Перейти до змісту

СБУ выдала Порошенко документы на чужое имя :)


кноп

Recommended Posts

спасибо.

 

ну как бы была корректная просьба привести пример.

не? 8-)

 

 

ще один перехід на особистості - і ти йдеш туди, де ми тебе й

не згадували, поки ти був.

 

:) Це все ? Я тобі пропонував компроміс. Але бачу ти тупіша ніж твоя подруга Свєта Бикова.

Хоча таке важко уявити. А правду , Лєса , казати легко і приємно.

Ти думаєш це ти робиш форум ? Ні. Форуми роблять дописувачі. А не модератори.

Ти більше такі недалекі і заангажовані як ти.

Ще раз пропоную угоду. Я тебе не чмурю. А ти не чіпаєш мене.

Тільки без істерики. Краще подумай до ранку. Ще залишилось чим ?

Поміть не я почав срач.

Змінено користувачем Людас
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін розповів про переговори з 20 країнами про повну лібералізацію чи частковое спрощення візового режиму для українців.

 

 

от ви сварите ПАПа, а може він на Мальдіви їздив аби домовитися з ними за безвіз.

Щоб кожен манюпас теж міг на Новий рік туди махнути без заморочок - по своєму

паспорту, як людина...

 

На Мальдіви ВЖЕ Є безвіз для українців. Так що Пєця міг домовлятися хіба, щоб його НЕ БУЛО - аби гречкосії не заважали гецьману аддихать без остогидлих вишиванок, не прикидаючись невідомо ким.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Форуми роблять дописувачі. А не модератори.
Та лана! Політфоруми про котиків і лєсіц роблять саме модератори!  :D

До речі, я вражений їх витримкою у твойому випадку. Мене нещодавно за 1 (один) абсолютно вмотивований дизлайк модератору відправили в бан з формулюванням "Суперечки з модераторами під час виконання ними службових обов"язків шляхом маніпулювання рейтингом". А неприналежність до юльків творить справжні дива!  :gigi:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Он не поехал бы отдыхать на Мальдивы и не обещал бы новые магазины "Рошен"

https://24tv.ua/ukrainskim_politikam_nelzya_smotret_temnyie_vremena_oni_vse_ravno_nichego_ne_poymut_n916693

 

Черчилль не поехал отдыхать на Мальдивы и не перевез свои сигары в оффшоры. Он не стал проводить военный парад, когда британская армия гибла под Дюнкерком. Он мобилизовал нацию, гражданский флот, яхты и лодки, и спас своих солдат. А британцам пообещал не новые магазины "Рошен", а только пот, кровь, боль, и слезы. Он пообещал драться и не сдаваться.

Мы пойдем до конца. Мы будем биться во Франции. Мы будем бороться на морях и океанах. Мы будем сражаться с растущей уверенностью и растущей силой в воздухе. Мы будем защищать наш Остров, какова бы ни была цена. Мы будем драться на пляжах. Мы будем драться на побережьях. Мы будем драться в полях и на улицах. Мы будем биться на холмах. Мы никогда не сдадимся.

Все это – Черчилль. Но у нас в политике, к сожалению, даже Чемберлена и Галифакса нет. Одни Шариковы.

 

Link to comment
Share on other sites

Похоже кацапские спецслужбы прозевали поездку Пороха и получили за это розгой под хвост. Отсюда и такой визг. Абсолютно бессмысленный для адекватных людей. Ну и зрадоебов зацепило.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Та лана! Політфоруми про котиків і лєсіц роблять саме модератори!  :D

До речі, я вражений їх витримкою у твойому випадку. Мене нещодавно за 1 (один) абсолютно вмотивований дизлайк модератору відправили в бан з формулюванням "Суперечки з модераторами під час виконання ними службових обов"язків шляхом маніпулювання рейтингом". А неприналежність до юльків творить справжні дива!  :gigi:

 

 

:)

 

https://www.youtube.com/watch?v=immhOQs1Oko

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Та лана! Політфоруми про котиків і лєсіц роблять саме модератори!  :D

До речі, я вражений їх витримкою у твойому випадку. Мене нещодавно за 1 (один) абсолютно вмотивований дизлайк модератору відправили в бан з формулюванням "Суперечки з модераторами під час виконання ними службових обов"язків шляхом маніпулювання рейтингом". А неприналежність до юльків творить справжні дива!  :gigi:

 

 

було теж таке

після чого заігнорив такого модера, нах такий маніпулятор?

