюбом у 2007 році у будь-якому вигляді.


І мені здається, що цей “ляп” був “зашитий* у фотокопію заяви Порошенка навмисно. Але, про це пізніше.


Зміст написаного теж виглядає дивним Бо таке враження, що написано це саме для сьогоднішнього часу, а не одинадцять років тому.


Взагалі, не дуже віриться у те, що така хитрозроблена особа, як Порошенко, буде палитися власноруч написаними зверненнями до ФСБ. Кому, як не Порошенку, який має освіту “міжнародника”, не знати, що такими проблеми, які у нього виникли, повинні опікуватися у посольстві, чи консульстві України. Ну і власне, кому, як не агенту ФСБ не знати, що такі цидулки з власним підписом є неприпустимим за таких обставин. От, якщо б Порошенка заарештували...


Є ще маленька деталь, яка особисто мені вказує на можливу фейковість усього цього.


У правоохоронних органів, які вийшли з Радянського союзу, і до яких відноситься ФСБ Росії, є правило, за яким особа, яка робить письмові заяви, або дає якісь пояснення і покази, підписує особисто кожну сторінку такого документу. Як ми бачимо, на першій сторінці заяви Петра Порошенка на ім'я директора ФСБ такий підпис відсутній.


Але, це все другорядне. Головне полягає у тому, що ми ніколи не зможемо встановити автентичність почерку Порошенка у цих паперах і, відповідно, їх реальність взагалі. А все тому, що з Московщини нам ніхто і ніколи не надасть оригіналу цих документів. Навіть, якщо вони дійсно існують. Ніхто і ніколи. А без оригіналу написаного від руки тексту встановити за експертизою належність почерку тій, чи іншій особі неможливо. Навіть, якщо Петро Олексійович переступить через свою богообраність і надасть зразки свого почерку. А без юридичної доведеності ці папірці перетворюються на туалетні.


Частина друга.


А ось що цими документами можна довести, навіть за умови, що вони реальні ? Мені і без них давно зрозуміло, що Петро Олексійович Порошенко є ворогом України і васалом Кремля.


Це доказано тим, що Порошенко, разом зі своєю шісткою Муженком, дав спокійно і без втрат, разом з технікою, вийти з оточення у Слов’янську численому диверсійному загону ФСБ на чолі з Гіркіним, ігноруючи неодноразові запити наших військових на атаку відступаючої колони російських загарбників.


Це доведено тим, що випустивши з оточення Гіркіна, Верховний Головнокомандувач, разом зі своїм Начальником Генерального штабу, загнав українську армію у два жахливих оточення: тактичне, тобто, повне, під Іловайськом і оперативне під Дебальцеве. Це привело до загибелі сотен, якщо не тисяч, українських військових і значних втрат ЗСУ у техніці.


Це доведено тим, що Петро Порошенко, на головній державній і військовій посаді в країні, вдався до підписання капітулянтських Мінських угод, якими було закріплено військову поразку України.


Це також доведено тим, що майже через чотири роки після початку російської агресії проти України ми і досі маємо з країною - агресором дипломатичні відносини і практично відкритий кордон, маємо діючий “Договір про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією”, а обсяги взаємної торгівлі з Росією у нас тільки зростають.


Так це що, війна, як на цьому постійно наголошує Порошенко, коли в нього десь починає підгорати, чи це його спосіб залишатися, як можна довше, при владі, спекулюючи війною у зручний момент?


А українські добровольці і військові, кількість яких в українських тюрмах у ДВАНАДЦЯТЬ РАЗІВ, за офіційною статистикою, перевищує кількість заарештованих в Україні посібників окупантів, проросійських терористів, російських найманців і військовослужбовців про що свідчить? А я скажу, про що. Саме про те, що в Україні діє промосковська і злочинна влада.


Тому, не бачу, чесно кажучи, ніякого сенсу звертати увагу на документи, достовірність яких під великим сумнівом, задля розуміння того, що режим Порошенка, за своєю сутністю, є зрадницьким і стоїть на сторожі кремлівських забаганок в Україні.


Скажу навіть більше. Робити ставку на такі сумнівні докази московитського холуйства Порошенка є небезбечним, бо вони легко спростовуються рошенівськими посіпаками і відводять увагу від головних речей, які доводять, що Порошенко відвертий агент Кремля.


Це те, про що я написав вище. Наявність в “листах Порошенка” фактів, які легко спростувати, можливо було заздалегідь сплановано, аби роздмухувачи цих документів підставилися і все було повернуте проти них самих, як тих, хто свідомо розповсюджує “фальшивку ФСБ”.


Втім, не виключаю і того, що це був такий собі привіт Порошенку від Хуйла. Аби Петро Олексійович не думав собі зайвого, не втрачав керованості і продовжував виконувати вказівки Москви. Бо сумніватися, що у Хуйла є справжнє досьє на Петра Олексійовича ніяк не можна.



  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Что это за вой ширится сейчас под Луной?

 

Этот вой у нас ватным плачем зовётся.(с)

 

Очередной серией разрывов ватных и свинособачьих пуканов удовлетворён. Оно, конечно, приятно наблюдать как всю эту нечисть корёжит, как эти покручи, завёрнутые в украинские флаги, сычат и брызжут ядом. Как в очередной раз из-за благообразной маски высунулось свинособачье рыло и стали видны рога всей этой гебнявой и грунявой плесени. Наш форум не стал исключением.

Но, с другой стороны, эта ситуация показывает в какой смертельной опасности находится Украина и что ничего ещё не закончилось.

Потому - держим порох сухим!

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Спецоперацию Банковой по антидискриминации порошенка путем умышленного вброса фейка, чтобы все вбросы тоже стали фейками, через канал саакашвили, который на самом деле работает тоже на банковую, но он против путина, а порошенко агент путина, объявляю завершенной.(с)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...