 

з такого неадекватного модерування форуми й загинаються

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Эт не единственная причина для того, чтобы форум загнулся. Должны быть истчё. Одна как минимум. Как в математике - необходимые и достаточные условия. Дета так... :shuffle:

яскраві приклади - ФУП і СУП

ФУП свідомо перетворили на помийку, де постійно збільшується кількість свиней, шо там рохкають

хто перетворив? власник і модери

СУП вбила падлюка-модер Дрейк з дурнуватого сприяння власника

 

тут поки що маємо неадекватне модерування

де взяти адекватних модерів? хз

мабуть це питання до власників, бо модер - це як керуючий компанії, яка належить комусь

він може довести її і до банкрутства і до процвітання

десь так...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

звісно, шо так

інакше наче ще не придумали

 

Як на мене модер не має права приймати участь в загальних гілках. Тільки в адміністративних. 

Бо як показує досвід модер , приймаючи участь в дискусіях дописувачів , завжди стає на чийсь бік

і припиняє бути , власне   модером, а стає пауер-дописувачем з кнопкою.

Крім того він починає впливати на хід дискусій, що є неприпустимим і з часом перетворює форуми

не у вільні площадки , а в кошару з вівцями, яких випасає вівчар..

Модер має бути як гарний прем*єр країни. Якого не видно, але країна процвітає..

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Похоже кацапские спецслужбы прозевали поездку Пороха и получили за это розгой под хвост. Отсюда и такой визг. Абсолютно бессмысленный для адекватных людей. Ну и зрадоебов зацепило.

Якщо кацапські спецслужби могли скористатися поїздкою Поросяти і створити проблеми Україні, то абсолютно необов'язкова поїздка презика на пляж - злочин, він сам - ідіот, а Abamenkov це підтверджує, сам того не розуміючи.

Link to comment
Share on other sites

Як на мене модер не має права приймати участь в загальних гілках. Тільки в адміністративних. 

Бо як показує досвід модер , приймаючи участь в дискусіях дописувачів , завжди стає на чийсь бік

і припиняє бути , власне   модером, а стає пауер-дописувачем з кнопкою.

Крім того він починає впливати на хід дискусій, що є неприпустимим і з часом перетворює форуми

не у вільні площадки , а в кошару з вівцями, яких випасає вівчар..

Модер має бути як гарний прем*єр країни. Якого не видно, але країна процвітає..

 

доречна пропозиція

Link to comment
Share on other sites

Як на мене модер не має права приймати участь в загальних гілках. Тільки в адміністративних. 

.....

.....

.

Модер має бути як гарний прем*єр країни. Якого не видно, але країна процвітає..

 

по дописам видно людину, що дуже потерпала від узбекойожів...  ))

 

 

Тілько для здоров"я корисніше знайти собі форум де тобі комфортно,

ніж "переробляти" модера під себе. 

 

Хоча...  Якщо людина має час та натхнення..

Але життя таке коротке, чи варто витрачати його на то?..

Змінено користувачем kleynod
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

по дописам видно людину, що дуже потерпала від узбекойожів...  ))

 

 

Тілько для здоров"я корисніше знайти собі форум де тобі комфортно,

ніж "переробляти" модера під себе. 

 

Хоча...  Якщо людина має час та натхнення..

Але життя таке коротке, чи варто витрачати його на то?..

 

Звісно ні. Тому я пишу там де мені в цей час зручніше. Зараз тут.

Мої пропозиції більше б стосувалися власників форумів. Ну якщо вони мають на меті 

популяризацію форума та підняття його на якісно інший рівень. Ну а якщо мета протилежна , то 

ясна річ , розумні поради ніхто слухати не буде. 

Link to comment
Share on other sites

До речі, порохоботи ! А де дівся Йожин ? Він з вас найзапальніший та прикольний. 

У вас що три зміни ? Коли його ? Навіщо мені ви підсовуєте оту ДА у якої я тіпа в ігнорі чи малого п.здюка Славіка ?

Це не мій сайз. Йожин ! Вихаді !

Не твой сайз? Ты любишь поглубже? Ну, давай попробуем.

 

По поводу моего отсутствия. Это ты как атомная подводная лодка заходишь на смену, без поднятия на поверхность, на полгода. По идее, тебе какая разница? У тебя же почасовая?

Или от объёма? А, ну тогда да.

 

Что там у тебя?

Змінено користувачем Йожин з бажин
Link to comment
Share on other sites

Не твой сайз? Ты любишь поглубже? Ну, давай попробуем.

 

По поводу моего отсутствия. Это ты как атомная подводная лодка заходишь на смену, без поднятия на поверхность, на полгода. По идее, тебе какая разница? У тебя же почасовая?

Или от объёма? А, ну тогда да.

 

Что там у тебя?

 

 

Ура , таваріщі !

 

Йожин , ти куди вчора втік ?  На кого мене кинув ? На оту брехуху ДА ? 

У якої я в ігнорі ? Якби . 

 

Вона пробувала замінити тебе і навіть волала до мене прямо в свій же ігнор.

 

Скажи шефу хай оту ДА вижене, а ще двох, а краще трьох,  йожинів візьме. Ти ж згориш на роботі.

Link to comment
Share on other sites

 

Ура , таваріщі !

 

Йожин , ти куди вчора втік ?  На кого мене кинув ? На оту брехуху ДА ? 

У якої я в ігнорі ? Якби . 

 

Вона пробувала замінити тебе і навіть волала до мене прямо в свій же ігнор.

 

Скажи шефу хай оту ДА вижене, а ще двох, а краще трьох,  йожинів візьме. Ти ж згориш на роботі.

 

Почему DA стал "она"?

 

Я понимаю, что в вашем зр@доёбском племени принято обращаться  друг к другу: "девочки". Других-то под своё шаблон не равняйте.

 

И это - не ори по всем веткам о моём приходе. Я ценю твою щенячью радость от моего появления и с удовольствием потрепал бы тебя за ушком, но всё же - сдерживай эмоции.

https://www.youtube.com/watch?v=2S50PDl6yls

Тут уважаемые люди находятся.

 

И это, ещё по поводу форумчанина DA, - "Не буди лихо, пока оно тихо". Просраться он поможет тебе за троих.

 

Давай свою челобитную.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Почему DA стал "она"?

 

Я понимаю, что в вашем зр@доёбском племени принято обращаться  друг к другу: "девочки". Других-то под своё шаблон не равняйте.

 

И это - не ори по всем веткам о моём приходе. Я ценю твою щенячью радость от моего появления и с удовольствием потрепал бы тебя за ушком, но всё же - сдерживай эмоции.

https://www.youtube.com/watch?v=2S50PDl6yls

Тут уважаемые люди находятся.

 

И это, ещё по поводу форумчанина DA, - "Не буди лихо, пока оно тихо". Просраться он поможет тебе за троих.

 

Давай свою челобитную.

 

Ні ! Оте ДА мені рішуче не підходить.Брехливе дуже.Креативу нуль. Вчора як ти зі зміни пішов , то всю справу 

завали-ло-ла-в.   

А ти чесний і прозорий. Тупий правда трохи, але ж в порохоботи розумних не беруть я так розумію. 

Профіль справи не дозволяє. Порохобот має бути тупим і рішучим. Як ти.  :tu:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Якщо кацапські спецслужби могли скористатися поїздкою Поросяти і створити проблеми Україні, то абсолютно необов'язкова поїздка презика на пляж - злочин, він сам - ідіот, а Abamenkov це підтверджує, сам того не розуміючи.

Идиот тот, кто хочет выиграть у кацапов с открытыми картами. А то что Порох их наебал в очередной раз так это ему большой плюс в моих глазах  :tu:.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Идиот тот, кто хочет выиграть у кацапов с открытыми картами. А то что Порох их наебал в очередной раз так это ему большой плюс в моих глазах  :tu:.

Жостко наїбав, б.п. Після такого удару хуйлу і всій кацапщині гаплик, а хахли скачуть до стелі від щастя, що їх презику так добре (українці - ні, бо вони адекватні).

 

І чому поросятина така тупа?

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Жостко наїбав, б.п. Після такого удару хуйлу і всій кацапщині гаплик,

Теперь умнее будут! На следующий НГ будут искать свою Лолиту в непролазных джунглях острова Борнэо, а она хрясь и на Рублевке по помойкам шарится ыыыыыыы...

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Та лана! Політфоруми про котиків і лєсіц роблять саме модератори!  :D

До речі, я вражений їх витримкою у твойому випадку. Мене нещодавно за 1 (один) абсолютно вмотивований дизлайк модератору відправили в бан з формулюванням "Суперечки з модераторами під час виконання ними службових обов"язків шляхом маніпулювання рейтингом". А неприналежність до юльків творить справжні дива!  :gigi:

Хє-хє  B-)

А за це повідомлення мене теж відправили в бан на 12 годин з наступним формулюванням

Перехід на особистість автора, переведення обговорення в деструктивне русло .  Розділ: СБУ выдала Порошенко документы на чужое имя . Можливість дописувати на форумі відключено на 12 годин(и)

 
Цікаво - а шо ж тут деструктивного, якщо я тільки хвалив витримку модерів?!  :D 
На особистість якого такого автора я переходив, не згадавши жодного?!  :nose3:
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Цікаво - а шо ж тут деструктивного, якщо я тільки хвалив витримку модерів?!  :D

На особистість якого такого автора я переходив, не згадавши жодного?!  :nose3:
-Таваристьчь Жюков, кого вы назвали усатой сволочью?
- Гитлера, товарищ Сталин!
- А вы на кого подумали таваристьчь  Берия?
:shuffle:

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...